SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Muzika i Video tražite pesmu, spot, film ili slično. ovde cete sve dobiti...

Reply
Old 22-11-2009   #1
FolkoTeka.com teme
Registrovan
Početnik
 
FolkoTeka.com teme's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 628
Default Selma Bajrami: Nemam konkurenciju!

Selma Bajrami: Nemam konkurenciju!
Što se tiče pjevanja i scenskog nastupa, sa mnom se ne može niko nositi, kaže atraktivna pjevačica

Bajrami: Novogodišnji nastupi u "Radon Plazi"



Selma Bajrami u posljednje vrijeme uglavnom nastupa u inozemstvu, a na radost ljubitelja njenih pjesama, za novogodišnje praznike nastupit će u kongresnoj dvorani hotela "Radon Plaza" u Sarajevu.

"Žena sirena", zajedno sa svojim bendom i gostima, obećava nezaboravan provod svim posjetiocima hotela 31. decembra i 1. januara.

- Drago mi je što ću 2010. godinu dočekati u ovom luksuznom hotelu. Naravno, tu će biti posebni gosti koji vole moje pjesme i cijene ono što radim. Također, sretna sam što će uz mene za novogodišnje praznike biti rodbina i prijatelji - kaže Bajrami.

Atraktivna pjevačica uveliko priprema izlazak novog albuma, koji bi se na tržištu trebao pojaviti do kraja godine.

- Mislim da ću s novim pjesmama samo potvrditi svoj status na estradi. Nemam konkurenciju ne samo u BiH, nego i šire. Ko voli, neka izvoli. Neka uzme mikrofon i popne se na stejdž, pa da vidimo. Što se tiče pjevanja i scenskog nastupa, sa mnom se ne može niko nositi. Glas i moja harizma, naravno, uz stas, moje su prednosti - poručuje Selma, koja ističe da će na novom CD-u biti najmanje 13 pjesama.

Nesretna zbog poraza

Selma Bajrami je u Zenici zajedno s prijateljem Rešom iz Hanovera pratila utakmicu između BiH i Portugala, a nakon poraza bila je veoma nesretna.

- Tužna sam što nismo napravili historijski uspjeh - kaže Bajrami, koja nam je otkrila da je upoznala Emira Spahića u Dubrovniku prije dvije godine.


Više o temi...
FolkoTeka.com teme is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
bajrami, konkurenciju, nemam, selma


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:17. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)