SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 18-12-2008   #41
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Kao da je to uopste bitno, mlatiti praznu slamu. Nama je tih sjednica njihovih i odluka na istim preko glave, papira i potpisa, sporazuma i dogovora .
Ne interesuje nas kako se saziva i odrzava sjednica , interesuju nas rezultati posle tih sjednica a osim tuca za druge rezultate nesto neznam
A NEKIMA JE PREKO GLAVE NJIHOVIH KRADJA, FABRIKA, POGONA, BOGATSTVA I OTIMANJA OD RADNIKA......NJIHOVE PODANICKE ULOGE U JULU SPS U...UVLACENJA MIRI, SLOBI,MUFTIJI.........
  Reply With Quote
Sponsored Links

Old 18-12-2008   #42
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Elvis-Eko View Post
Kao da je to uopste bitno, mlatiti praznu slamu. Nama je tih sjednica njihovih i odluka na istim preko glave, papira i potpisa, sporazuma i dogovora .
Ne interesuje nas kako se saziva i odrzava sjednica , interesuju nas rezultati posle tih sjednica a osim tuca za druge rezultate nesto neznam
NJIHOVE NADMENOSTI,UOBRAZENOSTI,BEZOBRAZLUKA, DRSKOSTI, NISKOSTI, MIZERNOSTI........
  Reply With Quote
Old 18-12-2008   #43
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Mani sa suplje demagogije @Vellsan...iznosis ovde neke stvari zbog kojih ste upravo Vi u ocima bosnjackog naroda omrzli i SDA i njenu (kvazi-patriotsku) politiku!
(Ako se to uopste moze nazvati politikom???)
Da budem jasan,ja zaista neznam kakvi su ovi novi ali sasvim sigurno znam da od vas gorih nema!!!
  Reply With Quote
Old 18-12-2008   #44
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

@vellsan
jako mi je drago da se ni ovoga puta nisam prevario u proceni osobe,
i odmah sam te osetio da si ovde po zadatku da blatis SDP i sve one koji nisu sda...
a,ja ti sada kazem,da takvim delovanjem kao sto ti sada radis,i oni slicni tebi doveli ste do toga da jedan nacionalni pokret ocitan u liku i delu sda, zauvek posaljete na smetiliste sandzacke politicke istorije...
neka vam je sa srecom...
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2008   #45
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

O odlasku u istoriju si pricao i prije 8 meseci, obecal ti da ako pogresis u proceni vise neces oko politike
salim se naravno, samo ti pisi ....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2008   #46
suad
komsija
Početnik
 
suad's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: bec
Godine: 57
Posts: 524
Default

zar je uopste bitno kako su smijenjeni vecina je odlucila
suad is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2008   #47
vellsan
Gost
 
Posts: n/a
Default 3610

[quote=36310;92253]Mani sa suplje demagogije @Vellsan...iznosis ovde neke stvari zbog kojih ste upravo Vi u ocima bosnjackog naroda omrzli i SDA i njenu (kvazi-patriotsku) politiku!
(Ako se to uopste moze nazvati politikom???)
Da budem jasan,ja zaista neznam kakvi su ovi novi ali sasvim sigurno znam da od vas gorih nema!!![/quote

STVARNO TREBA DA MRZIS ONE KOJI SU OPLJACKALI OVAJ NAROD, DVIJE NAJVECE FIRME PESTER I VESNU, STO DANAS TE ISTE RADNIKE RABE KAO SVOJE NAJAMNIKE ZA MIZERNE PLATE...A TI I DALJE NEZNAS KAKVI SU ONI...

STA JE TO STO TI MUTI RAZUM.....
  Reply With Quote
Old 18-12-2008   #48
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
O odlasku u istoriju si pricao i prije 8 meseci, obecal ti da ako pogresis u proceni vise neces oko politike
salim se naravno, samo ti pisi ....
pa,i Nostradamus je gresio u nekoliko meseci,nemoj ni meni zamerat...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2008   #49
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ma kako tebi da zamerim, ja to za tvoje dobro da se ne provalis opet.
i da te napomenem da si obecao da ces radi mene glasati za SDA, e nekim mojim proracinima bices tu za izbore, to ima rts da snimi .....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 18-12-2008   #50
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Ma kako tebi da zamerim, ja to za tvoje dobro da se ne provalis opet.
nema ovde provala,to ti se smao cini...

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
i da te napomenem da si obecao da ces radi mene glasati za SDA, e nekim mojim proracinima bices tu za izbore, to ima rts da snimi .....
a,da sam ti obecao jesam,za tebe bih rado uradio i mnogo vise...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2008   #51
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by vellsan View Post
NJIHOVE NADMENOSTI,UOBRAZENOSTI,BEZOBRAZLUKA, DRSKOSTI, NISKOSTI, MIZERNOSTI........

