SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Deo za probe i testiranje foruma Svako ko želi nešto da proba i postavi neki sliku ili pesmu, može ovde prvo da proba, pre nego što postavi u pravoj temi!

Reply
Old 30-06-2008   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default Tema koja nije bitna, ali da imate (sta) da citate...

Posto sam ja (nick: tahirovic) prije neki dan banovao sultana, danas sam dobio email od njega, koji zelim da podijelim sa vama:

Kontakt putem formulara Sjenica foruma
Kontaktirao vas je sultan.

--------------------------------

haha rekoh ja vec jednom pa ovo lipsano tahirovce izbrisa da se iz njegovih postova vidi da je nepismeno da je glasovna promena prelaz j u o njemu nepoznata sigurno igro klikera za vrijeme tog casa sa nekim nepismenjakom kao sto je on.Zbogom al ne zauvijek.Jedino sto me zanima na ovoj stranici su umrlice.Poruka za nepismeno tahirovce / brale nauci gramatiku ne brukaj se pravi si ljipso hahaha/

--------------------------------

Sa stranice: http://sjenica.eu/forum/online.php
IP Adresa: 80.65.74.233
Korinicko ime: sultan
Korisnicki ID: 559
================================================== ===
Nasta sam mu naravno odgovorio ovim emailom:


Mozda sam nepismen ali za tebe jos uvijek BOG!
Ako budes imao volje mozes u 2009 opet doci, ali ako hoces da miniras, zna se sta te sleduje sultancicu
Rekosmo ti i opominjali, ali ti ignorises, pravis se blentav blento
Šta imam drugo reci sem i sledece tvoje miniranje, dovesce do bana dozivotnog sultancicu hahahaha


E toliko od mene za sada, a pocetna slova prve 4 recenice ce ti reci sta mislim, naravno ako si toliko pismen da umijes da protumacis!

BYE BYE BYE
**************************************

Jos jednom sultane, nije tahirvoce, vec tahirovic... Meni se obracaj a ne njemu... Posto si ti ocigledno toliko savladao kompjuter da umijes da kopiras i pejstujes sa neta... WOOOOW koje umece covece... Skidam ti kapu!!! Hahahahahahaha

A kad smo ti pisali i hteli da komentarises sa nama, nisi se odazivao vec si samo postavljao te kopirane teme, da bi se narod raspravljao i svadjao, sto naravno nije moguce...

A da posto ti je omiljena tema umrlice, tvoj IP ce biti zablokiran za sve delove foruma, osim za OVE NEBITNE TEME!!!

Ne tangira me jel imas dinamicni ili staticni IP, za to takodje imam resenje!!!

Pozdrav TAHIROVIC!!!
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 30-06-2008   #2
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Sta reci....Lijep odgovor.....
sa idiotima mora covek tako da razgovara i da pise....
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2008   #3
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ni odgovorio mu nebih,nemam vremena za budale....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2008   #4
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

E vidis ja sam tu drugaciji, ja cu da mu posvetim paznje...
Da mu napisem vise nego on nama...
Da inace lik pise iz bosne, sultancic!
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2008   #5
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

One down...
__________________

Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 30-06-2008   #6
tmusa
tmusa
Dobar
 
tmusa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: SJENICA
Godine: 33
Posts: 990
Default

Aman budale...tmusa ovaj deo ti sam ti ja editovao , Tahirovce...ja te ljude ne kapiram...ma te bolesne umove nikad ne kapiram...
Pa aman dodje lijepo na sajt upozna nekog,super se udruzi,upoznaju se,pa naidje neka rodica,neki rodjak pa se lepo i oni upoznaju pa se siri poznanstvo pa sve ok...A OVAJ KRMAK GA PRETERA...Sto rece Resko ja mu ni odgovorio nebih kad je KRMAK
__________________
Kod carobnog stapica nije bitna duzina vec MAGIJA


Last edited by Tahirovce; 30-06-2008 at 21:02..
tmusa is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2008   #7
cucak
Registrovan
Početnik
 
cucak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 50
Posts: 220
Default

nema radio amara...dal zna neko sta je,jel sve u redu il je nesto...
cucak is offline   Reply With Quote
Old 11-09-2008   #8
cucak
Registrovan
Početnik
 
cucak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 50
Posts: 220
Cool eko

nema radio amara...dal zna neko sta je,jel sve u redu il je nesto...
cucak is offline   Reply With Quote
Old 12-09-2008   #9
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Radio Amaro ide samo do 22 sata navece... normalno... to sto ponekad bude duze to je drugo!

