SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Mediji tv, radio i ostali mediji iz sjenice. prijem kanala, emitovanja itd...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 18-12-2007   #141
dida
Registrovan
Početnik
 
dida's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 40
Posts: 83
Default

Zao mi je sto sam tek sad videla kometar koji je napisao STRANAC i iskreno sam razmisljala ima li ikakvog smisla odgovarati na jedan ovakak text! Ali zbog vas koji ne znate: 20og maja Amaro je predao svu potrebnu dokumentaciju i jedan je od rijetkih koji su imali tako potpunu dokumentaciju. Zbog toga smo vrlo optimisticni i ocekujemo dozvolu! Svi koji poznaju vlasnika znaju da vlasnik ne zivi od radija. Radio je tu iskljucivo za cejf vlasnika, njegovih prijatelja i svih koji vole i slusaju nas radio. Sto se ostalog tice- KOLIKO PARA,TOLIKO I MUZIKE! Ako Bog da,kad dobijemo dozvolu,programska shema ce se mijenjat',naravno-na bolje i na nacin predvidjen zakonom. A to da li cete slusati nas radio je isljucivo stvar VASEG izbora...
Puno pozdrava nasim prijateljima i slusaocima sirom svijeta.
dida is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 18-12-2007   #142
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

u pravu si,zaista nema smisla napisati bilo sta na ono sto sam ja vec napisao,
jer sve ostalo sto bi se napisalo bilo bi neistina(laž)...
ako ipak mislis da sam nesto pogresno napisao samo reci i ja cu se izvinuti...

jedino,mozda je programskom semom sada dovoljan i jedan radnik umesto postojeca dva...
bar tada su bila,pre dve godine, dva radnika, i tada sma poslednji put cuo zvuke tog radia...

inace,protiv vlasnika,pa ni radia apsolutno nemam nista protiv,ovo je samo moje misljenje...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2007   #143
dida
Registrovan
Početnik
 
dida's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 40
Posts: 83
Default

Hvala na vasem misljenu ))) Daleko od toga da trebate da se izvinjvate za bilo sta!
Ima li smisla raditi na programskoj semi ako jos uvijek nismo obavjesteni o dozvoli?! PozZz
dida is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2007   #144
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

iskreno zelim da radio AMARO dobije potrebnu dozvolu za rad,
i rado ocekujem renesansu tog radija,jer siguran sam da u porodici,u cijem eje vlasnistvu,postoji mnogo potencijala da se napravi jedan veliki radio...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2007   #145
dida
Registrovan
Početnik
 
dida's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 40
Posts: 83
Default

Hvala na lijepim zeljama I mi smo sigurni da su najbolje godine naseg radija tek pred nama. Kao sto vidite potencijala imamo,jos malo srece i zdravlja i ko zna... mozda bas daleko doguramo
dida is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2008   #146
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Narode poslednjih dana imam problem sa adsl vezom,cesto mi se prekida veza na nekoliko sekundi,izvinjavam se slusaocima radia amara,ako imaju ceste prekide.
nije do mene,zvao sa korisnicki servis,obecali su da ce pogledati u cemu je problem.
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2008   #147
dida
Registrovan
Početnik
 
dida's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 40
Posts: 83
Default

Savet Republicke radiodifuzne agencije, na osnovu clana 32 i clana 53 stav 1 tacka 7 Zakona о radiodifuziji („Sluzbeni glasnik” broj 42/02, 97/04, 76/05, 79/05 - dr. zakon, 62/06 i 85/06) i clana 20 Statuta Republicke radiodifuzne agencije („Sluzbeni glasnik RS“ broj 102/05), objavljuje:


LISTU LICA KOJIMA JE IZDATA DOZVOLA ZA EMITOVANJE
RADIO PROGRAMA NA OSNOVU JAVNOG KONKURSA ZA
LOKALNA PODRUCJA

Lp63, Lp64 SJENICA
- RADIO AMARO - Preduzece za proizvodnju, promet, trgovinu i usluge „Radio Аmaro“, Sjenica
dida is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2008   #148
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Bravoooo!!! Konacno je gotovo i sa tim formalitetom. Cestitam Fiku i zahvaljujem mu se opet, stvarno je Radio Amaro postao neki zastitni znak sjenice svoje vrste.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2008   #149
dida
Registrovan
Početnik
 
dida's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 40
Posts: 83
Default

Hvala na cestitkama Potrudicemo se da vas i dalje,preko nasih talasa,priblizimo Sjenici ma koliko daleko da ste...
dida is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2008   #150
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Iskreno da kazem, nesto se extra i ne trudite, ide klasika kao i do sada... mada sam to i fiku rekao, da mi cekamo i ocekujemo neke emisije koje ce nas bas pribliziti malo sjenici...
nesto sto je za nas sa strane, van sjenice, pa makar to bile i bijele vode!

Pozzzz i cestitke za zvanicnu dozvolu!
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2008   #151
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Iskren da budem , nisam primjetio da Amaro ima neki program emitovanja osim muzike. Dobro , ponekad se objave neke vijesti i hajmo opet nazad na muziku , zelje , pozdrave i cestitke. Neznam ko je sve zaposlen tamo ali mislim da bi Amaru bio potreban neko ko bi mogao da vodi TALK SHOW emisije. E jedna takva emisija, u kojoj bi se raspravljalo o svim aktuelnim temama vezanim za grad i u kojoj bi ucestvovali svi gradjani Sjenice pa i mi koji smo u inostrantsvu , putem telefona ili interneta , dosta bi poboljsala slusanost radija. TALK SHOW emisije mogu puno toga da urade i promjene jer se u njima iskazuje glas gradjana, njihova misljenja i stavovi.
Znam da je to kod nas malo tesko, jer bi i tu umijesali prste ovi iz vladajucih partija i pokusali da iskoriste ali vredelo bi pokusati. Uostalom, svakim danom slusati jedne te iste pjesme i reklame , dosadi. Mora se nesto novo uraditi a ja sam za to da se pocne sa TALK SHOW emisijama
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2008   #152
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

