SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 1.00 average.
 
Old 17-03-2008   #81
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Šaban?
Ja mislio neki Maka ili Pleća...

Šalu na stranu,prijepoljka,ali,ako je momak švercer duhana,ili voća i povrća(kao i mnogi Prijepoljci),onda on nije tako loš!----OVDE ZNAM NA KOGA MISLIS!


A,svaki normalan momak,bio "bilder"ili"šaban"će zaštititi dragu od nasrtaja!
a,ako švercuje sa bilo čim rugim,bavoi se ucenom i sl.ja se divim i tebi i tvojima!
izvini,ali to je moje mišljenje!
Hvala na misljenju!
__________________

Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 17-03-2008   #82
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Sejo, nije da sam iskusna (a nisam ni rekla da nisam),vec...uhh,sto izbrosah onaj post!?

Pisala sam o svojima,svaki roditelj je svestan da ce njihova princeza kad-tad naici na nekog zabca,pa je ipak bolje da budu makar malo sigurni u njega. Nisam pisala o svom iskustvu sa losim momcima,samo sam rekla da znam iz iskustva da je fin momak-fin momak,a sve ostalo se odnosilo na moju reputaciju i porodicu. Na "bruku"! Ostalo mi je smijesno za komentarisat a i glupo mi objavljivat ovde primere iz svog zivota!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2008   #83
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Promenila sam misljenje!! Ovi "losi" se u stvari loze na nas (fine) devojke/zene... I vise mi nije privlacno kada neki "bad" decko zine u mene dok pravi krugove u svom crnom BMW-u....
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2008   #84
Musko
Soldiers of fortune
Prijatelj
 
Join Date: Jul 2007
Location: Highway to hell
Godine: 58
Posts: 2,544
Default

hehehe dobar loš zao ko bi ga znao. Prvi pogled ponekad zna i da prevari pa oni fini momci ispadnu ono najgore
__________________
www.motori.8m.net
Musko is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2008   #85
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

I to sto kazes! Ma, ko VAS smisli!! U sustini, niste toliko komplikovani, jer, kazu da ste SVI ISTI!!!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 13-05-2008   #86
sanna72
Ona
Domaćin
 
sanna72's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Location: Evo me i ovde :)
Posts: 3,604
Default

Priča je stara koliko i muško-ženske igrarije. Nežni, pažljivi, dobri momci bivaju ostavljeni, poniženi i iskorišćeni, dok ljubavi njihovih života odlaze u naručje muškaraca koji ih tretiraju kao...
Zašto žene biraju loše momke? Ne biraju. Suprotno uobičajenom mišljenju, žene zaista vole dobre momke. Ali uvek će napustiti mladića koji dozvoljava da bude pregažen. One ne žele pored sebe portira, slugu ili očiglednu budalu.
Žele da ih tretirate kao dame, sa poštovanjem i obožavanjem, ali ne znaju šta da rade kada se vi postavite tako. Jednostavno, nisu naučene da očekuju takvo ponašanje od muškarca, posebno ne od potencijalnog partnera. Takvo muško vladanje nije dovoljno izazovno. Zapravo, ono uvek proizvodi suprotan efekat. Ipak, to ne znači da morate biti loš momak ili kreten da biste dobili ono što želite - samo joj treba pokazati da vas ne može pregaziti.
__________________
Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

sanna72 is offline   Reply With Quote
Old 14-05-2008   #87
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by sanna72 View Post
Priča je stara koliko i muško-ženske igrarije. Nežni, pažljivi, dobri momci bivaju ostavljeni, poniženi i iskorišćeni, dok ljubavi njihovih života odlaze u naručje muškaraca koji ih tretiraju kao...
Zašto žene biraju loše momke? Ne biraju. Suprotno uobičajenom mišljenju, žene zaista vole dobre momke. Ali uvek će napustiti mladića koji dozvoljava da bude pregažen. One ne žele pored sebe portira, slugu ili očiglednu budalu.
Žele da ih tretirate kao dame, sa poštovanjem i obožavanjem, ali ne znaju šta da rade kada se vi postavite tako. Jednostavno, nisu naučene da očekuju takvo ponašanje od muškarca, posebno ne od potencijalnog partnera. Takvo muško vladanje nije dovoljno izazovno. Zapravo, ono uvek proizvodi suprotan efekat. Ipak, to ne znači da morate biti loš momak ili kreten da biste dobili ono što želite - samo joj treba pokazati da vas ne može pregaziti.
Aferim!
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 17-05-2008   #88
Reinkarnacija_Perice
Never Fade Away
Početnik
 
Reinkarnacija_Perice's Avatar
 
Join Date: May 2008
Godine: 36
Posts: 21
Default

Quote:
Originally Posted by Prijepoljka View Post
I to sto kazes! Ma, ko VAS smisli!! U sustini, niste toliko komplikovani, jer, kazu da ste SVI ISTI!!!
Zar ti nisam dokazao da to nije istina?!
__________________
Guess who's back again!?
Reinkarnacija_Perice is offline   Reply With Quote
Old 18-05-2008   #89
tmusa
tmusa
Dobar
 
tmusa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: SJENICA
Godine: 34
Posts: 990
Default

Perice da im mi pokazemo ko su bre muskarci...ene ti njih sa njihovim tezama,zakljuccima...nema to veze...ja znam da je svaka zena posebna na svoj nacin,,,a svaki muskarac ima nesto drugacije...samo jedno je isto...vi znate sta...
__________________
Kod carobnog stapica nije bitna duzina vec MAGIJA

tmusa is offline   Reply With Quote
Old 27-05-2008   #90
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Ma, svi ste isti!!!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2008   #91
Musko
Soldiers of fortune
Prijatelj
 
Join Date: Jul 2007
Location: Highway to hell
Godine: 58
Posts: 2,544
Default

Quote:
Originally Posted by Prijepoljka View Post
Ma, svi ste isti!!!
to ti samo misliš. ili se nadaš
Attached Images
File Type: jpg images6.jpg (5.1 KB, 2 views)
Musko is offline   Reply With Quote
Old 28-05-2008   #92
tmusa
tmusa
Dobar
 
tmusa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: SJENICA
Godine: 34
Posts: 990
Default

Quote:
Originally Posted by Prijepoljka View Post
Ma, svi ste isti!!!
Nismo bre prijepoljka...svaki je sarmantan na svoj nacin bas kao i zene...svaki zavodi na svoj nacin...svaki voli razlicito,razlicito oseca,trazi,gleda,misli...ma sve je razlicito cak se ni oni blizanci ne uklapaju u slicnosti sa te strane...VERUJ TI MENI....
tmusa is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
loše, lozimo, momke, uglavnom, zasto, zene


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Shta je to shto vas najvise privlaci kod zene??? Bery_babe Ljubav i ...još po nešto 37 21-06-2009 20:50
Zasto ne vidim slike na forumu??? edis_mumin Ovo i ono 4 28-10-2008 00:59
Prijateljstvo izmedju muskarca i zene joku Ovo i ono 104 18-08-2008 06:23
koji email koristite i zasto ? toomtoom Ovo i ono 20 10-07-2008 01:01


All times are GMT +2. The time now is 21:21. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)