SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Slike iz Sjenice svaki sjeničak ima aparat za slikanje, svaki od nas je već slikao i pravio uspomene po gradu, ovde podelite slike sa nama...

Closed Thread
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 16-02-2006   #21
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

Quote:
Originally Posted by amor
sram vas bilo obojicu, pricate i prijetite ko da ste osvojili sjenicu, a ne preoteli forum od momka, eto vam ga pa se zezajte i opustajte i "druzite" do mile volje.


Nikome se ovde ne prijeti nikome se nije nista preotelo,kolko para toliko muzika. a ja opet ponavljam da vidimo te vase pare koje zaradjujete da ste ulozili u vas grad???? ima li negde toga???

Opstina sjenice prethodna i sadasnja vlast su odbile da finansiraju sajt sjenice pa smo to mi preuzeli na nas da bi mogli ljudi da sretnu i da pricaju normalne price u kojima nema ni klanja ni lobanja ni ratova meni je toga dosta slusam i gledam to od 90-te pa ne zelim toga da ima ovde.
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline  
Sponsored Links

Old 16-02-2006   #22
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Brate nije problem izbrisati! I ja sam za to, ali da se sacuva primer, kao ovaj sa cirilicom i cestitanjem jucerasnjeg nekog srpskog praznika!
iSelektor is offline  
Old 16-02-2006   #23
Mirza Hadžiomerovi&#2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Eto, vidiš, napravio si front od svog foruma ŠALIM SE! Nemoj me odmah blokirat Svi bi voljeli da je njihova poslednja

Kompetentnost ipak ne mjerimo ni ti ni ja, nije ni meni drago što je Čupo, pa taman se i ćirilicom potpisivao, JEDINI arheolog iz Sjenice i nakon što je prof.Latko Zekić preselio jedini kompetentan da nešto o tim stvarima kaže jer, svaka čast ostalim profesorima istorije, malo smo presušili sa stručnošću, mislim, pravom stručnošću, ovih dana.

Dobro, i ja stavljam tačku pa da završimo sa ovim.

Ako je istina to o cijenama svaka čast, ali iskreno, ne vjerujem ti jer sam slučajno u tim vodama, a i ne briga me.

Zaista sam te najprijateljskije pozvao da razmisliš o stvarnosti a moja je DUŽNOST samo da pozovem. Ti nastavi da uživaš u muzici i samo u muzici dok jednog dana konačno ne utihne. Moje vrijeme je i sad a i dolazi nakon nje... jesi li se ti zapitao šta dolazi nakon nje...

Tačka.
 
Old 16-02-2006   #24
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

Uuuuu bravo za tacku mirza to je najpametnije sto si danas reko posto si se kao sjenicak jedva registrovao.
Lakota |ljiv| is offline  
Old 16-02-2006   #25
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by Mirza Hadžiomerovi&#2

Ako je istina to o cijenama svaka čast, ali iskreno, ne vjerujem ti jer sam slučajno u tim vodama, a i ne briga me.

.


Dopbro si napisao SLUCAJNO si u tim vodama...Komso imas adresu pa proveri kolko je placena adresa a ako treba sve ce potvrde biti skenirane i postavljene na sajt da svi vide ko laze i ko je SLUCAJNO U TIM VODAMA..
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline  
Old 16-02-2006   #26
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ne niti me interesuje... moji ideali se ne zasnivaju na razmisljanjima o buducnosti... imas fastprint firmu u BG pa ih nazovi... ne znam u kojim se vodama ti kreces ali ocigledno tvoje teku uzbrdo. Usotalom ne moras da verujes, nimalo me ne boli...

Jedini koji se ponudio do sada pored reska i ljiva da finansijski pomognu ovaj sajt jeste dejan velickovic i kad smo vec kod toga mislim da sto se tice kompetentnosti i njegov otac koliko ja znam dosta poznaje i cini za sjenicu ili cinio. Covek je verovatno vec u penziji! Rec je o veliboru velickovicu, profesora srpsko hrvatskog jezika, ako me secanje ne vara.
iSelektor is offline  
Old 16-02-2006   #27
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Kompetentnost ipak ne mjerimo ni ti ni ja, nije ni meni drago što je Čupo, pa taman se i ćirilicom potpisivao, JEDINI arheolog iz Sjenice i nakon što je prof.Latko Zekić preselio jedini kompetentan da nešto o tim stvarima kaže jer, svaka čast ostalim profesorima istorije, malo smo presušili sa stručnošću, mislim, pravom stručnošću, ovih dana.





