SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Automobili automobili u Sjenici, novosti vezane za automobilizam, oldtimer, vaši ljubimci...

Reply
Old 14-04-2009   #41
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by Haks View Post
Pa sta sam se to otfirao kad bas sve pase.Nego budi sad musko i dokazi da nosis pantalone pa bujrum i grad sam ti reko i sve.Ubice te zavisnost covece dospeo si do toga da proveravas tudje komentare i ne verujes da ima neko sto ti nemas.Zaboravi trku neko se hvatas za par dana sto sam napisao skoro dva meseca a ne mesec.Kakv si ti to covek voleo bih te videt bar kako izgledas.Tipican BMW vozac, kad nema kud i mora da se skloni on kaze nisam vise hteo da se trkam.
Ja sam ti rekao da cu da se trkam i stojim iza toga. Ali ti tvrdis da je taj A6 2006 tvoj i hocu da mi dokazes prije trke i da mi odgovoris jesi li lagao kad si rekao da vozis staru ili novu seriju jer prica i datumi ti se ne poklapaju.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 14-04-2009   #42
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

E ovako Haks, posto ti sve vise vremena treba da odgovoris, da zavrsimo ovu lakrdiju. Ja cu da platim Dzigalu put da dodje do tebe, naravno ako covek hoce. Ja ga ne poznajem ali sam po postovima video da je cestit i posten covek a i punica mi je Dzigalusa. Ti njemu pokazi dokumente od tog Audija on nek proveri broj sasije i nek zapise datum kad je auto registrovan na tebe. Ako auto bude registrovan na tebe posle ovoga posta:

Quote:
Originally Posted by Haks View Post
Posto sam ja Audijev fan,sta da kazem drugo vec da je auto napravljeno do savrsenstva.
Trenutno vozim onu seruju ispred ove i jedino bih je zamenio zbog toga sto je vozim vec tri godine pa mi je malo dosadila.Uskoro cu je promeniti i to bas za ovo novu.
A prije ovoga:

Quote:
Originally Posted by Haks View Post
Audi A6 3.0 TDi V6 24v Quattro S line.
Dokazaces da je auto tvoje i spasices obraz. Ja cu da ti se javno izvinim ovde na forumu i docicu u Wiesbaden da se trkamo. Ja mislim da je posteno.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #43
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by Haks View Post
Pa ko je lud da se trka sa tudjim Autom.
Ne okolisi sad i ne izigravaj nekog policajca i muskarcinu nije mesto za to.
Audi A6 3.0 TDI DPF quattro S-Line Plus, 232KS imam ga oficielno skoro dva meseca.
Kada krenes javi da ne lutas a trkacemo se na A3 u pravcu Kölna posto tu moze da se razvali dobro a ima i brda tako da cemo videti kako se ko gusi uz brdo duzine nekoliko kilometar.
Evo sad vidim da se i trece auto pojavi:

Prvo bila stara serija pa onda Audi A6 3.0 TDi V6 24v Quattro S line, pa na kraju Audi A6 3.0 TDI DPF quattro S-Line Plus. Bas me interesuje sta pise u saobracajnoj.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #44
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Default

Evo me dodjoh odbacih majku kuci.Uvek imas nesto da pribodes imam osecaj da komentarisem sa detetom od 15.god.Netreba ti mene da spasavas obraz ja sam covek familijaran u zrelim godinama i dosaad nisam okaljao obraz za teze stvari pa necu ni za ove zajebancije.Ali ja sam gori od tebe kad sam se upustio u dalju raspravu i dozvolio da me ispitujes ko malo dijete.Nemas zasta da se dohvatis pa si se dohvatio ko davljenik za slamku.Da sam rekao da ga posedujem pre dve nedelje ti bi se smejao i opet iskopao nesto kako bi me izblamirao jer takav si covek.Nisi ti ni prvi a neces biti ni poslednji sa koim sam se trkao.Ti se trkas protiv Audija i nije te briga od kad ga ja ima i dali je moj ili mog oca ili moje majke ili pak zene.Nego si se ukakio da se ne izblamiras i ne polizes ono sto se reko da mi ne otimas bombone itd. pa mio sad izmisljas razne razloge kako bi izbegao trku.
Ima ovde gde ja zivim dosta Senicaka pa pitaj imali ko ko vozi takvo auto i kako se zove i odakle je.Ja nisam iz senice i mozda me nece poznavati ali auto hoce sigurno.
__________________
humor i samo humor,to je ono pravo !!!
Haks is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2009   #45
Haks
Registrovan
Početnik
 
Haks's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 124
Default

Adnane bate odoh da spavam nestalo mi vise aduta(bolje ja da napisem nego ti kad ja odem).Ovo u vezi trke stoi nemoj da bude da neces jer auto nije moje.Ja tebe ne pitam jeli tvoje ili nije bitno mi je samo da je BMW i da ga ti vozis.Ti meni neverujes a ja tebi verujem i verujem da ces odrzati rec bar sto se foruma tice jer tebe ovde svi znaju a mene neznaju.
Haks is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2009   #46
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Ne ispitujem te vec sam te uhvatio u laz, zato sam te pitao, Trebalo ti je po pola sata da odgovoris na jednostavna pitanja. Po 3 - 4 puta si ulazio i izlazio na temu dok smislis sta da napises i kako da se izvuces iz lazi.

