SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 22-05-2012   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Prva modna revija u Sjenici




Prva revija modnog karaktera u Sjenici je prosla i vise nego uspesno.
Ako je suditi po ovoj reviji, Amoru predstoji lepa buducnost u svetu modnih kreacija. Pred velikim brojem Sjenicana, drugova, prijatelja, rodbine i svih zainteresovanih, devojke su defilovale pistom konstruisanom u hotelu "Bor"
Svaka kreacija je mamila odusevljenje i divljenje prisutnih a devojke koje su ih nosile su blistale u njima.
Dogadjaj za pamcenje, Amoru zelimo svu srecu i praticemo njegov rad.








izvor: SJENICA.com
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM





Last edited by iSelektor; 22-05-2012 at 14:18..
STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 22-05-2012   #2
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Spremamo detaljan video materijal... ovo smo preuzeli od prijatelja
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2012   #3
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Postavljen je na nas snimak u prvom postu! Samo se jos obradjuje, bice gotov za dva minuta!
Molim administraciju da snimak doda i na www.SJENICA.com

Pozzzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2012   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

administracija uspeno izvrsila misiju
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 22-05-2012   #5
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Jos jedan dokaz da nismo stranacki opredeljeni i sl... cak i sa drugih sjenickih sajteva preuzimamo vesti sa sve njihovom reklamom!
Mi nemamo problema sa tim

SVe u svemu, da se vratim na temu... Amoru zelim puno uspeha u zivotu i jos boljih modela za modne revije
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 23-05-2012   #6
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

Vrhunski odradjeno!cestitke Amoru, odusevljena sam i prijatno iznenadjena njegovim kreacijama. Puno uspeha mu zelim u daljem radu.
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2012   #7
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Evo jos jedan video smo nasli na tu temu, snimao: Mehdin Baltic

iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 24-05-2012   #8
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Da dodamo i Selmin clanak:

Deo glamura u Sjenici

Sjenica - Prva samostalana modna revija mladog talentovanog dizajnera, Amora Garibovića, održana prošle subote u velikoj sali hotela Borovi, donela je Sjeničanima i gostima deo glamura. Tog 19. maja devetnaestogodišnji Amor Garibović, u stilu afirmisanih modnih kreatora, predstavio je svojim sugrađanima i gostima devetnaest kreacija maturskih haljina. Svoju prvu reviju, kojom je, iako tek na početku karijere, pokazao da je uspešno zakoračio u svet mode, autor je posvetio svom bratu, tragično nastradalom sjeničkom olimpijcu Amaru Gariboviću. Revija je bila i svojevrstan poklon autorovim vršnjakinjama maturantkinjama, u smislu mnoštva zanimljivih i originalnih ideja, kako se obući za matursko veče.

Na oduševljenje prisutnih, reviju je otvorila najmlađa Lamija Šehović, a potom su salom prodefilovale i ostale devojke, među kojima je žiri najboljom proglasio Dinu Ljušković iz Priboja. Ona je nagrađena za najbolju prezentaciju autorove kreacije.
- Meni je drago što sam predstavila haljinu na ovakav način i što se to ljudima i žiriju svidjelo, kaže prvonagrađena Dina Ljušković. Ona ističe da to priznanje ne doživljava kao lični uspeh, već kao uspeh njenog brata, mladog kreatora, Amora Garibovića. I ostale devojke, iako nisu profesionalne manekenke, na uverljiv način predstavile su kreacije marke Amor, izrađene u modnom salonu Zaka. O izboru manekenki sam autor kaže: Svoju prvu reviju nisam hteo da odradim da to budu profesionalne manekenke. Bila mi je želja da to odrade devojke koje su mom srcu prisne, koje su moje rodice, prijateljice, medicinske setre koje su provodile samnom teške dane”, kaže autor. Amor se, od tragičnog udesa u septembru 2010.godine, sporo ali uspešno oporavlja na odeljenju intenzivne nege beogradskog Kliničkog centra. S toga je, u svom obraćanju prisutnima na otvaranju, osoblju Kliničkog centra, pored ostalih, uputio posebnu zahvalnost.
Dve nagrađene kreacije na nedavno održanom prestižnom Internacionalnom konkursu za najlepšu matursku haljinu američke modne kuće Nexteve, mladom dizajneru, Amoru Gariboviću, ulile su dodatnu motivaciju i samopouzdanje da svoju prvu reviju, sa pravom temom u pravo vreme, održi, bez dileme, u svom rodnom gradu. Iako je bilo ponuda da svoju prvu reviju održim u Beogradu, u gradu koji ima sve predispozicije za tako nešto, ja sam želeo da svoje kreacije prvo predstavim svojim sugrađanima i da oni budu moji prvi kritičari, kaže autor. A kritike sugrađana, najpozitivnije moguće. Sve pohvale Amoru. Utisak je fantastičan. Svaka čast! On je naš ponos, kaže Minela Biberović. Oduševljena sam. Amor mi je u odeljenju. Znali smo da će uraditi reviju i da će uspeti. Verujem u njega i želim mu puno sreće u daljoj karijeri, kaže Merima Zornić.

Amor Garibović rođen je u Sjenici 1993.godine. U tradicionalno smučarskoj porodici, pored skija, od pete godine olovka mu postaje najbolji prijatelj. Kroz to prijateljstvo, vrlo brzo iskazuje se izvestan talenat za modni dizajn, što će, po svemu sudeći Amoru biti životno opredeljenje. U primenjenoj umetnost već se dokazao da ume da stvara sa mnogo imaginacije. Kolekcije prefinjenih materijala, živahnih boja, suptilnost i elegancija, čine sve ono što ga određuje i usmerava prema kreacijama za pripadnice lepšeg pola. Voli i uživa u onome što radi. Jer, i sam kaže: Jedna stvar može da me inspiriše. Kreiranje jedne haljine je zapravo ideja, koja kod mene vrlo brzo postaje realizovan projekat. Posetioci Prve samostalne modne revije Amora Garibovića, ponosni na svog sugrađanina, ubeđeni su da će njegove kreacije marke Amor ubrzo postati poznate i u svetu. Njegovi planovi su Akademija za dizajn, koju planira ove godine da upiše u Istambolu.

Autor: S. Ljajić
iSelektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
modna, prva, revija, sjenici


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:25. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)