SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 15-10-2007   #141
xDzenix
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl
xDzenix,imas dobrososlicu od mene....

I jedan savet,od iskusne forumasice: Ne pisi u ovoj temi,jer kad spada u bolesti-zavisnosti.Kad jednom pocnes..... Evo,ja sve cinim da prekinem da dolazim ovde,ali.....

Jos jednom,dobro nam dosla!


Hvala na dobrodoslici.
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 15-10-2007   #142
xDzenix
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by STRANAC
Quote:
Originally Posted by xDzenix
Ma ne, zasto bih napustila? Tu sam ja, ne brini...


ma nego sta,niko te nije uvredio,

svi mi imamo svoje stavove i

IDEMO DALJE...


Pa hvala Bogu da je tako. Samo bi nam jos trebalo da jedni druge vrijedjamo.
  Reply With Quote
Old 15-10-2007   #143
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

sta ima da se svadjas

muftija je jedan i da smo zdravo hahaha

joj rele sve vise svakog dana ovi moji napreduju sve nas vise hahhaha
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2007   #144
xDzenix
Gost
 
Posts: n/a
Default

Mislis muftija IZ je jedan.. Da, da...
  Reply With Quote
Old 16-10-2007   #145
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by xDzenix
Aha, a ne mogu biti na odmoru??? Ma da, kao sto vidim ovdje je sa vama nemoguce voditi razgovor...



Ipak je ovdje SDA u pitanju, i nista drugo. Samo vi nastavite da podrzavate svoju stranku umjesto IZ koji je nas jedini spas...



A u medjuvremenu, saznacemo jednog dana istinu.. Ali ko zna, kako neki razmisljaju, kao na primer Srbi u vezi Milosevica, ostaju i dalje isti, tako ce i neki smatrati herojem Sulejmana Ugljanina. Zalosno!



Toliko, dragi moji, ne ljutite se, ostajte mi zdravo...





P.S. - Haman, "OS" svuda si ti... :P


ma kakav SDA, Sjenica je vazda bila poznata da nismo neki "navijaci" SDA-a....Snama mozes u normalan razgovor, normalni smo ljudi ali eto svako ima svoje misljenje i svako to treba da postuje, to se zove demokratija, mozda je i nema u NOvom Pazaru ali sto posto kod nas u Sjenicu.. nemoj mi zamjeriti
  Reply With Quote
Old 16-10-2007   #146
xDzenix
Gost
 
Posts: n/a
Default

hehehehehehehe... Da, da, to mogu zakljuciti iz ovih komentara, taman nikad ne cula za Sjenicu a kamoli bila u njoj!



Sta ces, "os", mi ne znamo sta je demokratija...



hahahahahahha...
  Reply With Quote
Old 16-10-2007   #147
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by xDzenix
hehehehehehehe... Da, da, to mogu zakljuciti iz ovih komentara, taman nikad ne cula za Sjenicu a kamoli bila u njoj!



Sta ces, "os", mi ne znamo sta je demokratija...



hahahahahahha...


nema ljutne neznaci da smo "pogresni" ljudi ako ne podrzavamo tvoje misljenje! svakom svoje
  Reply With Quote
Old 16-10-2007   #148
feksem
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bihać
Godine: 59
Posts: 77
Default

Slušala sam u više navrata muftiju Zukorlića,najčešće putem srpskih medija.Očito je da je jako načitan i elokventan,za razliku od polupismenog Ugljanina.Sramota je da Suljo predstavlja sandžačke Bošnjake!U Bajramskom intervjuu na svojoj RTV,jadnik je napamet naučio 5-6 nezgrapno sročenih rečenica i samo ih ponavlja!Nije daleko u tom smislu odmakao ni samoprozvani reis Zilkić!Sigurno je da i muftija Zukorlić ima mahana(a,ko ih nema?)No,pametnom Bošnjaku treba da je jasno da se Zukorlić našao na putu srpskoj propagandi i samovolji,što znači da on i nije bitan koliko je bitna dalja sudbina naših sandžačkih Bošnjaka,i u duhovnom i u vjerskom smislu,kao i u smislu opstanka na tim prostorima.Otkad je to Beograd duhovni i vjerski centar sandžačkih Bošnjaka?Valjda je naš reis Mustafa ef.Cerić,a duhovni i vjerski centar je Sarajevo!

Bila sam za vrijeme Bajrama u Sjenici.Nikog nisam čula da podržava samoproglašenog reisa Zilkića.što me obradovalo.

