SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 08-06-2008   #41
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Sejo View Post
Kad je dolazio Ceda 2006. trg je bio prepun, a i sad uoci izbora kad je pravljena tribina isto je prostor dje su pravili bio prepun!!! E sad kolko je naroda tebi bilo na sunet to stvarno ne znam, ali za ovo sto pisem sam siguran 100%!!!
Eh sad sto su mitinzi SDA "nevidjeni" i spektakularni to je vec druga prica
pa da je bio prepun i nije bas...
ali imalo je dosta naroda....
ja sam bio isto,sto ne znaci da sam tad bio u ldp nego cisto da vidim ima li sta da se shmrkne
__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com
NeXeN is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 08-06-2008   #42
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

prepuno nije bilo,bile su kolko se ja secam one trebine sa stadiona i one su bile pune,znaci max 1000ljudi...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008   #43
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

e da tahirovce,bile su tribine postavljene na sred trga i ispred njih je bilo naroda...
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008   #44
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nexen ja neznam ko je igrao desnog beka za Barsu prosle godine,al sto se tice lokalnih izbora i aktivnosti za iste,iz sna da ti kazem ko je gde bio za kutiju a kamoli kolko je ko imao na miting......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008   #45
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
mislim da nije uradio nista da se ona odrzi, rekoh ti ja jos onda u aprilu da ce uskoro izbori i da on nema vremena za to....
Secam se ,petnestak dana pred izbore, kazes ti meni: "MOZDA SE DIRKETOR PRIJAVIO ZA PREDSEDNIKA SJENICE ISPRED SDP-A" . Ja te ispravih,misleci da si kao i mnogi vrsnjaci umisljen, neupucen i pristrasan, a onda vidim na forumu da pravis desavanja i pomislim da mora da si se zanio to kad si rek'o.....
A sad kad citam sta pises, sve se mi nesto navrcu ona stara misljenja o tebi!
Prosudi sam!

Sa osamnest godina, politicki se opredelit za jednu stranu, u ova podmukla vremena.......... Zapitaj se, druze, malo!
Pazi sta i kome pises! Prvo pokazujes vaspitanje,pa inteligenciju, a tek onda ostrucnos i obavestenost! Bojim se da ti..... ma nista!

Respekt svima!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008   #46
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
pa da je bio prepun i nije bas...
ali imalo je dosta naroda....
ja sam bio isto,sto ne znaci da sam tad bio u ldp nego cisto da vidim ima li sta da se shmrkne
Bitno je da si ti bio tu da cujes kako jedan predsednik stranke treba da PRICA, razumljivo glasno i jasno...znam neke sto sami sebe ne razumiju kad pricaju
__________________
Ja medjutim, ti medjutish, on medjuti...
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008   #47
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
Secam se ,petnestak dana pred izbore, kazes ti meni: "MOZDA SE DIRKETOR PRIJAVIO ZA PREDSEDNIKA SJENICE ISPRED SDP-A" . Ja te ispravih,misleci da si kao i mnogi vrsnjaci umisljen, neupucen i pristrasan, a onda vidim na forumu da pravis desavanja i pomislim da mora da si se zanio to kad si rek'o.....
A sad kad citam sta pises, sve se mi nesto navrcu ona stara misljenja o tebi!
Prosudi sam!

Sa osamnest godina, politicki se opredelit za jednu stranu, u ova podmukla vremena.......... Zapitaj se, druze, malo!
Pazi sta i kome pises! Prvo pokazujes vaspitanje,pa inteligenciju, a tek onda ostrucnos i obavestenost! Bojim se da ti..... ma nista!

Respekt svima!
Mislis mene zanima sta mislis ti o meni,nek ti se vala vrate ta misljenja....

Znao sam da covek nece imat vremena za nas jer je zauzet oko politike,to sam ti rekao,to sam i njemu rekao u lice...
I tako je i bilo....

Znam da su sugava vremena,ali ja se ne isticem toliko...
Tek toliko da se zna....
A svi znamo tvoje opredeljenje (i bez pisanja)....
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008   #48
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Sejo View Post
Bitno je da si ti bio tu da cujes kako jedan predsednik stranke treba da PRICA, razumljivo glasno i jasno...znam neke sto sami sebe ne razumiju kad pricaju
hehehe, infantilno....