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2008   #10
Fahii Ljumic
Gost
 
Posts: n/a
Default

heeh...ovaj sultan koga je Tahirovic banovao pre nekoliko dana(i neka si ga),ispravlja nekog,a on je jos gori....Ja sam jos ovu godinu u osnovnoj i znam da se u osnovnoj skoli ne uci glasovna promena ˝j u o˝,nego l u o(npr.:delba-deoba,del-deo...itd.)Za mene ne mozes reci da ne znam,sultane,jer sam ovu srpsku gramatiku odlicno savladala,idem na takmicenja,ali to je sad nebitno....
Ja,licno,citajuci postove od Tahirovica nisam primetila da je nepismen.Svejedno,mi nismo tu da se vredjmao,nego,sto su neki vec naveli,da se medjusobno bolje upoznamo i da nadjemo neke rodjake i rodice....
Ali,ok,na Sjenica forumu nije bio pozeljan i dobro je sto se neko setio da ga banuje...
Sellam iz Sjenice....
  Reply With Quote
Old 14-09-2008   #11
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Hvala ti i pozdrav i tebi veliki
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 14-09-2008   #12
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Mozda sam nepismen ali za tebe jos uvijek BOG!
subhanallah
sa svim se slazem sto si rekao ali ne i sa ovim....
p.s. ne verujem sto on opet nije ovde, a on i njemu slicni nam ovde ne trebaju....
__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2008   #13
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

da ti onda banujem brata ....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2008   #14
hanna
Gost
 
Posts: n/a
Default

o pokojnima sve najbolje....stara izreka...ako vam je neko nebitan nema potrebe da ga spominjete...verovarno i nije vredan pomena...a kome se god ne svidja forum,administracija ili bilo sta drugo,ne mora da dolazi i napada ljude bez razloga,lececi time svoje komplekse...ova stranica je zaista nesto najlepse na netu,nekako ima dusu....bar za mene je tako i ako ikada odem,otici cu iz nekog drugog razloga a ne zato sto nesto ovde ne valja...
  Reply With Quote
Old 12-01-2010   #15
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Red face

Evo iskoristit cu (djelimicno) naslov ovog Thread-a "Tema koja nije bitna," i navesti ono sto smatram da bi se trebalo uciniti sto mozda vama pojedincima i ne smeta a meni da . Naime sami upadom sam se malo zaletio i napravio mali rusvaj nepotreban na temo Dobrodoslice koja bi se trebala malo precistiti od recimo moga OVOGA prvog posta i na dalje (kao i ono izmedu) na sto sam se na Privat obratio jednom od Admina te ili nije procitao ili je zanemario moju molbu.
Ima moj IP koji je fixan kao i ISP i neka me zasluno posalje na hladzenje ali apro po svega moja molba i dalje ostaje tu. Hvala unapred i bez suvisne replike Plizz
Iskreno se ispricavam jer nisam obratio paznju na vrednost i kvalitet foruma kao i to da nekoliko clanova znam za drugim foruma te s time i njihovo misljenje o meni da mjenjaju ""
Helem nejse nadam se da ce mi ovi domacini kojih ima hejbet izaci u susret jer volim da me nema nego da me ovakvog ima

