SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 30-01-2007   #21
lana
Gost
 
Posts: n/a
Default

Drasticne promene su te da je u zadnju godinu dana umrlo devet ljudi od malignih oboljenja,i raspitajte se ko je jos bolestan.Prije toga nije bilo.
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 30-01-2007   #22
Gost
 
Posts: n/a
Default

Pa popricacu, on je legenda covek...
  Reply With Quote
Old 31-01-2007   #23
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Tako je ali zar i ranije Sjenica nije bila jedno od kriticnijih podrucja sto se nekih bolesti tice.

Krivci za to su dobro poznati
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2007   #24
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ja to prvi put cujem. Koji krivci?
  Reply With Quote
Old 31-01-2007   #25
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Razmisli malo i gledaj o sebe ako bas ne mozes da se setis reci cu ti al kasnije.
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2007   #26
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Razmisli malo i gledaj o sebe ako bas ne mozes da se setis reci cu ti al kasnije.


Otvori novu temu za pametovanje i filozofiranje barni, ne kvari ovu, vidis da se ozbiljno diskutuje.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2007   #27
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ovako prico sam sa prof. Fikom. Merio je sa starim skolskim aparatima na aerdromu i ispod je granice opasnosti, ali naravno ima. A zamolio me je podatke da ne iznosim jer nisu bas tacni.
  Reply With Quote
Old 01-02-2007   #28
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

NE UVALJUJTE ČOVJEKA BEZ VEZE.

JA LIČNO MISLIM DA MALO PRETJERUJETE ALI ,NARAVNO ,KADA JE ZDRAVLJE U PITANJ SVAKA I NAJMANJA DILEMA ILI SUMNJA TREBA BITI RAZLOG DA SE ODGOVORNI NJOME POZABAVE A NJIH NA TO MOGU NATJERATI SAMO GRAĐANI AKO VEĆ TO NEĆE DA RADE PO SLUŽBENOJ DUŽNOSTI.

PREDLAŽEM DA VI KOJI STE OVDJE PRISUTNI A IMATE I POSLOVNE VEZE SA RADIO AMAROM URADITE KONTAKT EMISIJU NA OVU TEMU A U STUDIO POZOVITE NEKOG IZ OPĆINE I IZ ZDRAVSTVA.SAMO VAS MOLIM AKO SE ODLUČITE NA TO DA I NAMA JAVITE VRIJEME PA DA SE I MI UKLJUČIMO U DISKUSIJU.
suada is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2007   #29
Gost
 
Posts: n/a
Default

Nema kod nas takvih, rijetko ce sa nac neki. Svako gleda svoja posla. A trebalo bih to jednom da se uradi i da se prebrine za sva vremena, da nema dilema i da narod sve zna.
  Reply With Quote
Old 01-02-2007   #30
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Quote:
Citat:Razmisli malo i gledaj o sebe ako bas ne mozes da se setis reci cu ti al kasnije.





Otvori novu temu za pametovanje i filozofiranje barni, ne kvari ovu, vidis da se ozbiljno diskutuje__


Ja te molim da me se otkacis vec jednom.Da ne bih presao na neke "neprijatne stvari".Dosta mi je tvoje price i u opste necu da te komentarisem ako ista znas dosta sam ti reko,a ako sebe smatras "ozbiljnim" ucesnikom diskusije onda je ovaj forum"Becka filharmonija"
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2007   #31
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Monogo si me uplasio sa tvojim "neprijatnim stvarima"



Ako nesto znas sto drugi neznaju napisi jasno bez filozofiranja. Nauci se reda vec jednom i nemoj da omalovazavas druge clanove.



Mislim da administratori ne bi trebali da dozvole da se bilo koja tema kvari a narocito ne ova.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2007   #32
Gost
 
Posts: n/a
Default

Moze li kod nas da se na jednu temu pise a da nema nekakvih prepucavanja ili tome slicno.

Koji krivci?
  Reply With Quote
Old 02-02-2007   #33
keiselbach
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Godine: 37
Posts: 512
Default

Ja temu u opste ne kvarim.

Dakle:

Poznato je da je u Sjenici visok procenat smrtnosti i iz nekih drugih razloga.

Malo mozda izgleda naivno ali je istina.Stvari kao susena sjenicka prsuta,punomasni sir,kajmak,sudzuk i sve ostalo sadrze niz faktora ubica.

Ono cime se mi ponosimo nam vrlo cesto dolazi glave.

Iskreno mislim da je veca verovatnoca da neko dobije bolest iz tih razloga ALI OSTAJEM PRI TOME DA SU POSLEDICE BOMBARDOVANJA VEROVATNO PRISUTNE STO OPET NIJE DOKAZANO KAO I TO DA IH NEMA U OPSTE
keiselbach is offline   Reply With Quote
Old 02-02-2007   #34
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Nacin ishrane je sigurno dosao mnogima glave, ali sjenicaci se tako hrane vec stoljecima. Ako je posle bombardovanja neka bolest posebno reprezentovana onda treba raditi na tome da se ta bolest poveze sa bombardovanjem na verodostojan nacin. Sve da se dokumentuje pa ce verovatno doci vrijeme da se pravda zadovolji.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2007   #35
Gost
 
Posts: n/a
Default

Pa dobro, nije to samo kod nas vec i u siroj okolini... A ima sto se tice bombardovanja, znam nekoliko slucajeva i povezano je sa tim.
  Reply With Quote
Old 03-02-2007   #36
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Pokušaj da daš dokaz Dačo,ne moraš navoditi imena!

pozz
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2007   #37
Gost
 
Posts: n/a
Default

Pa ovako, familija iz nemacke vratila se ovamo kod nas u Sandzak imali su dvoje dece. I posle nekog vremena starije dijete se razbolelo, operisali daleko zlo bilo imala je tumor na mozgu, operisali i nazalosti nije vise medje nama a ta devojcica je imala 6 godina. Stvarno velika tragedija i svi pretpostavljaju da je od bombradovanja...
  Reply With Quote
Old 03-02-2007   #38
selmica
Registrovan
Početnik
 
selmica's Avatar
 
Join Date: May 2006
Godine: 34
Posts: 35
Default

Iskreno i nije neki dokaz....Tumor na mozgu moze biti posledica mnogo cega,pre swega nasledna bolest....Ne kazem,narawno u Sjenici i siroj okolini werowatno ima posledica bombardowanja,ali mislim da te posledice imaju,pre swega,uticaja na psihicki ziwot coweka,a posle toga na ostale bolesti....
selmica is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2007   #39
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Posledice ce se tek osetiti, ipak je jos rano. I da zracenje nije tiloko jako, kada je covek duze vrijeme neprekidno izlozen njemu, mora se to na neki nacin odrazit
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2007   #40
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by selmica
Iskreno i nije neki dokaz....Tumor na mozgu moze biti posledica mnogo cega,pre swega nasledna bolest....Ne kazem,narawno u Sjenici i siroj okolini werowatno ima posledica bombardowanja,ali mislim da te posledice imaju,pre swega,uticaja na psihicki ziwot coweka,a posle toga na ostale bolesti....




Pa dobro to je misljenje doktora koji su pokusali da izlijece tu jadnu devojku isto misle, jer to je odjednom. A to sam i pito profesore po skoli i uzima se kao velika verovatnoca da je zbog bombardovanja razlog te pojave... Ali nista nije iskljuceno.
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bombardovanja, natoa, posljedice


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
DesetogodiŠnjica Nato Bombardovanja ObeleŽena I U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 36 12-04-2009 17:34


All times are GMT +2. The time now is 08:00. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)