SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 27-12-2008   #61
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Dobro nam dosao Mmitko...
svako neka radi svoj posao,pa i inspekcija-za to su valjda placeni....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 27-12-2008   #62
mmitko
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 3
Default

Elvise-Eko a o čemu ti to?
mmitko is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2008   #63
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

o ustipcima leskovacnim valjda ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2008   #64
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Haj jeste ga zakuhali svaka vam cast ,mada ja nevolim da pisem o ovim stvarima al et ne moze covjek da ostane ravnodusan kad vidi sta se sve radi.Ovoga gospodina Gicevica niti znam nit poznajem tako da ne mogu nista reci jel dobar ili nije.A sto se tice koalicija i udruzivanja ko sa kime,kako i kad nije to toliko strasno bez obzira sto Bosnjacke partije sklapaju saveze sa radikalima DA SE TO RADI U INTERESU SJENICE I ZA DOBROBIT SJENICE.Ali naprotiv ne udruziju se zbog toga vec zbog licnog interesa ili iz inata.Sjenica jeste siromasna,jesu je raspodijelili na deset strana nesta u Beograd,nesta u Pazar,nesta u Kraljevo,nesta u Uzice,nesta u Ivanjicu a nama ostalo samo komunalno,a sta ima komunalno danas ja pojma nemam,znam da su imali jedan bager na koji su pojedinci cekali preko dva meseca.Ali i pored toga da ima neko pametan i posten da povede taj narod moglo bi se puno toga uraditi.Da ne idemo dalje uzmimo samo nekadasnju zadrugu gde je ona danas.Pogledajte samo u zadnjih 15 godina sta su uradili ovi ljudi iz Cacka sa krompirom,preorali su i prekopali pola Sjenicke opstine a gde su Sjenicaci nema ih nigde cute i gledaju ili rade za mizerne dnevnice a da i ne pominjem to ko je davao zadruznu zemlju u zakup tim Cacanima.Gde si onolike krave,ovce,masine.......Gde je Vesna,metalno,sta bi sa Autotransportom,imal dole ijedna pametna glava da se kucne u mozak i da kaze ej dosta je vise bilo zezanja? Izgleda nema.Sto se ne nadje nijedan pametan pa da pokrene tu priozvodnju krompira pa da Sjenica gazduje sa svojim blagom.Cak i u maloj Sjenici izgleda postoje klanovi koji bi da se pitaju za sve i da raspolazu sa svim,te Hodzici,te Rastici,te Mahmutovici te ovi te oni neka se ljuti ko god hoce ali to je tako.Ne zelim da umanjim nicije zasluge sve se zna ko je sta uradio za tu Sjenicu i kad,ali skoro svi su sve dobro koje su uradili za Sjenicu bacili pod noge zarad licnih interesa,fotelja i jos se drze onoga e ja cu da budem bog i batina.Sad se nema para ni za sta a kad dodju izbori ima se za sve pa cak i za to da se ode autom i najnepristupacnije delove Sjenicke opstine samo da bi se neka osoba koja nije mozda deset godina ustala iz kreveta dovela na glasanje(koju u normalnim okolnostima niko i nebi posetio ili obisao jedino se tad sjete da ona postoji kad im treba).Da ne pricam za sirotinju i socijalne slucajeve kojima je kad dodju izbori praznik jer onda dobiju i brasna i zejtina i svega po malo.Al dzaba sve ovo pisanje i moje i vase kad ovo nikoga ne zanima od nasih predstavnika vlasti,zato necu da se mucim dzabe da kuckam po tastaturi ima se puno pametnijih tema.Samo cu im porucit neka im je na cast svima redom.Sellam
__________________
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2008   #65
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Unicknamed podrzavam te u svemu i svaka ti cas. Sto posto si u pravu.
Dzigal is offline   Reply With Quote
Old 27-12-2008   #66
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
o ustipcima leskovacnim valjda ....
hahahahahhaah
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2008   #67
Cile
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ja predlazem Elvisa i Stranca ( Ensara ) da udju u tu nasu novu Sjenicku upravu i da sa Mensurom i Murizom naprave sto do sada nije niko. Oni su uspesni i imucni gradjani Svedske i Usa.Prosli su pola svijeta upznali cijeli svijet, obezbedili sebe i porodice i nemoramo se plasiti da ce kao i svi dosada da nas pokradu kada dodju na " vlast ".
  Reply With Quote
Old 28-12-2008   #68
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Cile View Post
Ja predlazem Elvisa i Stranca ( Ensara ) da udju u tu nasu novu Sjenicku upravu i da sa Mensurom i Murizom naprave sto do sada nije niko. Oni su uspesni i imucni gradjani Svedske i Usa.Prosli su pola svijeta upznali cijeli svijet, obezbedili sebe i porodice i nemoramo se plasiti da ce kao i svi dosada da nas pokradu kada dodju na " vlast ".
JESI LI TI CILE MAHMUTOVIC IZ AMERIKE....

