SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Old 24-10-2008   #41
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

Pozz svima.Ja iskreno da vam kažem dodjem s‚vremna na vrijeme na forum.Zlaja je u pravu ovo što kaže da nije reška i ostalih ovo ne bi bilo ovo.a ja i zlaja smo tu iza, na puno drugih web adresa na kojima radimo.i ja se slažem da sajt može da izgleda bolje,i treba da bude tako i ako se dobro sećam ja sam na samom početku pozivao članove da se uključe malo više i na sajt sjenica.com ne samo na forum.
Ima ljudi koji neće da čitaju prepiske.Dosli su na prezentaciju grada ili vijesti da pogledaju, nesto novo,kolumnu ili slično.Nakon par kolumni koje smo dobili otvorili smo odmah sekciju kolumna.Dajte nam materijala i eto sajta sa puno vise informacija koje ce naslovnu stranu sajta ciniti lepsom.Ja ne mogu da stignem da odradim sve,radim sa zlajom kako rekoh na puno drugih strana,pa se zato slažem da se uključite.
Edise svidja mi se kako si počeo logo sjenice,nadam se da te nisam uvrijedio svojim komentarom oko tehničkih detalja ali ako planiraš ovim poslom da se baviš,čućeš to isto od nekog drugog.Pokusaj da uradis heder za sjenica.com dimenzije i boje koje ce preovladavati sajtom postavljam kao attach.Svidja mi se kulu kako si odradio pa predlažem neki kolaž da se uradi,ispod kule.Mozda kombinacija stare sjenice i nove,recimo da se kula sa sredine pretapa u skolu... pa ispod da ide ostatak nekih svima poznatih mesta,radišići,spomen česma,spomenik.Ako imas vremena probaj nesto da odradis.Pa da vidimo.Novi sajt cemo da odradimo zajednicki,ako se ukljuci jos ljudi.jos bolje.

Pozzz svima,i uživajte na NAŠIM serverima
Attached Images
File Type: jpg hed.jpg (6.1 KB, 8 views)
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 25-10-2008   #42
lejla
Registrovan
Početnik
 
lejla's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Location: Sarasota,FL
Godine: 42
Posts: 482
Default

Ne mogu da verujem ....3 godine.kako vreme brzo prolazi.....
secam se prvog dana kad sam se uclanila..tako reci na samom pocetku...


CESTITAM... super ste.ostanite ovako kao sto jeste.......
__________________
Cudno je kako je malo potrebno da budemo srecni,a jos cudnije kako

nam bas to malo nedostaje
lejla is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2008   #43
edis_mumin
Registrovan
Početnik
 
edis_mumin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Muminovska mahala
Godine: 37
Posts: 810
Default

@ Lakota |ljiv|

Pokusacu, nema problema, samo sto sam malo ogranicen sa materijalom, jer sam u Nisu i ne mogu odmah da nabavim potrebne elemente za Header... ali pokusacu. Pozz
__________________
edis_mumin is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2008   #44
Novinarka
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2006
Location: Sarajevo
Godine: 44
Posts: 67
Default

Iskrene čestitke i od "vaše" Novinarke.

Čestitam na uspehu,jer ste ga zaista postigli.
Osim riječi hvale,ništa drugo ne bih dodala.

Lijep pozdrav iz kišovitog Sarajeva.
Novinarka is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2008   #45
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Novinarkaaaaaaaaaaa
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2008   #46
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Quote:
Originally Posted by Lakota |ljiv| View Post
Pozz svima.Ja iskreno da vam kažem dodjem s‚vremna na vrijeme na forum.Zlaja je u pravu ovo što kaže da nije reška i ostalih ovo ne bi bilo ovo.a ja i zlaja smo tu iza, na puno drugih web adresa na kojima radimo.i ja se slažem da sajt može da izgleda bolje,i treba da bude tako i ako se dobro sećam ja sam na samom početku pozivao članove da se uključe malo više i na sajt sjenica.com ne samo na forum.
Ima ljudi koji neće da čitaju prepiske.Dosli su na prezentaciju grada ili vijesti da pogledaju, nesto novo,kolumnu ili slično.Nakon par kolumni koje smo dobili otvorili smo odmah sekciju kolumna.Dajte nam materijala i eto sajta sa puno vise informacija koje ce naslovnu stranu sajta ciniti lepsom.Ja ne mogu da stignem da odradim sve,radim sa zlajom kako rekoh na puno drugih strana,pa se zato slažem da se uključite.
Edise svidja mi se kako si počeo logo sjenice,nadam se da te nisam uvrijedio svojim komentarom oko tehničkih detalja ali ako planiraš ovim poslom da se baviš,čućeš to isto od nekog drugog.Pokusaj da uradis heder za sjenica.com dimenzije i boje koje ce preovladavati sajtom postavljam kao attach.Svidja mi se kulu kako si odradio pa predlažem neki kolaž da se uradi,ispod kule.Mozda kombinacija stare sjenice i nove,recimo da se kula sa sredine pretapa u skolu... pa ispod da ide ostatak nekih svima poznatih mesta,radišići,spomen česma,spomenik.Ako imas vremena probaj nesto da odradis.Pa da vidimo.Novi sajt cemo da odradimo zajednicki,ako se ukljuci jos ljudi.jos bolje.

