SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Sandzaka naleteli ste na zanimljivu vijest a vezana je za sandžak, onda joj posvetite novu temu

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 18-08-2009   #1
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default Priveden Zilkic, nosio pistolj bez dozvole!

Policija juče zaustavila sumnjivi „audi" u kome su bili poglavar Islamske zajednice Srbije i njegov vozač. U kolima pronađena dva pištolja za koje reis Zilkić i njegov pratilac imaju dozvole za posedovanje, ali ne i za nošenje
Poglavar Islamske zajednice Srbije Adem Zilkić i njegov vozač juče su nakratko privedeni u policiju zbog neovlašćenog nošenja oružja, saznaje Press. Naime, u njihovim kolima su tokom rutinske kontrole pronađena dva pištolja, za koje Zilkić i njegov pratilac imaju dozvole za držanje, ali i ne za nošenje. Kako saznajemo, beogradski reis i njegov vozač pušteni su odmah pošto je utvrđeno o kome se radi.
Izvor Pressa iz jedinice srpske policije koja je zaustavila Zilkićev auto kaže da se sve dogodilo oko 13 sati u Karađorđevoj ulici blizu glavne međugradske autobuske stanice.
Zatamnjeni „audi"
- Saobraćajna policija je zaustavila „audi" sa zatamnjenim staklima jer im se učinio sumnjiv. Unutra su bili Adem Zilkić i njegov vozač, a prilikom pregleda vozila pronađena su dva pištolja, jedan od njih je marke „CZ-99". Putnici iz „audija" su pokazali dozvole za posedovanje oružja, ali ne i za nošenje, nakon čega je pozvana interventna brigada koja je reisa Zilkića i njegovog vozača privela u policiju. Oni su dali izjave, ali su po naređenju „s vrha" momentalno pušteni, čim je utvrđeno o kome se radi - objašnjava sagovornik Pressa.
Reis Islamske zajednice Adem Zilkić rekao je juče za Press da se radi o nesporazumu!
- U pitanju je zaista bio nesporazum. Verovatno smo zaustavljeni zbog tamnog stakla na vozilu, možda im se tu učinilo nešto sumnjivo. Ne znam. Posle kraćeg razgovora, otklonjen je nesporazum i mi smo nastavili dalje. Nije bilo nikakvog privođenja. Policajci su bili vrlo korektni - tvrdi poglavar IZS.
On, međutim, nije želeo da objasni u čemu se ogledao nesporazum o kome priča?!
- Kažem vam, u pitanju je bio samo nesporazum. Ja sam išao ka hotelu „Rojal", negde u centru grada, ne znam ulicu, oni su nas zaustavili... Popričali smo i to je sve - kaže Zilkić.
MUP: Nije bilo privođenja
Na insistiranje Pressa da odgovori na pitanje da li je tačno da je policija u njegovom automobilu pronašla dva pištolja za koje nisu imali dozvole za nošenje, Adem Zilkić je kratko ponovio:
- Nemojte više o tome. Sve smo to rešili!
Šef kabineta vrhovnog poglavara IZ Srbije Jakub Leković rekao je da reis-ul-ulemi već duže vreme svakodnevno stižu poruke sa raznih strana da mu je ugrožena bezbednost.
- Reis-ul-ulema Zilkić se tim povodom više puta obraćao nadležnim državnim organima, koji do sada po tom pitanju ništa nisu preduzeli - rekao je Leković.
U MUP-u Srbije juče su rekli da je u kolima pronađeno oružje koje je potom oduzeto, ali su demantovali da je reis privođen.
- Tačno je da je policija tokom redovne kontrole zaustavila njihovo vozilo i tom prilikom pronašla oružje za koje niko od njih nije imao dozvolu za nošenje. Međutim, nije tačno da je bilo ko privođen, oružje je oduzeto, a ceo postupak rešavaće se dalje po zakonu u redovnom postupku - rekao je sagovornik Pressa iz vrha MUP-a.





