SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



TV Sjenica aktuelni snimci i arhiva iz grada i okoline...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 20-10-2011   #1
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Thumbs up Donacija za porodicu Karisik

Da "iver ne pada daleko od klade" cesta je rec koja se moze cuti u nasem kraju...
Oni koji su imali prilike da upoznaju Sefkiju Skrijelja i njegove sinove u to su se mogli i uveriti.
Vrlo rano su krenuli od svoje kuce sa Pesterske visoravni i zahvaljjuci svojoj dobroti i snalazljivosti vrlo brzo su uspeli da organizuju svoj zivot u dalekom svetu...
Jedan u Americi,drugi u Nemackoj ali nikada nisu zaboravili na svoj rodni kraj i ljude koji tu zive. Kada je video prilog na nasem forumu http://www.sjenica.com/forum/tv-sjen...u-sjenici.html koji je napravio Ramo Tahirovic sa grupom mladih Dzemtalija iz Sjenice prilikom Bajramske raspodele pomoci slabije situiranim porodicama, Sadmir Skrijelj (@undercover 007) se odmah javio i rekao da ce sam organizovati i poslati donaciju za porodicu Karisik iz Trijebina.
Mesec dana nakon toga,kako je receno i uradjeno je. Sadmir je angazovao svog brata,Almira, da donese prikupljena sredstva i preda ih onome kome su i namenjana.

Pogledajte snimak urucenja donacije:

]
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 20-10-2011   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

bravo legendo,svaka cast...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 21-10-2011   #3
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

trebalo bi da nas je mnogo vise ovakvih kao sto je familija Skrijelj, sto kaze Almir Skrijelj nama kao pojedincima nije mnogo da izdvojimo 20-30-tak e, a za familije kao sto je ova, mnogo i puno znaci pomoc, ne samo novcana pomoc vec i jedna poseta i lepa rec,,,

ovom prilikom se zahvaljujem @undercoveru 007, njegovom bratu i svim koji su ucestvovali u ovoj akciji,,,a naravno i nasem Ramu Tahirovicu koji nema prepreka da obidje sva zabacena mesta u nasoj okolini, upozna nas sa njenom lepotom a i sa socijalnim zivotom njenih mestana,,,
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 24-10-2011   #4
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Bolje da ovo nisam odgledala,bar bih sebe postedela jos jedne strasne lljudske sudbine,ne mogu da verujem da jedna takozvana majka,uradi ovo,svojoj maloletnoj deci,to je KUCKA,daleko je to od majke,nema zakona,ovo je krivicno delo.Zao mi je i ovog jadnog coveka,treba tu decu odhranit,a jedno mora da odvoji od bracje i sestara u hraniteljsku porodicu,ma strasno.Ovim putem,pozivam nase ljude sa foruma,narocito koji su vani,da se organizuju da pomognu ovoj deci,u gaderobi i hrani.Posebno se zahvaljujem Sadmiru,na ovako humanitarnom gestu,allah cje mu sacuvat mladinu i svim ostalim koji su ucestvovali u ovom humanitarnom gestu.Nadam se da necje ostati samo na ovome,da cje mo sve svi odazvat,pa kako ko moze.Sadmire,poseban sellam josm jednom za tebe i tvog brata(prebicju te,nisi se odavno javio)
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 24-10-2011   #5
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Zaboravila sam da se zahvalim,Ramu Tahirovicju,da nije njega mi ne bi znali sta se desava na teritoriji sjenicke opstine,on je glvni akter svih prica i dogadjala,jos jednom veliko HVALA,zelim ti uspeh u daljem radu
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2011   #6
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

Hehehehehe bako pa gde si ti???
U akciji se odazvao moj uzi krug prijatelja i neka ih Allah nagradi za svaku stopu predjenu na dobru.Ja imam dosta svoje familije da pomazem ali hvala Bogu nisu bas u ovakvoj situaciji tako da posle pregledanog videa sam morao nesto uciniti da se pomogne ovom covjeku.
Jos jednom zahvala svima koji su ucestvovali u ovom projektu...Selam
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
donacija, kariŠik, porodicu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:41. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)