Niko te nije vukao za jezik da pises da vozis stari model. Posle si rekao da ti je novi model. Negde lazes. Ako hocemo da se trkamo sa autima od prijatelja, baba, majke, sestre mogu i ja da pozajmim auto nije problem.

Mi smo ovde pricali i hvalili auta koja vozimo a ti se izgleda hvalio tudje auto i kitio se tudjim perjem. Problem je sto si ti lagao i sada se vadis. Sam si polizao sto si pokakio i to pred svima ovde i neznam kako te nije sramota da se pojavis ovde kad svi vide da lazes, to si sad i priznao da auto nije tvoje. A samo se lazovi i mutivode ne predstavljaju ovde. Sram te bilo lazove jedan. Kazes da si familijaran covek u zrelim godinama a lazes. Kakav si ti karakter, boze sacuvaj, mislis mene da prevaris da predjem 1500 km a ti da pozajmis tudje auto. E nece moci.

Sve smo vreme pricali o svojim autima i ti si se hvalio kako si sve vreme vozio 240 a taj sporet koji imas ne moze ni 200 da razvije. Tu si opet lagao. Sve sto si ovde napisao je laz i to svi znaju. Svoj si kredit na ovome forumu potrosio.

Postavio sam ti uslove da dodjem kod tebe. To kad ispunis javi se. Mene ovde svi znaju i znaju ko sam sta sam i da stojim iza svake svoje rijeci.

Ako hoces trku sa autima od prijatelja moraces da dodjes u Svedsku pa da i ja pozajmim auto.

Last edited by adnan; 15-04-2009 at 00:07..
adnan is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2009   #47
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Oooo, nema me par sati, tri strane se napunile. Masala, sto smo vrijedni

Ako padne ta trka, evo ja se javljam dobrovoljno da vozim ispred vas, da vam krcim put Zezam se, malo smanjuujem tenzije. Atko, datum posta ce se videti uskoro, nisam siguran kolko nedelja broji dok konacno ne postavi tacan datum pisanja. Ali postovi se nece dirati, jer korisnik ima sahat vremena posle pisanja da ga ili izbrise ili prepravi, posle samo mogu moderatori, tako da ce se znati tacni datumi pisanja i jednog i drugog posta.

Haaaj sto cu da javim Suadu, pa da dodjemo ja i on sa mErcedesima, da vas pobrisemo i jednog i drugog
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2009   #48
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Grujane datumi vise nisu vazni, covek je priznao da auto nije njegovo. Nema tu vise diskusije.

Quote:
Originally Posted by Haks View Post
Ovo u vezi trke stoi nemoj da bude da neces jer auto nije moje.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2009   #49
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ko pobedi ina trkama imace cast da se trka samnom kad dodje u Sjenicu , na 10 km dajem 200m fore ....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2009   #50
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ko pobedi ina trkama imace cast da se trka samnom kad dodje u Sjenicu , na 10 km dajem 200m fore ....
Hahahahahah Resko, ja jedino mogu da izgubim ako budem vozio u rikverc jer ove stare tipe Audi dizela ne mogu ni 200 da idu.

A sa tobom ne smijem da se trkam pravo da ti kazem.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2009   #51
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Resko po sjenici zna puteve. Haj da se potrkamo nedje oko Pazara?
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2009   #52
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

E Grujo te oko Pazara sam ja davno studiro ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2007, godine, motor


Currently Active Users Viewing This Thread: 12 (0 members and 12 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
NAJBOLJI FORUMAŠ 2008.godine! halilce Predstavljanje članova 85 07-01-2009 22:12
3 godine rada i postojanja www.sjenica.com Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 50 28-10-2008 15:12
Evropsko Prvenstvo u fudbalu 2008. godine STRANAC Sport 264 15-07-2008 22:05
Hollywood 2038. godine STRANAC Ovo i ono 6 11-07-2008 16:08
2 godine postojanja Sjenica.com Lakota |ljiv| Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 26 25-10-2007 07:23


All times are GMT +2. The time now is 17:58. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)