SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 05-06-2008   #1
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Thumbs down PoniŠteni Lokalni Izbori U Sjenici

Povodom Presude Okružnog suda u Novom Pazaru, kojom se poništavaju lokalni izbori u Sjenici, sazvana je danas vanredna sednica Skupštine opštine Sjenica. Sednici su prisustvovali predstavnici svih odborničkih klubova, osim dela koalicije ''Zajedno za Sjenicu'' iz Sandžačke demokratske partije i Demokratske stranke.
Skupština je jednoglasno donela Odluku da za članove Opštinske izborne komisije, ponovo imenuje lica koja su već učestvovala u sprovođenju poslednjih lokalnih i parlamentarnih izbora, uz dopunu da se pozovu predstavnici SDP i DS, da u roku od 24 sata, dostave imena svojih članova za stalni sastav OIK, koja bi trebalo da raspiše nove izbore u Zakonom predviđenom roku.
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 05-06-2008   #2
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Zanimljivo da je sud naložio da se izbori održe Za sedam dana posle donosenja presude tj utorak 10tog juna,radni dan,škole nece taj dan raditi....
Za sedam dana se teško svadba organizuje a ne izbori.
Još zanimljivije je to da se ponavljaju samo lokalni izbori,a ujedno u održani lokalni i parlamentarni,glasano na istim mestima,isti posmatrači,spiskovi,sve isto al samo lokalni izbori navodno neregularni,svesni su da nemogu pobediti SDA pa pokusavaju na sve moguce načine napraviti neku zvrčku da bi imali argumenata da uvedu prinudnu upravu,neka im je na čast,kadija tuži kadija sudi(ministar pravde je iz ds-a,-slogiro se dabogda).
Mogu organizovat izbore svaki dan,džaba im je,"ljudi" ne mjenjaju svaki dan misljenje..
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2008   #3
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Zanimljivo da je sud naložio da se izbori održe Za sedam dana posle donosenja presude tj utorak 10tog juna,radni dan,škole nece taj dan raditi....
Za sedam dana se teško svadba organizuje a ne izbori.
Još zanimljivije je to da se ponavljaju samo lokalni izbori,a ujedno u održani lokalni i parlamentarni,glasano na istim mestima,isti posmatrači,spiskovi,sve isto al samo lokalni izbori navodno neregularni,svesni su da nemogu pobediti SDA pa pokusavaju na sve moguce načine napraviti neku zvrčku da bi imali argumenata da uvedu prinudnu upravu,neka im je na čast,kadija tuži kadija sudi(ministar pravde je iz ds-a,-slogiro se dabogda).
Mogu organizovat izbore svaki dan,džaba im je,"ljudi" ne mjenjaju svaki dan misljenje..
Nema potrebe da se ponavljaju parlamentarni izbori kad ionako ne bi uticali na konacan ishod. Mogu samo da se ne racunaju glasovi iz Sjenice!!!
A ne verujem da bi se ponovili lokalni da je bilo sve u redu, mislim da ces slozit sa mnom???
__________________
Ja medjutim, ti medjutish, on medjuti...
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #4
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

kako nebi uticali na republicke?,odkud ti znas da nece cijeli grad glasati za jednu stranku,prakticno je nemoguce ali teoretski je moguce - sud nije statisticka agencija da nagadja,vec mora u obzir da uzme samo cinjenice..
al nema veze preziveli smo sloba i seselja valjda cemo i jednog tadica,opet ce SDA pobediti...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #5
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 38
Posts: 1,214
Default

Ponovice se oni opet jer ja ni 10. necu moci da glasam
__________________
'Ja sam neka druga vrsta,ja bih iskreno.U meni je srce ostalo.'
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #6
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
kako nebi uticali na republicke?,odkud ti znas da nece cijeli grad glasati za jednu stranku,prakticno je nemoguce ali teoretski je moguce - sud nije statisticka agencija da nagadja,vec mora u obzir da uzme samo cinjenice..
al nema veze preziveli smo sloba i seselja valjda cemo i jednog tadica,opet ce SDA pobediti...
Resko, uzmes broj upisanih glasaca u Sjenici, pa vidis koliko je to procenata od ukupnog broja glasaca u Srbiji, pa ti bude jasno da nema svrhe ponavljat republicke izbore pa i da svi upisani u Sjenici izadju na izbore ( sto je nemoguce), i da svi glasaju za istu stranku ( sto je takodje nemoguce)!!!
Matematika je prosta stvar
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #7
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

