SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sela oko naseg grada sela oko sjenice i na putu do sjenice...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 3 votes, 2.33 average.
 
Old 05-12-2009   #361
foto_Sapko
Blok
Dobar
 
foto_Sapko's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: SJENICA KLADNICA
Godine: 39
Posts: 1,396
Default

e VALA BAŠšš Lijepa TEMA
__________________


Kladnicanin al najljepsi
foto_Sapko is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 06-12-2009   #362
Blesawa
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2009
Location: Beograd
Godine: 35
Posts: 6
Default hello swima

Ja sam Zlata Prashevic iz Beograda... Ja trazhim svog oca Zlatka Prashevica,brat mu je Rifat,a roditelji Bajro i Elmaza... Ako neshto neko zna o njima neka se jawi na prashevic@hotmail.com
Hwala unapred
Blesawa is offline   Reply With Quote
Old 07-12-2009   #363
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Zlato, na pravu adresu si. Siguran sam da ce biti pozitivnih rezultata
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 12-12-2009   #364
Vodenica
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 64
Default mislim daste u pravu zlato pokusacemo nesto

Quote:
Originally Posted by Blesawa View Post
Ja sam Zlata Prashevic iz Beograda... Ja trazhim svog oca Zlatka Prashevica,brat mu je Rifat,a roditelji Bajro i Elmaza... Ako neshto neko zna o njima neka se jawi na prashevic@hotmail.com
Hwala unapred
postovana zlato jasnomije vi zivite u beogradu mislim daste u stanu vaseg dede bajra koije ziveo izmecu crvenog krsta i voislava ilica mojeje saznanje pre 15 god.jasam u americi i posnajem sviju koisi nabrojala tosu meni jako dragi ali mislim dase vas otac zlatan nalazi u crnoj gori ali nisam siguran u kojem gradu zivi mislim daje u ulcinju a rifatje ziveo u sarajevu za njega sam cuo daje u americi kroz ovo mogu da vam pomognem nazovite spaha prasvica koi zivi u sjenici selo je kladnica na borovice on treba da zna tacno da iskoristim ovu priliku davas srdacno pozdravim i nadamse dacemoga pronaci
Vodenica is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2009   #365
Blesawa
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2009
Location: Beograd
Godine: 35
Posts: 6
Default

Ja sam zivela u stanu svoje majke,takodje na crvenom krstu... sada sam udata pa zivim s muzem... Znam da mi je otac bio u Nemackoj,ali ne i da se preselio u Ulcinj (najverovatnije je tamo jer znam da tamo ima kucu),takodje sam skoro saznala i da je bolestan... Najiskrenije i najljubaznije bih vas zamolila da stupite ako mozete u neki kontakt s njim,zelim da ga vidim,kao sto zelim i on mene i svoje dve unuke da vidi... Hajlepse vam hvala i ne morate da mi persirate,verujem da ste mnogo stariji od mene... Puno pozdrava i hvala za sve
Blesawa is offline   Reply With Quote
Old 14-12-2009   #366
Blesawa
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2009
Location: Beograd
Godine: 35
Posts: 6
Default

p.s. Zaboravila sam da Vas pitam da li mi je taj Spaho rod i sta mi dodje da znam sta da mu kazem ako uspem da stupim u kontakt s njim??? I,molim vas,samo jos jednu ne doumicu da mi razresite... Da li mi je rod Camil Prasevic i kakav??? Hvala
Blesawa is offline   Reply With Quote
Old 16-12-2009   #367
Vodenica
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 64
Default

Quote:
Originally Posted by Blesawa View Post
Ja sam zivela u stanu svoje majke,takodje na crvenom krstu... sada sam udata pa zivim s muzem... Znam da mi je otac bio u Nemackoj,ali ne i da se preselio u Ulcinj (najverovatnije je tamo jer znam da tamo ima kucu),takodje sam skoro saznala i da je bolestan... Najiskrenije i najljubaznije bih vas zamolila da stupite ako mozete u neki kontakt s njim,zelim da ga vidim,kao sto zelim i on mene i svoje dve unuke da vidi... Hajlepse vam hvala i ne morate da mi persirate,verujem da ste mnogo stariji od mene... Puno pozdrava i hvala za sve
zlato vas deda i spanov otac su rocena draca bajro i ibranhim a camil je takocer vas rocak camilov se sin nalazi u blizini vas zovese muraton stanuje na zvezdari neznam tacno ulicu ima sina i cerku takoce ima stn na medakovice onje penzioner bioje arhitekta u gracevinskoj firmi mozete daga nacete putem telefonskog imenika toje jako divan covek jasam u americi ovde imam jednog prijatelja iz crne gore onima majku u podgorici zamolicuga da njegova mama pokusa da ga pronace ukoliko bude u ulcinju ja i vas otac zlatko smo generacija mislim da je on .50 godiste jasam 49 godiste eto draga zlato toliko pase cujemo puno pozdrava za vas i vaseg muza i djeci u nadisam daga pronacemo opet pokusajte dobit spaha dabi dobili spaha mozete putem policije u sjenici onicevam dati broj telefona ako imadespaho moracete naglasiti zbog cegavam je potrban telefon ali akoje slucajno nesto napravio vas otac protiv zakonito onda nemojte preko policije opet pozdrav
Vodenica is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2009   #368
Vodenica
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 64
Default

Quote:
Originally Posted by Blesawa View Post
Ja sam Zlata Prashevic iz Beograda... Ja trazhim svog oca Zlatka Prashevica,brat mu je Rifat,a roditelji Bajro i Elmaza... Ako neshto neko zna o njima neka se jawi na prashevic@hotmail.com
Hwala unapred
zlato izvini na greskama u pisanju ponegde su slova spojena nisu odvojena nisam bas vodio racuna o pisanju pasam primetio gresku kadsam vec ukucao muratovo ime
Vodenica is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2009   #369
Blesawa
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2009
Location: Beograd
Godine: 35
Posts: 6
Default