___________________________________________

  Reply With Quote
Old 12-01-2010   #16
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

mislim da nema razloga da brisanje,svaki post je prica za sebe...
time sto si pisao i predstavljao se za nesto cega se sad libis,usudjejem se otvoreno ti kazati, pokazuje nista pozitivno iz tvoje licnosti...
ovde se ne brisu postovi nikome i ne banuje se niko KO LICNO NE UVREDI DRUGOG CLANA...
i jos nesto,nisi ti izazvao nikakvu pometnju ovde,daleko je to od toga,nego je to verovatno tvoje lepo misljenje o sebi...
ovde su dolazili i odlazili silniji i strasniji i svako je dobio ono sto je zasluzio...
oni koji su zasluzili dobro - dobrim im se vratili...
a oni drugi su dobili nesto drugo...
nego,opusteno ti,ne smetas ti nikome,sjenicani su velika srca i siroke ruke,sa hladnom zimom ali toplim ljudima...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2010   #17
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Eto STRANAC uspe prije mene da ti lijepo napise... replike mora biti, koliko toliko... Ako bacis jedan korak, pomerices se hteo ili ne...
Tako da cu ti se i ja obratiti... nisi osudjen ovde niti pecatiran negativno. Dobro si dosao i dalje ovde i slobodno nastavi da pises kao sto si do sada, znas ti i lijepih tema da nacnes...

Postovi se ne brisi, kao sto STRANAC napisa, ali vrijeme i njih gazi! Jes da se dlaka mijenja ali ne i cud, ali mislim da ti nije cud onakva kako si nam je pokazao...
Zato ako imas zelju i volju, pokazi nam pravi smer...

Jos jednom dobrodosao u svijet pravih Sjenicaka
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2010   #18
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Jos da dodam, a mislim da sam to vec negde pomenuo. Staromodno je banovanje i uklanjanje... smatram da ako nisi verbalno u stanju da ubijes coveka, onda ti ne treba ni pistolj, jer tako je svako jak!
A ovde si naisao na sigurno medju "najjacim ljudima na svijetu"...

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2010   #19
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Fatih je meni napisao PP da mu obrisem postove u temi predstavljanje clanova, njegove postove i postove koji su povezani, nisam imao vremena da odgovorim na poruku, eto odgovoriste mu vi...
Fatih opusteno samo kako si dosao trazis da te banujemo, ovde si dobrodosao ako ti se ne svidja banujes sam sebe, jednostavno ne dolazis ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 13-01-2010   #20
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by fatih View Post
Evo iskoristit cu (djelimicno) naslov ovog Thread-a "Tema koja nije bitna," i navesti ono sto smatram da bi se trebalo uciniti sto mozda vama pojedincima i ne smeta a meni da . Naime sami upadom sam se malo zaletio i napravio mali rusvaj nepotreban na temo Dobrodoslice koja bi se trebala malo precistiti od recimo moga OVOGA prvog posta i na dalje (kao i ono izmedu) na sto sam se na Privat obratio jednom od Admina te ili nije procitao ili je zanemario moju molbu.
Ima moj IP koji je fixan kao i ISP i neka me zasluno posalje na hladzenje ali apro po svega moja molba i dalje ostaje tu. Hvala unapred i bez suvisne replike Plizz
Iskreno se ispricavam jer nisam obratio paznju na vrednost i kvalitet foruma kao i to da nekoliko clanova znam za drugim foruma te s time i njihovo misljenje o meni da mjenjaju ""
Helem nejse nadam se da ce mi ovi domacini kojih ima hejbet izaci u susret jer volim da me nema nego da me ovakvog ima

___________________________________________
Jedno bezazleno pitanje Fatihe. Zasto mijesas ekavicu i ijekavicu?

Za nas Sjenicane, i Sandzaklije uopsteno, je to normalna pojava. Kod nas npr, niko ne kaze mleko nego mlijeko a takodje niko ne kaze vrijednost nego vrednost. "Cisti" Bosanci koriste iskljucivo ijekavicu, pa rekoh da ipak nisi naturalizovan Bosanac?
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
ali, bitna, citate, imate, koja, nije, sta, tema


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Muska imena koja vam se svidjaju... STRANAC Ovo i ono 164 28-02-2010 01:11
Licnost koja je obelezila proslu godinu Crni Gruja Ovo i ono 9 24-12-2008 13:38
ANKETA: Citate li duge postove? adnan Ovo i ono 29 10-09-2008 06:05
Zenska imena koja vam se svidjaju... STRANAC Ovo i ono 168 09-09-2008 12:25
Test Tema iSelektor Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 19-12-2007 02:31


All times are GMT +2. The time now is 15:47. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)