SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Religija islam, pravoslavlje i ostale vere...

Reply
Old 02-07-2009   #1
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default Tambilambi nije mjesto na ovom forumu

Prije par minuta sam video snimak na youtube koji je postavio clan ovog foruma koji se krije iza nicka Tambalamba. Na snimku je postavljena moja slika kojoj su dodati "sejtanski rogovi" dok se u pozadini cuju rijeci: " O vjernici, zivite svi u miru i ne idite stopama sejtanovim,on vam je zaista neprijatelj otvoreni." Pored toga, u naslovu snimka pise: "La'netullahi Alejhi" sto znaci: "Allahovo prokletsvo neka je na njega."

Bog Milostivi da se smiluje covjeku koji bez imalo stida postavlja ovakve snimke i ovako uvredljive poruke.
Izgleda da je vehabijsko sektasko ucenje spalo samo na par slicica koje u zadnje vrijeme koriste kao dokaze. Jedan mi je kao dokaz postavljao slike nekakvih mrtvaca,drugi slike covjeka iz knjizice za prvi stepen kursa za ucenje arapskog jezika a ovaj mi stavlja rogove...

Jos jednom,Bog da im pomogne.

Nadam se da cu uskoro saznati ime tog covjeka koji postavlja ovakve gluposti kako bih u najkracem roku mogao da protiv njega podnesem krivicnu prijavu.

Evo,po ko zna koji put, izazivam sve vehabije i sve ostale sektase da izadju na raspravu,da razgovaramo kao ljudi, sa dokazima,pred ljudima,pred kamerama pa da vidimo ko je taj koji zaista predstavlja sejtana i njegovo ucenje.

Da jos napomenemo da je Poslanik a.s. rekao: " Allahu moj, podari bericet Samu i Jemenu! Pa su rekli: I Nedzdu o Boziji Poslanice? Pa je rekao: Allahu daj bericet Samu i Jemenu! Pa su rekli: I Nedzdu o Poslanice? Pa je rekao: Allahu moj podari bericet Samu i Jemenu! Pa su rekli: I Nedzdu o Boziji Poslanice? Pa im je rekao: "U Nedzdu su zemljotresi i fitne i iz njega ce se pojaviti sejtanski rog." ( Buhari, str. 825, hadis br. 7094)

Muhammed ibn Abdulvehhab i vehabije su se pojavili u Nedzdu i ako pogledamo realnost i ako vjerujemo u Poslanika a.s. onda znamo da ovi rogovi pripadaju VEHABIJAMA.

Nadam se da ce nam administratori ovog sajta otkriti IP adresu kako bismo mogli da tuzimo osobu koja se krije iza nicka Tambalamba.

Zavrsavamo samo Allahovim dz.s. rijecima: " Allah je zastitnik onih koji vjeruju..."
Recruit is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 02-07-2009   #2
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Recruit
administracija ti nece izaci u susret iz razloga sto to nije postavljeno ovde vec na youtube,zao mi je ali sto se god desava van foruma nije nam u nadleznosti ..
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 02-07-2009   #3
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Ja bih samo molio da one ratove sto vodite van foruma, ne dovlacite ovde... to sto je clan ovde ne znaci da ne moze tamo negde da radi sta hoce...
Ili hoces reci da mi mozemo da uticemo, sta ces ti pisati na tvom sajtu?


Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 02-07-2009   #4
Recruit
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 242
Default

Ok,ok.
Samo sam hteo da vam ukazem kakav je taj covjek i kakvi su vehabije kada im ponestane "dokaza".
Recruit is offline   Reply With Quote
Old 02-07-2009   #5
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Recruit ovaj komentar si trebao da napises na Youtube i da se zalis tamosnjim administratorima.Ne kazem da je ovo dobro sto je on uradio..Navescu ti samo jedan primer koji nije potrebno komentarisati.Prije rata 1967. godine u Palestini,u Francuskoj su odrzane demonstracije na kojima se pozivalo na skupljanje priloga za Izrael.Demonstranti su nosili parole na kojima je pisalo "BORITE SE PROTIV MUSLIMANA".Tom prilikom je skupljeno milijardu francuskih franaka samo za 4 dana.Zato neka svako od nas zapita sam sebe a ne sumnjamo da smo na istini sta sam uradio i sta sam dao za Islam?

Na Sudnjem danu Allah s.w.t. nece nikoga pitati da li je bio vehabija,sufija,sija,kadijanija,sunit.......da li je slijedio Hanefijski,Safijski,Malikijski ili Hanbelijski mezheb vec ce ga pitati da li je bio dobar MUSLIMAN.Svi su muslimani isti,razlikuju se samo po bogobojaznosti.

I na kraju nekoliko Hadisa pa ako ste toliki vernici kao sto se predstavljate pridrzavajte se njih:

Rekao je Muhammed s.a.w.s.:

1.Ko kaze o vjerniku ono sto nije istina,Allah ce ga nastaniti u mjestu koje je od znoja stanovnika Dzehenema,sve dok ne porekne ono sto je rekao a nece ga poreci - Ebu Davud i Et Taberani

2.Kod koga se nadje cetvoro on je pravi licemjer a kod koga se nadje jedno svojstvo od ta cetiri,kod njega se nalazi svojstvo licemjerstva sve dok ga ne ostavi-kada mu se nesta povjeri iznevjeri,kada govori laze,kada obeca ne ispuni i kad se prepire bestidno govori - Buharija i Muslim

3.Ko kaze svom bratu nevjernice-kafire jedan od njih je nevjernik - Buhari

4.Zaista ljudi najgoreg stepena kod Allaha na Sudnjem danu ce biti oni koje su ljudi ostavljali bojeci se njihova zla - Buhari

5.Zaista mi je Allah objavio da budete skruseni,da se ne bi hvalisali jedni pred drugima i da ne biste cinili nepravdu jedni prema drugima - Muslim,Newewi

6.Grijeh koji najvise zasluzuje da Allah njegovom pociniocu ubrza kaznu jos na dunjaluku i kazni ga za njega i na ahiretu je nepravda i kidanje rodbinskih veza - Ahmed i Ebu Davud

7.Ko bude sticao znanje da bi se nadmetao sa ucenjacima ili da bi se raspravljao sa neznalicama ili da bi skrenuo paznju ljudi na sebe Allah ce ga uvesti u Dzehenem - Ibn Madzdze

8.Nema imana onaj u koga se nema povjerenja i nema vjere ko se ne drzi ugovora - Ahmed i Ibn Hibban

9.Zaista laganje vodi u grijeh a grijesenje vodi u Dzehennem.Covjek laze dok ne bude kod Allaha zapisan kao lazac - Buhari

10.Nece uci u Dzenet onaj u cijem srcu bude i koliko trun oholosti.Zatim je jedan covjek upitao:A ako covjek voli da obuce lijepu odecu i obucu ?
Zaista je Allah lijep i voli ljepotu a oholost je u odbijanju istine i omalovazavanju ljudi odgovorio je Allahov Poslanik s.a.w.s. - Muslim,Newewi

61 ajet sure Al Imran:Neka je Allahovo prokletstvo na one koji neistinu govore.
__________________
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
forumu, mjesto, nije, ovom, tambilambi


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:34. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)