SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 05-02-2008   #41
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Nadamo se Edine,da će ove godine,srediti malo ulice po čaršiji!
Koliko puta su me isprskali,zalijepili komplet auto,a tek koliko sam ja nekoh isprskao neznam!
Ti postavi,ako baš vidiš semafore sa svog prozora,ili ipak,nešto ljepše...
pozz
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 05-02-2008   #42
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by Edin25-- View Post
Da ja sam i rekao da sam malo skrenuo s teme,ali ne potpuno nije tu stvar u toj slici s mog prozora koliko u onim slikama koje eto i ti svakodnevno vidjas .
I nije to slucaj samo sa semaforima ili tim ulicama to je slucaj sa svim ulicama u gradu.
To govorim zato sto sam citao o tim semaforima govorite o njima kao da je neko napravio Ajfelovu kulu a problema u gradu koliko hoces.Pa samim tim i slika,e sada kome se one i koliko svidjaju ili ne to je relativno.


Sve si u pravu, ali DAJ SLIKE!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #43
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

A ti si edine tako divnu temu upropastio... mogao si otvoriti novu temu u kojoj ces da diskutujes o smecu, mada mislim da ih i imamo... Zasto ne moze da prodje skoro nijedan tema bez nekog kvarenja???
I ovo nije tema o slikama iz sjenica, vec i slikama bilo koga od nas, gde god da zivimo... Cak cu i ja da slikam sa mog prozora kako izgleda trenutno, cekam da prestane kisa...
Molio bih te tvoja misljenja o smecu u odgovarajucoj temi da nastavis, rado cemo prebaciti ovo sto pises u te teme...

Pozzz Tahirovic
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #44
Edin25--
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Nov 2007
Godine: 41
Posts: 4
Default

A tebi to smeta ne zbog toga sto sam ja''upropastio temu'' vec zato sto ti simpatises ove pod brojem 10 ili sta vec......
Ova mi se cinila kao najpogodnija da bih rekao ono sto imam bas zbog te lepote nisam ni stavljao slike nije lepo za videti.
I bez uvrede te teme vam i nisu neke sve neko presipanje iz supljeg u prazno ,jeste li vi tinejdzeri ili odrasli ljudi.
Pa povlacim se sa ovog vaseg cuvenog foruma pa samo vi diskutujte o ''lepim temama''
Pozdrav i od mene
Uzivajte
Edin25-- is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #45
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Povlaci se slobodno, to je tvoja licna odluka, jel mislis da cu ja ili bilo ko da te moli... Ako treba pomoci cu ti... Dal ja nekoga volim ili ne je irelevantna stvar u svemu tome...
Prebacujem diskusiju tamo gde joj je mesto...
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #46
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by Edin25-- View Post
A tebi to smeta ne zbog toga sto sam ja''upropastio temu'' vec zato sto ti simpatises ove pod brojem 10 ili sta vec......
Ova mi se cinila kao najpogodnija da bih rekao ono sto imam bas zbog te lepote nisam ni stavljao slike nije lepo za videti.
I bez uvrede te teme vam i nisu neke sve neko presipanje iz supljeg u prazno ,jeste li vi tinejdzeri ili odrasli ljudi.
Pa povlacim se sa ovog vaseg cuvenog foruma pa samo vi diskutujte o ''lepim temama''
Pozdrav i od mene
Uzivajte

Od mene imas samo mahanje!!!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #47
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Aman brate, ne moze se ni jedan dan bez sekiracije

Tema je stvarno lijepa, mozda je Edin malo razocaran zato sto nema lijep pogled sprozora ili pak gleda pravo u smece pa ga to malo pogadja. Edine, svi smo mi upoznati s tim problemima o kojima ti govoris ali to nije razlog da se o tome ovdje govori.

Kod mene je vrijeme uzasno i ne mili mi se da gledam kroz prozor, cak sam i roletne spustio da ne gledam ove idiote kako kopaju ispred kuce da bi promijenili neke cijevi
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #48
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Hmm , odkuda ovaj moj post ovdje. Kolko se sjecam, pisao sam tamo u onoj temi POGLED S PROZORA
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #49
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Sve je prebaceno... ovde... necemo kvarit onu lijepu temu... O smecu se moze i ovde diskutovati
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #50
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Elvise prebacili je neko od moderatora post ovde da nebi kvarili onu temu,Edine nije problem u tome sto pisem o problemu smeca,vec gde ga pises,pisao si u pogresnoj temi,..
Resavanje problema smeca je poceo,skoro sve divlje deponije su uklonjene,a i pocelo je redovno odvozenje smeca,bice postavljena vest o tome.
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #51
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Ok , np
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #52
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Eeeeeeee, je*** te tvoje smece! Upropasti mi temu..
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #53
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

nije nije, promenjeno je i pomereno... sve je na svome sada prijepoljka!!!
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2008   #54
Prijepoljka
Moze Biti Samo Jedan
Prijatelj
 
Prijepoljka's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Location: Marakana Sever
Posts: 2,314
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
nije nije, promenjeno je i pomereno... sve je na svome sada prijepoljka!!!

Ok, hvala! Ali ako me nesto nervira, onda je to kenj*** o suvisnim stvarima!
Prijepoljka is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2008   #55
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Nisu to suvisne stvari veruj mi... to je ogroman problem bio u Sjenici, samo sto je covek pisao o tome u pogresnoj temi...
Nemoj sad ni ti preterivati... Procitaj temu ovu iz pocetka i vidi sta je problem svega ovoga...


Pozzz Tahirovic
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 06-02-2008   #56
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

... pa naravno da nisu suvisne stvari, kad nas to sve pogadja ...ali su bile na pogresnom mjestu tj temi ...
... i jos jednom dokazujemo svoju ne-sposobnost diskusije! Jedni postaju previse licni i uvredljivi drugi se naprcili (nemam crtice citaj "meko") i samo sto ne kaze .ebo vas vas forum - zato sto se usmjerava na pravu temu?
... i jos nesto: oni sto kopaju kanale ili su radnici komunalnog (itd) il ih je natjerala nuzda a "idioti" nije korektan naziv - nije lijepo
Nadam se da cemo uskoro moci da rijesimo problem naseg smeca.
Dali je nekad neko od nase politicke "garde" pokusao da se ispita moucnost (donacija ili sta ja znam) izgradnje pogona za spaljivanje smeca i koristenja te energije npr za dobijanje struje ...
ali ko prati vijesti zna da i mnogo veci i bogatiji gradovi imaju slicnih problema vidi Napulj
pozz svima i sto kaze ona/j: BUDI FIN/A
nc.biber is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
dalje, problem, sjenici, smece


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
I Dalje Bez Vlastitog Prostora Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 29-10-2008 19:13
Problem i Pomoc sa TRACKERIMA I TITLOVIMA STRANAC Hardware - Software - Mobilna telefonija 0 14-07-2008 14:41
Svi Prikupili Potpise Ali Dogovori I Dalje Traju Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 10-04-2008 11:18
Tekstilci I Dalje Najpotrebniji Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 2 09-12-2007 15:19
SMECE, OPASNO PO ZIVOT Daki Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 5 04-07-2007 22:26


All times are GMT +2. The time now is 18:33. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)