SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 2 votes, 5.00 average.
 
Old 24-01-2008   #41
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

hahah boze sto se ismijah sad... Daki ne prosipaj se svega ti...
Znanja nikad dosta, a ti pises tako...

Vama fali nesto sto se zove zivotno iskustvo, ali pre ili kasnije doci ce sve na svoje!!!

Lejlu nikada nisam podcenio niti cu. Zelim joj divan brak i da se uda bas onako po starinski kako su obicaji kod nas!
Tako i da zivi... sta da su nasi starci (majke i nane) ovako pisali i pricali... Ne ne ne cutali su za sporetom u kuci i to je to... Pravo glasa se rijetko imalo...
A pogledajte nas danas imamo sve slobode ovoga svijeta imamo mogucnosti, sta god pozelimo da saznamo i procitamo, slobodu govora i sve ostalo... "I onda dodje jedno zensko kome se zna dje je mesto i prica mi o necemu sto uopste nije njen poso!!!!"

Hahaha ovo je bila ironija, koja se koristi kod nas, a za koju nikako nisam, samo pokusavam da objasnim da nije sve zlatno sto se pise ovde...

Pozzzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 24-01-2008   #42
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by Daki. View Post
Pa probali se i to ,, bratstvo jedinstvo " i ne moze, znaci to ne moze... Mislim Prijepoljka, sto se tice vere nemas pravo sa njom da raspravljas, svaka cast... Mislim ona zeli dobro za tebe... Jer kad ti isto znas o Svetom Savi, Isusu i svojoj Veri onda po meni ti nije dobro... Sad ne znam

Aferim Lejla!!!

Zasto mi nije dobro?! Kazem ti, ne ogranicavam sebe, ni u kom pogledu!
__________________

Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008   #43
lejlaa
Gost
 
Posts: n/a
Default

Uzvišeni Allah kaže:

Robovi Moji, svi ste vi zalutali osim onoga koga Ja uputim, pa tražite da vas uputim i Ja cu vas uputiti.

Robovi Moji, vi nikada ne možete doci do onoga što bi Meni štetu nanijelo pa da Mi naštetite; niti možete doci do onoga što bi Meni koristilo pa da Mi koristite.

Robovi Moji, kada bi svi vi, i prvi i zadnji, i ljudi i džini, imali srce najpobožnijeg covjeka, to ništa ne bi povecalo Moju vlast. Robovi Moji, kada biste se svi vi, i prvi i zadnji, i ljudi i džini, sakupili na jedno mjesto, pa Mi svi uputili molbe i Ja udovoljio svacijoj molbi, to ne bi umanjilo Moju vlast ni koliko se umanji more kada se u njega zamoci igla.

Robovi Moji, sve je do vaših djela koja vam Ja zapisujem, a potom cu vam za njih dati odgovarajucu naknadu. Pa ko zatekne dobro neka zahvali Allahu, a ko zatekne loše neka kori samoga sebe ."


KUDSI HADISI
  Reply With Quote
Old 24-01-2008   #44
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Tebi je definitvno vrijeme da se udas...
Jel to nemas nikakvih rijeci ili adekvatnih odgovora pa to pises?
Znam ja dobro sta se kaze i kako se pise a i naravno sta se misli... Meni nije cilj da ja sad tebi pametujem ovde, zelim samo da ti kazem, da nisi u nekim stavkama u pravu...
I samo zato sto citiras neke stvari, to te u mojim ocima nece sigurno podici... naprotiv, spustice te do te mere, da mislim ono sto mislim... A to su adekvatni odgovori na neka pitanja moja, kao i na moje stavove, koje ja smatram normalnim u danasnjem vremenu!!!
Nimalo ekstremnim a ni potcenjivacki!

Cmoks
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008   #45
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
21 vijek je,sta hocu da kazem
da svako ima pravo da odluci kako ce vaspitavati svoje dijete,ako se i napravi tako nesto u Sjenici,svako moze birati sta mu vise odgovara..
isto kao i izborni predmeti u skolama,veronauka i jezik,pa kako roditelj misli da je najbolje za njegovo dijete tako ce i odluciti,najbitnije je da nije nista stetno po dijete i da se ne narusavaju prava dece......
Evo da ne kaze Resko da mu samo kontriram...ovo je po meni najadekvatniji odgovor na ovu temu.
  Reply With Quote
Old 24-01-2008   #46
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Aferim Tahiroce,ti nam dodjes Unpofor na ovoj temi!
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008   #47
GREENEYES
SalaMala
Početnik
 
