SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Slike iz Sjenice svaki sjeničak ima aparat za slikanje, svaki od nas je već slikao i pravio uspomene po gradu, ovde podelite slike sa nama...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 1.00 average.
 
Old 03-10-2006   #81
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

pa tako i ja mislim ya cg...eto vidis vazda se covjek nada boljem
__________________
"Jer jos se taj nije rodio, ko bi me celu dobio"
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 05-10-2006   #82
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
ma srbija malo ulaze u gradove u sandzaku...


Drzava vise slabo ulaze u ma koji deo nje same jer se sad vodi politika lokalne samouprave.Posto je Sjenica slabo razvijen kraj tj lopovi su je upropastili ona danas ceka pomoc sa strane koja tesko da ce doci.NJeni privrednici su ufrsatili onu saku naroda nuznog da zaradi neki dinar i zafrkavaju tj rade sta im volja.To nije slucaj samo sa Sjenicom vec sa svim malim mestima gde kapital drze lokalne suse.

Pravo resenje je zdrav strani kapital koji je u Sjenicu nadam se poceo da dolazi sa prodajom "Pestera".Kako ce se stvari dalje odvijati videcemo.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2006   #83
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

u sjenicu da je ulagano 60-tih,70-tih i 80-tih godina ne bi bila ovakva.ali na zalost bila je kaznjavnja i eto nasta su nas doveli da nemozemo ni smece da pokupimo .....
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2006   #84
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Nema od kukanja nista moj Lili. Ima gradova u koje je ulagano tih godina, ali je 10 godina embarga ucinilo svoje i ne poznaje se nista, ko da dinar nije tu olstavljen nikad. Samo kazem da se ne treba toliko vezat za to, od kukanja nema nista, nego treba gledat da se buducnost popravi nekako
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2006   #85
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

pa ja ne kukam samo gore je napisao McBarny kako se ne ulaze i u druge opstine.to je tacno.ja sam samo reko da u sjenicu nisu uopste ulagali.ali bice bolje ako bog da...
liliput is offline   Reply With Quote
Old 05-10-2006   #86
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
u sjenicu da je ulagano 60-tih,70-tih i 80-tih godina ne bi bila ovakva.ali na zalost bila je kaznjavnja i eto nasta su nas doveli da nemozemo ni smece da pokupimo .....


Sjenica jeste bila kaznjavana zna se i zbog cega ali ja zastupam misljnje da nije vazno sta je bilo juce vec sta ce biti sutra.U Sjenici je ipak bilo dosta pametnih ljudi koji su uz dosta napora od palanke i predrane carsijice poceli da stvaraju i do nekle stvorili moderan radnicki grad.

Napravljena je "VESNA" formiran"PESTER" "METALNO" "TRGOVACKO" plus administracija.To su bili sektori koji su Sjenicu preporadjali i gradili dok si mogao da spojis 2 DOBRA U JEDNOM COVEKU.OD kad je to ne moguce tj od kad VISE NEMA PAMETNOG I POSTENOG u jednom coveku Sjenica je propala.Pametni su uradili sta su uradili a posteni su uglavnom ili davno pomrli (nek im je laka crna zemlja) ili su ostali da se muce sa narodom.A narod ko narod vuce dan zadanom i ceka bolje vreme.

No nada umire sa covekom te je ostalo samo da se nadamo da ce doci opet neke pametne glave a Sjenica ce krenuti na bolje.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2006   #87
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

ljudi bila sam u Prijepolje i odusevila sam se...tamo rade,renoviraju,popravljaju ulice...ma sve...kako ne u sjenicu...
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2006   #88
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

danas/sjenica

Dom kulture "Osloboðenje" i Ustanova za kulturu Sjenica raspisali su konkurs za pesnièku nagradu "Aladin Lukaè"
liliput is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2006   #89
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

e vala daju nagradu 450eura.Bruka bre.Zafrkavaju se sas ljudima.Bolje vala da ne daju nista nego 450eura.Pa da su bre isli od kuce do kuce da sakupljaju vise bi sakupili.Za takve stvari vredi izdvajati novac.Coveku se ne isplati da izda knjigu.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 11-10-2006   #90
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
ljudi bila sam u Prijepolje i odusevila sam se...tamo rade,renoviraju,popravljaju ulice...ma sve...kako ne u sjenicu..