Sve podjele među muslimanima odličan su način za pokoravanje i asimilaciju istih.Slično je pokušao i Fikret Abdić u Krajini,pa sad truhne u zatvoru!A sve zbog srpskih interesa!
feksem is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2007   #149
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Feksem,ima jedan ajet u Qur'anu koji dovoljno govori o ljudima poput Zilkica,Makica,Jusufspahica,Abdica,Ugljanina...:



"A doista je jadno ono za sto su se prodali, kad bi samo znali!" (El-Bekara, ajet, 102)



Drago mi je da si se ukljucila u ovu temu jer Sandzacki intelektualci nesmiju vise dozvoliti sebi indiferentnost u odnosu na politicka,drustvena, i uopste,svakodnevna,zbivanja u nasem regionu.Selam
  Reply With Quote
Old 16-10-2007   #150
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Riki ovo sve dijaspora,nisu na licino mesto pa nisu upuceni dovoljno,,na svakom skupu nas ima vise, SDA ubedljivo ima najvise glasova,uvijek je tako bilo i ako bog da tako ce i biti.......

a od zukorlica cu da trazim pare za reklamu, jadnika jos jedino ovde neko pomene .......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2007   #151
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

kako bre dijaspora kazes sam da covek pise sa telekoma hahaa

tesko ti imat veliki skup dovedes hanku paldum halida pa i crni ciganin bi vam doso ahhaha

uh kako nas je sve VISE I VISE MASALA hahahha

nemoj da ti je krivo

ps rele imam resenje za ovo oko mesihata

haj ja i ti da bacimo jednu neljuti se covece pa ko pobedi nek njegov bude muftija hahahha
riki is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2007   #152
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce
na svakom skupu nas ima vise...


To je zato sto vecina normalnog svijeta ne izlazi po ulicama i po mitinzima da halace za Suljom i za njegovim podanicima...

Navedi mi ime samo jednog normalnog i nezavisnog intelektualca da podrzava Suljokratiju???NEMA NI JEDAN!!!

Spao je na saku bednika kojima je najprije opr'o ono malo mozga sto su imali a sad ih ubacio u centrifugu,sa Zilkicem,Makicem i Jusufspahicima da se sa njima okrecu i preturaju dok im i ono "ljicak" mozga ne iscuri.

Ali neka,docicete vi kod "nas" na peglanje kad-tad.
  Reply With Quote
Old 16-10-2007   #153
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Quote:
Spao je na saku bednika
Nemoj tako 36310, ima ovde njih koji su njegovi pripadnici, a ti ih direktno tako nazivas. Nije da< se mijesam, drzim se po strani ovde, ali mislim da nije lijepo.

Nemoj da zameris, ovo ti kazem uz duzno postovanje tvojih godina i ocigledne inteligencije.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2007   #154
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

E ako ti dodjem j... me slobodno, pa posle peglaj..

e jedan intelektualac jedan glas,opet ti kazem mozda smo mi saka bednika al smo vecina,izgleda da je Sandzak pun ti bednika,ljudi koji halacu,i ljudi koji su opranog mozga...svejedno meni se takav Sandzak i sandzaklije svidjaju i uzivam ziveci u njemu.........
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2007   #155
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

Quote:
Originally Posted by Crni Gruja
Quote:
Spao je na saku bednika
Nemoj tako 36310, ima ovde njih koji su njegovi pripadnici, a ti ih direktno tako nazivas. Nije da< se mijesam, drzim se po strani ovde, ali mislim da nije lijepo.

Nemoj da zameris, ovo ti kazem uz duzno postovanje tvojih godina i ocigledne inteligencije.
ti i neznas kako izgleda glasacka kutija

sedi dje sedis i nemijesaj se u muske razgovore hahahhahahaha

sad ti slomih sijelicu pred kucom hahha
riki is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2007   #156
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hehehehe, otiso Elvir Ademov u Nemacku, mora sad neko drugi to da preuzme



Ne, stvarno se ne mijesam, ali eto samo sam to morao da kazem. Nadam se da se niko nece uvrijedit, nije mi namera da ikog omalovazavam. Ipak ja mislim da sam ovde najobjektivniji, jer ne podrzavam ni jedne, ni druge a ni trece(g)
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2007   #157
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

hahaha muftija je zakon hahha
riki is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2007   #158
feksem
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Feb 2007
Location: Bihać
Godine: 59
Posts: 77
Default

U ovakvim polemikama ne treba se vezivati i slijepo vjerovati nijednoj stranci,pogotovo ne Suljinoj SDA.Bitan je opći utisak o realnom stanju:sve se to dešava po direktivama iz Beograda,a krajnji cilj je podjela i obezglavljivanje Bošnjaka,naročito u vjerskom i nacionalnom smislu.Činjenica je da je jedan reis!Ne smijete izmišljati i proglašavati paralelnog reisa!To je van svake pameti!Mućnite malo glavom!Ne povodite se za nesuvislim i poltronskim izjavama Ugljanina!Ako je on intelektualac vrijedan posluha i pažnje,jadni su onda svi sandžački Bošnjaci!Sramota me

kad moram objašnjavati poznanicima i prijateljima ko je Suljo.Ljudima nikako nije jasno kako su Sandžaklije intelektualno jaki,a vodja im Suljo!Živa smijuruja!