GREENEYES's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: nl
Posts: 376
Default

ako si vernik i verujes...veruj za sebe..svako neka radi sta misli da je najbolje za njega..a ne na forum da se dokazuje kako veruje ...klanja itd...danas pojedine pokrivene se ponasaju gore od ostalih devojaka...a nadju se da prosipaju pamet na forum o islamu...ma dajte...veruj za sebe a druge vere postuj...mnogi se ponasaju kao veroucit
elji..procitaju jednu knjigu o islamu i eto ih na forum...
deci maloj vrtice neke islamske a nemaju igraliste,park,...nista...to sve dolazi kasnije samo po sebii..
__________________
Ja volim da preteram,ne zameri,ja radim to iskljucivo iz ljubavi..
GREENEYES is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008   #48
GREENEYES
SalaMala
Početnik
 
GREENEYES's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: nl
Posts: 376
Default

..........
GREENEYES is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008   #49
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Tebi je definitvno vrijeme da se udas...

... A to su adekvatni odgovori na neka pitanja moja, kao i na moje stavove, koje ja smatram normalnim u danasnjem vremenu!!!
Nimalo ekstremnim a ni potcenjivacki!....

Cmoks


Pridruzujem se tvom razmisljanju! 21. vek je!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008   #50
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Rarice a zasto unprofor?
Pa niko se sa nikim ne svadja, vec se diskutuje sa zdravim razumom, ali to sto neko nema odgovora, to je druga stvar...
Evo i resku da odgovorim jednu, trebas da znas da sve nasta se dijete prisiljava, moze da bude stetno za njega... napisao sam MOZE. Da opet nebi neko napravio gresku...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008   #51
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ljudi, pa zar mejtef vise nije dovoljan?
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008   #52
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

EEE, pa vidis, toga se nisam setila!!! Ma, to je sasvim dovoljno, ionako je mala zainteresovanost....
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008   #53
Daki.
Registrovan
Početnik
 
Daki.'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Godine: 32
Posts: 287
Default

Ne znam, milism ne svidja mi se to... Ali svako za sebe.
Daki. is offline   Reply With Quote
Old 24-01-2008   #54
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by Daki. View Post
Ne znam, milism ne svidja mi se to... Ali svako za sebe.
Budi precizniji! Sta ti se ne svidja?!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2008   #55
lejlaa
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post

Vama fali nesto sto se zove zivotno iskustvo, ali pre ili kasnije doci ce sve na svoje!!!

Lejlu nikada nisam podcenio niti cu. Zelim joj divan brak i da se uda bas onako po starinski kako su obicaji kod nas!
Tako i da zivi... "I onda dodje jedno zensko kome se zna dje je mesto i prica mi o necemu sto uopste nije njen poso!!!!"

Hahaha ovo je bila ironija, koja se koristi kod nas, a za koju nikako nisam, samo pokusavam da objasnim da nije sve zlatno sto se pise ovde...

Pozzzz
Prvo nezahvalno je pisati ovako o drugima,jer malo mi jedni o drugima znamo,ipak je ovo samo forum,znaci pismena forma-komuniciranja na daljinu, samo mozemo da naslutimo koliko je ko iskusan u zivotu i uopste kakav je ko od nas ovdje sa foruma,al eto ti sam sebe uzdizes-iskustvom u zivotu,mozda i jesi pa neka ti bude,al tesko onom ko se sam fali.

Kazes da Lejlu nebi nikad podcijenio, a odmah zatim kazes da mi zelis nekakav brak,i jos mi kazes kako bi zelio da ja zivim po tebi tim nazadnim zivotom!,pa to bi bilo isto kad bih ja sada rekla: Tahirovica nikad nisam podcijenila niti cu,ali mu zelim da se lijepo nasmrce,i do kraja zivota drogira,bas onako kako se to po evropi radi,i da uziva cjeli zivot u razvratu kojem on pripada.... i jos dodje neko musko kojem nije mjesto medju zenama i pocne da mi faleta o necemu o cemu on nema ama bas nikakve veze... eto kako ti sad izgleda tvoje pametovanje kad ti se prevede sa druge strane!

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Pa niko se sa nikim ne svadja, vec se diskutuje sa zdravim razumom, ali to sto neko nema odgovora, to je druga stvar...

Pogrijesno si konstatovao,nije da nemam odgovor vec necu da odgovaram na provokacije-moj ahlak mi ne dozvoljava tako nesto.
Na tvoje prve prozivke ja sam ti odgovorila sa SELAM-ALEYKUM,ti si odgovorio na njega sa provokacijom-precutala sam,pokusala sam sa hadisima da unesem mir u ovoj temi,ali nije islo,ponovo si me prozivao-ne znam zasto ,jeli samo zato sto sam neko ko pokusava da zivi onako kako je naredjeno od Gospodara svijetova.