ma nek se bre ponavljaju...
nek se udruze svi zajedno,i dzemail-musliman sto psuje u sred dzamije,i muriz,i onaj moj direktor nemo ga vise kad nije u stanju da nam organizuje dvodnevnu exqrziju a moze pricat na tv kako ce da poboljsa skolstvo u sjenici,i ostale prodane duse,kad ne mogu nista da urade...
i nek i dalje ti "muslimani" daju pogrdne nazive za svoju bracu muslimane (sojic i ostali nazivi..)...
zna se ko ce inshAllah da pobedi.....
__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #8
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

A ko je to po tebi pravi Musliman i pravi vodja. Mada znam na koga mislis ali de molim te imenuj ga lijepo
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #9
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sejo losa ti matematika,procitaj lijepo za manjine koliko je potrebno glasova za jednog poslanika,nama je malo hvalilo za treceg poslanika......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #10
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Sejo losa ti matematika,procitaj lijepo za manjine koliko je potrebno glasova za jednog poslanika,nama je malo hvalilo za treceg poslanika......
pa i usjenici ste dobili glasova za samo 11,a uzeli ste 12 odbornika...
zivo me interesuje kako ne uspeste da otmete i to jedno poslaničko mesto jos...
sreca je da se narod polako trezni,sto dokazuje gubitak SDA u novom pazaru,i to za 5.000(pet hiljada) glasova razlike,od SDP-a...
vreme nesposobnih ŠOJIĆA je konacno proslost...
narod se konacno doziva pameti,te okrece ledja radikalima i šojicevcima...
rezultat SDP-a u sjenici dovojno pakuzuje,da i pored rana koje ime je napravio bivsi predsednik odbora,sakupili su snage da osvoje mnogo vise glasova nego kada im je ONAJ bio predsednik odbora...
elanom pobede u Novom Pazaru,sjenicani se ovoga puta mnogo vise glasova dati SDP-u,jer to je afirmacija proevropske politike koju trenutno vodi SDP...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #11
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Sejo losa ti matematika,procitaj lijepo za manjine koliko je potrebno glasova za jednog poslanika,nama je malo hvalilo za treceg poslanika......
E pa Resko, da je SDA imala dobre matematicare ne bi se ponavljali izbori!!! Ispravi me ako grijesim!!!
I stvarno mislis da bi u Sjenici mogli dobit te glasove za 3. poslanika??? Bojim se da bi izgubili i drugog

Last edited by Sejo; 06-06-2008 at 17:10..
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #12
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
A ko je to po tebi pravi Musliman i pravi vodja. Mada znam na koga mislis ali de molim te imenuj ga lijepo
za mene je vodja onaj covek koji klanja 5 vakti namaza, koji je obavio hadzdz, koji je sagradio skoro sam jednu dzamiju i koji nam je napravio onako lijepu halu sportova...
to je niko drugi nego uvazeni MIRSO HODZIC...
i ne samo on,ima tu jos dobrih ljudi...
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #13
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
pa i usjenici ste dobili glasova za samo 11,a uzeli ste 12 odbornika...
zivo me interesuje kako ne uspeste da otmete i to jedno poslaničko mesto jos...
sreca je da se narod polako trezni,sto dokazuje gubitak SDA u novom pazaru,i to za 5.000(pet hiljada) glasova razlike,od SDP-a...
vreme nesposobnih ŠOJIĆA je konacno proslost...
narod se konacno doziva pameti,te okrece ledja radikalima i šojicevcima...
rezultat SDP-a u sjenici dovojno pakuzuje,da i pored rana koje ime je napravio bivsi predsednik odbora,sakupili su snage da osvoje mnogo vise glasova nego kada im je ONAJ bio predsednik odbora...
elanom pobede u Novom Pazaru,sjenicani se ovoga puta mnogo vise glasova dati SDP-u,jer to je afirmacija proevropske politike koju trenutno vodi SDP...
SDA je u Novom Pazaru odnela pobedu,to je vise nego ocigledno,jer je ona sama izasla na izbore a SDP je opet otisao pod suknjicu DS-a,Zelenih,LDP-a i jos mnogo njih,muka mi da ih nabrajam...
dole sam napisao za davanje tih ruznih imena,a ti brate da si bio danas na dzumi u Velikoj dzamiji ne bi tako pricao,jer je hutba bila upravo o lijepim imenima i zabrani davanju ruznih imena braci muslimanima...
Zapitajmo se o tome bivsem predsedniku odbora? Da li je on nekom naneo rane? Ili je uvideo koliko (ne)vredi stranka SDP i Rasim Ljajic pa zato otisao iz nje....
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #14
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
i onaj moj direktor nemo ga vise kad nije u stanju da nam organizuje dvodnevnu exqrziju a moze pricat na tv kako ce da poboljsa skolstvo u sjenici
Nermine??
Sta pises ovo??
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #15
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
Nermine??
Sta pises ovo??
istinu,sto?
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #16
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Direktor nam nije organozovao dvodnevnu ekskurziju?????
Nisam znala!
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #17
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

