SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 16-01-2007   #1
sema_bosnia
Gost
 
Posts: n/a
Default PARLAMENTARNI IZBORI 2007

ima više političkih opcija po meni je najpogodnija lista Demokratske Stanke Borisa Tadića,jer se na njoj nalaze tri pripadnika SDP-a,naša čoveka,Bošnjaka.



ZATO ŠTO ŽIVOT NE MOŽE DA ČEKA

broj jedan 1
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 16-01-2007   #2
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ohoooo, evo ga opet p3eriod izbora, sad ce se zategnut situacija, ko i svaki put
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2007   #3
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Ovde moze da se trpi...Samo dolje da prodje mirno...
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2007   #4
Sandžacki soko
Gost
 
Posts: n/a
Default

Od istih smo minerala od kojih je ova zemlja sandžačka i samo su nam njeni plodovi slatki....



Glasaću za jedinu BOŠNJAČKU LISTU (SDA) koja je imala hrabrosti da izadje na crtu i izmjeri svoju snagu na ovim izborima.

Svi ostali su se sakrili pod skute DSa i LDPa.



ČISTA DESETKA!!!!
  Reply With Quote
Old 16-01-2007   #5
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Sema zaboravio si da napomenes da ta poslanicka mesta ne pripadaju (moram staviti znake navoda) "Bosnjacima" vec politickoj stranci na cijoj su listi tj.DS, sto znaci ako bilo sta kazu ili urade sto je van interesa DS mjenjaju se tj dobijaju sut kartu...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2007   #6
Gost
 
Posts: n/a
Default

Sandzacka Demokratska Partija, pod listom DS-a nece toliko zavisiti od nje. Ali ona nece kao drugi kazu dajte svoje poverenje u ovom slucaju Tadicu, pa da beze kod drugih.

Samo zaokruzite broj 1 najlakse!!!!!!!
  Reply With Quote
Old 17-01-2007   #7
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Jok nego ce sdp donosit sama odluke sa dva ili tri poslanika.A ako budu imali problema sa Tadicem nista za to Nikolic je tu i srs kao i do sada...Neznam kako Tadic uspe prije Nikolica da ga pridobije
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2007   #8
Gost
 
Posts: n/a
Default

Pa nesto Nikolic nije bas u najboljim odnosima sa nama. Izneo je on sa kim bi zeleo da bude. A nece tu bit tri ili cetiri poslanika samo, ako DS bude formirao vladu a ne bude opozicija, bice i mesto ministra i jos neki zamenici i dosta ljudi tamo. Sto ce imat uticaja na Sandzak.
  Reply With Quote
Old 17-01-2007   #9
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Uhhhh. Znate kad bih se ja ovoliko sekirao oko tih izbora? Jedino kad bi neko od tih mesta u vladi, skupstini ili dje li vec bilo obecano licno meni. Ovako, sto da ja razbijam glavu ili se nedaj Boze svadjam sa nekim zbog ljudi koje nikad u zivotu nisam video i koji mi nisu niti rod ni pomozi Bog.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2007   #10
Lav-SWE
Gost
 
Posts: n/a
Default

ja mislim da vi koji zivite dole da bi trebali da izadete na glasanje a za ostalo je tesko jer smo mi sitni da bi vodili debatu oko politike

mi samo mozemo da prepricavamo sto cujemo preko medija javnosti i kada saberemo mi smo upuceni sasvim jedan mali procenat u politiku

ja mislim
  Reply With Quote
Old 17-01-2007   #11
neno
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 52
Posts: 102
Default

POLITIKA JE TEMA O KOJOJ NEMOZEMO RASPRAVLJATI JER SVI IMAMO SVOJE ARGUMENTE ZA KOGA BI I ZASTO ALI AKO STE TOLIKI PATRIOTE ZA SANDZAK ZASTO VAS VODI NEKO KO JE DOSAO SA KOSOVA ZAR NEMA NIJEDAN PAMETAN SANDZAKLIJA
neno is offline   Reply With Quote
Old 17-01-2007   #12
Gost
 
