SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Predstavljanje članova svi naši članovi na sajtu mogu ovde da se predstave i napise nešto o sebi...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 5.00 average.
 
Old 30-11-2009   #381
peca
Registrovan
Domaćin
 
peca's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Arnhem Netherlands
Posts: 8,592
Default

Pozz. i dobro nam dosla hanuma...
peca is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 30-11-2009   #382
hanuma
Registrovan
Početnik
 
hanuma's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Bruxelles, Belgique
Godine: 56
Posts: 172
Default

Hvala superbaka.U pocetku ce mi biti tesko znati ko je ko, ima dosta nickova, no nadam se da cu s vremenom skontati.Ubedjena sam da vecinu vas poznajem licno, kao recimo tebe superbaka ili Eminu.Imam ja strpljenja
hanuma is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2010   #383
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Talking

Quote:
Originally Posted by gerilac View Post
zovem se milan i zivim u australiji grad adelaide
Sellam aleikum we rahmetullahi we berekjatuhu i tebi Milane i dobro nam dosao na ovaj Bosnjacki forum iz srca Sandzaka....

..ah da samo rijec dvije o sebi kao pocetniku opcenito na i jednom forumu

Kao prvo,,,..punoljetan sto je najbitnije i iza sebe vec jedan propali brak no ne svojom normalno krivicom kao i svaki pravi Sandzaklija. Hafifan na Hurmasice i njeznje poljupce a za ostalo cemo se dogovoriti ukoliko prezivim ova tmurna vremena..ah pa ne vidim ni jedan u blizini adekvatan smajlic :/
  Reply With Quote
Old 08-01-2010   #384
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Fatih dobro nam dosao..
Ovaj forum je Sjenicki ne samo Bosnjacki kako ti rece, istina da je vecina clanova i posetioca Bosnjacke nacionalnosti, ali svrha foruma je da okupi prvenstveno Sjenicake i naravno sve ostale ljude koji su zeljni druzenja i zabave, da ovde pobegnu od svakodnevnih obaveza i briga ..
Da ne zaboravim, Hurmasica lijepa poslastica, znam jednog koji jako jako VOLI hurmasicu ...

Jos jednom u svoje licno ime , i u ime administracije dobro nam dosao ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2010   #385
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Fatihe fatihe, dobro nama i ti dosao, i evo ja da te ispravim... ovaj forum je sjenicki a ne bosnjacki... tako ce i ostati... sve koji vole sjenicu su ovde dobrodosli... a i mislim da se glupiras sa tim, sto pozdravljas coveka tako!!!

Sve u svemu, srecan ti bozic fatihe!

Pozzz

p.s. cisto da vidis kako to ruzno zvuci...
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #386
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by fatih View Post
Sellam aleikum we rahmetullahi we berekjatuhu i tebi Milane i dobro nam dosao na ovaj Bosnjacki forum iz srca Sandzaka....
Fatihe da bi ovako pisao moras da se predstavis a ne da se krijes iza nicka. Siguran sam da nemas muda da nesto tako kazes a da se zna ko si.

Zato ako nosis muske gace napisi ko si, sta si i gde zivis pa onda nastavi sa provokacijama na nacionalnoj osnovi. Dok se ne predstavis drzi se proze i poezije.

Ko ne postuje tudju veru ne postuje ni svoju Fatihe i taj nije pravi vernik.

P.S.

Hristos se rodi Fatihe, mir bozji zelim tebi i tvojoj porodici.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #387
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Wink

Hvala na dobrodoslici uz nadu za jos bolju suradnju i druzenje u buducnosti

Im Namen des Vaters und des Sohnes und des hl. Geistes.
Amen

  Reply With Quote
Old 09-01-2010   #388
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Fatihe,opcjenito cje mo suradjivat samo se pridrzavaj u skladu foruma,zelim ti toplu dobrodoshlicu....i ako hocjesh a ti se prestavi,ja josh jednom da te ispravim ovo je forum otvorenog srca a ne vecj kako ga ti nazivash da se ne ponavljam....pozzz
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #389
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Fatih dobro dosao
__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #390
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Fatihe da bi ovako pisao moras da se predstavis a ne da se krijes iza nicka. Siguran sam da nemas muda da nesto tako kazes a da se zna ko si.
Zato ako nosis muske gace napisi ko si, sta si i gde zivis pa onda nastavi sa provokacijama na nacionalnoj osnovi. Dok se ne predstavis drzi se proze i poezije.
Ko ne postuje tudju veru ne postuje ni svoju Fatihe i taj nije pravi vernik.

P.S.
Hristos se rodi Fatihe, mir bozji zelim tebi i tvojoj porodici.
Adnane ovako samo par rijeci rede vec samo tvoje znatizelje..a tvoj Milan se jednom objavio svega i to pogledaj kad i zbog cega nije tu vise
Znaci..

