SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 5 votes, 4.20 average.
 
Old 29-03-2009   #21
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

DOBRO NAM DOŠAO,"SJENIČKI SNIMATELJU",HRONIČARU NAŠEG VREMENA!
UZ TEBE JE SIO FORUM WWW.SJENICA.COM
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 29-03-2009   #22
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

Bravo LjUDINO,!!!...to si bio i ostao...
ne dozvoli da ti ponos oduzmu,ako su ti kameru uzeli,glavu gore,a mi ne sumnjamo u tebe.Hvala sto si se licno javio.Selam...
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009   #23
Dzigal
Dzigalce
Dobar
 
Dzigal's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 1,324
Default

Dobro nam doso Sjenicki Snimatelju velika podrska od mene za tvoj trud i rad i sve sto si ucinijo za nas grad. Od srca ti zelim uspeh u svemu sto budes snimao i sliko za nas grad. Gospodina TURKOVICA TREBA DA BUDE SRAMOTA I STID ZA TAKO DELO STO JE URADIJO.
Dzigal is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009   #24
misis
Registrovan
Domaćin
 
misis's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Godine: 55
Posts: 4,065
Default

Quote:
Originally Posted by superbaka View Post
Poshto su nashi politichari u shoku shto se po zapadu nacionalizuju banke, koje smo mi tek rasprodali,nemaju ni vremena ni interesa da gledaju kako bogate zemlje pomazu svojim medijima,ja ovo govorim generalno o svim medijima u Srbiji.Ako o tajkunima ne pishu kako oni zele,on se kod vas vishe necje oglashavati.Ako o politicharima ne pishete onako kako mu se svidja,on cje vas optuziti da radite po direktnom nalogu njegovog protivnika.Eh,to je to shto je dovelo do uklanjanje jedinog nasheg izveshtacha Rama Tahirovicja,nije mi samo jasno da li znaju pojedini ljudi koliko je izvestio samo za nashe ljude koji se nalaza u Dijaspori.i koji bi to novinar mogao njega da zameni u tome.potrebno bi mu bilo najmamje 10 godina da udje samo u sushtinu izveshtavanja.Zamislite samo kome je to pali na pamet da tako neshto i predlozi a tek da uradi da ovog nasheg jedinog izveshtacha i objektivnog novinara skloni sa svog radnog mesta.....Ovim upucjujem javni protest svim chelnicima u Sjenicu da malo povedu rachuna koga i kad treba otpustiti i da Rama vrate gde pripada a ujedno pozivam sve ljude iz Dijaspore da se pridruze podrchi nashe najboljeg novinara Rama TAhirovicja.........zelim da pozdravim sve nashe ljude u Dijaspori i da dodam da nema Rama ne bi znali shta se radi u vash savichaj.......pozdrav svima.....
ovakvog komentara i analitickog osvrta nema ni u dopisnistvu stranih medija...(moracu ti kupovati cigare za ovaj teksti i cebe pride)...salu na stranu...
POTPISUJEM post
__________________






Bože, ja te ne molim
da me oslobodiš
od životnih patnji,
nego te molim
da me u patnjama ne napustiš.


R. Tagore
misis is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009   #25
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Moze taj Muriz bit predsednik sto puta, nikad to covek bit ne moze cim nesto tako moze da dozvoli. A ti Ramo ne daj svoj obraz, ako su oni svoj okaljali ti glavu drzi gore! Mahsuz selam za tebe, i da znas da smo zaista uz tebe!!
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009   #26
homar
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by sjenicki snimatelj View Post
Ovim putem bih voljeo da se zahvalim prof-novinarki Zejni Memic na ovom clanku i zalaganju za moje vracanje na mjesto snimatelja. Zejna to najbolje zna jer je bila u slicnoj situaciji kada su njoj, kao i sad meni, SDP-ovci ukinuli emisije koje je vodila petkom- 'Sandzak pita'. Takodjer bih se zahvalio i svim ovim ljudima koji su prepoznali postenje i kvalitet kod mene. Ja cu i dalje nastavit da vam saljem sva najnovija desavanja iz Sjenice, a to mi predsjednik Turkovic ne moze uskratit.
U Sandžaku u posljednjih 20 godina svaka polirika je imala svoje novinare, onog trenutka kada se neki novinar trznuo da piše objektivno bez stranačkih primjesa, bio je odstranjen i diskriminisan od zvanične vlasti. Moja puna podrška slobodnom novinarstvu, naravno tu moraju biti perjanice koje će na svojim plećima ponijeti taj rizik, al neko mora. Ovaj put Zejna, Ramo..., očekujem da im se pridruže svi slobodno misleći novinari, koji će običnom građaninu koji živi u mraku destine godina, objektivno i realno prenijeti čijenice koje su vezane za sve ono što ga okružuje.
homar is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009   #27
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

