SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 13-07-2006   #1
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default ZINEDIN ZIDAN

Potez svakako nije sportski ali nije bila sportska ni situacija u koju je stavljen

Žao mi je što je sportsku karijeru završio crvenim kartonom ali ga iskreno podržavam i smatram da se ne treba raspravljati u fudbalskim krugovima o njegovom potezu već o onome što je uradio onaj ko ga je stavio u tu situaciju u kojoj bi svi reagovali isto , možda i gore.



Ne znam puno o fudbalu ali je ovo tema koja prevazilazi okvire sporta uopće , pa da čujem ZA I PROTIV
suada is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 13-07-2006   #2
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Apsolutno ZA!!! Treba vise neko te zabare da stavi na njihovo mesto, vecito su od tog fudbala pravili Broadway sa svojom glumom. A Zidanov potez opravdavam 100%, bez obzira koliki je ulog u pitanju, preko onakvih provokacija se ne prelazi tek tako, narocito ako se one ponavljaju nekoliko puta. Volim sto ga sad vecina opet vidi kao heroja, mada to u pocetku i nije bilo tako!!

ZIZOU FOREVER!!!!
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2006   #3
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

A jel zna mozda neko sta je onaj Italijan rekao Zidanu? Mene to kopka.........
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2006   #4
Anonymous
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce
A jel zna mozda neko sta je onaj Italijan rekao Zidanu? Mene to kopka.........
Rekao mu je da mu je majka teroristicka kurva i da mu se sestra j..e sa pola Francuske...(a majka mu bas na taj dan zavrsila u bolnici)
  Reply With Quote
Old 13-07-2006   #5
SjeNiiCaNka
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Jusufovce
Quote:
Originally Posted by Tahirovce
A jel zna mozda neko sta je onaj Italijan rekao Zidanu? Mene to kopka.........
Rekao mu je da mu je majka teroristicka kurva i da mu se sestra j..e sa pola Francuske...(a majka mu bas na taj dan zavrsila u bolnici)


Nije..reko mu je da su svi alzirci teroristi i da mu je sestra prostitutka! tako sam ja citala
  Reply With Quote
Old 13-07-2006   #6
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

I ja sam cito ovo sto je Jusufovce reko. Ako je to istina, neka ga je i udario. Eh, sto mu ne polomi zabarske zube, da mu vise tako nesto ne padne na pamet!!!
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2006   #7
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

ProlaZIDAN,ProlaZIDAN,prolaze godine...Zidan je veliki fudbaler,nesumnjivo,velike su mu zasluge za evropski fudbal a i svetski.

To sto je uradio,uradio je,povratka nema.Kao covek,opravdavam njegov odgovor na provokaciju,a vrijeme ce pokazati dali je pogrijesio..

Sellam svima!!!!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2006   #8
Kemoni
Gost
 
Posts: n/a
Default hahaha

Ovako kao prvo Italijani nisu zabari a to kod naseg narod ono sto su Komunisti vrsili propagnadau.

Zabe Jedu svi, A Zaba je Francusko jelo to oni sto neznaju pa kazu za Italijane da su zabari.

Kao drugo Sinoc gledo sma TF1 Francuska televiziija kako Zidan daje intervju pa ona novinarka TF1 ona mora da mu pomaze kako bi on zavrsio,novinarka odgovorila a ne on. Francuski Mediji su oni trenutaka digli prasinu kako je ga Materazzi nazvao teroristom ITD a sada ispade smo jedno i to nije bas da se veruje vidjecemo sat ce FIFA presuditi.

Ja nerazumjem sto ovi na forumu toliko s ezivciraju kad aod toga oni nemoj nikakve koristi,Sto kaze nas narod svoj Hleb jede a tudju brigu brizi.
  Reply With Quote
Old 13-07-2006   #9
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Meni je to sto Italijani ne biraju sredstva, pa od fudbala prave onakav cirkus. Ponekad je bolje casno izgubiti nego pobedit prljavo
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2006   #10
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

OVDE NEKI POKUSAVAJU DA BUDU VECI KATOLICI I OD PAPE....



elem...

Nije sportski ali desava se,i to je za coveka pa taman i ako je on i ZINEDIN ZIDAN jedno od najzvucnijih imana savremane fudbalske storije...

