SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Predstavljanje članova svi naši članovi na sajtu mogu ovde da se predstave i napise nešto o sebi...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 09-10-2008   #221
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

Nemoj niko pogrešno da me shvati ali trebalo bi da administratori malo više pažnje posvete temi ''Vehabije'' i o tome koji su razlozi što forum napuštaju neki članovi.
__________________
Mix is my live
dj_edy is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 09-10-2008   #222
ALMIR-
Ili jesi ili nisiLAV
Početnik
 
ALMIR-'s Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Location: Sjenica
Godine: 36
Posts: 525
Default

Jeste a posebno treba da procítaju temu VEHABIJE i da postave predlozenu anketu!!!
ALMIR- is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008   #223
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Administracija ovog sajat nikada nije gresila,
nikada ni na jednu ucenu pristala nije,
pa nece ni sada-ubedjen sam u to...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008   #224
dj_edy
Registrovan
Početnik
 
dj_edy's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Location: A dje bi nego u Sjenicu
Godine: 41
Posts: 381
Default

ne vidim da neko nekog ovde ucenjuje ali očigledno da neki problem postoji čim članovi polako odlaze
dj_edy is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008   #225
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by dj_edy View Post
ne vidim da neko nekog ovde ucenjuje ali očigledno da neki problem postoji čim članovi polako odlaze
nema ovde nikakvog problema niti ga je ikada bilo...
odlazak i dolazak su normalna stanja na forumu i ti to znas...
jedini je problem sto vecina hoce da skrene paznju na sebe time sto odlazi
jer i kako znaju da to nista prometi nece,ono bar hoce 5 minuta slave kako su oni to Boze bili bitne karike ovde...
odavde su odlazili i veci i bolji,i vecina ih se vratila..

NA OVOM FORUMU SVAKO DONESE MALO SRECE
NEKO KADA DODJE
A NEKO KADA ODE....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008   #226
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Iskustvo zvano forum sam poceo davne 2002 god i vec mogu da kazem i znam sta kako to ide sa clanovima!
Mi smo deo Sjenice i samim tim i deo Vehabija, pa shvatili kako hocete... Ali moramo da se konfrontiramo sa tim... ne treba pisati o nekim glupim stvarima tipa genocidi nad ovima ili onima, ali ono sto je svakodnevno oko nas... da ga izbegavamo?
Sta radis na ulici? Jel pobegnes kad ugledas?
Ja licno te teme ne volim, ali su deo nas zato i mislim da treba da ostanu teme, samo da se diskusija spusti na neki level normalan bez ubijanja, streljanja itd...
Clanovi koji odlaze, odlaze ja sta cu... Nije mi drago ali kao sto ih nisam molio da dodju, necu ih ni moliti da ostanu... Svakome je prepusteno da radi onako kako misli da je najbolje za njega... Pa jesmol demokrate ili ne
Demokratski Forum Sjenice - DFS
Zato necu da razmisljam puno o tome, nase je da pratimo rad foruma, servera i da nema nekog licnog vredjanja... Ono sto je bilo, reseno je u nasoj administratorskoj temi i gotovo...

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008   #227
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Iskustvo zvano forum sam poceo davne 2002 god i vec mogu da kazem i znam sta kako to ide sa clanovima!
Mi smo deo Sjenice i samim tim i deo Vehabija, pa shvatili kako hocete... Ali moramo da se konfrontiramo sa tim... ne treba pisati o nekim glupim stvarima tipa genocidi nad ovima ili onima, ali ono sto je svakodnevno oko nas... da ga izbegavamo?
Sta radis na ulici? Jel pobegnes kad ugledas?
Ja licno te teme ne volim, ali su deo nas zato i mislim da treba da ostanu teme, samo da se diskusija spusti na neki level normalan bez ubijanja, streljanja itd...
Clanovi koji odlaze, odlaze ja sta cu... Nije mi drago ali kao sto ih nisam molio da dodju, necu ih ni moliti da ostanu... Svakome je prepusteno da radi onako kako misli da je najbolje za njega... Pa jesmol demokrate ili ne
Demokratski Forum Sjenice - DFS
Zato necu da razmisljam puno o tome, nase je da pratimo rad foruma, servera i da nema nekog licnog vredjanja... Ono sto je bilo, reseno je u nasoj administratorskoj temi i gotovo...