mozda se ovo moze dobro opisati jednom otrcanom frazom: sve je ovo plod »bezobzirne osvjete iz niskih pobuda« i forsiranja licnih interesa!
il ce mi neko reci da je ovo za "DOBROBIT" sandzackom narodu ??!!
jes vala kao i sve dosad sto uradise ovi nasi nesposobni politicari i podjelu naroda i mesihata itd itd i da ne zaboravi podjelu ono nesto "malo" para izmedju sebe
ako je to maslo predsjednika neka ga je sram i nek mu je na cast!
a ima jedna dobra i za tog predsjednika "poljem se siri smrad kostiju" ...
a da to dje nisi snimo CRNI Ramo????? .........
e pa nemojte pokazivat onu sramotu pobogu!

a sto se tice Rama Tahirovica - Legenda - sta drugo reci?!

ja ne znam ni jedno loseg Rama Tahirovica u Sjenici
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 29-03-2009   #28
Shurjak
Gost
 
Posts: n/a
Default

BRAVO- KRALJ SI BIO I OSTAO!!!! Sta od nesposobnih ljudi mozes ocekivati,nego zavist,strah! ko je njemu kriv sto nema kulturu izrazavanja,pa se zbuni tvojom kulturom, znanjem.Veliko ti hvala sto si nam ucinio zadovoljstvo i javio se! UZ TEBE SMO DO KRAJA! MAHSUS SELAM.
  Reply With Quote
Old 30-03-2009   #29
šinter
Gost
 
Posts: n/a
Default

BIO JEDNOM JEDAN ˝LAV˝
KAKAV ˝LAV˝ STRAŠAN ˝LAV˝
NAROGUŠEN I LJUT SAV
NE PITAJTE ŠTA JE JEO
TAJ JE JEO ŠTA JE HTEO
PA POJEO ˝PEŠTER˝ CEO

Hajde bolan Ramo, nemoj mu se sjekirat, ovakav skot i ne zaslužuje da ti izvještavaš o njemu, imaju oni TRKOPIŠA, nek mu da jedno jagnje i blečak radi!!!
  Reply With Quote
Old 31-03-2009   #30
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Danas je bila sednica SO Sjenica, snimao je neki Zoran iz Novog Pazara, valjda im taj Zoran snima objektivno ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2009   #31
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ccccc zalosti....
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2009   #32
Shurjak
Gost
 
Posts: n/a
Default

danas sam bila na skupstinu,posto su usvojili tacku o teskoj situacuji u PIK"PESTER"I mogu vam reci da je neobicno bez RAMA.Zato molim sve forumase koji zive u Sjenici da pocnemo sa prikupljanjem potpisa za Peticiju,da se RAMO vrati tamo gdje mu je mesto,ako Muriz ima tremu od njega neka podnese OSTAVKU, jer i onako nezna nista da kaze,niti sta da objasni. Casnije mu je da prizna da nezna,nego da natura lazi na RAMA! Veruj te da je gori od dece u predskolsko. 100xje obalijo flasu od kole,vise je on ometao skupstinu,nego deca cas!!!
  Reply With Quote
Old 01-04-2009   #33
superbaka
Registrovan
Domaćin
 
superbaka's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Location: nova varos
Posts: 16,390
Default

