SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 23-04-2008   #1
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Thumbs up Za Čistiju Prirodu I Grad

''MERHAMET SANDŽAKA'' PODRŽAO SJENIČKE RIBOLOVCE U AKCIJI ČIŠĆENJA PRIRODE I REČNIH TOKOVA



Pre tri nedelje, Udruženje sportskih ribolovaca ''Vapa'' iz Sjenice, pokrenulo je akciju čišćenja prirode i rečnih tokova, koja bi trbalo da preraste u akciju čišćenja svega, odnosno celokupne okoline. Od samog početka, akciji se priključila čuvarska služba zaštićenog rezervata ''Uvac'', koju čine dokazani zaljubljenici, i u pravom smislu čuvari prirode. Oni marljivo vode računa, prate i evidentiraju sve one koji bacanjem smeća narušavaju jedinstvenu lepotu prirode sjeničkog kraja. Do sada je završeno čišćenje zaštićenog rezervata i trenutno je u toku čišćenje reke Grabovice, koja protiče kroz centar grada. Akcija čišćenja prirode, rečnih tokova, pa i samog grada, sprovodi se vikendom i trajaće tokom cele godine sve dok, i sami građani ne steknu trajnu naviku da mnogo više vode računa o svojoj okolini.

Pored Udruženja sportskih ribolovaca ''Vapa'', čuvarske službe zaštićenog rezervata ''Uvac'', nadležnih opštinskih službi, i za sada još uvek retkih pojedinaca, ovu akciju podržalo je i Muslimansko dobrotvorno društvo ''Merhamet Sandžaka''. Opštinski ogranak ove humanitarne organizacije u Sjenici, za sve učesnike u akciji, obezbedio je majce sa prigodnim natpisom ''Za ljepši i čistiji grad'', verujući da će na takav način animirati građane da za svoj grad daju lični doprinos. Jer, ako bi svako pojedinačno shvatio da je potrebno da nešto, pa ma kako sitno, doprinese radi opšteg dobra, svima bi, sasvim sigurno bilo bolje. Sve je više organizacija i udruženja koji podržavaju akciju, ali očekuje se i veći odziv pojedinaca, kako bi se postigao trajni efekat.
Za razliku od prošle godine, koja bi se u Sjenici mogla nazvati godinom smeća, ovakva akcija uliva nadu da će ova godina biti godina čistoće.


__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...


Last edited by iSelektor; 22-01-2016 at 13:09..
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 23-04-2008   #2
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 40
Posts: 1,759
Default

ovo je stvarno super ..hvala tahirovce...
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2008   #3
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

... bravo, bravo ...

svaka cast pojedincima i udruzenjima koji ucestvuju i podrzavaju ovu akciju
nadam se da cu naci vremena da se malo pridruzim u aktivnostima
a i neka svako, bukvalno, pocisti ispred svojih vrata i avlije
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2008   #4
Musko
Soldiers of fortune
Prijatelj
 
Join Date: Jul 2007
Location: Highway to hell
Godine: 58
Posts: 2,544
Default

Svaka cast reško ne sumnjam u tvoje dobre namere sa ovim slikama i ovim tekstom ali kao član udruženja ribolovaca ,,beloglavi sup,, N. Varoš jer u sjenici ne postoji udruženje sve su poklonili varošacima to ,,Vapa,, su samo još pusti snovi ja bi voleo da sjenica ima udruženje da ne placam dozvolu Varošacima. Danas sam bio na to ,,ocišceno,, jezero pa tamo videh više smeca nego prošle godine. Neznam kome je trebalo da ovako nešto postavi na forumu i kome ce to ici u korist. Mislio sam da ovde netreba da govorimo ono što nije. Ja kao ribolovac koji veliki deo slobodnog vremena provodim na reci sam razocaran gore pomenutim tekstom jer sam se danas 25.04.08 uverio u suprotno. žao mi je što nisam napravio par fotosa da vas uverim u moje tvrdnje ali bice ovih dana smece nece pobeci
__________________
www.motori.8m.net
Musko is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2008   #5
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Trebao si Musko napraviti slika...
Verovatno se onda primili samo radi vesti ili slika... ili sta vec drugo?
Ali hvala na kontra argumentu, mozda ce ovo nekoga i zagolicati... Tako uvijek treba i da bude...
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2008   #6
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Musko ja sam samo postavio vest koju sam dobio,oko jezera su cistili preprosle subote znaci prije 15 dana(i znam da su oterali 3 kamiona smeca)dali je ostalo jos i dali je neko u medjuvremenu dovukao jos smeca to neznam,a grabovicu su cistili prosle subote,poslepodne sam sreo Rama i Lindu video sam da su bili jako prljavi i umorni od ciscenja, ni za taj dan neznam kolko je ocisceno,ali znam da je cisceno.(snimci i slike i za to postoje-hocu da kazem da smo oboica u pravu)
Ja nisam ribolovac,da nemam problema sa nogom rado bih otisao da im pomognem,ovako bar cu tim ljudima dati moralnu podrsku,jer mislim da ti ljudi zasluzuju podrsku a kritiku zasluzuju oni pojedinci i firme koji zagadjuju nase rijeke i okolinu.Razumeli smo se-ZNAM DA JESMO..........
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2008   #7
Hida
Registrovan
Početnik
 
Hida's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Landskrona
Godine: 55
Posts: 629
Default

Svaka cast ribolovcima a nisu oni krivi sto to nije cisto ostalo malo duze, 15 dana je dug period.
Hida is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2008   #8
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Ovo je za svaku pohvalu!
Vazno je da je nesto krenulo.
borichi is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2008   #9
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Ako bude ista bilo od ovoga-AFERIM! Al' nesto cisto sumnjam!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2008   #10
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Pa vec je bilo,odvezeno je 5-6 kamiona smeca,ako bude lijepo vrijeme,nastavice se ciscenje,uhar..
tvoje razred je je ocistio malo,kad bi svaka organizacija odvezla makar po jednu kistru,higijena u gradu bi bila mnogo bolja......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
Čistiju, grad, prirodu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Glasanje za novih 7 svjetskih cuda - Tara River Canyon MONTENEGRO / Glasaj za prirodu iSelektor Ovo i ono 1 20-02-2009 22:07
Grad Vidno Čistiji Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 1 28-02-2008 13:35
Za Grad Bez Divljih Deponija Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 9 11-02-2008 10:54
Grad Privremeno Ociscen Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 1 14-06-2007 20:50
Grad Kao Deponija! Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 16 09-06-2007 15:35


All times are GMT +2. The time now is 12:44. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)