SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Skole škole, učitelji, nastavnici, profesori i sve stvari vezane za našu prosvetu...

Reply
Old 22-11-2008   #301
tmusa
tmusa
Dobar
 
tmusa's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: SJENICA
Godine: 33
Posts: 990
Default

Quote:
Originally Posted by NeXeN View Post
salim se ja,znas vec....
jeste,secam se,stvarno,sada ga mnogo postujem i vidim da je jedan izuzetan covek,cesto naidjem tako hodnikom a on me pozove kod njega,popricamo o svemu...
sad sam predsednik parlamenta pa nekako mi to zahteva da imam vise kontakta sa njim i upravom skole...
I ja mislim da je direktor dobar covek,majke mi nije los,cak je jako popustljiv...Prosle godine sam moagao da zavrsim izvan skole,da izletim naglavacke koliko sam imao izostanaka i on je bio krivac sto se to nije desilo...cenim ja njega ali jbg kad celo odeljenje prica da je LOS ja nemogu da se raspravljam sa njima i da tvrdim da je ipak dobar covek...Tako ti je to uvek u zivotu...Pokusao sam ja u par navrata da se suprostavim ali sam gorko najebo...HEHEHEHE bilo pa proslo...Cenim ovo
__________________
Kod carobnog stapica nije bitna duzina vec MAGIJA

tmusa is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 23-11-2008   #302
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
A sta si imala iz domacinstva?

Jojjjjjjjjjj, kad se samo sjetim, hahahahahah pleli smo i heklali ko veliki a tek kako smo cilime tkali, hahahahhaha kod profesorice Ride, jel tako bese ?
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2008   #303
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Pojma ja nemam
amlA is offline   Reply With Quote
Old 23-11-2008   #304
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Balago vama sto ste taj predmet imali!
Prosle godine je Vulovic pitao u moje odaljenje zna li neko sta je potka,i niko (sem naravno mene) nije znao!
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2008   #305
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default

Ja bi hteo na ovom mestu da napisem opet nesto...
Naime izbrisani su moj i Ekov post na temu Rida... jer sam napisao da je uvijek rado drzala ruku u dzemperu, majici ili sl...
Hteo bi da se izvinem Amli ako sam je u bilo kom polju povredio, ali smatram da nisam iz prostog razloga sto je Rida, u sustini javna licnost...
Kao i sto pisemo za druge nastavnike i profesore i ona je dobila svoje mesto ovde... Neko od njih dobije pozitivno neko negativno misljenje...
Ali hej, sta je u tome lose... Nisam nista iz privatnog zivota necijeg pisao vec ono sto mi deca, djaci zapazimo na casu. Jesu, i nasi kadrovi obrazovanja su javne licnosti... Hteli to ili ne...
Smatram da nisam lose nista napisao, ali eto opet sam se izvinuo. Nadam se da je OK?

Pozzz Tahirovic Zlatko
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2008   #306
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Ja bi hteo na ovom mestu da napisem opet nesto...
Naime izbrisani su moj i Ekov post na temu Rida... jer sam napisao da je uvijek rado drzala ruku u dzemperu, majici ili sl...

Haj hajirli bilo mada se ja ne sjecam da smo bilo sta lose rekli za tu osobu.
Ali eto , ako ti mislis da treba da se brise onda neka ostane tako. Izvinjavam se i ja onda , mada nemam pojma zbog cega
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2008   #307
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Nisam u toku...veze nemam shta je ko pisao,a ne dodiruju me komentari bash plaho...svako ima pravo da pishe shta hoce i kako hoce,moje je da odluchim da li cu da chitam i posecujem te ispisane strane
amlA is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2008   #308
mersija
Registrovan
Domaćin
 
mersija's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Location: Landskrona
Godine: 49
Posts: 6,463
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Ja bi hteo na ovom mestu da napisem opet nesto...
Naime izbrisani su moj i Ekov post na temu Rida... jer sam napisao da je uvijek rado drzala ruku u dzemperu, majici ili sl...
Pozzz Tahirovic Zlatko
Zlatko,pa ako je tako,u redu,izvinuli ste se ti i @Eko,pa hajde onda da pocnemo da se izvinjavamo svi ovako jedni drugima,zbog ovog ili onog posta ovdje.

Pa ima ovdje medju ovim ljudima,napisanih i malo da ne kazem...negativnijih postova od te ...majice..pa sta sada...
Normalno je to da se neko ovdje ili ondje nadje ...uvrijedjen..mozda,zato sto mu je ova ili ona osoba familija,pa svi ovi ljudi ovdje su necija familija(amidze,dajidze,tetke,strine ili sta vec),ali ne mozemo za svakoga da napisemo nesto POZITIVNO ako ta osoba u nasim ocima ne nosi nista u tom smislu,pa makar da mi je napisano i o rodjenom ocu....
Zasto sada realizujemo svaki napisani post u djetalje,trazimo dlaku u jajetu,svidjalo se to nekome ili ne,valjda je tema o NJIMA tim,kako ih ti nazva,nasim javnim licnostima.
Sta sada treba da IZMISLJAM nesto lijepo ako je ova ili ona licnost daleko od toga,mada koliko sam mogla da procitam iz postova do sada,nismo (bar se nadam) nikoga direktno uvrijedili sa "to malo sale",ako smo i napisali....Ima dovoljno ozbiljnih tema....
Ovdje se bar na kratko vratimo u skolske dane,prisjetimo se necega sto nas sigurno sve redom nasmije,oraspolozi.
Normalno je da su i oni ljudi,ali su to za mene neke fine uspomene koje eto na ovaj ili onaj nacin nosimo u svojo podsvijesti...iz skolskih dana...

