SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 3.00 average.
 
Old 22-04-2007   #441
XXL
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Zürich
Godine: 45
Posts: 44
Default

Daki nrate svaka ti cast intervju , vrîjeme je bilo da neko pomene tu temu kako se ko pon aso za vrijeme bomardovanja .

Svaka cast brate Desetka.
XXL is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 22-04-2007   #442
Daki
Gost
 
Posts: n/a
Default

Vrijeme...
  Reply With Quote
Old 22-04-2007   #443
XXL
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Zürich
Godine: 45
Posts: 44
Default

Prvo da se zna sasvim sam nepristrastan sto se tice stranaka nasih sandzackih , sve su mi iste .

Medjutim cujem kako ljudi navode za razloge podrzavanja jednoj partiji te kako je njihov predsednik bio uz narod ( iako nije) i kako je spasio ljude od vojske ( iako nije ,primer u Sjenici je da su se momci u kovcezima vracali ) , a niko ne pominje sta je bilo 99 godine sa sandzaklijama koji su utociste od eventualne srpske represije i mobilizacije potrazili u bosni i inostranstvu.

Za vrijeme toga exodusa je samo jedan od njih dvojice mislio i na one koji su tamo prebegli , to si ti daki i naveo i premda si ti prvi koji to spominje kazem : Krajnje je vrijeme bilo
XXL is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2007   #444
Daki
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ne znam sve u detalje, ali eto ima ko zna...
  Reply With Quote
Old 22-04-2007   #445
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Stranac,što se tiče tvoje prozivke za moderatore,vrati se nazad u ovoj temi,negde od 18 stranice!

Upozoravali smo,čak i zatvarali stranicu pred izbornu tišinu!

I dalje smatram,da čovek,koji se pojavljuje SKRIVEN na forumima,nema baš najbolje namere!

Uvijek stojim iza svojih izjava,i uvijek,sa punim imenom i prezimenom,ako treba!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2007   #446
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

obaveza i pravo MODERATORA je,izmedju ostalog,da opomene svakoga na nedolicno ponasanje,prvi put,a ako se greska desi opet treba ga iskljuciti(banovati) sa foruma...



@soko

je ovde direktno udario na licnost i to deteta...

svi znamo sta je SRS i sta su radili njihovi pripadnici i sta zele nama...

svima onima koji suruju sa njima doci ce djavo po svoje...



ja ne zelim da prevrcem po starnicama i da gledam kad je sta pisano,ali samo hocu da vam ukazem na vasu obavezu na forumu...

na nekim drugim forumima,na kojima sam ja isto ovako aktivan clan,za ono sto je onaj napisao odmah bio bio iskljucen...



misljenja sam,da ovo nije mesto gde svako moze istresati svoje frustracije,i da je mnogo ulozeno u ocuvanje OVE ZAJEDNICE,i da nikakve ptice nemaju pravo da RIŠKAJU ovuda...



to koliko oni obojica znaju o politici nbajbolje govori broj njihovih godina,i u pravu je bio TAHIROVCE kad je upozoravao da su premladi za ovu temu...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2007   #447
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja to pisem odavno al nemam kome, daki jos si dijete i ne treba da pises i da se bavis politikom,tj da price sa posijela prepise na forum, pomirise sa tim i PONOSI SE TIME da si jos klinac....

Sokole ne znam ko si i koliko volis SDA, volimo je SVI,ovo sto si citirao od novinske agencije je ok i ja licno mislim da je istina, jer znamo svi ko je od 90 do 98 gde bio i za koga sluzbovao...

Ja bih te zamolio da sam obrises poslednju recenicu iz tvog posta......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2007   #448
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

TAHIROVCE

apsolutno se slazem sa ovim sto si napisao...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2007   #449
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ovo svo sto je pisao nije toliko velika stvar da nije ove poslednje recenice. Sokole, bez javnih prozivki, molim te. Ti i znesi svoje misljenje, Daki ce svoje, tako cemo svi ali bez ovako niskih udaraca i izjava. Poslusaj Reska i sam izbrisi poslednju recenicu iz svog posta.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2007   #450
Daki
Gost
 
Posts: n/a
Default

Meni se ovo svidja, nikad se ne zna sta nam ziovt donosi... Tako meni to nista ne znaci, mislim to je ok i jeste da ne ide da ja sa ovoliko mojih godina pisem o politici. Ali to je nesto vise, ne mogu da gledam sta se sve pise. Pa ko sto kazu ovi ljudi krajnje je vrijeme bilo da dodje i prava istina. Ali to nije svakom istina, svako ima svoje misljenje i ja sta cu...
  Reply With Quote
Old 23-04-2007   #451
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