Pozzz svima,i uživajte na NAŠIM serverima
Ni ja ga bolje ne bi srocio...
Predlozite i postavite sve sto mislite da bi moglo da bude zanimljivo na sajt... da ga zajedno stvaramo i dovodimo do savrsenstva...
Edise, sve sto ti treba mozes da trazis ovde na forumu a mi cemo svi da dostavljamo!
Eto cisto da znate informaciju, ja i ljiv jos 96 drugih domena obradjujemo, da se ne pitate zasto nas nema uvijek...

CmoX
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 25-10-2008   #47
edis_mumin
Registrovan
Početnik
 
edis_mumin's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Muminovska mahala
Godine: 37
Posts: 810
Default

Tahirovic, kako mogu da ti se obratim za pomoc, posto ne mogu preko privatne poruke? Potrebna mi je pomoc oko materijala za header sajta...
edis_mumin is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2008   #48
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Brate mene samo na email... Ne mogu PP me previse obavezuje...

Zlatko-at-tahirovic.com ili info-at-folkoteka.com

Pozzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 26-10-2008   #49
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

Quote:
Originally Posted by edis_mumin View Post
@ Lakota |ljiv|

Pokusacu, nema problema, samo sto sam malo ogranicen sa materijalom, jer sam u Nisu i ne mogu odmah da nabavim potrebne elemente za Header... ali pokusacu. Pozz

Mislim da je neko postavljao slike sa kalendara koji je radio rizo tokovic cini mi se.Ako neko ima te slike neka postavi pa pokusaj nesto sa tim.Ja cu pogledat sta imam pa ti saljem.I ja sam ogranicen sa materijalom.Sve sto ti treba od tehnickih detalja javi se na mail info at ljiv.com ili na msn lakota_e at hotmail.com.

Pozz
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Old 27-10-2008   #50
Jabuka Divljaka
Registrovan
Početnik
 
Jabuka Divljaka's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vocnjak Reflection's,...dijaspora
Godine: 54
Posts: 688
Wink cestitam uvazehna ekipo...

sellam aleikum wr wb


predivno.. puno ste napravili za nash gradich.. i sjenichku zhupaniju,,

i naravno.. za nas u dijaspori,.


uvazhena gospodo.. zelim vam, kad porastete,. da ovakvu havijeznu choru, ozhenite..





sellam aleikum wr wb
Jabuka Divljaka
__________________
i am nice,.. simple and excessive,..

etich and legal norms for Intelligence and national Future - my people of The Turkish Otoman Kingdom
Jabuka Divljaka is offline   Reply With Quote
Old 28-10-2008   #51
Sani
Gost
 
Posts: n/a
Default

Jedan veliki pozdrav i od mene svim clanovima foruma,super ste.Neka je sa srecom ta godisnjica i da ih bude jos puuuuuuuno ako Bog da.
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
godine, postojanja, rada, wwwsjenicacom


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Za Godinu Dana Postojanja, Osam Meseci U Vlasti Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 4 31-03-2009 05:55
COLOVIC ( RAKONJAC) RADA Daki Umrlice... 6 03-11-2007 17:51
2 godine postojanja Sjenica.com Lakota |ljiv| Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 26 25-10-2007 07:23
NEUSKLADJENOST PONUDE I TRAZNJE NA TRZISTU RADA Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 21-02-2007 21:20
GODINA DANA POSTOJANJA NASEG DRAGOG FORUMA Crni Gruja Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 14 03-11-2006 23:38


All times are GMT +2. The time now is 22:43. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)