Ime, Safet, godina tu negdje kao i ti sa malo (zbog tvog avatara) manjim IQ-om itd.
Rodzen i jednoj maloj carsiji u Istocnoj Bosni a onda slijed "trbuhom za kruhom" slijedi Sarajevo (te izmedzu mnogo sto sta a sada od 95-e Bec , Austria..
Znaci 1500dana opsade grada i sve cetnicke marifetluke sam koliko vidim prezivjeo sto niti mogu a niti zelim zaboraviti
(Ima i opcija "Ban" a to bi mi vec bio jubilarni 20-i

Evo kao mali podsjetnik onako mimohod ..

Bio je negdje Mart 93-ce mislim, cini mi se bas da je bio 8-mi! Crni gavrani su kruzili iznad grada i pijace na Cengic vili.Galama trgovaca i buka puscanih i mitraljeskih meteka kao da su svirali 3-cu betovenovu.Nije bilo nekog voca ili povrca ali ljudi su se okupljali i gurkali valjda iz navike.Cika Hamo se mislio dali da spusti svoj dragi teret bas tu ili da ode gore malo vise kod kasarne gdje nema guzve? S'obzirom da je malom Kemi bilo 3 godine nije se usudjivao ispustati ga u tu pijacnu guzvu.
Oznojen sav eskivirajuci snajpere sa brda i preskacuci preko lokvica i bara stigao je do kasarne.Tu su vec bili poredani preprodavci cigareta i ostalih stvarcica.Nije imao bas mnogo izbora morao je stati na cosak objekta,gdje je bio postojeca meta za nekog krvozednog snajperistu koji su cak i ptice ubijali kad vec nisu nista imali drugo.
Istrese cika Hamo ono malo carapa i baterija na kutiju u kojoj je sve to i nosio i podje da zove prolaznike da kupe.Kroz nozdrve mu dopre jedan neobican miris..jedan prijatan ali neobican miris za ta vremena.U zraku se osjecao miris baruta ali i miris luka, miris rostilja! Malo nize je bila jedna grupica roma i rostiljali su gavrana kojeg je nemilosrdni cetnik ubio - vjezbajuci valjda!
KOLIKO? prekide ga neciji glas i on se okrenu i nevjericom pogleda osobu ispred njega.
KOLIKO KOSTA...Upita opet covjek. Cika Hamo rece; marka!
Trljajuci dlan o dlan sav sretan sto ce zaraditi makar za malo soli.koju ce kasnije ponovo unovciti kod svojih komsija koji nisu u mogucnosti da se krecu bas daleko.Bas u momentu kada je uzimao novac iz pruzene ruke zacu se ponovo snajperski hitac.Od silne radosti i valjda vec navike nije ni obracao paznju gdje je bio upucen dusmanski metak.

Stavljajuci novac u djep pogledom potrazi maloga Kemu ali njega nije bilo na mjestu gdje je sjedio do maloprije.
KEMOOOOO!!....zavika on ali Keme nigdje!Stade vristati na sav glas i tek onda ugleda malo nepomicno tijelo djeteta lezeci u blatu i drzeci u rukama crnoga gavrana! Podje cika Hamo prema djetetu ali ga zadrzase ljudi koji su bili tu u njegovoj blizini.Nemoj i tebe ce krvnik skinuti majku mu j****- rece mu osoba drzeci ga cvrsto za ruke.Urlikao je od bola i ocaja kao ranjena zvjer dok je cetnicki snajper i dalje gadjao nepomicno tijelo.U neko doba se jadan i onesvjestio i tek sto je otvorio oci podje da trazi maloga Kemu.Podjose sa njim jos neki ljudi i brzo poput lopova zaklonjeni sjenom oblaka koji je opet zaklonio mjesec ugrabise izbuseno tijelo djeteta.Na djenazi maloga Keme nije bilo bas puno ljudi..ali..mogao sam primjetiti da je bilo neuobicajeno puno djece......sto znaci..iako je imao samo 3 godine imao je mnogo prijatelja...jer je imao..dusu....djeteta....dusu.....

Bio je negdje Mart 93-ce mislim, cini mi se bas da je bio 8-mi ...
-----
@Hvala Rarice na par ljepih rijeci
  Reply With Quote
Old 09-01-2010   #391
mersija
Registrovan
Domaćin
 
mersija's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Landskrona
Godine: 50
Posts: 6,463
Default

@fatih,dobrodoslica i sa moje strane......
__________________
Nista nije vazno , kao vjestina nasih osjecaja kad primi boje ljubavi
i nista ne treba osporiti promjenama koje nastaju u vremenu cekanja


mersija is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #392
tidza
Registrovan
Domaćin
 
tidza's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Danska
Posts: 5,292
Default

Fatih dobro nam dosao....
tidza is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #393
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Default

