SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Carsijska raja naša poznata raja iz čaršije sa slikama ako može

Reply
Old 22-09-2008   #121
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by superbaka View Post
Altuna da znash kakvi su to momci veruj mi asociralo bi te na neshto drugo...............!!!!
JA SAM SAMO PITALA...HVALA VAM SVIMA NA OBJASNJENJIMA
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 05-12-2008   #122
Djuradj
Registrovan
Početnik
 
Djuradj's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 17
Default

јао,па мислим да се сећам натписа у зградама,као малецних графита од бодежа.Ма то су била деца,а и време је било другачије.Не знам да ли је било насиља,али,макар почетком деведесетих није,када су они тек настајали.
Djuradj is offline   Reply With Quote
Old 22-03-2009   #123
dahtim
Gost
 
Posts: n/a
Default

Super bako dali je postojala neka klapa drustvo ili bilo kakvo udruzenje da ti nisi pripadala njima ili nisi bila super sa tim osobama,cestitam ti jos bi voleo znati ko si uopste jer nadimak koji koristis ne znaci mi nista,zelim te pozdravit a ti valjda primas samo selam.
  Reply With Quote
Old 24-03-2009   #124
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by dahtim View Post
Super bako dali je postojala neka klapa drustvo ili bilo kakvo udruzenje da ti nisi pripadala njima ili nisi bila super sa tim osobama,cestitam ti jos bi voleo znati ko si uopste jer nadimak koji koristis ne znaci mi nista,zelim te pozdravit a ti valjda primas samo selam.
Dahtim,sellam naravno da sam sa svima iz charshije bila super i tako i ostala,ako si iz charshije i stobom sam naravno super....naravno da ti moj nik nishta ne znachi ako zelish da znash ko sam,a ti udji na pochetnu prestavljanje chlanova i slike i videcjesh ko sam?
Nadam se da cjesh mi se javiti da znam ko si ti?Sellam veliki za tebe...
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2009   #125
dahtim
Gost
 
Posts: n/a
Default

preko bRata si imala poznanstvo sa carsiskom rajom,jer sam sad ukapiro keve mi kosi HAAAAAA.........ne treba nista da citam,jer sam ukapiro kose krije iza tog nadimka nisam bio carsiska raja al znam je cijelui okolinu npKladnicu.jase nisam prestavio al ko cita sta ja pisem mogu pretpostavit da sam i ja nekad ziveo u Sjenicu posto volim Ciganke sram me da kazem dasam SANDZAKLIJA(SJENICAK)tisi cetiri generacije starija od mene a mnogo puta smo sedeli zajedno kod BACA:SELAM tebi i obitelji ako sme (uci bez cenzure) u VAROS
  Reply With Quote
Old 28-03-2009   #126
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Quote:
Originally Posted by dahtim View Post
preko bRata si imala poznanstvo sa carsiskom rajom,jer sam sad ukapiro keve mi kosi HAAAAAA.........ne treba nista da citam,jer sam ukapiro kose krije iza tog nadimka nisam bio carsiska raja al znam je cijelui okolinu npKladnicu.jase nisam prestavio al ko cita sta ja pisem mogu pretpostavit da sam i ja nekad ziveo u Sjenicu posto volim Ciganke sram me da kazem dasam SANDZAKLIJA(SJENICAK)tisi cetiri generacije starija od mene a mnogo puta smo sedeli zajedno kod BACA:SELAM tebi i obitelji ako sme (uci bez cenzure) u VAROS
dahtin,necjemo se sada raspravljt ko je preko goga imao poznastva u charshiju znash i sam svi preko mene ste imali poznanstva,no to sada nije ni bitno.Moj nik nije kriven za to shto me ima u chlanove foruma i fotografije.nemam razlig da se krijem,a shto se tiche Ciganki o ukusima necjemo raspravljat,to je tvoj izbor i zashto se sramit zbog toga pa i one su ljudska bicja......toliko o tome nadam se da cjesh mi poslat pp i da znam ko si?A znam sigurno da si meni jedna draga i bliska osoba.....ppozzzzz
superbaka is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bodezi


Currently Active Users Viewing This Thread: 31 (0 members and 31 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:39. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)