Misljenja su jedno, a cinjeniec drugo, nije mi samo jasno sto se nervirate oko politike, svi smo mi za "GLAVONJE"one gore,samo sredstva da nas koriste, svi su oni isti ,zakuhaju a narod se medjusobno "kolje".Iznosite svoja misljenja ,al bez medjusobnih uvreda,moj predlog!
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2007   #452
sejdzo
Gost
 
Posts: n/a
Default

Svi vi koji zivite u inostranstvu niste otisli od meraka nego sto vas zivot davio,gde su vam bili politicari da vam daju uslove!!mene boli za stranke ,vi koji od stranaka imate koristi naravno da ih branite a STA JE SA OSTALIMA?---OVDE SMO ODRASLI RANO,A MESTO FILMOVA GLEDAMO UBIJANJA OKO PARTIJA I VESTI!!!!
  Reply With Quote
Old 25-04-2007   #453
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

BRAVOooooooooooooo mali!!!!!! (izvini za ovo mali veliki si ti momak i jos pametan)
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2007   #454
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Na dajidžu!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 09-05-2007   #455
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

samo da pitam urednika zasto nije objavio vijest o neodrzavanju redovne sednice skupstine opstine zar samo se oglasava kad nesto neka druga strana politicka neuradi

da obavestim javnost da je u ponedeljak trebala biti odrzana sjednica redovna skupstine opstine i da odbornici liste za sandzak i dss nisu prisustvovali sednici iako je bilo rijeci o bitnim stvarima pre svega o iznalazenju resenja za ciscenje grada jer sjenica je konacno najzagadjeniji grad u srbiji pored ostalih tema trebalo je biti i rijec o promenama naziva ulica

pa gde grad ide videcemo
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote
Old 10-05-2007   #456
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Riki sta hoces da kazes????? Da se postavljaju vesti samo koje idu u prilog SDA?

Riki da ti kaze nesto tvoj drug, sta se god radi na sajtu i forumu je volonterski rad, sto znaci da niko nije placen da mora da sazna svaku vijest iz Sjenice i da je postavi,ono sto se stigne uradi se. Al eto ti si deo ovog foruma napisao si vest i obavestio sve nas, za sta ti se zahvaljujemo, a da je tako kao sto ti kazes tvoj post bio bio obrisan....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2007   #457
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Posto sam primetila dosad da do razmirica izmedju clanova najcesce dolazi iz razloga "politika", zanima me samo jedno:



DA LI NEKO MISLI DA PRETSTAVNICI DVEJU NAJVECIH STRANAKA U SANDZAKU NE TREBA DA "SEDNU ZA ISTI STO" ODNOSNO DA SE UDRUZE? MISLIM NA SDA I SDP,NARAVNO.

DA LI SE NEKO NE SLAZE DA TREBA DA SE OSNUJE NOVA STRANKA "SD?" CIJI CE CLANOVI I SIMPATIZERI BITI VECINA SANDZAKLIJA? DA KONACNO BUDEMO SKUPA?
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2007   #458
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Posto sam primetila dosad da do razmirica izmedju clanova najcesce dolazi iz razloga "politika", zanima me samo jedno:



DA LI NEKO MISLI DA PRETSTAVNICI DVEJU NAJVECIH STRANAKA U SANDZAKU NE TREBA DA "SEDNU ZA ISTI STO" ODNOSNO DA SE UDRUZE? MISLIM NA SDA I SDP,NARAVNO.

DA LI SE NEKO NE SLAZE DA TREBA DA SE OSNUJE NOVA STRANKA "SD?" CIJI CE CLANOVI I SIMPATIZERI BITI VECINA SANDZAKLIJA? DA KONACNO BUDEMO SKUPA?
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2007   #459
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Bogami Supergirl svaki put me iznenadis svojom zreloscu.Jel ti sigurno imas 16 godina ili ti to onako iz fazona?

Ovo sto si ti sad pomenula je kljuc naseg opstanka u SANDZAKU.
  Reply With Quote
Old 07-06-2007   #460
Daki
Gost
 
Posts: n/a
Default

To mi je masazerka . A sto se tice ovoga, obe strane na mitinzima govore kako one zele da prestanu ali nikako toga... Kad su svi mogli da se ujedine, svi krajevi osim mi. A od te sviadje imamo i rezultate... ,, SJENICA U SMECU, A NE SMECE U SJENICI "
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
politicke, stranke


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Oo Srpske Radikalne Stranke U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 62 01-10-2008 18:12


All times are GMT +2. The time now is 09:28. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)