Vidim, kao njen pristalica, naucio si dobro osnovne karakteristike voljene stranke, pogotovu ove dvije zadnje, pa ih pripisujes drugima. Doduse, u pravu si ti , nisu ni ovi zlatni, ali kao sto rece moj postanski, od vas gorih nema. Bravo momcino ,bice nesto od tebe
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2008   #52
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Kakvi smo mi mozemo lijepo videti na primeru "Tahirovce-Stranac".
U sustini jedno te isto,zbog nekakvih tamo lijevih stranaka,umesto da raspravljaju o onome sto ce obojici donijeti dobro, oni se medju sobom trve....
Umesto da svojom politikom uticemo na Bg, da sto vise dobra bude usmereno ka Sandzaku,mi gledamo da jedni drugima "naturimo" i kakvo zlo nanesemo....
A u Bg to svima odgovara...jos sad kad su nam Srbi napravili rijaset,po kret nemamo sta da trazimo na dunjaluku....

Uzgred,secam se u vrijeme zacinjanja teme "Osnovan novi....",bilo je pominjano od strane x-grupacije (moram da se tako izrazim,nemam vremena da trazim bolju rijec):

"Kakav je to Zukorlic covek,teraju ga kolege sa svog mesta,dzemat ga tera odatle,politicari...i on ipak nece da ode! Mora da nije on tu zarad opsteg dobra,vec zarad svog dzepa!",
a on kakav-takav smijenjen je na ilegalan nacin (zao mi je sto ovi najgrlatiji ne znaju kako to "legalno" izgleda),ali to x-ovcima nista nije znacilo!
Sad kad su ti x-ovci smijenjeni njima ne odgovara, iako je to na potpuno legalan nacin..

A y-grupacija je tek posebna prica: uoceni nakon sto je ona davnasnja prava sda zavrsila svoj posao i stekla slavu,samo gledaju kako ce ukaljat izgled sda (ko da oni sami ne umiju da ga ukaljaju ),kako ce ih okrivit za nista nije uradjeno ili da je ovo sto je uradjeno,uradjeno pogresno!
I oni nasli podrsku u Bg, pa se sad takmice ko ce kom vece djubre bacit na glavu!
Oni gore glade brkove, gledajuci nas!!!

Naravno,volim Sandzak,Sjenicu,Sjenicake...al kad procitam ovo sto sam napisala,gadi mi se! Jadno!

Ljudi,je l mi stvarno ne mozemo da se osvijestimo?!?!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2008   #53
Sejo
Glas razuma:)
Dobar
 
Sejo's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Iza 7 gora, i 7 mora i 7 planina i....
Godine: 46
Posts: 1,379
Default

@Supergirl
Ni mladjeg clana, ni boljeg posta!!!
Posebno fino objasnjena situacija sa x-ovcima!!!
__________________
Ja medjutim, ti medjutish, on medjuti...
Sejo is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2008   #54
Jabuka Divljaka
Registrovan
Početnik
 
Jabuka Divljaka's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vocnjak Reflection's,...dijaspora
Godine: 54
Posts: 688
Unhappy

sellam aleikum wr wb

SDP stranku formirati, i to josh u 21.stoljechu,..

kakva li je to okupljena svita clanovam da mi je samo znati??!!!
__________________
i am nice,.. simple and excessive,..

etich and legal norms for Intelligence and national Future - my people of The Turkish Otoman Kingdom
Jabuka Divljaka is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2008   #55
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Valida ja i Ensar koliko god se prepucavali oko politike imamo super odnos, hocu da kazem - ne mislimo jedan drugom zlo...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2008   #56
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
Kakvi smo mi mozemo lijepo videti na primeru "Tahirovce-Stranac".
U sustini jedno te isto,zbog nekakvih tamo lijevih stranaka,umesto da raspravljaju o onome sto ce obojici donijeti dobro, oni se medju sobom trve....
Umesto da svojom politikom uticemo na Bg, da sto vise dobra bude usmereno ka Sandzaku,mi gledamo da jedni drugima "naturimo" i kakvo zlo nanesemo....
A u Bg to svima odgovara...jos sad kad su nam Srbi napravili rijaset,po kret nemamo sta da trazimo na dunjaluku....

Uzgred,secam se u vrijeme zacinjanja teme "Osnovan novi....",bilo je pominjano od strane x-grupacije (moram da se tako izrazim,nemam vremena da trazim bolju rijec):

"Kakav je to Zukorlic covek,teraju ga kolege sa svog mesta,dzemat ga tera odatle,politicari...i on ipak nece da ode! Mora da nije on tu zarad opsteg dobra,vec zarad svog dzepa!",
a on kakav-takav smijenjen je na ilegalan nacin (zao mi je sto ovi najgrlatiji ne znaju kako to "legalno" izgleda),ali to x-ovcima nista nije znacilo!
Sad kad su ti x-ovci smijenjeni njima ne odgovara, iako je to na potpuno legalan nacin..