AKO NISI PROMIJENI NICK....DA SE POGRESNO NE ZAKLJUCI.........
  Reply With Quote
Old 28-12-2008   #69
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
o ustipcima leskovacnim valjda ....
dje nadje leskovacke,hm
__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2008   #70
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
dje nadje leskovacke,hm

Ene dje nadje, pa kod Senka na Uvac
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2008   #71
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Cile View Post
Ja predlazem Elvisa i Stranca ( Ensara ) da udju u tu nasu novu Sjenicku upravu i da sa Mensurom i Murizom naprave sto do sada nije niko. Oni su uspesni i imucni gradjani Svedske i Usa.Prosli su pola svijeta upznali cijeli svijet, obezbedili sebe i porodice i nemoramo se plasiti da ce kao i svi dosada da nas pokradu kada dodju na " vlast ".
Ma koliko ti ovo napisao ironicno,nisi ti "s´ neputa ovde"...
Nego,necemo mi jos,ima vremena za prave ljude...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2008   #72
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
JESI LI TI CILE MAHMUTOVIC IZ AMERIKE....
A,jesil ti brat Cila Mahmutovica,kad smo vec tu...?
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2008   #73
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
A,jesil ti brat Cila Mahmutovica,kad smo vec tu...?

sta mislis..........
  Reply With Quote
Old 28-12-2008   #74
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
sta mislis..........
Reko si negde da smo komsije,a sada pitas za Cila,a on mi jeste komsija...
Volis sda pa mi sve nesto sumnjivo,a nisam siguran...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2008   #75
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
Reko si negde da smo komsije,a sada pitas za Cila,a on mi jeste komsija...
Volis sda pa mi sve nesto sumnjivo,a nisam siguran...

ako sumnjas na sve iz sda...onda sam ja jedan od skoro 5.ooo sumnjivih.......
  Reply With Quote
Old 28-12-2008   #76
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
ako sumnjas na sve iz sda...onda sam ja jedan od skoro 5.ooo sumnjivih.......
ma,nesto me asocira ovo pitanje za Cila,a setih se da nedje si reko i da smo komsije pa zato te pitah,nego nema veze...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2008   #77
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 49
Posts: 738
Default

Aman zaman!
Sandzak do skora nije imao nikakvu vlast,za sve se chekala direktiva "odozgo".Dodushe,ovo sad shto imamo nije ni V od vlasti,ali bar se neshto pomera...nekad 3 koraka napred,4 nazad....pa onda 4 napred a 3 nazad....
I u razvijenim zemljama je (samo shto mi dole kasnimo plaho)bilo politichkih previranja,korupcije,chak se i oruzijem reshavao sastav parlamenta....dok mnoge vode nisu protekle i tzv.politichari nauchili da se bave politikom..mudro,prikriveno,uigrano.
E,sad...to shto sam htela da kazem:nije mi jasno shto se bihuzurite kad neka stranka udje u koaliciju,kad neki politichar dovede rodjaka i da mu dobro radno mesto...to je svugde tako i tako ce biti.A nashim ljudima su ruke zavezane,oni se otimaju(neki znaju da izigravaju junake,neki su dobri ljudi a loshi politichari...)pa....dajte im malo vremena i ne pljujte na komshiju samo zbog toga shto nije u vashoj stranci
amlA is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2008   #78
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

amla,sve mi se vise svidjas!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2008   #79
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
amla,sve mi se vise svidjas!
...i meni!
  Reply With Quote
Old 28-12-2008   #80
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Quote:
Originally Posted by amlA View Post
neki znaju da izigravaju junake,neki su dobri ljudi a loshi politichari.
A sta izigravaju ovi nasi na primer Suljo i Rasim,oni niti su junaci niti su dobri ljudi jest da se ne radi ovde o njima al njih dvojica izigravaju trenutno dva potrcka nista vise.


Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
gičević, intervju, mensur


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
INTERVJU:Prof.dr. Sait Kačapor suad Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 2 26-10-2008 20:24
Intervju: Mensur Gičević, zamenik predsednika opštine Sjenica Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 10 09-09-2008 11:03
Intervju: Rijad HodŽiĆ, MenadŽer Oo Ldp U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 26 29-04-2008 20:08
INTERVJU 36310 Mediji 16 25-11-2007 09:07
INTERVJU: DZemail Suljevic Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 53 07-11-2007 00:49


All times are GMT +2. The time now is 13:33. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)