SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Slike iz Sjenice svaki sjeničak ima aparat za slikanje, svaki od nas je već slikao i pravio uspomene po gradu, ovde podelite slike sa nama...

Closed Thread
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 15-02-2006   #1
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default Obrisane teme

Ja sam izbrisao temu sjenicki genocid jer mislim da nije mesto na ovom forumu temama o bilo kojim genocidima ucinjenim nad bilo koji narodima,ovaj forum smo zamislili drugacije a na sajtu www.sjenica.com (koji je u izradi) ce biti istorija sjenice pa cemo tamo naci mesto za vase tekstove.

Mislim da je ovo mesto gde treba da se srecu i da pricaju kako je sta ima i kada ce da dodju da na neki nacin koliko je moguce ljudi izbegnu telefoniranje i slanje sms-a koji prilicno skup odavde da se salje.A ne da pravimo buducnost na osnovu proslosti iskreno mene ne zanima kad je bio taj genocid i sta rade ljudi iz nove varosi.



pozdrav svima
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline  
Sponsored Links

Old 16-02-2006   #2
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ja mogu samo da te podrzim u svemu tome brate.

Ovaj sajt to jest forum je zamisljen za sjenicake iz svih krajeva svijeta, da se dopisuju, saznaju vise o drugima... a ono sto se pisalo o genocidima ni mene ne interesuje!

Ja sam za druzenje i to je sve... a svi vidovi provokacija ce biti licno od mene brisani i ako ne prestane ni tada, docice do raznih zabrana i blokada ovde na ovom sajtu! Na drugom mestu se mozda moze pisati i provocirati koliko hoce i o cemu hoce, ovde NE!
iSelektor is offline  
Old 16-02-2006   #3
cupo
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: sarajevo
Godine: 51
Posts: 42
Default

Dobro momci je li vi to mene optuziste za nekakav nacionalizam, za nekakvo provociranje?
cupo is offline  
Old 16-02-2006   #4
amor
Gost
 
Posts: n/a
Default

sram vas bilo obojicu, pricate i prijetite ko da ste osvojili sjenicu, a ne preoteli forum od momka, eto vam ga pa se zezajte i opustajte i "druzite" do mile volje.
 
Old 16-02-2006   #5
tandir
Gost
 
Posts: n/a
Default

Selam !

Amore i Cupo javite mi se na moj privatni e-mail ako mozete.

alija.tandirovic@comhem.se
 
Old 16-02-2006   #6
Mirza Hadžiomerovi&#2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ljive, nije mi jasna jedna stvar, što zabraniste temu, ako koga interesuje nek čita, koga ne interesuje nek preskoči.

Zlatko, o kakvim ti to provokacijama pričaš, ne kontam? Jel tvrdiš da nešto nije istina od napisanog ili šta... mislim svaka čast tebi, to ti pokrenuo forum, faca, nešto, ovo, ono al daj iskuliraj malo, čuj JA ĆU ZABRANIT! OVDE NE! idijotluk. Do sad sam samo pratio forum, sa ovim glupiranjem ste me natjerali da se učlanim, svaka čast

Čupo, Amore, ipak mislim da su momci u pravu, temu koju je Čupo, kao jedini kompetentan čovjek iz Sjenice, započeo je ipak akademskog nivoa, nije za forume ovog tipa. Ako imate nešto o Jeleni Karleuši itd. postirajte, to neće bit obrisano.

Ljive, Zlatko, da se nebih miješao na još jedno mjesto gdje mi "nije mjesto", negdje na forumu sam pročitao citat Bertrand Rusela, nešto "Ljubav je drvo ciji su korijeni duboko u zemlji, ali grane moraju dostici do neba". E vidite, ne znam ko je taj ko je citirao ali recimo, to je plagijat na Kur'anski ajet, objavljen i zapisan 1000 i kuku godina prije nego je Rusela inspirisao, u originalu kaže "Lijepa Riječ je kao lijepo drvo:

korijen mu je čvrst u zemlji, a grane prema nebu, i ono plod svoj daje u svako doba dozvolom njegova Gospodara! A Allah navodi primjere ljudima da bi se opomenuli. A ružna riječ nalik je ružnu drvetu - izvaljenom drvetu iz zemljina tla nema opstanka!"

Mnogo ljepše nego što Rusel kaže ali... ovdje se na taj način ne smije govoriti, mislim to nešto, islam, muslimani, vjera, nacija, ovo, ono, i slične dosadne teme.

Ko god je to postiro on/ona ne zna, bilo koje nacije i vjere da je, a ne zna jer im vi i slični cenzurom "PTC" tipa ne dozvoljavate da saznaju istinu... šta god se kaže van stila programa RTV Pinka je provokacija.