A y-grupacija je tek posebna prica: uoceni nakon sto je ona davnasnja prava sda zavrsila svoj posao i stekla slavu,samo gledaju kako ce ukaljat izgled sda (ko da oni sami ne umiju da ga ukaljaju ),kako ce ih okrivit za nista nije uradjeno ili da je ovo sto je uradjeno,uradjeno pogresno!
I oni nasli podrsku u Bg, pa se sad takmice ko ce kom vece djubre bacit na glavu!
Oni gore glade brkove, gledajuci nas!!!

Naravno,volim Sandzak,Sjenicu,Sjenicake...al kad procitam ovo sto sam napisala,gadi mi se! Jadno!

Ljudi,je l mi stvarno ne mozemo da se osvijestimo?!?!


Odusevljen sam. Ne samo tekstom vec nacinom razmisljanja. Ovo je dokaz da nam omladina posmatra stvari svojim ocima, realno i objektivno. Ne dozvolite samo da manipulisu vama jer mladost koju imamo poput tebe, Nermina, vjerujem da ih ima jos, je samo dokaz za neku bolju buducnost
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2008   #57
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

...i treba nasa omladina da se sto vise ukljucuje u pojedine debate i da smelo i bez kalkulisanja ucestvuje u njima i iznosi svoja misljenja.

Bravo Girlice,opravdala si (kao i uvijek),moje visoko misljenje koje imam o tebi.
  Reply With Quote
Old 19-12-2008   #58
mersija
Registrovan
Domaćin
 
mersija's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Landskrona
Godine: 50
Posts: 6,463
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
Kakvi smo mi mozemo lijepo videti na primeru "Tahirovce-Stranac".
U sustini jedno te isto,zbog nekakvih tamo lijevih stranaka,umesto da raspravljaju o onome sto ce obojici donijeti dobro, oni se medju sobom trve....
Umesto da svojom politikom uticemo na Bg, da sto vise dobra bude usmereno ka Sandzaku,mi gledamo da jedni drugima "naturimo" i kakvo zlo nanesemo....
A u Bg to svima odgovara...jos sad kad su nam Srbi napravili rijaset,po kret nemamo sta da trazimo na dunjaluku....

Uzgred,secam se u vrijeme zacinjanja teme "Osnovan novi....",bilo je pominjano od strane x-grupacije (moram da se tako izrazim,nemam vremena da trazim bolju rijec):

"Kakav je to Zukorlic covek,teraju ga kolege sa svog mesta,dzemat ga tera odatle,politicari...i on ipak nece da ode! Mora da nije on tu zarad opsteg dobra,vec zarad svog dzepa!",
a on kakav-takav smijenjen je na ilegalan nacin (zao mi je sto ovi najgrlatiji ne znaju kako to "legalno" izgleda),ali to x-ovcima nista nije znacilo!
Sad kad su ti x-ovci smijenjeni njima ne odgovara, iako je to na potpuno legalan nacin..

A y-grupacija je tek posebna prica: uoceni nakon sto je ona davnasnja prava sda zavrsila svoj posao i stekla slavu,samo gledaju kako ce ukaljat izgled sda (ko da oni sami ne umiju da ga ukaljaju ),kako ce ih okrivit za nista nije uradjeno ili da je ovo sto je uradjeno,uradjeno pogresno!
I oni nasli podrsku u Bg, pa se sad takmice ko ce kom vece djubre bacit na glavu!
Oni gore glade brkove, gledajuci nas!!!

Naravno,volim Sandzak,Sjenicu,Sjenicake...al kad procitam ovo sto sam napisala,gadi mi se! Jadno!

Ljudi,je l mi stvarno ne mozemo da se osvijestimo?!?!




"Na mladima svijet ostaje"...

NADAM SE,NA OVAKVIM MLADIMA....!!!

@supergirl,originalno,prelijepo i poucno napisano....
__________________
Nista nije vazno , kao vjestina nasih osjecaja kad primi boje ljubavi
i nista ne treba osporiti promjenama koje nastaju u vremenu cekanja


mersija is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2008   #59
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Hvala vam na lijepim rijecima!
Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Valida ja i Ensar koliko god se prepucavali oko politike imamo super odnos, hocu da kazem - ne mislimo jedan drugom zlo...
Rekoh li ja da mislite jedan drugom zlo?!
Vi ste bas sa tim super odnosom, slika i prilika Sjenicaka!
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 19-12-2008   #60
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nisi ti rekla nego ja
Sjenicak sam i tim se ponosim..

ps

Pazarke vole sjenicake ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
formirala, opstinsku, sdp, sjenica, sjenici, vlast


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vlast S.Ugljanina pojela ćevapa za 6.mil.dinara homar Politika Sjenice 18 19-03-2009 16:06
Jeste li za to da sadasnja lokalna vlast podnese ostaku Fako Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 156 25-02-2007 17:50


All times are GMT +2. The time now is 00:52. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)