Josh jedna podrshka od mene za Rama.....
__________________
superbaka is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2009   #34
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Joj Bako legendo

Rece Edo Majka

Brdjani postaju gradjani
do jucer svjetla gasili sjekirama
a sad su u odijelima - a bogami i u kancelarijama ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2009   #35
dahtim
Gost
 
Posts: n/a
Default

Vuk dlaku mijenja a gospoda sa subarama nikad,seljak postaje gradjanin a gradjanin delegat a radi stomu subara kaze.Povedite kanpanju protiv takvih ljigavaca ignorisimo takve ljude i DAJMO PODRSKU COVEKU KOJI PRENOSI ISTINU;ako ga ljigavci mrze mi RAJA ga volimo i cenimo njegovo zalaganj.ZIVELA SJENICKA LEGENDA TAHIROVIC RAMO.SELAM MU PRENESI MOLIM TE Tahirovce
  Reply With Quote
Old 01-04-2009   #36
dahtim
Gost
 
Posts: n/a
Default

koje protiv RAMA taj je protiv Sjeice SJENICAKA protiv boljeg sutra ako tako nam i treba kad glasamo za neke stranke koje nebi trebale ni da postoje jer one nemaju u statutu zastitu interesa muslimanskog zivlja zato uticite na najblize da se glasat mora za takvu stranku koja ima statut i u statutu pod br.1 zastita interesa muslimanskog naroda.Znal ta sdp dase velike pare izdvajaju za zastitu slobodnog govora Novinara a to drustveno zlo (.....)sram me damu napisem ime napada coveka koji nas obavestava sta ima novog u zavicaj posaljite mi adresu damu napisem jedno lipo pismo SELAM SVIM KOJI CENU RAD RAMOV.
  Reply With Quote
Old 01-04-2009   #37
foto_Sapko
Blok
Dobar
 
foto_Sapko's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Location: SJENICA KLADNICA
Godine: 39
Posts: 1,396
Default

e barbi svaka ti cast za ovu PJESMU extra je i prava tako i treba samo mi krivo sto se ja nisam sjetio nje SELAM RAMAGA NAJJACI SI
__________________


Kladnicanin al najljepsi
foto_Sapko is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2009   #38
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Stvar je u tome sto se isto desava bilo koja druga stranka da dodje na vlast. U ovom slucaju zrtva je Ramo, kada se bude mijenjala vlast zrtva ce biti neko drugi ali dokle tako.
Hocu da kazem, nije bitan kvalitet i strucnost , bitna je stranacka pripadnost, zato se i nalazimo na samom dnu a opet za sve to je kriv, ko drugi nego sam narod Sjenice
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2009   #39
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Stvar je u tome sto se isto desava bilo koja druga stranka da dodje na vlast. U ovom slucaju zrtva je Ramo, kada se bude mijenjala vlast zrtva ce biti neko drugi ali dokle tako.
Hocu da kazem, nije bitan kvalitet i strucnost , bitna je stranacka pripadnost, zato se i nalazimo na samom dnu a opet za sve to je kriv, ko drugi nego sam narod Sjenice
bravo legendo...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2009   #40
AMELA
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 34
Default

Quote:
Originally Posted by senko76 View Post
ptpuna podrska od mene,zelim isto pomoc ovoj ideji(DA UCESTVUJEM)SELAM
LIJEPO OD VAS STO SE ORGANIZUJETE DA POMOGNETE SVE NAS TJ.NASEG SNIMATELJA
JA BI REKLA DA SVE TO MALO SACEKA DA TOJ VLASTI OBIJU ROGOVE
JER DRUGI PUT MU NECE SAMO ODUZET KAMERU,VEC CE GA PRETUC
AMELA is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
protesta, znak


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Donacija U Znak Secanja Na Alena Salihagica Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 24 23-11-2007 11:39


All times are GMT +2. The time now is 00:07. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)