SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Predstavljanje članova svi naši članovi na sajtu mogu ovde da se predstave i napise nešto o sebi...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 5.00 average.
 
Old 10-01-2010   #401
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

ja ti rekoh, mi ne brisemo tek tako... a i ne banujemo
ali nemoj provocirati samo i sve ce biti u najboljem redu!

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 10-01-2010   #402
hanuma
Registrovan
Početnik
 
hanuma's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Bruxelles, Belgique
Godine: 56
Posts: 172
Default

Evo da i ja napisem par redaka.Pazljivo sam procitala sve sto se pisalo i dosla do zakljucka ko se zapravo krije iza nicka fatih.Moderatori, pogledjte malo stil pisanja i postove i bit ce vam sve jasno .Eto ja nebih vise ni rjec na ovu temu .Veliki pozdrav za sve vas...

p.s adnane u potpunosti si upravu
hanuma is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #403
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Talking

Quote:
Originally Posted by hanuma View Post
Evo da i ja napisem par redaka.Pazljivo sam procitala sve sto se pisalo i dosla do zakljucka ko se zapravo krije iza nicka fatih.Moderatori, pogledjte malo stil pisanja i postove i bit ce vam sve jasno .Eto ja nebih vise ni rjec na ovu temu .Veliki pozdrav za sve vas...

p.s adnane u potpunosti si upravu
Hanuma kako god okrenes znas manje od mene . ....o meni ....

Nego sada...

Odricem se
Sam od sebe
Davim nagone
Svakodnevice

I evo nestaje me
Na zamjerke
Idem u kosture
Na dietu mumije

Zapravo to jedino
I pomaze
Skinuti terete
Sa sebe

Skinuti oklope
Sa iskre vodilje
I preseliti u sne
Protivgrijesene

Bjezi, prognanice,
Od krive sudbine
Ne slusaj izazove
Ovdje si poslan
Po grijehove

(I evo opet
Drzim sebi predavanje
Nagli zaokret
Pred umiranje)









Lahko ces se ti mene kutarisati no ostaje teret nesavjesti tvoj koji mozda nekad ugleda svjetlost dana i dalje nebih s obzirom na sami tvoj Nick..

jah...negoo



u cemu je ovdje uopce i zapelo
  Reply With Quote
Old 10-01-2010   #404
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Unhappy

idem malo na frisak zrak
  Reply With Quote
Old 10-01-2010   #405
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Fatihe ili Safete ocigledno me nisi razumeo. Ne volim provokacije na nacionalnoj osnovi a ti si u tvom predstavljanju provocirao i to si radio u ime svih clanova ovog foruma. Ja sam hteo da se ogradim od toga i da pokazem da ne delim tvoje misljenje po tom pitanju. Mi smo u Sjenici od pamtivijeka ziveli u multietnickoj zajednici i nikada sebi ne bih dozvolio da nekoga proviciram samo zbog nacionalne pripadnosti. Malo me je zacudilo sto se vise clanova nije ogradilo od sirenja mrznje ali svako ima svoje.

Ne moras da me podsecas na pokolje iz rata u Bosni jer ih nisam zaboravio i osudjujem sve ratne zlocine bez obzira ko ih je pocinio. Mozda su Bosnjaci najgore prosli i to i tebe i mene kao Bosnjake boli ali ne moras da provociras i osudjujes ceo narod za to.

Kazes da zivis i radis u Becu a bas u Becu ima dosta Srba i velika je verovatnoca da imas kontakta sa njima a mozda cak i zajedno radis sa nekim od njih. Selamis li i njih ili se samo proseravas po forumu?

Ovaj nas forum prvenstveno okuplja Sjenicane i prijatelje Sjenice. Ovde se svi znamo i cesto se srecemo na skupovima forumasa. Velika vecina clanova stoji iza onoga sto pise (osim pojedinih anonimusa) i sve sto napisu bi sutra javno rekli na javnoj govornici na gradskom trgu.