Još jednom kažem, koga nije briga jednostavno može to preskočit, ako nešto nije istina, bujrum, recite. Čupo nacionalista? Jel to to što hoćete da kažete.

Ljive, Zlatko, ukratko, nisam od vas to očekivao.

Pozdrav, Selam će bit recenziran ne?
 
Old 16-02-2006   #7
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by cupo
Dobro momci je li vi to mene optuziste za nekakav nacionalizam, za nekakvo provociranje?


Ja nisam posle komentara pisao i cestitao cirilicom nego ti? Zar je to kompetentnost? Na taj se nacin to ne radi!

Do sada nisam nista brisao, ali kazem bice sa moje strane u koliko osetim bilo kakav vid provokacije! Niti sam koga nazvao nacionalistom niti sam to imao u planu...Jos jednom naglasavam ovaj forum je prvenstveno napravljen za druzenje i upoznavanje, a ne za genocide!
iSelektor is offline  
Old 16-02-2006   #8
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by amor
sram vas bilo obojicu, pricate i prijetite ko da ste osvojili sjenicu, a ne preoteli forum od momka, eto vam ga pa se zezajte i opustajte i "druzite" do mile volje.


Kome ti to o sramoti? Kome je otet forum? Sto ne ispade ti ili taj neko faca pa ne pljunu pare i kupi Sjenica.com i Sjenica.net?

Jato sigurno nisam kupio da bi ja pisao i radio sta ja hocu, vec za sve nas! Ali ipak neke stvari jednostavno ne smtram da su za ovde, ne samo ja vec vecina koja i ne pise na sajtu uopste nego se meni javlja na email ili msn!

Ali time si dokazao da si tipicno balkanac, cim ti nesto ne pase idem... dje ti je vid komunikacije, dje je verbalna jacina? Lako je psovat ili nestat. Ja cu da se "druzim" do mile volje veruj mi a takvi kao ti dodju i prodju...

Prohujalo s vihorom fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
iSelektor is offline  
Old 16-02-2006   #9
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

Mirza, Cupo i ostali kojima je ipak preče da se neke istine istjeraju na čistac od slanja besplatnih poruka i rasprave o tome jesu li Bodeži ili nisu "prava raja" - u potpunosti su u pravu i maksimalno ih podržavam. E, neka ste uveli cenzuru za jednu od rijetkih suvislih tema koja je započeta na ovom forumu. sram vas bilo! Naravno da vas ne zanima nikakva priča o genocidu i naravno da to smatrate provokacijom. Blaženo je neznanje a još blaženije plivanje u žabokrečini, gdje se ne možeš zamjeriti svojim četničkim istomišljenicima, kojima je isto tako mučna svaka priča o genocidu i jednako je smatraju provokacijom. Svako zdrav i normalan će to nazvati historijskim činjenicama i pokušat će se što više informirati o svojim korijenima i činjenicama vezanim za rođeni narod! Nemojte, molim vas, da se naljute oni kojima je Karađorđe narodni heroj ili slično sranje i kojima je ubijanje "Turaka" najprirodnija stvar! Tako se i Mladić u Srebrenici svetio Turcima "od bune protiv dahija". Nemoj da bi ko započeo i tu temu, možda je preosjetljiva za stomake "blagih komšija", a i manje će se raspravljati o Bodežima. pih!
fraer is offline  
Old 16-02-2006   #10
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

@ Mirza

Bas tako licno ja, a ti smatraj to koliko hoces idijotlukom... ja pokrenuo sajt i to je tacno a da li sam faca to ce drugi prosudit. Ja samo gledam stvari sa svih tacki gledista, a ne samo kao vi odredjene osobe akademskog stepena.

Ja samo kazem SKOLA ODVAJA, sad koja skola to je pitanje, koje verovatno akademci tumace kroz knjige, sto je opet kod mene drugacije! Ja sam POLJOPRIVREDNI TEHNICAR to je moja skola sa knjigom, ali srecom bavim se nasim narodom na internetu od 1996 god i znam kako cu sve da odreagujem. Svestan sam i cinjenice da dosta vas i misli, dje bas on da uzme sjenica.com, jer ja u sustini u sjenici sam uvek gledan kao ONAJ DRUGI, ne bitno cija je strana bila u pitanju... E bas iz tog razloga ja NE DAM da se pise ono sto se pise!!!!

Ne smeta mi ni politika ni tema o karikaturama, ali ubistva (genocidi) i nacionalizam vezan za sjenicu ovde nece naci mesta...

Pa makar samo ne skolovani ljudi ovde dolazili, ja necu dozvoliti! A ti faco mirza, naso si nesto da mi pametujes sada, ja iskreno da ti kazem i ne znam koji si a i ne interesuje me. Ako ti nisi kompetentan da razumes moj polozaj, onda ne treba ni da pises, vec samo da citas i uzivas u komentarima AKADEMSKOG stepena, naravno jedinog kompetentnog coveka!