(tipa: vidi onog cora, ti si glavonja ,njanjanja....)
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008   #49
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
hehehe, infantilno....

(tipa: vidi onog cora, ti si glavonja ,njanjanja....)
Infatilno ili ne, Sulejman ne zna da prica, to je fakat!!!
Mislim, trudi se on, nije da nije, ali mu skrooooz slabo ide
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008   #50
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Sejo View Post
Infatilno ili ne, Sulejman ne zna da prica, to je fakat!!!
Mislim, trudi se on, nije da nije, ali mu skrooooz slabo ide
pa zar nije infantilno to sto kazes?????
meni jeste....
ali ok, i ja nekad kazem nesto infantilno,mozda zbog toga sto sam tek izasao iz adolescencije....
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008   #51
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
pa zar nije infantilno to sto kazes?????
meni jeste....
ali ok, i ja nekad kazem nesto infantilno,mozda zbog toga sto sam tek izasao iz adolescencije....
Zbog toga sto si tek izasao iz adolescencije (mozda) ti mnoge stvari i shvatas tako kako ih shvatas...Zato da si ziv i zdrav ti meni, j..o politiku
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008   #52
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Nexen, kazes da si u pojedinim razmisljanjima superiorniji od nekih koji su puno stariji od tebe, jel vi to zvanje dobijate samim clanstvom u stranku ili kako ?
Ja znam da su ovi vasi "ljideri" superiorni i to su dokazali. Pa manipulisat narodom tolike godine , lagat i varat , zar za to ne treba neka vrsta superiornosti ? Ja im za to skidam kapu , svaka im cast
Vidim , pametan si decko, mlad i veliki pristalica politicke stranke. Pa ta stranka mora da pravi velike rezultate cim je toliko branis, zar nije tako ? Ili je mozda u pitanju neki privatni interes, korist ili samo prkos i inat drugome. To su po meni osnovni razlozi zbog kojih se neko tako strasno podrzava, prvenstveno ovaj prvi koji sam nabrojao.
Ali , nebitno to je privatnost i u to se ne mijesam.
Interesuje me nesto drugo, vama ovaj prvi razlog nedostaje ili sam ja stvarno slijep da nista ne primjecujem. Ja , kao i stranac i mnogi koji zivimo po inostranstvu pa ne vidimo nista sta se dole radi, citamo obavjestenja iz raznih foruma htjeli bi da nas ti malo obavjestis o tim rezultatima. Pametan si decko, superioran uz to sigurno poznajes situaciju cim toliko hvalis i branis stranku, pa nam reci molim te sta ste vi to uradili u poslednjih nekoliko godina, ali konkretno ?
Nemoj pokusavat da izbjegavas odgovor kao ovi tvoji drugovi iz partije
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008   #53
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Nexen, kazes da si u pojedinim razmisljanjima superiorniji od nekih koji su puno stariji od tebe, jel vi to zvanje dobijate samim clanstvom u stranku ili kako ?
Ja znam da su ovi vasi "ljideri" superiorni i to su dokazali. Pa manipulisat narodom tolike godine , lagat i varat , zar za to ne treba neka vrsta superiornosti ? Ja im za to skidam kapu , svaka im cast
Vidim , pametan si decko, mlad i veliki pristalica politicke stranke. Pa ta stranka mora da pravi velike rezultate cim je toliko branis, zar nije tako ? Ili je mozda u pitanju neki privatni interes, korist ili samo prkos i inat drugome. To su po meni osnovni razlozi zbog kojih se neko tako strasno podrzava, prvenstveno ovaj prvi koji sam nabrojao.
Ali , nebitno to je privatnost i u to se ne mijesam.
Interesuje me nesto drugo, vama ovaj prvi razlog nedostaje ili sam ja stvarno slijep da nista ne primjecujem. Ja , kao i stranac i mnogi koji zivimo po inostranstvu pa ne vidimo nista sta se dole radi, citamo obavjestenja iz raznih foruma htjeli bi da nas ti malo obavjestis o tim rezultatima. Pametan si decko, superioran uz to sigurno poznajes situaciju cim toliko hvalis i branis stranku, pa nam reci molim te sta ste vi to uradili u poslednjih nekoliko godina, ali konkretno ?
Nemoj pokusavat da izbjegavas odgovor kao ovi tvoji drugovi iz partije
Eko, on ima 18. godina, dje ce ti on dati odgovor na pitanje koje se tice vremena kad je bio osnovna skola i srednja skola!!!
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008   #54
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Nek koristi superiornost ili ode u sediste stranke pa potrazi izvjestaje. Siguran sam da ih nece naci jer ih jednostavno NEMA
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 08-06-2008   #55
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Eko haj ti meni odgovori,koja je to stranka uradila vise od SDA u Sjenici,i navedi mi sta???
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 09-06-2008   #56
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Nek koristi superiornost ili ode u sediste stranke pa potrazi izvjestaje. Siguran sam da ih nece naci jer ih jednostavno NEMA
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-06-2008   #57
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Eko haj ti meni odgovori,koja je to stranka uradila vise od SDA u Sjenici,i navedi mi sta???
dok Eko dodje,da ne cekas...
Pa,ni jedna druga i nije bila na vlasti,ako izuzmes onu godinu dana kada je SDP sa NPS i blokom srpskih stranaka imao skupstinsku vecinu,i predsednika opstine...
a,to koliko je uradila SDA za sjenicu,uradila je i prinudna uprava za vreme milosevica...
i,oni su svake godine nasipali lokalne puteve,bar jedan put godisnje,
odnosili smece redovno,skole uvek imale ogrev na vreme,
jedno za njihovo doba nije bilo DEPONIJA SMECA PO CENTRU GRADA...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-06-2008   #58
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Nexen, kazes da si u pojedinim razmisljanjima superiorniji od nekih koji su puno stariji od tebe, jel vi to zvanje dobijate samim clanstvom u stranku ili kako ?

