SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 1.00 average.
 
Old 10-11-2009   #61
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Bas tako carsija... 100 % si u pravu...
A sandzak girl ili je osoba sto stoji iza projekta ili neko u sluzbi osobe sto stoji iza mosta...
Pa da dodam i ja svoje maslo...
Zar se treba tesiti time sto se to isto desilo i u drugim gradovima? Pa kao nije most kriv... NIje sam most kriv, ali za najvece stete u gradu je skodio taj most bas taj most...
I mestani su uoci kise da ne kazem katastrofe upozoravali... Mladjo rece, ili ce ga ubiti mestani ili ce ga ukrasti albanci...
Ja kazem, dajem im ga dobrovoljno, Sjenici takvi instruktori "mozgovi" ne trebaju... Srbija ih ima na pretek, sve MOJ DO MOGA...

A sto se tice cetvorice musketara "strucnjaka", sreca pa ne mogu da zabrane nikome slobodu kretanja i snimanja... a narod ce da oceni jel to dobro sto radi ili ne...
Jok nek dodju meni i neka kazu da nisam skolovan za pisanje kritika... al ja se tesim uvijek onom... JEBI GA STO NISI UCIO SKOLU KO JA, JA ZAVRSIH ZA POLJOPRIVREDNOG TEHNICARA, pa sada mogu da pisem po seljacki onako kako najbolje znam...
Ali jebi ga boliii, i ako ne udaram...
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 10-11-2009   #62
neznalica
Registrovan
Početnik
 
Join Date: May 2009
Posts: 98
Default

Neznam sto ste digli toliku galamu na mostove. Dobro svi znamo da je pala velika kolicina kise . Ja bih prije reko da su tu manje krivi mostovi. Mislim da je do zagusenja doslo najvise zbog onih podupiraca i salunga a bogami i zbog toga sto taj isti narod koji zivi uzvodno baca sve i svasta u tu istu rijeku pa je to njihovo smece i otpad zacepio te mostove. A sto se tice Ramovih snimaka dobri su ali je trebao uci i u one najvise ugrozene kuce gde je voda po sobama bila i do 70 santina gde je unisten sav namestaj i gde ljudi nemaju gde zimu da prezime. To su one kuce koje su do samog mosta na grabovici.
neznalica is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2009   #63
sandzak_girl
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 3
Default

Zasto nas narod ovako voli da optuzuje nekog unapred ? Zar sad svi treba da krivimo projektanta za poplavu samo zato sto je Mladjo reko da ono ne valja ? Ili mozda treba realno sve sagledati, sacekati zvanicno saopstenje, pa onda ako je projektatnt zasluzio onda na "lomacu" Hajde neka neko pita tog Mladja zasto on prvi nije dozvolio pored njegove kuce da se procisti korito reke ? Uzgred neka ga i pita zna li on sta je sila athezije i sila kohezije, i kakve su te sile kroz obicno "uredjeno" recno korito i kakve su kroz cevi. I neka neko odgovori na pitanja iz predhodnog posta. Hvala

P.S. Radovi nisu obustavljeni, radi se punom parom, da nesto nije kako treba sigurno bi bili obustavljeni do daljnjeg. pozzzz
sandzak_girl is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2009   #64
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

neznalica, pa za to sam i ja, trebao je uci, ali mozda nije mogao da ih zatekne tu ili mozda nije imao pristupa... i ja sam voleo da vidim jos snimaka...

@sandzak girl... pa nemoj sad onu, ja tebi ti meni, mladjo je samo reko misljenje, a to kakav je ko nije ovde tema... i pored mladja su i drugi rekli... pogledaj snimak... i uopste se ne radi o mladju i niti o ko bla niti at bla bla bla...

cinjenica je, da je trebalo korito da se siri i uzme u obzir da moze da pada veca kolicina...
Ja stvarno nisam kompetentan o tome da pricam niti se razumijem u to... jbg nije comp ili programiranje u pitanju...
e sad posto znamo da si ti taj projektant ili neko njegov...
reci nam razlog, zbog cega je sta sve nastalo i desilo se... i zasto se nije uzimalo u obzir vise stvari... nemoras da se ljutis, ali desilo se sta se desilo... treba naci najbolje resenje za to...