Uspela sam da stupim u kontakt sa sestrama od strica,al s ocem jos nisam... hvala vam za sve... ja imam toliko pitanja vezanih za svoju familiju,a nemam koga da pitam.... strasno mi je drago sto,bar za sada imam vas,pa mozete da mi odgovorite... hvala vam puno za sve i nadam se da cemo ostati u kontaktu...
zelim vam puno srece i zdravlja
Blesawa is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2009   #370
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by Blesawa View Post
Uspela sam da stupim u kontakt sa sestrama od strica,al s ocem jos nisam... hvala vam za sve... ja imam toliko pitanja vezanih za svoju familiju,a nemam koga da pitam.... strasno mi je drago sto,bar za sada imam vas,pa mozete da mi odgovorite... hvala vam puno za sve i nadam se da cemo ostati u kontaktu...
zelim vam puno srece i zdravlja
Drago mi je da polako pronalaziš svoje najbliže. Internet je čudo, nastavi, nadam se da ćeš pronaći i svoga oca. Ova priča je zanimljiva, jako lijepo od tebe što imaš hrabrosti da sa nama podijeliš svoju prošlost, ako Bogda i lijepu budućnost.
homar is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2009   #371
Blesawa
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2009
Location: Beograd
Godine: 35
Posts: 6
Default

Hvala na lepim zeljama... smatram da tu ne treba hrabrosti,niti da imam cega da se stidim sto ne znam oca i zelim da ga pronadjem... Sve najbolje i tebi zelim
Blesawa is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2009   #372
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by Blesawa View Post
Hvala na lepim zeljama... smatram da tu ne treba hrabrosti,niti da imam cega da se stidim sto ne znam oca i zelim da ga pronadjem... Sve najbolje i tebi zelim

Upravo tako blesawa, ne trebas se nicega stidet jer si ovdje medju svoje. Hrabrosti, volje i zelje imas dovoljno, to ti jedino treba a mogla bi taj nik promijenit jer ti bas ne pristaje Puno srece i sve najbolje
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 17-12-2009   #373
Vodenica
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 64
Default

Quote:
Originally Posted by Blesawa View Post
Ja sam Zlata Prashevic iz Beograda... Ja trazhim svog oca Zlatka Prashevica,brat mu je Rifat,a roditelji Bajro i Elmaza... Ako neshto neko zna o njima neka se jawi na prashevic@hotmail.com
Hwala unapred
zlato na mene mozete da racunate za pomoc i informacije sve ono stoje u mojoj moci dragomije ka svatate i zelite da potrazite sve one koi vama dolaze kao familija i rocake toje najveci stav verujem daje vas otac vama malo pricao onjegovim i zato vi neznate bilobi od vas mnogo lepo akoste u moci da otputujete u selu kladnici na borovice kod vaseg strica spaha prahsevica verujem dabi on bio jako rad kadbi vi otisli kod njega onje izuzetno dobar covek a i dobar domacin sigurno vas nebi lako pustio ba odete od njea dok nebi bili par dana akobi putovali autobusom onda trazite kartu do sjenice a od sjenice do kladnice je daleko .18 km i ako odete pitajte za spaha svakocevam reci samo se kodnas ne naziva stric vec amidza vi imate tamo veliku familiju toliko da ih nemozes obici ni za mesec dana a jos stoje vas deda bajro bio ugledan covek u nasem kraju toje veliki plus eto toliko moja draga zlato i jasamti visi nego rocak puno toplih i srdacni pozdrava za vas vaseg muza i vase cerk i buditemi zdravi i zivi i nekavas sreca prati pase cujemo akote bude pito spaho kotije dao ovakve informacije reci kum iz kladnice koije u americi opet cao
Vodenica is offline   Reply With Quote
Old 01-01-2010   #374
Vodenica
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 64
Default

povodom nove godine 2010 svim kladnicanima upucujem srdacne cestitke i najbolje zeliei i uspeh u radu
Vodenica is offline   Reply With Quote
Old 02-01-2010   #375
senad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 21
Default

Quote:
Originally Posted by Vodenica View Post
povodom nove godine 2010 svim kladnicanima upucujem srdacne cestitke i najbolje zeliei i uspeh u radu
Fala kume takode i ja se pridruzujem cestitkama.
senad is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2010   #376
Vodenica
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 64
Default

za prahsevica murata i njegovu porodicu koi zivi u beogradu puno toplih i srdacni pozdrava
Vodenica is offline   Reply With Quote
Old 07-01-2010   #377
Vodenica
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 64
Default nisam siguran .

Quote:
Originally Posted by senad View Post
Fala kume takode i ja se pridruzujem cestitkama.
mislim dase je pridruzio .gospodin murat p.
Vodenica is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2010   #378
sajousa
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2005
Godine: 56
Posts: 28
Default

pridruzujem se cestitkama
sajousa is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2010   #379
foto_Sapko
Blok
Dobar
 
foto_Sapko's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: SJENICA KLADNICA
Godine: 39
Posts: 1,396
Default

evo nekoliko fotografija iz ursula i jezera i naseg majstr Miza inace njegov zavicaj








foto_Sapko is offline   Reply With Quote
Old 23-01-2010   #380
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 38
Posts: 1,214
Default

Ne zna se dal' je ljepsi krš,dal' livade,dal' jezero!
P.S.Ova flasa nije trebala biti tu.
__________________
'Ja sam neka druga vrsta,ja bih iskreno.U meni je srce ostalo.'
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
kladnica


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:51. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)