SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 03-07-2007   #1
Daki
Gost
 
Posts: n/a
Default SMECE, OPASNO PO ZIVOT

Vece kolicine smeca, koje se ne sklanjaju zbog razloga koje svih znamo ljudi pokusavaju da zapale i da bude manje... 03. 07. 2007 godine, isto su zapalili smece ali neki pametnjakovic koji je baco smece bacio je neke bas zapaljive boce ili druge zapaljive stvari, tako da su komadi stakla ili vec cega gadjali cak i u moje prozore ( ja zivim na trecem spratu). Plamen se prosirio na okolna drva, i banderu koja je bila u blizini smeca. Oko 3h dosla je policija, blokirala saobracaj i za 10, 15 minuta vatrogasna je ugasila pozar... Danas su makli to smece i napisali plakatu STROGO ZABRANJENO BACANJE SMECA... Sad ne znamo dje cemo smece...
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 03-07-2007   #2
Daki
Gost
 
Posts: n/a
Default

Nisam mogo da bolje slikam, bilo je 3h pa ne znam sta bi mi policajci rekli...
  Reply With Quote
Old 04-07-2007   #3
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Gde je ovo Daki?
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2007   #4
askica
Registrovan
Početnik
 
askica's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: Srbija
Godine: 37
Posts: 352
Default

Zgrada preko puta gornje skole "Svetozar Marković". A zapaljeno smece se nalazilo u parku kod spomen cesme.
__________________
Oj, Sandzaku, mjesto moje drago.
askica is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2007   #5
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

Bruke! Kako grad nije u stanju da spreci ovakih slucajeva???
  Reply With Quote
Old 04-07-2007   #6
Daki
Gost
 
Posts: n/a
Default

Hvala Bogu to se desilo preko noci, nema guzve itd. A da je bilo kad ima ljudi, to bi bio haos.

A kad zagusti, odmah su sutra ujutru ocistili da se nebi culo a ljudi iz okolnih zgrada stavili natpis.
  Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
opasno, smece, život


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Recept za DOBAR ZIVOT.... Chupka_ Ovo i ono 40 07-02-2009 11:35
Nocni zivot u Sjenicu, sta nam fali jos??? XRealSjenicakX Sjenički lokali 158 19-01-2009 20:12
Smece U Sjenici I Dalje Problem Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 55 06-02-2008 07:04
Zamisli Zivot Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 9 23-11-2007 11:57


All times are GMT +2. The time now is 14:56. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)