Zukorlićeve ne čudi privođenje Zilkića
NOVI PAZAR - Sead Šaćirović, portparol Mešihata Islamske zajednice u Srbiji, koju predvodi glavni muftija Muamer Zukorlić, rekao je juče da ga ne čudi privođenje reis-ul-uleme Islamske zajednice Srbije Adema Zilkića.
- Za nas to nije iznenađenje. Mi odavno ukazujemo na to da je reč o militantnoj grupi, na čijem je čelu taj čovek. Odnos vlasti u Srbiji i službi koje bi trebalo da se bave ljudima oko Zilkića je previše tolerantan - rekao je Šaćirović, optužujući Zilkića i službenike njegove Islamske zajednice za brojne incidente u Sandžaku. Z. M.


www.pressonline.rs
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 18-08-2009   #2
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

izgleda bili negde u "osvajanje dzamije"....
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2009   #3
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

A jok tebe mi
Njima je dosta ovo Dzamija u Sjenici sto imaju za razliku od tamo nekih, kojima i nije u interesu da kontrolisu bilo koju Dzamiju u Sjenici valja to posle odrzavat, 5 puta dnevno posecivat, velika je to obaveza ....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 18-08-2009   #4
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
A jok tebe mi
uh,sad mi je lakse...
ja mislio da nije neuspela "pljacka voza"
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2009   #5
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
.Kako saznajemo, beogradski reis i njegov vozač pušteni su odmah pošto je utvrđeno o kome se radi.
. Oni su dali izjave, ali su po naređenju „s vrha" momentalno pušteni, čim je utvrđeno o kome se radi

Jos ce ovi jadni policajci odgovarat sto su zaustavili James Bond-a
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2009   #6
Rarica
Registrovan
Prijatelj
 
Rarica's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 2,941
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Jos ce ovi jadni policajci odgovarat sto su zaustavili James Bond-a

__________________
"Stiže proleće,
žao mi je svih onih kojima to nije važno."
Rarica is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2009   #7
Shurjak
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Jos ce ovi jadni policajci odgovarat sto su zaustavili James Bond-a




neka se
  Reply With Quote
Old 21-08-2009   #8
farefax
Gost
 
Posts: n/a
Default

Dragi moji forumasi izvinite ali ova vijest nije SANDZCKA nego srbijanska i tamo se moze staviti . Jer on nije sandzacki muftija jer on dolazi ovdje kod nas da nas pljacka i to bi se trebalo sprijeciti a njega i negove sledbenike treba isterati gdje him je mjesto a nas neka ostave na miru ,doduse on se hvali da kod nas u Sjenici je rado viden gost i to bih trebalo upromjeniti na gore mislim.Eto sada cujem na srbijanske vijesti ( sps dacic ) ce mu obezbjediti kalasnjikov kada bude dolazijo u SANDZAK jer mu prijeti neko, a mozda ce imati i policisko objezbedjenje ja mislim o ovome da je ovo samo srbijo-udbaski trik da mu daju malo vise paznje u medijima bijo je vec zapostavlen. Sve u svemu velika bruka za nas bosnjake muslimane. "SADA U BOJ ZA NAROD I SANDZAK MOJ"
  Reply With Quote
Old 22-08-2009   #9
Undercover 007
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: USA
Godine: 46
Posts: 339
Default

SubhanAllah
Koliko samo ima ljudi sa drvenim mozgovima nemogu da verujem.
39 godina imas i ti bi da proterujes nekoga i isao bi u boj protiv svojih komsija,rodjaka i brace zbog zukorlica ili zilkica.Dok je takvih poput tebe crno nam se pise!
Undercover 007 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2009   #10
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Quote:
Originally Posted by Undercover 007 View Post
SubhanAllah... i isao bi u boj protiv svojih komsija,rodjaka i brace zbog zukorlica ili zilkica.Dok je takvih poput tebe crno nam se pise!
Bas tako brate... boze svasta ...
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2009   #11
Unicknnamed
Unicknnamed
Dobar
 
Unicknnamed's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Godine: 48
Posts: 1,569
Default

Quote:
Originally Posted by Undercover 007 View Post
SubhanAllah
Koliko samo ima ljudi sa drvenim mozgovima nemogu da verujem.
39 godina imas i ti bi da proterujes nekoga i isao bi u boj protiv svojih komsija,rodjaka i brace zbog zukorlica ili zilkica.Dok je takvih poput tebe crno nam se pise!
Ma ovi ovakvi su samo jaki na rijecima,sutra ne daj Boze da zapuca pobego bi u misinju rupu i bio miran ko jagnje
Sto je lako udarat po tastaturi Allahu dragi....
__________________
Unicknnamed is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2009   #12
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ova ti je za 10 ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
bez, dozvole, nosio, pistolj, priveden, zilkic


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:57. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)