Pozzz i tebi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 10-11-2009   #65
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

[QUOTE=sandzak_girl;186055]Zasto nas narod ovako voli da optuzuje nekog unapred ? Zar sad svi treba da krivimo projektanta za poplavu samo zato sto je Mladjo reko da ono ne valja ? Ili mozda treba realno sve sagledati, sacekati zvanicno saopstenje, pa onda ako je projektatnt zasluzio onda na "lomacu" Hajde neka neko pita tog Mladja zasto on prvi nije dozvolio pored njegove kuce da se procisti korito reke ? Uzgred neka ga i pita zna li on sta je sila athezije i sila kohezije, i kakve su te sile kroz obicno "uredjeno" recno korito i kakve su kroz cevi. I neka neko odgovori na pitanja iz predhodnog posta. Hvala

P.S. Radovi nisu obustavljeni, radi se punom parom, da nesto nije kako treba sigurno bi bili obustavljeni do daljnjeg. pozz

Iskreno me zabrinjava stepen nesaosecanja i bezobzirnosti sa porodicama koje su pretpele stetu usled ove pojave od Boga date i neodgovornosti onih koji su pri izvodjenju radova njihovu nesrecu ucinili jos tezom.

Ali me i vrijedja to da GIRL pokusava ovde nametnuti kao tezu Ramovu odgovornost da je neke snimao a neke ne. I pokusava da probudi muslimaski inat time da se nece valjda oni sloziti sa jednim cetnikom Mladjom.

Izvini, to ti nece uspeti bila ti GIRL ili MAN.
  Reply With Quote
Old 10-11-2009   #66
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Mi u Sjenici imamo puno primera ugrozenosti gradjana necijim nemarom.

Imamo posumljena muslimanska groblja jos od pre 50 godina, koja su svedoci nase istorije visevekovnog postojanja na ovom podrucju. TO JE NECIJE DELO.


Imamo srusen stari grad. I TO JE NECIJE DELO.

Imamo nepregledne i neuredjene raskrsnice (put Ivanjice i Nove Varosi, kod Osnovne skole) I TO JE NECIJE DELO.

Tako da cini mi se iz proslosti ne ucimo nista. Vec iz jedne idemo u drugu gresku.

A izgovor za nesrecu, lako nadjemo u recima STA CES OD BOGA JE.
  Reply With Quote
Old 10-11-2009   #67
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by neznalica View Post
. A sto se tice Ramovih snimaka dobri su ali je trebao uci i u one najvise ugrozene kuce gde je voda po sobama bila i do 70 santina gde je unisten sav namestaj i gde ljudi nemaju gde zimu da prezime. To su one kuce koje su do samog mosta na grabovici.
Ima 8 sati materijala , mislim da cu od svega toga izvuci sat vremena i postaviti,treba sve pregledati, obraditi i poslati na youtube , trudim se ali stvarno ne mogu brze,ali bice jos ....

Kad postavim sve snimke, pregledajte pa uporedite stetu u bukresu i drugim delovima Sjenice pa razmislite da li je most zapusavao protok ili nije, a i slikacu onu dvocevku od mosta pa vidi narod na sta lici, ne samo da je ne funkcionalan vec je i ruzan do bola. Ipak je centar grada .....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009   #68
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Carsija, molio bih te samo bez vredjanja molim te...
Ako vec mislis tako onda probaj to da zapakujes na fin nacin... a dal je neko cetnik ili balija ili ustasa, mislim da nije mesto tome ovde!!!

Hvala na razumevanju!

Pozzzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009   #69
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Carsija, molio bih te samo bez vredjanja molim te...
Ako vec mislis tako onda probaj to da zapakujes na fin nacin... a dal je neko cetnik ili balija ili ustasa, mislim da nije mesto tome ovde!!!

Hvala na razumevanju!