Nadam se da ces nesto nauciti od tolerantnih i pravednih Sjenicana. Dobrodosao.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #406
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Fatihe ili Safete ocigledno me nisi razumeo. Ne volim provokacije na nacionalnoj osnovi a ti si u tvom predstavljanju provocirao i to si radio u ime svih clanova ovog foruma. Ja sam hteo da se ogradim od toga i da pokazem da ne delim tvoje misljenje po tom pitanju. Mi smo u Sjenici od pamtivijeka ziveli u multietnickoj zajednici i nikada sebi ne bih dozvolio da nekoga proviciram samo zbog nacionalne pripadnosti. Malo me je zacudilo sto se vise clanova nije ogradilo od sirenja mrznje ali svako ima svoje.

Ne moras da me podsecas na pokolje iz rata u Bosni jer ih nisam zaboravio i osudjujem sve ratne zlocine bez obzira ko ih je pocinio. Mozda su Bosnjaci najgore prosli i to i tebe i mene kao Bosnjake boli ali ne moras da provociras i osudjujes ceo narod za to.

Kazes da zivis i radis u Becu a bas u Becu ima dosta Srba i velika je verovatnoca da imas kontakta sa njima a mozda cak i zajedno radis sa nekim od njih. Selamis li i njih ili se samo proseravas po forumu?

Ovaj nas forum prvenstveno okuplja Sjenicane i prijatelje Sjenice. Ovde se svi znamo i cesto se srecemo na skupovima forumasa. Velika vecina clanova stoji iza onoga sto pise (osim pojedinih anonimusa) i sve sto napisu bi sutra javno rekli na javnoj govornici na gradskom trgu.

Nadam se da ces nesto nauciti od tolerantnih i pravednih Sjenicana. Dobrodosao.
Aferim
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #407
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Kao i obicno svakom novom clanu pozelim dobrodoslicu,a naravno da sam ogradjena od sirenja mrznje,tj ako nekom pozelis dobrodoslicu ne znaci da sam suglasna sa njenim ili njegovim misljenjem Adnane..veliki pozzzz....
tidza is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #408
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

e ne mogu da ne napisem sta mi je sada trn u oku... na prethodnoj strani skorpija dobrodoslicu pozeli, ne citajuci sta se desavalo pre toga, a ovde sad podrzava adnana...
jel iko cita kad jedan dan nije bio tu, sve unazad, odakle je citao zadnje (po datumu ili po secanju) ili uvijek samo zadnju stranu...
Ocigledno uvijek samo zadnja strana....

Skorpija nije protiv tebe, nego da je bilo ko tako reagovao... Ja volim da procitam argumentovano, a ne potvrde samo i mehanicke radnje

Pozzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #409
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Unhappy

jahh ...
  Reply With Quote
Old 10-01-2010   #410
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ljudi kvarite temu, zamolio bih da se zavrsi na ovome ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #411
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
e ne mogu da ne napisem sta mi je sada trn u oku... na prethodnoj strani skorpija dobrodoslicu pozeli, ne citajuci sta se desavalo pre toga, a ovde sad podrzava adnana...
jel iko cita kad jedan dan nije bio tu, sve unazad, odakle je citao zadnje (po datumu ili po secanju) ili uvijek samo zadnju stranu...
Ocigledno uvijek samo zadnja strana....

Skorpija nije protiv tebe, nego da je bilo ko tako reagovao... Ja volim da procitam argumentovano, a ne potvrde samo i mehanicke radnje

Pozzz
Naravno da mu želim dobrodošlicu i stojim iza svojih riječi i nije mehanički i na kraju Atkovog teksta stoji dovrodošao.....ali i podržavam Atkove stavove ....