Veruj mi da je i meni drago koliko i tebi sto imamo i Arheologa u mahali i gradu,cijenim njega,njegovu porodicu narocito njegovog oca ali ako je arheolog ne mora da znaci da zna puno o tome kakav forum narod Sjenice zeli..

Nemoj me svatiti pogresno, ja tebe nisam,ban nisi dobio i neces dobiti svako ima pravo na svoje misljenje osim ako nije vulgarno..

Selam
Tahirovce is offline  
Old 16-02-2006   #28
Mirza Hadžiomerovi&#2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Nisam pročitao zadnje postove pa sad moram da dodam još štogod.

Ljive, siguran sam da ti ne znaš šta smo to MI, ko god to od nas sjeničaka bio, dali i radili dok si ti bio u Sarajevu. Radili smo uglavnom globalnije, što se interneta tiče, a bilo je i kulturnih događaja ali... o tome drugi put, želim da završim sa ovim. Nisam ja prvi pomenuo pare nego se pohvalio Zlatko, ja samo kažem da znam da košta 50ak eura, jel on dao 510 nekom da otkupi sajt pojma nemam.

Mi smo reagovali na ukidanje teme kako smo reagovali kao ravnopravni članovi, jel to ok? Il demokratija 0 bodova?

I ponavljam, svaka čast momci, vaš je sajt, radite šta hoćete i kako hoćete. Kao, još uvijek, ravnopravan član ovog foruma pozivam vas da razmislite o nekim stvarima i koristite svoj mozak pravo, ako hoćete, dobro jest, nećete... vaš izbor.

Eto, toliko od mene.
 
Old 16-02-2006   #29
Mirza Hadžiomerovi&#2
Gost
 
Posts: n/a
Default

P.S. alejkemu Selam
 
Old 16-02-2006   #30
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

vidis kako okreces rijeci... niko se nije pohvalio, vec sam rekao da sam ja bio taj koji je kupio sajt, sto se niko od vas nije setio... niti sam ja pomenuo cenu niti sam imao u planu da pominjem, dok ti nisi rekao to je nekih 50 eura. Jeste kad je domena slobodna, ali sta se radi kad je zauzeta???

Vidim koliko si informisan u svetu interneta i u svetu preprodaje domena... ali tek sada vidim da je sjenica.com vredna najmanje 20000 (dvadeset hiljada) eura!
iSelektor is offline  
Old 16-02-2006   #31
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

mislim da ste u pravu sto ste to uradili

o genocidu pricajte na sijelo kad odete uz malo krompira i sira

mislim da ovaj saj sluzi za druzenje i zezanciju a ne da raspredamo istoriju i cija je krava slomila nogu kod koga su krompiri bolje rodili

potpuno se slazem sa vama

ovde nije mesto ni za politicko a ni nacionalisticko prepucavanje kada se sretnemo u carsiji oticicemo popiti kafu i o tome diskutovat a ovde stvarno nevidim razlog da vodimo debatu o tome

svaka vam cast momci
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline  
Old 16-02-2006   #32
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default Re: Obrisane teme

Quote:
Originally Posted by Lakota |ljiv|
Ja sam izbrisao temu sjenicki genocid jer mislim da nije mesto na ovom forumu temama o bilo kojim genocidima ucinjenim nad bilo koji narodima,ovaj forum smo zamislili drugacije a na sajtu www.sjenica.com (koji je u izradi) ce biti istorija sjenice pa cemo tamo naci mesto za vase tekstove.

