SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 14-05-2012   #1
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default Tomislav Nikolic sprema haos za nedelju

Šutanovac: SNS sprema haos za izbore


Potpredsednik DS Dragan Štanovac izjavio je da SNS sprema da u drugom krugu predsednički izbora na biračkim mestima u Srbiji lomi glasačke kutije i time napravi haos i farsu od izbora.



Šutanovac je, gostujući u emisiji "Utisak nedelje“ na TV B92 rekao da su naprednjaci uoči Đurđevdanskih izbora imali pripremljen plan da sa biračkih mesta uzimaju glasačke listiće, kako bi posle mogli da optužuju da je došlo do izborne krađe.

On je dodao da sada, isto tako, imaju plan da od drugog kruga predsedničkih izbora naprave farsu i tako destabilizuju državu.

"Kao što znam odakle su potekli lisitići, koji su predmet navodne izborne krađe, tako znam i da se sledeće nedelje spremaju da lome kutuje, prave farsu od ovi izbora i od ove države“, kazao je Šutanovac.

Na pitanje odakle mu informacija o lomljenju kutija, Šutanovac je rekao da “postoje ljudi koji su članovi SNS, pristojni ljudi, koji su došli i reekli nam da je ideja da se lome kutije i prave incideti.“

"Oni znaju da Tadić pobeđuje. Ideja je da zato destabilizuju državu, d a invesititori kažu neću tu da ulažem jer nje to je zemlja u kojoj se krde na izborima“, kazao je Šutanovac.

Prema njegovim rečima, izbori koji su 6. maja održani u Srbiji bili su fer i pošteni, što su, kako je istakao, potvrdili i međunarodni posmatrači, a do mogućnosti da se govori o izbonoj krađi „došlo je na osnovu napred pripremljanog plana SNS“.

"U Srbiji postoji 8.500 biračkih mesta, da je sa svakoga uzet po jedna listić to bi bilo dovoljno“, rekao je Šutanovac i dodao da je u džaku sa 3.000 glasova koje su naprednjaci prezentovali javnosti bilo listića različitih boja, a da se u orginalne kese pakuju samo listići istih boja.

On je dodao i da je SNS imala 20.000 predstavnika u biračkim odborima širom Srbije i da su svi oni potpisali zapisnik u kome se kaonstatuje da nisu imali primedbe.

"Zapisnik je dokument kojim RIK raspolaže i odatle izvlači rezultate. Džakovi su nešto drugo i oni sami po sebi nisu nikakav dokaz ni za šta, osim da je neko izvršio krivično delo i ukrao izborni materijal", kazao je on.

Šutanovac je rekao i da su isti ti kontrolori, koji su potpisali zapisnike, danas vozili ulicama Srbije i vikali "vratite nam naš glas“.

Inače, predsednički kandidat SNS Tomislav Nikolić je večeras gostujući na RTS-u da će u drugom krugu predsedničkih izbora biti više kontrolora SNS-a.
(Tanjug)
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 14-05-2012   #2
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default

__________________






Bože, ja te ne molim
da me oslobodiš
od životnih patnji,
nego te molim
da me u patnjama ne napustiš.


R. Tagore
misis is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2012   #3
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

cak i vizuelno je velika razlika,onoj sa prve slike je samo "metla" falila za potpuni ugodjaj bajke.

"ona" i njen muz su ucestvovali u najkrvavijim masakrima ikada naparvljenim posle 2.s.r
"ona" i njen muz, vodili su ratove celom bivsom SFRJ pod izgovorom da stite srbe.
tamo gde su ih oni stitili,tamo ih vise nema.
"ona" i njem muz su potpisali povlacenje vojske sa kosova i tako nacini prvi korak ka njegovoj nezavisnosti pre 13 godina.
zbog "nje" i njenog muza srbiju su bombardovali nato avioni i unistli dobar deo drzavne imovine,infrastrukture i ljudi.

ne treba zaobici cinjenicu da su "kumovi" seselj-nikolic" bili u toj vlasti.

"ovaj" drugi, nikada nije ucestvovao ni u jednom ratu,ni on niti bilo ko iz vrha njegove stranke.
"ovaj" i njegova stranka nisu pristali na ucenu o priznavanju kosova cak i kada je to bilo 4 meseca pre izbora i odbili status kandidata za EU.
prihvatili su ga samo kao "fus nota"
"ovaj" i njegova stranka, su se hiljade puta izvinili za sve zlocine koje su pocini "predjanje pomenuti" i to svima kojima su zlocini naneseni,cak su se i u srebrenici javno izvinjavali za strahote koje su pocinili njihovi sunarodnici pod dirigenntskom palicom "predjasnjih"
"ovaj" i njegova stranka su izmirili srbiju sa onima sa kojima su do juce bili u zavadji.

razlika je ogromna,samo je problem opticke prirode i dioptrije....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2012   #4
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default

Rec je o slicnosti retorike.....,,Ovaj,, i njegova stranka kupuju glasove ...za glas 2000 dinara.....hocete li da zaradite????
Vi mene ocito ne razumete.....ne zalazem se za Tomu..ali treba realno izneti cinjenice cime se zuti bave...kakvim necasnim radnjama koje toliko podsecaju na rezime baba-jula -sps

U ostalom zasto zabranjuju emisije????



Београд – Без икаквог образложења, укинута је емисија „Одлука“ на Б92, у којој је Владан Глишић требало да говори о изборним крађама!

У тренутку када се пребројавање гласова завршава, у тренутку када режим покушава да сузбије сваку борбу против изборне крађе, представницима Двери поново су, уз занемарљиве изузетке, затворене националне фреквенције!

Због тога, пратите у овом документу гостовања на локалним, регионалним и кабловским телевизијама, да бисте сазнали истину!

Понедељак, 14 мај

Б92, 21 час, емисија „Одлука“, гости: Владан Глишић, члан руководства Двери, Бојан Костреш, ЛСВ, Марко Ђуришић, шеф изборног штаба Демократске странке, Јадранка Јоксимовић, СНС

Нове информације: БЕЗ ИКАКВОГ ОБРАЗЛОЖЕЊА, ЕМИСИЈА ЈЕ УКИНУТА! До пре само неколико минута, најава је стајала на сајту Б92, са кога је скинута.

Београд, 14.05.2012


zasto se zabranjuje informisanje...zasto se ukida pravo da se cuju i neka druga misljenja....?????

Last edited by iSelektor; 15-05-2012 at 00:10..
misis is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2012   #5
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

dveri,obraz,nasi i slicna nacisticka i klero-fasiticka udruzenja ne samo da treba zabraniti,nego istrebiti...
niko tebi nije rekao da si za tomu, niko ovde cak nije nesto izgore ni za tadicem, ali je dobro razmeniti misjlenja da se vidi da nismo tek tako neko dali glas i da nismo razmisljali o svemu.
znaci razmislili smo,glasali,i....
i on da sam se setio jednog oglasa:


STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2012   #6
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default



Nesto se iza brda valja....

bojim se da ni kuku necemo imati....
misis is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2012   #7
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

za tebe ne znam, ja moju drzim cvrsto
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2012   #8
DILAVNI-Serif
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 60
Posts: 16
Default

Ma manite se politike ko da narod neko pita,kakvo glasanje oni su se lepo dogovorili ko ce biti Predsednik,a narodu pricaju bajke i optuzuju jedan drugog.
__________________
UDRUŽENJE INVALIDA" DILAVNI"-Sjenica
DILAVNI-Serif is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
haos, nedelju, nikolic, sprema, tomislav


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:22. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)