I da kazem jos nesto vezano za samu temu,posto sam ja uglavnom negodovala na postove pojedinih kad su pisali o samoj vjeri ono sto je neistina.
Upoiznata sam dobro sa radom jednog takvog zabavista,skoro je identicno sa drugim zabavistima.
Glavna razlika je u tome sto je osoblje jako pazljivo,i sto je briga o djeci daleko veca,a prostorije neuporedivo cistije.
Zatim prednost je sto se u takvim vrticima djeci ne serviraju virsle i pastete sa svinjskim mesom,i kompletna ishrana je jako kvalitetna,i cista.
Djeca se organizovano preuzimaju sa adrese gdje stanuju,i isto tako se vracaju kucama organizovano-sa maksimalnom odgovornoscu.
Sto se tice vijerskog zivota tu je prednost data higijeni,kao sto to ISLAM nalaze,naravno djeca vaspitavana u ovakvom vrticu nikad nece steci naviku da se prije jela krste-sto je cest slucaj u klasicnim vrticima da djeca vidjevsi od pravoslavnih vrsnjaka i sama to rade-jer nisu nauceni da trebaju reci BISSMILAH'I!!!
Pa sto mi rekli-BUJRUM, ko gdje zeli neka vodi svoje dijete,jer svi su vlasni da odlucuju o svom djetetu,ali ce jednog dana isto tako biti pitani,polagace racun pred Allahom,pocevsi od toga kako su ime dali djetetu,pa do toga kako su ga uputili.

SELAM
  Reply With Quote
Old 25-01-2008   #56
lejlaa
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Tebi je definitvno vrijeme da se udas...
Jel to nemas nikakvih rijeci ili adekvatnih odgovora pa to pises?

I samo zato sto citiras neke stvari, to te u mojim ocima nece sigurno podici... naprotiv, spustice te do te mere, da mislim ono sto mislim...
Cmoks
Evo ponovo moram da repliciram,da ne bude da nemam odgovor:

Ja licno mislim da je srz tvoje averzije prema ISLAMU to sto ti ne poznajes svoju vjeru(ako je uopste priznajes za svoju)dovoljno.
Imam osjecaj da ti pod pojmom ISLAMA vidis samo nesto sto je nazadno,sto je ekstremno-teroristicko,jer priznaces da svaku temu koja se ticala vjere si izvrgnuo i pobrisao,a clanove koji su se suprostavili tvojim stavovima,i stavovima pojedinih moderatora si banovo,ne dajuci him prostora da ti repliciraju-sto nije praksa ADMINISTRATORA ni na jednom forumu-i sad mi je jasno zasto masa clanova prestaje da dolazi na ovaj forum.
Najmanje sto ja u ovom momentu zelim to je da PODIGNEM SVOJ UGLED U TVOJIM OCIMA,vjeruj mi ako hoces istinu vezanu za tebe licno to je da si mi jako antipatican tip.
Mozes slobodno da pobrises ovaj-i prosli post,posto ti to radis kad neko iznosi misljenja koja tebi i tvojim moderatorima ne odgovaraju.
I da rezimiram:
Na forumu sam prvenstveno radi druzenja sa svojim narodom,naravno i za razmjenu misljenja u pojedinim oblastima,svakoga cu saslusati-procitati njegov post sa postovanjem njegovog misljenja-ali nemora da znaci da cu se sloziti sa njim,isto tako ocekujem dase drugi prema meni postavljaju.
A sto se mene licno tice ja sam ono sto sam i necu se mijenjati,isto tako ne trazim nikome od vas,neka svako vjeruje u ono za sta misli da je ispravno,i onoliko koliko misli da treba.

SELAM
  Reply With Quote
Old 25-01-2008   #57
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

hahahahaha sto mi ne rece prije da uzmem cips i kolu da imam sta radim dok citam ovo...
Kao prvo ja tebi nisam pozeleo, da sedis kuci da cutis i cekas muza da dodje kuci sa posla, pa prvo noge da mu operes, pa da mu postavis da jede i onda da ides da se brines za decu... sta bre obdaniste, idi tamo i zabavljaj decu i cuti... to ja tebi nisam pozeleo... Ti meni i droge i alkohol i sve ostalo hahaha
Da si mi bliza sad bi te potapsao po ramenu

Ali ti treba da shvatis da moje dijete ima pravo da samo bira put i nema price oko toga... moje dijete niti ce da se krsti niti ce da uci dove prije jela, kad dodje vrijeme sam ce se izjasniti, a moje je da mu objasnim sta je sta...