>Što kaze resko idemo dalje ....i još jednom dobro nam došao FATIHE i kao što sam i rekla razveselio i živnuo si nam forum........... BAŠ-BAŠ
Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #412
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

E takoooo te volim, kad napises komentar... i nije ga on zivnuo nego ti upravo sada, kad napises nesto, nasta moze da covek odgovori

Tu je razlika... a on za mene je samo novi clan, kojem je pozeljena dobrodoslica i koji se malo zagubio u dimenzijama interneta, ali ce se brzo snaci kao i svi mi!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #413
Zijadina
Registrovan
Domaćin
 
Zijadina's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: xxx
Godine: 46
Posts: 3,921
Default

Sad ispade da ona samo lupeta po tastaturi i da tek sad napisa jedan komentar.
Mislim da je dovoljno bilo sto je Adnan Fatiha napomenuo kakva smo mi raja i kakvi forumashi a vi Administratori objasnili pravila.
Nase je da pozelimo dobrodoshlicu i stim nije niko bio protiv Adnanovog mishljenja, BAR SE ZA TOLIKO OVDE SVI ZNAMO!!!
Da je imala extra tema o tome sigurno bi se vecina nas oglasila a ovako na ovoj....
fatihe, dobrodoshao i dobrosedrzaopravila
Zijadina is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #414
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

pogresno si razumela... al nije ti zameriti... (prsti su ti prebrzi )
Ali ono gore sto je napisala je pravi komentar
aman ispadne skuplja dara no mera, zao mi je, ali ja cu svoje misljenje uvijek reci... isto kao sto sam fatihu cestitao bozic, tako cu i sve ostalo, sto smatram ne ispravnim reci...

Sto ne znaci da je zlonamerno, nego smatram ispravnim i iskrenijim

Pozz i pzai na prstice
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #415
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Unhappy

Quote:
Originally Posted by hanuma View Post
Evo da i ja napisem par redaka.Pazljivo sam procitala sve sto se pisalo i dosla do zakljucka ko se zapravo krije iza nicka fatih.Moderatori, pogledjte malo stil pisanja i postove i bit ce vam sve jasno .Eto ja nebih vise ni rjec na ovu temu .Veliki pozdrav za sve vas...

p.s adnane u potpunosti si upravu
Sad ce to nama Hanuma na tanane samo dok hajvan podmiri, kokosi zatvori u kokosinjac, krave pomuze, nahrani i posalje celjad na spavanje , mandal na kapiju nabaci te fenjer prinese tastaturi a vakta do zore pa i ne zuri i nece preci praga dok ne stigne haber i Haaga

A mozda i ferman stigne sabahom donesen sejmenima i iz Stambola te u svakom slucaju...Fatih-pasa dok je jos posjelo, pisi kuci po odjelo , sve ti je presjelo

Idem sad a sta mi je drugo ciniti no molitvu obavit i dovit da joj kalem usahne i Alah pamet okrene :/
  Reply With Quote
Old 10-01-2010   #416
Zijadina
Registrovan
Domaćin
 
Zijadina's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: xxx
Godine: 46
Posts: 3,921
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
pogresno si razumela... al nije ti zameriti... (prsti su ti prebrzi )

belaju
Zijadina is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #417
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Red face

Crni Milane sto me ojadi ...

  Reply With Quote
Old 10-01-2010   #418
Zijadina
Registrovan
Domaćin
 
Zijadina's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: xxx
Godine: 46
Posts: 3,921
Default

fatiheeeeee....vatra se vatrom ne gasi....
Zijadina is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #419
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Smile

No čora veliš da ukipim pa šta mi Alah dragi da , ha ..
  Reply With Quote
Old 10-01-2010   #420
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Fatih,raspaši se..raspis'o si se,sem tako...
Da ukapiš nemoj,a pošto si izazvao znatiželju kod većine članova..
Postavi još sliku,heftu će komentarisati!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
clanova, predstavljanje


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Slike clanova Crni Gruja Predstavljanje članova 2719 30-09-2013 09:57
Hiljadu clanova !!! ninica Ovo i ono 30 12-09-2008 00:03


All times are GMT +2. The time now is 16:33. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)