LIcno,zao mi je sto je tako se zavrsilo i ao niam gledao utakmicu te veceri gledao sam per snimaka sa raznih televizija,i svi uglavnom imaju los stav....

Ja ga podrzavam drag mi je...

I ako je bolje bilo da je onog ciganina saceko na ulasku u svlacionocu pa da ga ZAVARI po meraku,ali poslednja prvu ne stize...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2006   #11
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ako je tacno, to da mu je uvredio sestru i majku... onda je pogresio sto nije jos na licu mesta, kad ga je oborio jos kopackom u glavu!



Za takve stvari on je jos i premalo reagovao...



Pozdrav
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2006   #12
Redzi
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ljuti Sandzak
Godine: 42
Posts: 7
Default

pa nije to ... divlji je to Alzirac-kako ga je roknuo-bravo Y-Zinedin
Redzi is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2006   #13
djina
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2006
Location: U skrivenom kutku
Godine: 50
Posts: 38
Default

djina is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2006   #14
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Vidim ja da se ovde opet kuha nesto zeznuto. Dajte da smirimo strasti dok ne dodje do nekog sukoba opet, jednom smo bili svedoci toga, i znamo kako to obicno prolazi. Normalno da ce svako branit onoga za koga navija, i nikad se necemo slozit da li je Zidane postupio ispravno ili ne. Da bi izbegli prozivke i, nedaj boze, teske rijeci, hajde da tu odluku prepustimo onima ciji je to posao, jer je nama, sto se kaze, "ni iz dzepa, ni u dzep" ko je tu bio u pravu.

hvala
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2006   #15
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Pa dobio je sta je zasluzio za najbolje igraca na prvenstvu zlatku loptu,a za nesportski gest crveni karton i sta sad tu ima da se polemise,sad je samo pitanje dal bi mi uradili sto i on ja licno nebih,jer iz tog duela je izasao italijan pobednik a ne zidan......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2006   #16
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Pa nebih rekao da je izasao kao pobednik...

Fifa je pocela posle zidanove izjave i protiv italijana sada istragu... ako vredjanje ostane na osnovu majke i sestre bice i on kaznjen, a ako bude na visini teroriste ili nacionalnoj osnovi onda preti italijanima cak i gubljenje titule svetskog prvaka... jer kao sto znamo... pravilo broj 1 u FIFI je, nema nacionalizma...

Be Guests by Friends. Zu Gast bei freunden!



A to isto vazi i ovde!



Pozzz
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2006   #17
SjeNiiCaNka
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic
Pa nebih rekao da je izasao kao pobednik...

Fifa je pocela posle zidanove izjave i protiv italijana sada istragu... ako vredjanje ostane na osnovu majke i sestre bice i on kaznjen, a ako bude na visini teroriste ili nacionalnoj osnovi onda preti italijanima cak i gubljenje titule svetskog prvaka... jer kao sto znamo... pravilo broj 1 u FIFI je, nema nacionalizma...

Be Guests by Friends. Zu Gast bei freunden!



A to isto vazi i ovde!



Pozzz


e pa dabogda bas izgubili titulu ko zna kako bi igra zavrsila da nije zidane dobio crveni karton
  Reply With Quote
Old 14-07-2006   #18
Sadik
Gost
 
Posts: n/a
Default

Nebi se bas slozi sa tobom Resko nije sad u pitanju ko je ispao pobednik jer je to Pirova pobeda zabara. A ZIDAN je moralni pobednik i njega cijela Francuska podrzava i sam Sirak.A ovim je gestom pokazo da se ne moze tek tako vrijedjati necija familija. a stavite se vi svi u njegovu situaciju kako bi samo reagovali, ko nebi reagovo kao on on je kukavica. A ja sam sinoc gledao nemacku televiziju i prikazali su kako zabari treniraju da padaju i simuliraju faulove, a to je bilo poslije i na srpsku televiziju.
  Reply With Quote
Old 15-07-2006   #19
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ma ok je da je Zidan moralni pobednik to i ja kazem,ali Italijan je ostvario cilj,ko zna sta bi bilo da je Zidan ostao......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
zidan, zinedin


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:47. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)