Hvala MersiHa ako smijem primjetiti te u cast dobrodoslice jedna muzicka numera od tvoje imenjakinje

Dies ist ein Song aus dem Süden Bosnien (?) und traditionell heißt "ganga





Quote:
Originally Posted by tidza View Post
Fatih dobro nam dosao....
Vliko hvala Tidzo, arsuze
  Reply With Quote
Old 09-01-2010   #394
mersija
Registrovan
Domaćin
 
mersija's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Landskrona
Godine: 50
Posts: 6,463
Default

Hvala @fatih,lijepa pjesma.....



mersija is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #395
Skorpija
Registrovan
Domaćin
 
Skorpija's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: Landskrona
Posts: 10,158
Default

DOBRO NAM DOŠAO FATIHE
__________________
I See You

Skorpija is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #396
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

@Fatih
Bujrum Fatihe i ugodno druzenje sa nasim forumasima zelim.
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #397
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by fatih View Post
Adnane ovako samo par rijeci rede vec samo tvoje znatizelje..a tvoj Milan se jednom objavio svega i to pogledaj kad i zbog cega nije tu vise
Znaci..

Ime, Safet, godina tu negdje kao i ti sa malo (zbog tvog avatara) manjim IQ-om itd.
Rodzen i jednoj maloj carsiji u Istocnoj Bosni a onda slijed "trbuhom za kruhom" slijedi Sarajevo (te izmedzu mnogo sto sta a sada od 95-e Bec , Austria..
Znaci 1500dana opsade grada i sve cetnicke marifetluke sam koliko vidim prezivjeo sto niti mogu a niti zelim zaboraviti
(Ima i opcija "Ban" a to bi mi vec bio jubilarni 20-i

Evo kao mali podsjetnik onako mimohod ..
Tvoj podsetnik stvarno ne zasluzuje mesto ovde, ima adekvatna tema za to!
Ja bi te ljubazno molio, da ne stvaras provokacije...
Da li ces zaboraviti ili neces to je tvoja stvar, ali ne mozes sve u isti kos...
Mi ne banujem tek tako... kod nas je ban = rijec...

Znaci, dok ne pocnes nekoga licno da vrijedjas, neces biti banovan, a veruj mi odgovoriti ti hocemo na svaku, argumentovano i podvuceno istim!

Daklem, jos jednom dobrodosao... i kao sto rece adnana, drzi se poezije... to ti dobro prilici...

Pozzzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #398
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

E da jos nesto fatih... ovde narod i dolazi koji ima problema sa kompjuterima i telefonima, jer ima nas par ovde koji pored poezije i bajke, poznaju i neke druge materije jako dobro...

Tako da ti ljudi, dodju procitaju, dobiju i odu... svojim putem... ne vidim nista strasno, sto ga nema, kad ga pregazi vreme, bice izbrisan kao neaktivan clan i gotovo...

Ali me zanima, zasto pored svih tolikih ti si nasao bas njemu da se predstavis... tj javis... i da ga jos poselamis? Stvarno si faca... dobro mu jos dovu neku ne izuci
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #399
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
dobro mu jos dovu neku ne izuci
Fatihu,bezbeli,

Fatih,dobrodošlica i od mene..nadam se dobroj saradnji!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2010   #400
fatih
Gost
 
Posts: n/a
Angry

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
E da jos nesto fatih... ovde narod i dolazi koji ima problema sa kompjuterima i telefonima, jer ima nas par ovde koji pored poezije i bajke, poznaju i neke druge materije jako dobro...

Tako da ti ljudi, dodju procitaju, dobiju i odu... svojim putem... ne vidim nista strasno, sto ga nema, kad ga pregazi vreme, bice izbrisan kao neaktivan clan i gotovo...

Ali me zanima, zasto pored svih tolikih ti si nasao bas njemu da se predstavis... tj javis... i da ga jos poselamis? Stvarno si faca... dobro mu jos dovu neku ne izuci
Eto tako zemo, kaze budi i ono bude..

Otvorih tu temu i on mi kao duh prvi nacrta na monitru pred ocima te tako mi dina selam mu nazvah namah neznavsi sta reci a ako nezna sta sam mu rekao mozes mu i prevesti. Bas nesto slicno kao adnan meni gore pa u cemu je problem. Jbg. imate Moderatore pa neka sta rade i urede , moze se danas sutra svakom desiti slicna nezgoda

Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Fatihu,bezbeli,

Fatih,dobrodošlica i od mene..nadam se dobroj saradnji!


Evo Halilce kako ti rece neka i bude :/

Last edited by fatih; 10-01-2010 at 02:40.. Reason: bez razloga
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
clanova, predstavljanje


Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Slike clanova Crni Gruja Predstavljanje članova 2719 30-09-2013 09:57
Hiljadu clanova !!! ninica Ovo i ono 30 12-09-2008 00:03


All times are GMT +2. The time now is 19:11. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)