Pozzzz
Tu rec sam upotrebio u onom kontekstu u kom je GIRL zelela da upotrebi ime Mladja i diskredituje Ramov sniimak a iskoristio sam je za bolju ilustraciju namere, bez ikakve druge namere.
  Reply With Quote
Old 11-11-2009   #70
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ono sto je Mladjo izneo kao sumju pre izvesnog vremena, po pitanju mosta, danas Dzemail potvrdjuje sa strucnog stanovista.

Pricao Mladjo ili Dzemo, sustina je ista.
  Reply With Quote
Old 11-11-2009   #71
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Press Online :: (VIDEO) Ogromna ?teta u Sjenici

jos jedan snimak
  Reply With Quote
Old 11-11-2009   #72
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009   #73
sandzak_girl
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 3
Default

Carsija, majke ti gde ti to vide da sam ja pomenula Rama ??? Jel to ne znas da citas ili u cemu je problem ? Svako ko bi bilo sta reko protiv Rama i njegovog rada jednostavno nije covek. U Sjenici ima jos snimatelja, jel jos neki izaso da nesto snimi te noci ? Naravno da nije. Ramu svaka cast. Taj Mladjo ako zeli dobro narodu i ako je "svestan" da ce da bude neka poplava ZASTO ne dozvoljava da se pored njegove kuce procisti recno korito, to ti meni odgovori. Svi ti "strucnjaci" krive most iskljucivo zato sto ga nisu pravili oni, nego neka tamo druga vlast. Most nije uradjen onako kako bi trebalo, ali nije glavni krivac za poplavu, krivac je nezapamcena kolicina padavina, suzeno recno korito, i velika kolicina smeca koji sami gradjani bacaju u reku.

Tahirovic, hvala na razumevanju, pozzz
sandzak_girl is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009   #74
dido
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Oct 2008
Location: rodna gruda
Godine: 42
Posts: 1,181
Default

Trebalo bi zatvorit temu pod hitno i OTVORIT NOVU O MOSTU!!Bas je zanimljiva
dido is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009   #75
carsija
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by sandzak_girl View Post

P.S. Radovi nisu obustavljeni, radi se punom parom, da nesto nije kako treba sigurno bi bili obustavljeni do daljnjeg. pozzzz
Ove reci i broj tvojih poruka na ovom forumu (3) kao i to da u sve 3 poruke velicas lik i delo GRADITELJA, a nijednom recju ne zalis poplavljene gradjane vec ih optuzujes da su svojim smecem koje bacaju u reku sami sebe POTOPILI, govori o tvom CILJU Sve
  Reply With Quote
Old 11-11-2009   #76
Zijadina
Registrovan
Domaćin
 
Zijadina's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: xxx
Godine: 46
Posts: 3,921
Default

Quote:
Originally Posted by carsija View Post
Ma nema bez Rama nista.
I ovo mi neki snimatelj, umesto nanesenu stetu da snima on snimao gomilu ljudi koji hoce na TV.....
Zijadina is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009   #77
Zijadina
Registrovan
Domaćin
 
Zijadina's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: xxx
Godine: 46
Posts: 3,921
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
.... ne samo da je ne funkcionalan vec je i ruzan do bola. Ipak je centar grada .....


pitam se samo u chijem ce dzepu da zavrsi vishka novca ustedjenom na ovom projektu.
Chisto sumnjam da je ovo "ruzno" resenje bio sadrzaj kalkulacije.....
Zijadina is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009   #78
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Evo kako izgleda "čudo od mosta"!
Koliki priliv vode,može da prime ove dvije cijevi,za koliko je suženo samo korito,procijenite sami!
Ove dvije cijevi,garantujem da nisu višeg promera od 120cm!
Makar je još jedna mogla da stane!
Pa umesto Reškove "dvocijevke",mogla je biti "trofrtaljka"!!






__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009   #79
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

most je katastrofa,za izlivanje vise nece biti potrebna ovolika kolicina padavina,
dovoljno je otopljavanje snega u februaru i martu i opet poplave...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 11-11-2009   #80
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
b92, bez, gradova, izlivanje, reka, vode


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:26. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)