ne,nego kad vidim kako neki ovdje starci i stranci razmisljaju,zgrozim se cisto (bez uvrede za starce,slagalo se uz stranci )

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Ja znam da su ovi vasi "ljideri" superiorni i to su dokazali. Pa manipulisat narodom tolike godine , lagat i varat , zar za to ne treba neka vrsta superiornosti ? Ja im za to skidam kapu , svaka im cast
ako je imas skini je... manipulacija se ne moze vrsiti nad hiljadama....

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Ili je mozda u pitanju neki privatni interes, korist ili samo prkos i inat drugome.
jeste daju mi litar ulja,makarone,secer....
Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Pametan si decko, superioran uz to sigurno poznajes situaciju cim toliko hvalis i branis stranku, pa nam reci molim te sta ste vi to uradili u poslednjih nekoliko godina, ali konkretno ?
hvala na komplimentima,a kad ja budem kompetentan i kad budem pun clan te stranke ja cu te obavestit o tome...
ti izgleda nisi odavno dolazio pa ne vidis,samo nam hala vrijedi,pa nista drugo da nisu uradili....
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 09-06-2008   #59
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
ne,nego kad vidim kako neki ovdje starci i stranci razmisljaju,zgrozim se cisto (bez uvrede za starce,slagalo se uz stranci )[/color][/i]
[i][color=#0000ff]
@nexen
da je dao Bog da ti sta vidis,zao mi je sto ovo moram da ti kazem,
ali sta si ti video dalje od mitinga SDA u Novom Pazaru...
gde si bio na ekskurziju-na radisica brdu,ili gde...
kada si zadnji put,ako si ikada,presao granicu neke zemlje,i koje...
ne vidis nista,zato i ne mozes da znas,nisi kriv ti,ti si samo kolataralna steta pogubne politike koju drugi(daleko mocniji) reflektuju na tom prostoru...
nije SDA kriva za sve,ali nije ni zasluzila da joj se toliko duva u grudi...
opet ti ponavljam,znam da imas potencijal,mozda od tebe bude nekad nesto,
energiju koju imas usmeri u onome u cemu si dobar-a to je skola,
i kada zavrsis sa tim,onda ces videti gde i kako ces najbolje pomoci i sebi i drugima...