mislim da nije uradio nista da se ona odrzi, rekoh ti ja jos onda u aprilu da ce uskoro izbori i da on nema vremena za to....
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #18
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Pa nece on da dodje tebe da moli da mu pomognes oko ekskurzije!

Nemam razloga da ga opravdavam,sad sam videla kakav je covek,al vala nam za ekskurziju nista kriv on nije! Nemoj bez veze da pricas tako!
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #19
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ensare googlaj malo pa ces naci koliko odbornika u NP ima sdp (koalcija je dobila vise glasova,al sam sdp iam duplo manje odbornika od SDA).
u Sjenici 2 odbornika daju ldp_u i dva ds pa vidi kolko im ostaje,ko grupi gradjana a i sad opet imaju raskol u stranci,nisu mogli da podijele to malo hala sto im je ostalo.

Sejo ne mogu da dobiju treceg niti da izgube drugog poslanika,ponavljaju se samo lokalni izbori,samo sam ti naveo primer da je sud pogrijesio,i da je teoretski moguce i da dobiju treceg poslanika,koji bi mozda mnogo znacio jer varijanta sa palmom je 125-125 poslanika,razmisli?
al njima je jedini zadatak uvodjenje prinudne uprave i razbijanje SDA,prezivela je SDA mnogo vece i jace ljige u poslednjih 18godina ,pa i ove ce........
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-06-2008   #20
tmusa
tmusa
Dobar
 
tmusa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: SJENICA
Godine: 34
Posts: 990
Default

Vala za izlet nije frka nikakva jer ja ne idem i nemam razloga da se sekiram...
NEDA MI BAPKO IMAM MLOGO KECEVA...
HEHEHEEHHEHEH ali murat je covek koji kad ima sansi on pokusa da sredi nesto...Nexen nemoj tako...jeste on onako hladan ali brate nije ni njemu lako...non stop roditelji vise na njefova vrata,mole,cekaju...Neznam samo zasta...i brate nemas zasta da ga kriivis...NEKA GA...POLITIKA JE U OVOJ YEMI GLAVNI MOTIV ZA PISANJE PA NAVALI BAR TO ZNAS....hehehhehehe
__________________
Kod carobnog stapica nije bitna duzina vec MAGIJA

tmusa is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
izbori, lokalni, poniŠteni, sjenici


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Izbori Daki. Politika Sjenice 115 09-07-2008 10:55
Lokalni izbori 2008 - Sjenica Tahirovce Politika Sjenice 279 18-06-2008 18:12
Lokalni Izbori U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 13 10-06-2008 22:36
PARLAMENTARNI IZBORI 2007 sema_bosnia Politika Sjenice 123 13-05-2007 20:43
Lokalni izbori 2006 halilce Politika Sjenice 100 12-10-2006 13:07


All times are GMT +2. The time now is 22:56. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)