P.S.Tahirovče,iako ne živim u Sjenici više od 20god.,odlično sam upoznata sa tamošnjom situacijom iz više izvora.Doduše,često dodjem tamo kod roditelja i rodbine,pa čujem informacije iz prve ruke.Srdačan selam svima,ma kako neosviješteni bili!
feksem is offline   Reply With Quote
Old 17-10-2007   #159
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Crni Gruja
Ne, stvarno se ne mijesam, ali eto samo sam to morao da kazem. Nadam se da se niko nece uvrijedit, nije mi namera da ikog omalovazavam. Ipak ja mislim da sam ovde najobjektivniji, jer ne podrzavam ni jedne, ni druge a ni trece(g)


Uopste se nisam uvrijedio...taman posla.

Takvi smo mi u Sandzaku karakterni i temperamentni a po neki(kao na primer Resko) i tvrdoglavi...Samo ovaj put je naiso na tvrd orah.



"Tvrd je orah voćka čudnovata! ne slomi ga,al zube polomi!"(Njegos)



A i to sto nisi ni za jedne ni za druge ni za trece znaci da imas neki stav i da razmisljas svojom glavom.

A to je vec nesto!

Meni su licno,posle onih koji ne razmisljaju svojom glavom,najodvratniji oni koji lazu tudjom glavom.A takvih je,na zalost,mnogo.
  Reply With Quote
Old 17-10-2007   #160
fraer
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 43
Posts: 210
Default

Selam svima!



Sad ispade da svi oni koji su prije podržavali Mustafu Cerića, bosanskog reisa, više nisu uz njega, nego su se priklonili Koštunicinom reisu Zilkiću. Meni samo nije jasno: KAKO NE VIDITE DA JE SUKOB KOJI UPRAVO (I MEĐU VAMA) TRAJE KRAJNJI CILJ I POSLJEDICA IMBECILNE POLITIKE KOJU SU VODILI I SULJO I RASIM?! Zar niste shvatili da se vam se iz Beograda nameće podjela i princip isključivosti (ako nisi za Rasima, onda si za Sulju - "ili-ili") i da rasprave o tome ko je u pravu odgovaraju samo beogradskim vlastima?



Ovi što podržavaju SDA su kao partijsku obavezu shvatili prihvatanje validnosti novog reisa, ne zato što je novi reis validan, nego zato što im se nije sviđao postojeći muftija. Da je pravi razlog Zilkića i njegovih pristalica "ukidanje Zukorlićeve samovolje", kako su rekli, pobunu (ili nove izbore ili šta god) bi izazvali UNUTAR Mešihata, a ne osnivanjem novog.



S druge strane, načelni legitimitet Zukorlićeve POZICIJE (ne i samog Zukorlića) daje njegovim pristalicama za pravo da pokušavaju nasilu zauzeti džamije, da unose nemir, te da dozvole da policija oskrnavi Božiju kuću. Neko je napisao da ne podržava Zukorlića nego instituciju muftije i ja bih se sa tim najprije složio, jer znam vrlo dobro ko je i šta je Zukorlić.



Kad ja, kao nevjernik, vidim te stvari, ne mogu da shvatim da ih vi ne vidite. Kad je Zilkić došao u Novi Pazar, njegove pristalice su tekbirale, a Zukorlićeve zviždale, da bi samo nekoliko minuta kasnije bila obratna situacija.



Od slijepe GLUPOSTI i neshvatljive netrpeljivosti ni jedni ni drugi nisu shvatili da ZVIŽDE NA TEKBIR, NA ALLAHOVO IME!



Ponavljam, ni pet para ne dajem na ORGANIZIRANU VJERU, ali sam iskreno bio nesretan kad sam vidio kakao se i jedni i drugi brukate, na radost Vlade Srbije, tojest dr. Vojislava Kalašnjikova. Neka vam je na čast, pokazali ste koliko ste zaostali, slabi i povodljivi. Kako ne shvatate da će se, kad se Kosovo odvoji, Sbrija baviti Sandžakom jer je proces koji su pokrenuli nezaustavljiv?! Razdiranjem muslimana po političkim (jer ovo nije vjersko, nego političko pitanje) šavovima je prvi korak u tome, samo što ste toliko zatucani da ne vidite dalje od svojega nosa i od dnevnopolitičkih baljezgarija koje serviraju mediji poput Kurira. Kad se ta naci-publikacija stavila na stranu Zilkića, treba odmah da vam je svima jasno koliko je sati, a ne da raspravljate ko je u pravu!



Bio sam u Sjenici i Novom Pazaru u ponedjeljak i ne mogu se načuditi količini otrova koji je prosut među ljude.



Treba da vas je sram.
fraer is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
mešihat, novi, osnovan, sandzaka


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Novi clanovi borichi Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 90 12-06-2012 22:37
Predlog Himne Sandžaka Talino Politika Sjenice 17 27-02-2009 21:25
Novi Internet Cafe Emotivni_Razbijac Sjenički lokali 12 21-06-2008 23:54
Novi programi za mobilne uređaje Tahirovce Hardware - Software - Mobilna telefonija 7 10-03-2008 10:23
Novi BMW serije 5 iSelektor Automobili 0 17-01-2008 03:02


All times are GMT +2. The time now is 10:04. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)