Mislim da je ovo mesto gde treba da se srecu i da pricaju kako je sta ima i kada ce da dodju da na neki nacin koliko je moguce ljudi izbegnu telefoniranje i slanje sms-a koji prilicno skup odavde da se salje.A ne da pravimo buducnost na osnovu proslosti iskreno mene ne zanima kad je bio taj genocid i sta rade ljudi iz nove varosi.



pozdrav svima
mirsad is offline  
Old 16-02-2006   #33
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

Riki je li se istorija prepricava na posijelima.Ako tako mislis onda si u zabludi.Jesu li za tebe sjenicaci(bosnjaci)domace zivotinje,pa ti tako olako "krava slomila nogu"Ja ti rekoh skoro dozovte se pameti a vi iz SDP nista.Dok je nama takvih kuku nama.A dje bi ti da se prepricava istorija u kafanu.Istorija se ne prepricava ona se prenosi na buduce generacije.Oprostiti treba ali zaboravit NIKAD.Pozdrav za cupa.
mirsad is offline  
Old 16-02-2006   #34
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

A tebe ljiv i te kako treba da zanima.Bez proslosti nema ni buducnosti.Covjek bez svog identiteta nije nista.Samo slovo na papiru.Kad kazem identitet mislim na nacionalni,kulturni,vjerski i istoriski.Sta treba da ucimo Boska buhu ili pak o Drazi.Srebrenica nije bila tako davno.Ako nas ne bude istorija interesovala bojim se da ce se Srebrenica desavati cesce.Oprostiti da,zaboraviti NIKAD.
mirsad is offline  
Old 16-02-2006   #35
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

I ja i ti i cupo i riki cemo bit i proc ali istorija je ono sto ostaje buducim pokoljenjima.Da kroz nju slave i tuguju.Nadam se da ti se ovakve stvari nece ponavljati,nije ovo ni kritika ni pretnja ovo prihvati kao savjet od starijeg brata bosnjaka.Razmisli o ovome.I vratite temu na sajtu.Jedan predlog ubacite nesto o sadasnjem kulturnom zivotu sjenice.Jeli se sta desava ili ce se desavati na tom planu.Selam.
mirsad is offline  
Old 16-02-2006   #36
cucak
Registrovan
Početnik
 
cucak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 51
Posts: 220
Default

cio svijet ide napred jedino mi raspravljamo sta je bilo prije jednog vijeka.onog koga interesuje istorija neka uzme pa nek cita knjige....
cucak is offline  
Old 16-02-2006   #37
Mirza Hadžiomerovi&#2
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
ja iskreno da ti kazem i ne znam koji si a i ne interesuje me


malo kontradiktorno u odnosu na:



Quote:
znam u kojim se vodama ti kreces


dalje:



Quote:
ja samo kažem da znam da košta 50ak eura, jel on dao 510 nekom da otkupi sajt pojma nemam


Quote:
I ponavljam, svaka čast momci, vaš je sajt, radite šta hoćete i kako hoćete


... itd.itd. dakle sve što vas može interesovati je već napisano da se ne mučimo više oko toga. U svakom slučaju nadam se da će ozbiljne teme se zaista naći na sjenica.com mada, naravno, ne morate ih ni tu staviti, vaša i samo vaša je odluka.

Profesora Velibora zaista cijenim ali on je ipak samo profesor jezika koliko god on više od mene ili vas znao.

Nadam se da smo sve rezimirali.
 
Old 16-02-2006   #38
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

Cupo imas podrski od svih bosnjaka(sjenicaka)koji su u holandiji.
mirsad is offline  
Old 16-02-2006   #39
sexyseka
Gost
 
Posts: n/a
Default

Kako kazu da stranica jos nije dovrsena,mozda bi i mi mogli biti srpljiviji da bi oni na miru i uspeli da dovrse sta su zapoceli,a i verujem da niko nije protiv upoznavanja sa istorijom Sjenice a i sigurna sam da bi svi zeleli da je znaju,nastankom Sjenice tj. od 1253 pa onda sve redom.

Ovo nije nacin na kojem mozete resiti stvar.

Pozdrav.
 
Old 16-02-2006   #40
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

Nije sajt njihov.Sajt je svih sjenicaka.da nema nas nibi bilo ni sajta.Grdo se varaju oni koji misle da je ovo samo njihovo.
mirsad is offline  
Closed Thread

Bookmarks

Tags
obrisane, teme


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:03. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)