E da se vratim temi....

Ne znam da li ga je neko do sada pomenuo,ali na listi mojih dragih profesora stoji jedan zaista covjek sa izuzetnim "ljudskim"kvalitetima,cak sta vise nevazanim za skolu,kao osoba"kojoj si mogao da se povjeris,zatrazis savjet,i da uvijek nadje vrijeme da bude tu,ako ga zatrebas ..Nedzib Bihorac.

Pozzz
__________________
Nista nije vazno , kao vjestina nasih osjecaja kad primi boje ljubavi
i nista ne treba osporiti promjenama koje nastaju u vremenu cekanja


mersija is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2008   #309
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 48
Posts: 738
Default

Nije mi jasno shta se sad polemishe oko toga?
Fino se izvinite Mersiji shto ste se izvinili meni i idemo dalje hihihi
Niti sam se nashla uvredjena,niti sam trazila bilo kakvo objashnjenje(kao shto rekoh vec u gore napisanom postu) i ne vidim mesto daljnim komentarima na tu temu.
(kao ni "upute za upotrebu" od strane Mersije....nije ovo sirup pa da ga svi moramo protresti prije upotrebe)
amlA is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2008   #310
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hahayha, Alma, raja uvijek bila. Nema, moj komsiluk je zakon
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 26-11-2008   #311
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by mersija View Post
Ne znam da li ga je neko do sada pomenuo,ali na listi mojih dragih profesora stoji jedan zaista covjek sa izuzetnim "ljudskim"kvalitetima,cak sta vise nevazanim za skolu,kao osoba"kojoj si mogao da se povjeris,zatrazis savjet,i da uvijek nadje vrijeme da bude tu,ako ga zatrebas ..Nedzib Bihorac.
Ja sam ga pominjao @mersija i to cini mi se u vise navrata...Predavao mi je u sve cetiri godine srednje,najprije marksizam a kasnije sociologiju...
Kao sto ti rece,Nedzib je zaista izuzetan covek.Imao je neki poseban pristup uceniku i mislim da mu,kao pedagogu,nema premca u onoj skoli.
  Reply With Quote
Old 26-11-2008   #312
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Nedzib Bihorac?! Nikad cula!
Al' po tom vasem opisivanju,rekla bih da ja imam jednog slicnog a to je Camil Gracic (Tifi),po meni super profesor i pedagog. Ume na sebi svojstven nacin da natera ucenika da nauci, kod njega nema veze,niti provlacenja. Kad naucis,dobices dva!Prije toga-nista!
Ne zalazi preduboko u teme koje obradjuje,sto je najpre dosadno,ali kad vidimo da npr. za jednu peticu treba da znas tih 5 stranica,onda to i nije lose!
Nastvarno je da u mom odeljenju ima 20petica iz filozofije (kao da je to "laka" nauka),ali je stvarno da svih tih 20ucenika zaista znaju gradivo iz cijelog polugodja!
Uz to,on je profesor koji (posle Fika ) najbolje cijeni licnost ucenika,a to je takodje vazno!
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 28-11-2008   #313
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
E,ljudi sta da uzmem za maturski?!
Mucno mi to da radim,al' kad se vec mora,stoumim se izmedju francuskog, latinskog, istorije, matematike...mozda mi jos ponesto padne na pamet!

Inace upisujem dizajn,arhitekturu,hortikulturu,filozofiju,menadzm ent (sta god to bilo!),ekonomiju,zurnalistiku i..hmmmm,javicu ako mi jos sta padne na pamet!
By the way, uzela sam likovno!
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2008   #314
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by supergirl View Post
By the way, uzela sam likovno!

Nisi me iznenadila!
Dobro barataš sa Paint-om!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2008   #315
NeXeN
preRegistrovan
Početnik
 
NeXeN's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Sjenica
Posts: 514
Default

Quote:
Originally Posted by halilce View Post
Nisi me iznenadila!
Dobro barataš sa Paint-om!
__________________
www.alrazi.co.cc
nexen.wapamp.com
NeXeN is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2008   #316
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default


Nije Bog zna kako ispalo!
Al' kad ovi inicijali budu vrijedeli milione,imaces cim da se falis!
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2008   #317
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zaboravila sam inicijale!
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2008   #318
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Hahahahah
nije mi što si ti zaboravila,no ja mrtav padoh tražeći ih!
hahahah
halilce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
gimnazija, jezdimir lovic


Currently Active Users Viewing This Thread: 55 (0 members and 55 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Predskolska ustanova "Jela Jovanovic i Emina Bucan" Lakota |ljiv| Skole 9 31-01-2013 08:38
Registry - Al' nemo' posle biDne "Kuku lele.....!" iSelektor Hardware - Software - Mobilna telefonija 7 19-02-2009 23:23
Inteligentni muškarci imaju bolje "plivače" STRANAC Ljubav i ...još po nešto 1 07-02-2009 19:25
Glasanje za nagradu "Davorin 2007" i na internetu borichi Muzika i Video 3 21-08-2008 15:35
"Gornja Skola" jedna slika ispred glavnog ulaza Elvis_A Skole 4 17-12-2005 22:27


All times are GMT +2. The time now is 16:42. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)