Pozzz
NE CEO POST,
NEGO SVAKO SLOVO TI POTPISUJEM OVDE...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008   #228
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by dj_edy View Post
Nemoj niko pogrešno da me shvati ali trebalo bi da administratori malo više pažnje posvete temi ''Vehabije''
Slazem se, treba da budu rigorozniji
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008   #229
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Nećemo verovatno zatvarati ni jednu temu,nismo za džaba postavili podforum Religija!
Vehabije su i naši sugrađani,možda nekome sa ovog foruma i braća ona najrođenija,želeo to neko ili ne!
Jedina stvar koja se može uraditi je,sankcionisati svaku vrstu lične uvrede ili nedaj bože pretnju!
A,da li će se neko na ulici fizički obračunati zbog suprostavljenih mišljenja na forumu,stvar je ličnog karaktera!
Sigurno da nećemo dozvoliti da se dešavaju uvrede i psovke,ali nećemo to postići ni zatvaranjem tema!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 09-10-2008   #230
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

allahimanet svima koji idu....
ja mislim da su barem meni ostali duzni javnog izvinjenja, jer sam nazivan i majmunom i ne znam kako vec, psovali su me, sto je vecina clanova i videla a ipak su to odobravali.
zahvaljujem se administratorima sto su to na vreme obrisali, da se ipak ne brukamo, sjenicaci smo, pa bio neko seljak u opanak ili u glavu, svejedno.
podrzavam da tema treba da ostane a da svi oni koji ne mogu da se obuzdaju ne dolaze da pisu na tu temu.
jos nesto, evo opet se javno izvinjavam superbaki zato sto sam nenamjerno napisao njen nick kao superbaba, mada i da je bilo namjerno ne vidim razlog za njeno nerviranje i psovanje (zar nije baba i baka isto?)
ti prihvati ako hoces moje izvinjenje iako sam gresku napravio nenamjerno ali ja tvoje nikad necu ako ga i bude, jer su tvoje uvrede bil svesne i planski.
__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2008   #231
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

nije me bilo na forumu neko vreme...vidim da se puno toga izdesavalo...ali za administraciju sve pohvale,zaista ste dokazali da ste najbolji tim na netu...zelim da trajete jos mnogo,mnogo vremena...
  Reply With Quote
Old 13-10-2008   #232
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hvala altuna, zaista se trudimo da odrzimo sto boju atmosferu na forumu, za dobro svih nas.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 13-10-2008   #233
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

...i samo jos ovo...na netu me nije bilo zato sto mi nesto sa kompom nije bilo ok,ustvari (da ne lazem )bila sam polomila modem...i ni iz kakvog drugog razloga...administraciji zelim da ostanu takvi kakvi jesu i da ne menjaju nista...NAJBOLJI STE
  Reply With Quote
Old 13-10-2008   #234
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

... modem-e lomim! ruke i noge mi krvave! ako uhvatim admina slomicu i njega!

bjez te od altune! kad je ljuta mnogo je opasna

modem - modulator, demodulator

znaci nije svoje sa administrator - opasnost prosla
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2008   #235
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

hahahahaha...joj biberu...pa kad sam nekoliko puta mogla svoju nogu da povredim,zasto ne bih lomila sve sto mi smeta cccccccccccc........a admini...ma oni su bezbedni,van dometa su..mada sam reska mogla skoro da preparkiram...al nisam bas tolko zla (nego mnogo vise)
  Reply With Quote
Old 14-10-2008   #236
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by altuna View Post
mada sam reska mogla skoro da preparkiram...
trebala si,on je povozit...
samo da mu prvo spustis ručnu i posle...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2008   #237
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Aman nemote mi Reska i Elviru pominjat ko vozece ko boga vas molim...

To su dva najgora suvozaca na svijetu...

Vise se oni brinu kad ti vozis o putu nego sam vozac, znam profesionalna deformacija, ali kako to zna da smeta...
Krenemo negde i pocne da mi prica, haj ovde desno, haj ovde lijevo, haj rikverc hahahaha

Eto to je moje misljenje o Administratoru Resku hahahahaha
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2008   #238
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

.....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2008   #239
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Aman nemote mi Reska i Elviru pominjat ko vazece ko boga vas molim...

To su dva najgora suvozaca na svijetu...

Vise se oni brinu kad ti vozis o putu nego sam vozac, znam profesionalna deformacija, ali kako to zna da smeta...
Krenemo negde i pocne da mi prica, haj ovde desno, haj ovde lijevo, haj rikverc hahahaha

Eto to je moje misljenje o Administratoru Resku hahahahaha
A kad smo pošli kod Baća,onda kad je vetar razvalio vrata studija 10,seo pored mene i na raskrsnici dograbi volan!
Nego sreća sad,izgleda u autu ima dobar CD-plejer,ne viđam ga sa slušalicama u ušima!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2008   #240
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

A slusalice su bile dok je bio kamion... U onoj kanti ni samog sebe ne cujes, pa su morale slusalice!
Sad ima klimu, elektricne prozore, rahatluk... pa ne moraju ni slusalice
iSelektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
administratorima, mislite, sta


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Najljepse pesme nasih ROCK grupa...Sve sto mislite da je lepo tmusa Muzika i Video 36 20-05-2013 16:06
Sta mislite koja Auto marka pravi najbolja auta Haks Automobili 7 17-03-2009 15:19
sta mislite o staroj SFRJ dali je bilo bolje tada ili sad liliput Ovo i ono 124 24-08-2007 23:03
sta mislite o uticaju politike na sport u sj leptiric Sport 11 08-08-2007 15:05


All times are GMT +2. The time now is 00:10. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)