cestitam za dozvolu Radio AMARO ...
nije lako udovoljiti svim zeljama i prijedlozima ali znam da ce te se potruditi
sve naj u daljem radu
pozz i m.selam
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2008   #153
sabina
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 279
Default

i ja cestitam dobijanje dozvole za emitovanje radio amaru. ali isto mislim da sad moraju nesto uraditi i na programskoj shemi radia. kao sto elvis-eko kaze trebalo bi imati emisija gde se prica o temama koje su vazne i gde se moze diskutovati na jedan civilizovani nacin, bez uvreda, ako je to kod nas moguce. mada se gazdi radio amara sigurno vise isplati narucivanje pesama povodom zenidbi, udaja i kupovine kuca.... za to dobija pare, a emisije kakve bi vecina nas volela da cuje na amaru morale bi da se rade dzabe.
sabina is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2008   #154
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Od srca cestitam nasem Fiku za dobijane dozvole za rad njegovok i nasek Radija Amata.I puno se zahvaljujemo za ono sto je uradijo za nas grad.Selam svima.
Dzigal is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2008   #155
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Cestitke!
A sad navalite na organizaciju programa!
Dosta mi je vise:dobro jutro! pa malo sevdaha,pa izbor za hit dana,pa muzicke zelje (koje nisu lose,al bolje da idu,recimo,od 10uvece pa do sto!),"horoskop","pretezno vedro".pa zelje pozdravi i cestitke do sto!
Dosadno!
Da makar postoje oni kvizovi ko nekad!
Ili islamske emisije,ili intervjui sa uglednim i neuglednim Sjenicacima!
Bilo sta!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2008   #156
dida
Registrovan
Početnik
 
dida's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 40
Posts: 83
Default

Hvala svima na cestikama! Bice nekih izmjena u programskoj semi. Za sve te emisije trebaju saradnici kojih trenutno nema. Kvizovi nisu problem za realizaciju ali svaki kviz zahtjeva i sponzora... Mislim da malo ko od vas uopste zna koliko truda,vremena i volje treba za samo jednu emisiju. Sve sto mogu da vam kazem je da cemo se potruditi da (koliko god nam nase mogucnosti dozvoljavaju) udovoljimo svima.
Hvala svima koji su uz nas i koji Amaro dozivljavaju kao svoj, SJENICKI radio
dida is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2008   #157
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Kvizovi su u mojim ocima sporedna stvar... pa samim tim i sponzorstvo, ali neka emisija tipa "PRAVO GLASA" (lupio sam i izmislio ime), gde mogu svi naravno kontrolisano i ako treba sa cenzurom, da kazu na osnovu neke teme ili dogadjaja nesto...
Talk show kod nas ne verujem da bi funkcionisao, vec sutradan bi se naso neko u radiju da bije nekoga i sl, jer takav smo mi narod, oni sto umiju da pricaju, njima odmah prijete oni koji ne umiju da razmisljaju (glupi).
Ne treba vaditi iz progama zelje cestitke i sl, ono od cega radio stanica zivi, ali navece, kad nema vise toga, otvoriti vezu kad svi vremena...
Ja ga iskreno vise i ne slusam, narocito kad je onaj muski voditelj, imam osecaj da mikrofon stavi usta pa prica, a kad cujem voditeljicu ostanem, kao prvu super zvuci a i izbor muzike joj je mnogo bolji nego voditeljima...
Ona islamska emisija je isto bila zanimljiva, moze tu da se nauci dosta, ja sam bar naucio. Ne mora da budu u sklopu kviza, ali zasto da ne...?
Pozzz Tahirovic
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2008   #158
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

E stvarno za voditelja si u pravu......Par puta sam slusao ..............Covek cita iz novina mislim BLIC horoskop ili neke druge vesti ...NEZNA TO DA PROCITA...........Zalosno............Ali ....dobar je...
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 09-03-2008   #159
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Edisa ima nejvece iskustvo u tom poslu,i pored toliko godina rada,ne radi ga rutinski vec sa puno ljubavi,jednostavno voli to..
I ja sam puno stvari o Islamu prvi puta cuo u tim emisijama,imala je svojih kvaliteta.
sad razumijem Fika,ljudi stvarno bi bio problem ko od Hodza da vodi emisiju s'obzirom na trenutnu krizu u IZ.
Ja bih nastavio sam emisijom,ali bi dao nekom poznavaocu islama koji ne pripada ni Zukorlicevoj ni Zilkicevoj struji,sto znaci resenje je u tzv . Vehabijama,jer kako vrijeme pokazuje njima je Islam na prvom mestu,u trenutnoj krizi oni su pobednici...
istina radi amaru hvali emisija gde ce se ljudi ukljucivati u program,nije tesko osmisliti nesto da bi emisija bila zabavnog ili edukativnog karaktera a da se i tu ne umijesa politika...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 10-03-2008   #160
sabina
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 279
Default

sta bi sa tim Amarom, hoce li moci da se slusa preko interneta opet ili...
mozda rade na novoj programskoj shemi, pa im treba vremena. mi ne znamo koliko truda, vremena i volje treba za to, kao sto nam rece dida.
sabina is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
amaro, radio


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vasa omiljena radio stanica borichi Muzika i Video 54 10-03-2017 09:23
Radio Alfa Lakota |ljiv| Mediji 21 23-10-2007 14:41


All times are GMT +2. The time now is 07:24. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)