Ne vredi o tome.Danas sve funkcionise po principu TVOJA MUKA TVOJA BRUKA.Ako mozes nesto da uradis uradis ako ne mozes niko ni da te pogleda.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2006   #91
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

nemam pojma ali sam se bas prijatno iznenadila...vjerovatno vam vlast ne valja...ili niste slozni...
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2006   #92
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

U SJENÝCÝ SE RÝJEC SLOGA JEDÝNO SLUZÝ KAD ÝMA UTAKMÝCA POSTO SE FUTBALSKÝ TÝM ZOVE SLOGA.TU RÝJEC MOZES CUTÝ SAMO NA STADÝONU Ý VÝSE NÝGDE......
liliput is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2006   #93
leyla-cg
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jul 2006
Location: Podgorica
Godine: 40
Posts: 1,046
Default

hehhehe aj ne zezaj...stvarno
leyla-cg is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2006   #94
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

stvarno...pitaj nekog ako hoces iz sjenice?pa vidis li carsiju kakva je ne moze da se prodje od smeca...
liliput is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2006   #95
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
nemam pojma ali sam se bas prijatno iznenadila...vjerovatno vam vlast ne valja...ili niste slozni...______


Pa to i nema neke preterane veze sa slogom.Nece narod da se digne da cisti ulice na primer.To je jednostavno takvo stanje mala sredina slabo se radi sredstva nikakva a problema mnogo.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2006   #96
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
stvarno...pitaj nekog ako hoces iz sjenice?pa vidis li carsiju kakva je ne moze da se prodje od smeca...


Dobro i ti preterujes.To sto je veliko smece po gradu je samo trenutno jer je stanje sada bas kriticno.U Sustini Sjenica nije grad cistunac bar sto se tice sire okoline ali nije se smece stalno vuklo po ulici.U ostalom koliko sokaka ne asfaltiranih ima pa kad zimi zaveje sneg treba prici do svake kuce.Sadasnje stanje nie nimalo veselo ali ce se vec iznaci neko kkorisno resenje.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2006   #97
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

Quote:
Dobro i ti preterujes.To sto je veliko smece po gradu je samo trenutno jer je stanje sada bas kriticno
pa ja kazem za sadesnje stanje vidi se na slikama kako je. da je bilo malo sloge i pomaganja izmedzu politicara do ovoga ne bi dosla u to sam siguran.i ako nastave ovako da rade jos gore ce biti....
liliput is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2006   #98
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Ada dzaba sloga kad nema odakle jedino oni da umesto sto po vasdan filoofiraju zasucu rukave i ociste Sjenicu.

Znas sata su stari rekli OD GO.... PITA NE BIVA.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2006   #99
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

E vala McBarny, stvarno si pogodio u centar sa tom izrekom, pase ovde 100%. To je lilpute do naroda, ne placaju komunalije, pa nemaju komunalci od cega da prime platu. Niko dzabe da radi nece. Nema tiu to neke preterane veze sa politicarima
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 12-10-2006   #100
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

Quote:
ne placaju komunalije
sigurno je to i do naroda.al ja mislim da bi ljudi placali komunalije,al kako da plate kad se nema para.a ko je duzan da poboljsa standart ljudi i radnika-poiticari-.al ako je u jednoj zemlji ili u gradu stanje naroda i radnika lose znaci da politicari ne rade i bore da se ne bore za prava svojih gradjana i radnika.bar ja tako mislim....
liliput is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
novinama, sjenici


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:14. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)