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
ako je imas skini je... manipulacija se ne moze vrsiti nad hiljadama....
ovde si apsolutno u pravu,ne moze se vrsiti na hiljadama je r je gubljenje vremena,ali su zato MILIONI mnogo bolji-seti se srbije za vreme milosevica...


Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
samo nam hala vrijedi,pa nista drugo da nisu uradili....
prelepa je hala,nema reci i nije visak ali nije ni preka potreba...
da li znas da je 2/3 sjenickog vodovoda od AZBESTNIH CEVI...
i da li znas da je azbest materijal koji je jedan od glavnih uzrocnika nastanka cancera...
nemoj da te ne zanima ovo,ako vec nekoga bliznjeg nisi izgubio od toga,
onda nemoj biti siguran da ti se nece deseti-a ALLAH dragi pomogne i nikome se ne desi...

zar nije bilo prece zameniti bar 10metara cevi,i koliko toliko umanjiti verovatnocu oboljena ovom opakom bolescu...
ti si zdrav,pa i oni cija je ideja bila da se pravi to,
ali zamisli koliko tvojih vrsnjaka nema uslove (zbog bolesti i ometenosti u razvoju) da korisiti blagodeti tog zdanja...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 09-06-2008   #60
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
@nexen
da je dao Bog da ti sta vidis,zao mi je sto ovo moram da ti kazem,
ali sta si ti video dalje od mitinga SDA u Novom Pazaru...
gde si bio na ekskurziju-na radisica brdu,ili gde...
kada si zadnji put,ako si ikada,presao granicu neke zemlje,i koje...
na exqrziju idem svake godine,bio sam dosad na zlatiboru,vrnjackoj banji,beogradu,u subotu idem na kop...
granicu prelazim svake godine,doduse crnogorsku,ali kad vec moram da ti kazem,nije da se hvalim na more idem od svoje 5-te svake godine,za ovaj raspust planiram da idem takodje na moru,u podgorici i nisu...
inshallah cu uskoro preci i neciju drugu granicu,mozda odem sa bratom da studiram u daleku Aziju....

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
energiju koju imas usmeri u onome u cemu si dobar-a to je skola,
i kada zavrsis sa tim,onda ces videti gde i kako ces najbolje pomoci i sebi i drugima...
hvala na savetu,to upravo i radim,skola mi ide najbolje od svega,politika je samo zanimacija za sad ...


Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
da li znas da je 2/3 sjenickog vodovoda od AZBESTNIH CEVI...i da li znas da je azbest materijal koji je jedan od glavnih uzrocnika nastanka cancera..nemoj da te ne zanima ovo,ako vec nekoga bliznjeg nisi izgubio od toga,
onda nemoj biti siguran da ti se nece deseti-a ALLAH dragi pomogne i nikome se ne desi...
zar nije bilo prece zameniti bar 10metara cevi,i koliko toliko umanjiti verovatnocu oboljena ovom opakom bolescu...
ti si zdrav,pa i oni cija je ideja bila da se pravi to,
ali zamisli koliko tvojih vrsnjaka nema uslove (zbog bolesti i ometenosti u razvoju) da korisiti blagodeti tog zdanja...
podrzavam te u ovome... prece je bilo...
ima tu i drugih problema,radioaktivni otpad na aerodromu i jadovniku..
u mojoj mahali je povecan broj zena obolelih od raka dojke upravo zbog toga sto se nalazimo na vetrometini izmedju jadovnika i aerodroma...
ali.... sta ces mu.... sto kaze nas narod daj sta das.....
pa bilo to i makarone....
NeXeN is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
izbori, lokalni, poniŠteni, sjenici


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Izbori Daki. Politika Sjenice 115 09-07-2008 10:55
Lokalni izbori 2008 - Sjenica Tahirovce Politika Sjenice 279 18-06-2008 18:12
Lokalni Izbori U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 13 10-06-2008 22:36
PARLAMENTARNI IZBORI 2007 sema_bosnia Politika Sjenice 123 13-05-2007 20:43
Lokalni izbori 2006 halilce Politika Sjenice 100 12-10-2006 13:07


All times are GMT +2. The time now is 15:54. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)