Posts: n/a
Default

necu nista da kazem, a dosta ih zna sta mislim...
  Reply With Quote
Old 18-01-2007   #13
Gost
 
Posts: n/a
Default

Cetvrtak, 18.01.2007 godine odrzace se zavrsna konvencija DS-a u Beogradu sa pocetkom u 17h, gde ce se nalaziti i nekoliko stotina Sjenicana, medju kojima sam i ja jedan od njih . Specijalni gosti su bivsi kancelar nemacke Gerhard Schroder ( sreder), predsednik Bugarske, Makedonije i jos... koji ce podrzati listu DS-a na kojoj se nalazi SDP. Sutra u 17h, ko me vidi ja cu mu mahnut.
  Reply With Quote
Old 18-01-2007   #14
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hehehehe, cuva da se ne izgubis tamo. Sta god da radis, nikako ne zalazi u parkove. Sta znas, mozda neki od njih bude nadaleko poznati Picin park, onda si nadrljo Zezam se, srecan put, pa nam mahni iz te skupine
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2007   #15
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Auuuuu , tek mi je sad jasno kakva ce to bit jaka konvencija
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2007   #16
sema_bosnia
Gost
 
Posts: n/a
Default

iskreno ja bih najvise voleo da ima neka zajednicka lista svih bošnjaka u srbiji ne samo iz sandzaka,i da svi zajedno učestvujemo ,ne ovako podijeljeni.uzeli bi najmanje šest,sedam poslanickih mesta,priznaćete nije malo toliko ima trenutno SPO vuka draškovića,a on je ipak za srbe bio neki lider.
  Reply With Quote
Old 18-01-2007   #17
sema_bosnia
Gost
 
Posts: n/a
Default

pa SDA je sa onom dvojicom bila sa DS-om,prije tri,cetiri godine,a sad ko fol oni sami hoće.ne smije koštunica sa njima da ne izgubi glasove srba,i obrnuto.ali koštunica će osvojit 30,i biti opozicija kao i uvijek,da mu nije bilo djindjića bio bi niko i ništa,ja sam za njega prvi put čuo 2000,kad je osnovan DOS,on je po meni sto je rekao pokojni zoran djindjić TRUT.
  Reply With Quote
Old 18-01-2007   #18
sema_bosnia
Gost
 
Posts: n/a
Default

nema tu raspravljana,gradjani ce pokazati.SDA će bez obzira na rezultat slaviti pobedu,oni tako stalno,koliko god da uzmu poslanika odmah će na ulice,to mi samo nije jasno.sigurno će uzet dva-maximum,i opet će na ulice i reći kako su oni sami uzeli,a nama srbi pomogli,i uvijek se na srbe pravdaju,a sa srbima u koaliciji,to je po meni licemerstvo.kad esko pobedi kazu pomogli srbi,a oni u koaliciji sa veljom,ima li vam tu logike,vama normalnim,neutralnim ljudima??????
  Reply With Quote
Old 18-01-2007   #19
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default SDA

Sema rekao si max dva,ja kazem min cetiri pa cemo videt ko je bio blizi,a samo jedan glas da imamo mi sami, vise nego vi svi zajedno, mi smo pobednici(kao i uvijek).......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2007   #20
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Đe su slike sa onom parolom SDA MUR?
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2007, izbori, parlamentarni


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Izbori Daki. Politika Sjenice 115 09-07-2008 10:55
Lokalni izbori 2008 - Sjenica Tahirovce Politika Sjenice 279 18-06-2008 18:12
PoniŠteni Lokalni Izbori U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 170 17-06-2008 00:30
Lokalni Izbori U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 13 10-06-2008 22:36
Lokalni izbori 2006 halilce Politika Sjenice 100 12-10-2006 13:07


All times are GMT +2. The time now is 17:53. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)