Boze me sacuvaj, sta cu sve doziveti... Ja sam tu nonstop, ja radim na internetu imate moj msn, pa izvolite javite se... ja sam uvek otvoren za svacije misljenje... to kao prvo, kao drugo svacije me misljenje insteresuje... zato napisite sta zelite i mislite, a ne kao amor odmah eto vam ga i cao hahahahaha koji stepen komunikacije!
iSelektor is offline  
Old 16-02-2006   #11
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

fraeru, isto tako ni taj drugi vid genocida nece ovde imati mesta... jasno je meni to sto ti hoces da preneses, ali ipak ja smatram da tome ovde nije mesto i gotovo.

Ja niti pominjem ratove niti ubistva niti me to interesuje... Ja zelim da upoznajem sjenicake sirom sveta i prvenstveno zbog toga sam otvorio ovaj forum a i kad se bude dovrsavao sajt o sjenici, tu ce da se pise o tome. I ja i ljiv smo planirali bas iz tog razloga da kontatiramo par osoba koje ovde pisu i koje znaju sta pisu da nam pomognu oko tih informacija, jer sajt radimo vec u velikom stilu zadnjih 6 meseci.
iSelektor is offline  
Old 16-02-2006   #12
Mirza Hadžiomerovi&#2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Zlatko, "Prohujalo s vihorom fijuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu" i nije baš neka verbalna jačina, a ni .com domen od 50 EUR nije baš neki izdatak.

Kako god, svaka čast, tvoj je forum, možeš da radiš sa njim šta hoćeš, pa i da izbrišeš opet sve ovo. Ipak, ja ću iskoristit priliku da te pozovem, ovako prijateljski, komšijski, bratski, kako hoćeš, radi tebe i tebi bliskih i ljudi koji sve ovo čitaju, razmisli malo više i malo dublje o stvarima koje je Čupo htio reć. Ne znam za to potpisivanje ćirilicom, promaklo mi je, slažem se da ne trebaju provokacije, ali isto tako, ako već imaš tu mogućnost, potrudi se da za dobrobit svih nas ISTINA i činjenice dođu do ljudi.

Pitaj kojeg hoćeš nezavisnog intelektualca iz Beograda isl., svi ali apsolutno svi će ti potvrditi da su Bošnjaci totalno uništeni i bar 10 puta genocid pretpjeli u zadnjih 100 godina. 200.000 pobijenih i desetine silovanih samo u posljednjem ratu zaslužuju našu brigu i makar jednu temu na svakom forumu gdje su i Srbi i Bošnjaci prisutni. Naše okretanje glave od tih stvari i pokušaj zaborava su praćka iz koje se opet i opet i stalno, nakon perioda zatišija i zatezanja, odapinje žestok belaj za sve nas. Jedino saznavanjem istine se može doći do nekog haira. Mi se boimo i borimo da se to nikome, ne samo nama, više nikada i nigdje ne desi. Ne znam koliko ovaj sajt ima posjetilaca, ali koliko god da je, s obzirom da ima tendenciju da okuplja sjeničku čaršiju (na kraju krajeva i riječi "čaršijska raja" bi za nekog mogla biti provokacija, zašto ne npr. "društvo iz centra grada"), zaslužuje da makar malo odstupi od "RTV Pink" seljačkog "opuštajućeg" stila i treba imati ovakvu educirajuću temu za dobro svih nas pa kome se ne sviđa nek preskoči.

Slažem se da provokacije treba recenzirati ali mislim da to Čupovo i nije bila tolika provokacija da bi se kompletna tema ukinula.



P.S. Još jedna prijateljska, de sredi ovaj unicode na labelama, užasno mi prezime izgleda kad umjesto ć stavi hodmezevašarhelj
 
Old 16-02-2006   #13
Mirza Hadžiomerovi&#2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ok Zlatko, pokušao sam biti frendli, idijotluk sam spomenuo jer je zaista idijotski reći "OVO JE MOJE", "NE DAAAAAM"...

Znaš ti dobro ko sam ja, znaju i ti oko tebe, al nebitno to.

Od '96 se baviš komunikacijama itd... pa... možda bi trebao da pogledaš i šta se dešavalo par godine prije toga. A kako stižeš da odgovoriš na svaki post kad već toliko radiš?

Ne znam da te neko gledao kao "drugu stranu", kad saznaš ko sam možda i saznaš da sam kompetentan to da kažem. A možda baš zbog toga što je možda bilo ljudi gdje si bio "gledan kao ONAJ DRUGI, ne bitno cija je strana bila u pitanju" trebaš da radiš na tome da se sazna istina a ne da je zataškavaš, opet kažem, za dobrobit svih.