A iskreno da ti kazem, toliko pametujes da mi je jednostavno muka od toga, ponasaj se bre ko zensko ko sto je bog ostavio, a ne tako, ne znam, nemam objasnjenja... U tvojim postovima nema smajlija, izraza emocije, sve ti se svodi na veru, samo o tome pises... koga/kome ti pokusavas ovde tim ponasanjem da imponujes?
Jedino se ti razumijes u to, o boze svasta....

Cuj da polazem racun, kako sam detetu dao ime, pa halo, meni se vrti kod toga o mom detetu o mom nasledniku, ja ga ne pravim za nekoga tamo, da nebi polagao racune, vec za sebe... Moj se sin zove Nico-Devin Tahirovic i ima najbolje ime na svijetu, i dijete koje je zasluzilo to, da sam istetovirao njegovo ime VELIKIM slovima na ruci...

Jedini racun koji je polazem jeste onaj da mu pruzim zdrav zivot, da ima krov nad glavom i normalnu okolinu, nista drugo...
A ti kad budes imala decu radi sta hoces, polazi racune kom hoces, ali molim te nemoj mene vise uzimati usta...
Ocigledno je da smo ja i ti dva razlcita svijeta...
Kazes ipak je ovo samo forum... hahaha veruj mi da ovde vise covek moze da upozna nekoga kakav je, nego kad stojis ispred njega i pretvaras... iz tvojih slova moze da se protumaci kakva si ti i svako drugi... za to ne treba da sedim pored tebe i da te slusam...

Napisah ti gore i opet cu, koristi nekad neki smajli, nasali se nekad, nemoj svaku tvoju misao iznjetu ovde na forumu obrazloziti samo verom i sta treba i sta ne treba... daj malo smijeha, ako nista baci taj smajli Nemas pojma koliko jedan smajli moze da promijeni ceo text i kontekst recenice ili misli koje imas...

Suvisno je dalje pisati , odmakosmo sa teme, sto se tice vrtica, svakome je prepusteno kako ce i sta ce... a ovo moje i tvoje misljenje o nama mislim da ne interesuje druge mnogo!!!

Pozdrav Tahirovic
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2008   #58
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Vidis koliko ti znas i razumijes...
Nijedna tema na ovom forumu nije izbrisana... a sa moje strane nista nije uradjeno...
Ja kao admin ovog foruma, samo radim u pozadini da server radi kako treba... a teme i sve ostalo je posao drugih, ja sa tim nemam nista

A ti da si se imalo zapitala, nebi srala tako, kad vec moram da se izrazavam.
Tema o genocidima jedni nad drugim nikad nece naci mesta, i ako ta tema i dalje postoji samo sto je zakljucana, a ti majki sucur uzmi pa prelistaj malo arhivu, mozda je i nadjes...
Trebas da shvatis da ja nikada ne brisem postove tek tako, narocite ne ovog tipa... A to sto sam ti antipatican, nemoj mi sutra reci cao kad me sretnes...
Kakvo ja misljenje imam o tome ni to ne treba tebe da interesuje, ocigledno ne znas ni ko sam ni sta ni kakav sam, prema tome molio bih te da mi ne naturas misljenje tvoje... Ako si ti tako vaspitana, ja nisam...
A svako ko me licno zna, zna kakav i sta radim i cime se bavim...
To sto ja imam nesto protiv mamlaza tipa onih sto su pisali ovde gluposti, to je druga stvar!!!
Dosta vise, nemam volje, nisam uzeo cips i kolu... ali ipak si mi uljepsala vece... Hvala ti
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2008   #59
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Question

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post

A bas me zanima,kao i @Tahirovica,dje je to trebalo da se gradi?!
Zna l' iko?

Ne zna niko!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2008   #60
Daki.
Registrovan
Početnik
 
Daki.'s Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Godine: 32
Posts: 287
Default

Od ovih pare koje Zilkic zaradjuje, a evo vidi se bolje da se ne pravi nista...
Daki. is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
islamskog, otvaranje, sjenici, vrtića


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Otvaranje sezone lova 2008/09 u Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 3 21-10-2008 14:17
Predlog za otvaranje nove Rubrike Shele Ovo i ono 28 26-07-2007 16:59


All times are GMT +2. The time now is 16:41. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)