SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 23-10-2009   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Dragan Stojkovic Piksi dao gol sa pola terena! YouTube video

TRENER JAPANSKE NAGOJE POSLAT NA TRIBINE POSLE REMEK-DELA
I Piksi dao gol sa pola terena! /video/

Trener japanske Nagoje Dragan Stojković Piksi pokazao je zbog čega je Dejan Stanković njegov pravi naslednik u reprezentaciji Srbije kada je na utakmici protiv Jokohame sa pola terena šutnuo loptu "iz prve" pravo u gol!

Piksijevo remek-delo koje je očaralo Japan, a danas i ceo svet, nateralo je sudiju da mu pokaže put ka tribinama što je bivši igrač Crvene zvezde i reprezentacije Jugoslavije propratio rezigniranim odmahivanjem rukom. Stojković je ovim potezom pokazao da mu je preciznost i danas jača strana, baš kao i Stankoviću koji je pre samo nekoliko dana Đenovi dao gol takođe sa 50 metara.
Piksijevo isključenje kao da je demoralisalo igrače Nagoje koji su četiri minuta kasnije primili gol i izgubili utakmicu sa 2:1.

__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 23-10-2009   #2
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hahah, maloprije sam ovo video, na sajtu svedskih novina postavili vijest o ovome. Nema, coveku je to u krvi, i ni godine mu ne mogu nista. Piksi, jedan jedini.

Ovakvoj preciznosti mogu da pozavide i Ronaldo, i Kaka, i Henry, Messi... ma svi. A pogotovo partizanovci
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2009   #3
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

hahahahaha ne mozes ti a da ne podkacis nas partizanovce...
veceras nam se crno pisalo... u kosraki izgubismo i u fudbalu

jebi ga...

ali je go za desetku, svaka cast
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2009   #4
ursuljanka
Registrovan
Dobar
 
ursuljanka's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Godine: 38
Posts: 1,214
Default

Kratko recreno-to je Piksi(Zvezdina skola)!!!
__________________
'Ja sam neka druga vrsta,ja bih iskreno.U meni je srce ostalo.'
ursuljanka is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2009   #5
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hehehe, zlaja, nebi meni dozivljaj bio potpun ovde da se malo ne nasladim time sto cu pecnuti partizanovce
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 23-10-2009   #6
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

ako ako samo ti...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 01-11-2009   #7
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default PLATINI SE ODUŠEVIO PIKSIJEM

PLATINI SE ODUŠEVIO PIKSIJEM
GOL S POLA TERENA TRENERA NAGOJE ZAPANJIO PREDSEDNIKA UEFA, KOJI JE POSLAO PISMO STAROM PRIJATELJU KAKO BI MU ČESTITAO NA MAJSTORIJI

Predsednik Evropske fudbalske federacije (UEFA) Mišel Platini čestitao je svom prijatelju i treneru Nagoje Draganu Stojkoviću na neviđenom pogotku koji je Piksi nedavno na utakmici japanskog prvenstva protiv Jokohama Marinosa postigao obučen u odelo i cipele sa udaljenosti od skoro 50 metara, prenosi britanski dnevni list Telegraf!

Kako pišu izuzetno respektabilne engleske novine, Platini je putem interneta poslao pismo u kojem je Stojkoviću, između ostalog, čestitao na „najčudesnijem golu“ koji je nekadašnji francuski fudbalski „maestro“ ikada video u svom životu. Prema Piksijevim rečima, nekadašnji kapiten reprezentacije Jugoslavije bio je iznenađen kada je u svom inboksu ugledao pismo iz UEFA, poslato lično od Mišela Platinija, a kada je pročitao njegovu sadržinu osećao se kao najsrećniji čovek na svetu.

- Gospodine Stojkoviću, gol koji ste postigli protiv Jokohame kao trener Nagoje najčudesniji je pogodak koji sam video na fudbalskim terenima širom sveta. Taj gol još više dobija na značaju pošto ste ga postigli sa trenerske klupe obučeni potpuno drugačije od igrača na terenu, u odelu i cipelama. Žao mi je što vam je sudija nakon toga pokazao crveni karton i isključio vas sa utakmice - piše u Platinijevom pismu.

Podsetimo, nakon Piksijeve majstorije ceo stadion u Jokohami počeo je da aplaudira, čak i u momentima kada je srpski trener napuštao teren zbog crvenog kartona.
Stojković kaže da mu je i sam glavni sudija čestitao na prelepom golu i izvinio mu se što mora da ga isključi sa terena.
GOL IZ BESA
Trener japanske Nagoje kaže da je pogodak koji je oduševio čitavu planetu postigao iznerviran prethodnim promašajem jednog igrača svoje ekipe.
- Jedan od igrača Nagoje propustio je šansu iz koje je teže promašiti nego pogoditi gol. Uhvatio je volej i promašio čitav gol. Iznervirao sam se zbog toga i kada je lopta u nastavku igre izašla iz terena i stigla do naše klupe, jednostavno nisam mogao da se suzdržim. Raspalio sam po njoj sa udaljenosti od 50 metara da bih svojim fudbalerima pokazao kako se šutira, ali, na moju veliku sreću, ona je završila u mreži golmana Jokohame. Ceo stadion je pao u trans i aplaudirao mi - završio je Stojković.
iSelektor is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
dao, dragan, gol, piksi, pola, stojkovic, terena, video, youtube


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:39. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)