Pametujem? Evo neću više. Ti nastavi. Kao što rekoh, svaka čast, ipak je onih 50 EUR bilo tvoje
 
Old 16-02-2006   #14
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

samo da skratim ipak sve to!

www.sjenica.com je mene kostala 510 eura! ako ne verujes, kontaktiraj firmu fastprint iz beograda cije je vlasnistvo bila domena.

plus sam zakupio server (50 eura mesecno) plus domenu sjenica-forum.com (12 eura) plus domenu sjenica.net koja je kostala isto koliko i sjenica.com

Toliko od mene, samo da bi znao koliko mi je stalo bilo do toga! To jest do sjenice.

Za mene nije opustajuci taj nivo pinka. Ja sam uvek ziveo za muziku i nastavicu to, danas zivim od toga! Ne mozemo svi biti skolovani!

Sve ostale vidove na koje pokusavas da me navlacis sa tvojim pricama iz istorije me ne interesuju vise, ja stavljam tacku na tu temu!

A i meni je zao sto je to izbrisano sto je pisano cirilicom, da svi vidite kako jedini kompetentan covek sjenice pise!!!!!
iSelektor is offline  
Old 16-02-2006   #15
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Dajte jludi, dobro je vise. Nemojte se svadjat oko toga. Sad je izbrisano i sta da se radi. Napravismo front od foruma
Crni Gruja is offline  
Old 16-02-2006   #16
sjesansarbos
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25
Default

Uvijek, na svakom koraku dokazujemo da nismo sposobni da komuniciramo medjusobno bez trvenja. Kada se ne mozemo afirmisati u razmjeni misljenja pribjegnemo na kraju ruznim rijecima (u ovom slucaju), a da smo kojim slucajem i fizicki medjusobno u drustvu vjerovatno bi se potukli. Ni prvi, ni poslednji put!
sjesansarbos is offline  
Old 16-02-2006   #17
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

e Mirza postujem te kao covjeka i komsiju ali preterujes sa tim 50 eura 3 puta ponavljas to,ne radi se samo o ulozenim para u sajt vec i o potrosenom vremenu da se sve ovo pokrene i jos gore ODRAVA sve to,cuo si da sajt jos nije gotov i ima jos puno da se radi na njemu i da ce nam trebati pomoc mnogih Sjenicaka ali samo pomoc na nekim temema tog tipa o kojem sada tece rasprava pa ako si toliki patriota grada bices kontaktiran pa odvoj malo vremena (10 puta manje od nas bice dovoljno)..Najlakse je sve gledati sa strane i kritikovati,svaka kritika,predlog savet su dobro dosle ali polako te ljudi strpite se malo da ideju o ovom sajtu dovedemo do kraja pa onda dajte kritike i savete ponavljamo SAJT JOS NIJE GOTOV,a jos da pomenem posto za 50 eura svi govorite kao da je to neka pisljiva suma kasnije cu postaviti ziro racun na koji moze da se uplati donacija za izgradnju Dzamije u Muhadzer mahali pa Bujrum te ljudi da damo svi po tih 50 eura znacice mnogo...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline  
Old 16-02-2006   #18
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

sjesansarbos, veruj mi nebi... moje oruzje je verbalnog karaktera i ne koristim se citiranjem iz knjiga itd... vec koristim svoj mozak!
iSelektor is offline  
Old 16-02-2006   #19
sjesansarbos
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25
Default

Kritika se ne odnosi na tebe licno, vec na sve koji sudjeluju u ovoj raspravi. Ovaj site je odlicna ideja, samo naprijed!!! Pokretanje a narocito odrzavanje site-a uopste nije lak posao. Nadam se da ce se kasnije naci nacina da se napravi neki odjeljak gdje bi ljudi mogli da pricaju, citiraju..., pored ostalih stvari i istorijske cinjenice.
sjesansarbos is offline  
Old 16-02-2006   #20
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

Sve se nasli neki "kompetentni" iz sarajeva da govore o tome sto ne pocnete tu pricu kad dodjete u sjenicu???? Zasto ne obilezite to na neki kulturan nacin??? Po cemu je to cupo najkompentniji u sjenici da prica o tome? A Mirza sto vi niste odvojili tih 50 eura kako kazes da kosta pa pokrenuli sajt o genocidima u sjenici i okolini sjenice.Gde ste bili vi akademski gradjanji do sad da pokrenete sve ovo i da na neki nacin skupite ljude pa koje bilo nacije????



Ja cu brisat svaki post za koji mislim da mu nije mesto na forumu.

A vama "kompetenti" ako se ne svidja nadjite sebe na drugom mestu.
Lakota |ljiv| is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Tags
obrisane, teme


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:30. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)