SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 2 votes, 5.00 average.
 
Old 18-01-2008   #1
sultan
Gost
 
Posts: n/a
Default Otvaranje Islamskog vrtića u Sjenici

Esselamu alejkum.Ja mislim da je vrijeme za ovaj poduhvat a i u ostalom imamo kadra za to
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 18-01-2008   #2
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Alejkumu selam,
A sta se to podrazumeva pod tim terminom, objasni nam malo kako si to zamislio?
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2008   #3
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Ovde nedje pise da je trebao da se gradi,postoji i plan i mesto i sve moguce dozvole osim dozvile muftije Zukorlica...
Samo mi nije jasno,dje je sve to sad kad "imamo" drugu IZ?!?!?!?
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2008   #4
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
Ovde nedje pise da je trebao da se gradi,postoji i plan i mesto i sve moguce dozvole osim dozvile muftije Zukorlica...
Samo mi nije jasno,dje je sve to sad kad "imamo" drugu IZ?!?!?!?
Nemamo drigu imamo samo jednu A gdje je trebalo to da se gradi ?
ado is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2008   #5
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

To i mene interesuje!!!
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2008   #6
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Ako bog da bice i to jednok dana ali kad to cemo videti.Aja mislim kada jedna nova vlas dodze u Sandzaku ,koja ce misliti za buducnost nas i nase dece?
Dzigal is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2008   #7
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
Ovde nedje pise da je trebao da se gradi,postoji i plan i mesto i sve moguce dozvole osim dozvile muftije Zukorlica...
Samo mi nije jasno,dje je sve to sad kad "imamo" drugu IZ?!?!?!?
Bice dok HA se DIBITUS,ukine zukorlic........
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2008   #8
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Question

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Bice dok HA se DIBITUS,ukine zukorlic........
Daj Boze da bude po tvom,pa da posle bude bolje,al'.....

A bas me zanima,kao i @Tahirovica,dje je to trebalo da se gradi?!
Zna l' iko?
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2008   #9
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

... i ako ja smatram da je to za mene nepotrebno...
deca treba da se u obdanistu igraju i druze, nauce medjusobno da se igraju i komuniciraju jedni sa drugima... a za to ce imati vremena ceo zivot posle...
Po meni totalno promasena investicija... bolje da im naprave zanimljive i lijepe igracke, da ih vode na izlete, da upoznaju sve oko sebe...
Molio bih samo da se ne zapocinju suvisne diskusije na sve ovo, ovo je licno moje misljenje i ne mislim nikoga da vrijedjam sa ovim...
Jednostavno smatram da dijete od 3 godine treba da uci vaznije ZIVOTNE stvari...

Pozzz Tahirovic
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2008   #10
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Bila sam u poseti slicim vrticima u Novom Pazaru i mislim da je ideja odlicna,ne izostaju igra i razonoda,naprotiv kroz igru i razonodu nauce pametne i korisne stvari.Sama sam se osetila postidjenom kad je dijete od 4-5 god ucilo suru Jasin.Kolko znam ta deca imaju organizovan prevoz i hranu.Kolko je to u Sjenici izvodljivo ne znam;ali se slazem da je ideja dobra.
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2008   #11
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Ja mislim da bi to pametna ideja bila .I za decu i za roditelje mozda bi ucili i neke pametne stvari .Kod nas u bajernu imaju vrtici vezani za Crkvu i pitaju roditelje dali zele da spremaju decu tamo .Azasto u nasem Sandzaku nebi moglo tako nesto funkcionirati.Ja se slazem sa tom idejom,ali imam i malo straha da to ne bude kasnije malo u ove nove vode Suljo,Rasim,Zukorlic i ovaj novi neznam kako se zove. Selam
Dzigal is offline   Reply With Quote
Old 21-01-2008   #12
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
... i ako ja smatram da je to za mene nepotrebno...
deca treba da se u obdanistu igraju i druze, nauce medjusobno da se igraju i komuniciraju jedni sa drugima... a za to ce imati vremena ceo zivot posle...
Po meni totalno promasena investicija... bolje da im naprave zanimljive i lijepe igracke, da ih vode na izlete, da upoznaju sve oko sebe...
Molio bih samo da se ne zapocinju suvisne diskusije na sve ovo, ovo je licno moje misljenje i ne mislim nikoga da vrijedjam sa ovim...
Jednostavno smatram da dijete od 3 godine treba da uci vaznije ZIVOTNE stvari...

Pozzz Tahirovic


Ja se potpuno slazem sa tobom! Boze, koja glupost! Zasto bi sad razdvajali decu?! Kao da je vazno to da budu na neki nacin izolovani od ostatka sveta... Ovako ce ih ograniciti na JEDNO, i upravo zbog tih ogranicenih, primitivnih misljenja nastaju i sukobi. Upoznati svet oko sebe doprinece medjusobnoj toleranciji koja nam fali, u orgomnim kolicinama!!!
__________________

Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2008   #13
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Tebi je tvoja vera"glupost"i "primitivizam"...dijete nek ti se Allah dz s smiluje !
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2008   #14
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Rarica View Post
...dijete nek ti se Allah dz s smiluje !
Vala da joj se ne smiluje!!!
Ko bi je trpeo jos i u Dzenetu???
  Reply With Quote
Old 22-01-2008   #15
lejlaa
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Prijepoljka View Post
Ja se potpuno slazem sa tobom! Boze, koja glupost! Zasto bi sad razdvajali decu?! Kao da je vazno to da budu na neki nacin izolovani od ostatka sveta... Ovako ce ih ograniciti na JEDNO, i upravo zbog tih ogranicenih, primitivnih misljenja nastaju i sukobi. Upoznati svet oko sebe doprinece medjusobnoj toleranciji koja nam fali, u orgomnim kolicinama!!!
Tvoje razmisljanje je shodno tvojim godinama,nadam se da ce uskoro i u Prijepolju poceti sa radom jedna ovakva institucija pa ce sve manje djece razmishljati kao ti,tj.nece bjezati od svojeg identiteta i stidjeti se svoje pripadnosti.
Ocigledno je da ne znas da se u tim ustanovama djeca ne uce da mrze,niko ih ne razdvaja od druge djece,naprotiv uce se da uvazavaju,da postuju i da budu postovani.
Islam je draga moja Prijepoljka VJERA TOLERANCIJE,


SELAM!
  Reply With Quote
Old 22-01-2008   #16
GREENEYES
SalaMala
Početnik
 
GREENEYES's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: nl
Posts: 376
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
... i ako ja smatram da je to za mene nepotrebno...
deca treba da se u obdanistu igraju i druze, nauce medjusobno da se igraju i komuniciraju jedni sa drugima... a za to ce imati vremena ceo zivot posle...
Po meni totalno promasena investicija... bolje da im naprave zanimljive i lijepe igracke, da ih vode na izlete, da upoznaju sve oko sebe...
Molio bih samo da se ne zapocinju suvisne diskusije na sve ovo, ovo je licno moje misljenje i ne mislim nikoga da vrijedjam sa ovim...
Jednostavno smatram da dijete od 3 godine treba da uci vaznije ZIVOTNE stvari...

Pozzz Tahirovic
potpuno se slazem..decu od sad pocinju da zamlacuju s nekim nepotrebnim stvarima koje su manje vazne od stvari koje deca treba da upoznaju..to samo kod nas ima..bolje da su im napravili meko igraliste ili sl...
__________________
Ja volim da preteram,ne zameri,ja radim to iskljucivo iz ljubavi..
GREENEYES is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2008   #17
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by Rarica View Post
Tebi je tvoja vera"glupost"i "primitivizam"...dijete nek ti se Allah dz s smiluje !


Nisi me razumela... Ne kazem da mi je vera glupost, vec samo to da je glupost razdvajati! Jer, oni od malih nogu treba da nauce da zive zajedno sa svima ostalima. Tako sam ja kada sam bila mala, i evo, sad je sve super! Sa svima sam super... Dok, npr, kada odem u Sj, cesto cujem glupi, primitivni komentar ukoliko pomenem drugricu, ili druga, koji nije moje vere, tipa: "Kako mozes sa NJIMA?!" Kako mi je to bedno, i jadno... Isto kao i ovo "ISLAMSKI VRTIC"!!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2008   #18
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by lejlaa View Post
Tvoje razmisljanje je shodno tvojim godinama,nadam se da ce uskoro i u Prijepolju poceti sa radom jedna ovakva institucija pa ce sve manje djece razmishljati kao ti,tj.nece bjezati od svojeg identiteta i stidjeti se svoje pripadnosti.
Ocigledno je da ne znas da se u tim ustanovama djeca ne uce da mrze,niko ih ne razdvaja od druge djece,naprotiv uce se da uvazavaju,da postuju i da budu postovani.
Islam je draga moja Prijepoljka VJERA TOLERANCIJE,


SELAM!


Ja se najiskrenije nadam da nece u PP poceti bilo sta vezano za ovakvu vrstu institucije! Hvala Bogu, ne stidim se svoje pripadnosti, niti bezim od svog identiteta, i ne znam kako si mogla tako nesto da kazes?! Mislim, zar je to sto ne zelim da se OGRANICAVAM nesto sto ukazuje na BEZANJE OD IDENTITETA?! Naravno da nije... Znam da ih ne uce da mrze, ali ih uce o tome da je BAS NJIHOVA vera PRAVA, uce ih nekim stvarima koje se razlikuju od stvari vezanih za druge vere, a deca k'o deca, tako nauceni, ona ce na sve nacine pokusati da je NAMECU drugima, sto je i glavni uzrok sukoba.
Jesam vernik, ali veru ne pokazujem/dokazujem na ovakve nacine... Koji mi vec postaju smesni!!! HVALA BOGU ZA GRADJANSKO VASPITANJE U SKOLAMA, i koje sa zadovoljstvom pohadjam! Hvala Bogu da kod nas sve vise djaka pohadja tu nastavu, jer nas ono uci bas toj TOLERANCIJI, a ne toj toleranciji koju bi mozda naucili na verskoj nastavi.
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2008   #19
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by 36310 View Post
Vala da joj se ne smiluje!!!
Ko bi je trpeo jos i u Dzenetu???

Ne treba mi nicija mislostinja... Ne zivi se od toga!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 22-01-2008   #20
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

Super ideja, nista lose nevidim u tome, eto mogu roditelji samo odluciti gdje ce djecu slati u koji vrtic,....Selam
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
islamskog, otvaranje, sjenici, vrtića


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Otvaranje sezone lova 2008/09 u Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 3 21-10-2008 14:17
Predlog za otvaranje nove Rubrike Shele Ovo i ono 28 26-07-2007 16:59


All times are GMT +2. The time now is 22:13. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)