SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 13-04-2006   #81
amlA
Registrovan
Početnik
 
amlA's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ozz
Godine: 49
Posts: 738
Default

Ja nisam nikad bila u sedmici,nekako mi delovalo kao da su tamo svi pijani i strashni(valjda zbog onog prigushenog svetla)
amlA is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 13-04-2006   #82
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Bilo bi grehota,ako vec spominjemo Medu,da ne spomenemo i njenu sestru Zurifu(mislim da se tako zvala).I ja se secam Medine slasticare ispod stare osnovne skole.E bas super Suada sto si se setila Mede,da se mi malo stariji podsetimo starih dobrih vremena a i da ovim mladjim malo docaramo kako je to nekada izgledalo.
joku is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2006   #83
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

Za Seada Ljumića : Ja sam Suada NEKADA HAŠIMOVIĆ a sada Karajko. Udata u Travniku



Ako znaš Nerka Hadžifejzovića, Bojku Gašić, Bilju Vučković, Amela Pašića, Nerka (Jare) Ciljević itd. onda znaš i mene.Mi smo generacija i uvijek smo bili skupa.

Ja se tvog imena sjećam ali lika ne .Ti si generacija sa mojim amidžićem Zijom i sa rođakom Senkom Mahmutovićem i daidžićem Bajom Zekićem.

Ma sigurno me znaš



Z konstataciju o starosti koju je iznio Joku slažem se a to opet ne mijenja ništa jer da ne bi ovog Ljumića ja bi bila najstarija na ovom forumu.ha-ha
suada is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2006   #84
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Suada,mi jedva ubedismo Seada da nas ne napusti zbog starosti a ti opet potezes istu temu i nabijas mu komplekse.Mala sala!!!!!!!!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2006   #85
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

Pa i ja moram da se utješim danima sam već najstarija tako da sam se Ljumiću baš i obradovala a ni ti nisi daleko mada još možeš da foliraš

Još da me se samo neko i sjeti ili da se javi neko od moje generacoije i društva pa će mi biti još lakše.

A najbitnije je da se sa vama i ja osjećam mlađe
suada is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2006   #86
suad
komsija
Početnik
 
suad's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: bec
Godine: 57
Posts: 524
Default

Imali nekog iz Sjenice
suad is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2006   #87
neno
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 52
Posts: 102
Default

ima a ko ti treba
neno is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2006   #88
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Aman Suada kako nemogu da te se setim. Ti si se druzila sa mojim skolskim drugovima, Nerko , Bojka, Amel ...

A i ja sam skijao a iz sedmice nisam izlazio.

Posalji sliku ako imas.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2006   #89
Dzenan
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 54
Default

Ja sam Damir Hadzifejzovic .Trenutno zivim u Francuskoj. Pozdrav za Suadu ,Seada,Tanju,Kuja...Da li je Aljko Tandir tu negde.Veliki pozdrav za njega i njegove u Svedskoj.Bilo je lijepo studirati sa tobom,Nihadom,Farukom,Tihomirom i ostalom rajom iz Nedjarica. Ljive ima li sta tudje?
Dzenan is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2006   #90
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

E, Adnane , ne mogu da vjerujem da me se ne sjećaš ali da te utješim ne znam ni ja tebe.Jesi li imao neki nadimak?

Da ja tebe podsjetim;moju školsku raju već znaš .Nerko Hadžifejzović, Bilja Vučković , Mina Hodžić i ja smo komšije a i generacija i školska raja.

Sliku ću ti poslati, moram naći neku ljepšu od ovih što trenutno imam u računaru ha-ha



Dženan se predstavio kao Damir- jedno pitanje za njega : Je li Nerkov "mali" brat, pretpostavljam da jeste ali nemam podatak da je u Francuskoj.
suada is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2006   #91
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Nadimak je Atko, drustvo van skole je Suad Ljumic, Musko Sabaredzovic, Murat Abdulahovic, Etko Ademovic - Samika, Vlade Zagradjanin, Sedat Vrcic ... zvali su nas"mladji pankeri". Ljeti smo cesto sedeli ispred Makedonke.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2006   #92
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Adnane-Atko,ove sto si nabrojao sve znam ali tebe nikako da se setim."Pretreso"citav Ljumica sokak od Suadove i Seadove kuce pa do Jalove ali opet nista.Ali to nije ni vazno,vazno je da si nam se ti pridruzio i zelim ti dobrodoslicu.Ovo za "pankere"najvise zasluge ima Musko panker koji je i dan danas u tom fazonu.
joku is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2006   #93
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Damire,buraz i za tebe i tvoju porodicu jedan veliki pozdrav.

Ako bi gledali generacijski,ovde na forumu,nasa generacija je najzastupljenijaNecu dalje da me ne bi optuzili za prepotentnost!!!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2006   #94
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by joku
Adnane-Atko,ove sto si nabrojao sve znam ali tebe nikako da se setim."Pretreso"citav Ljumica sokak od Suadove i Seadove kuce pa do Jalove ali opet nista.Ali to nije ni vazno,vazno je da si nam se ti pridruzio i zelim ti dobrodoslicu.Ovo za "pankere"najvise zasluge ima Musko panker koji je i dan danas u tom fazonu.


Moja i Suadova/Seadova kuca su u lameli zajedno sa Smajovom (najnizi deo je moj). Doduse ja sam studirao i bio samo ljeti u Sjenici posle u muhadzerluk ...

Musko je ziva legenda
adnan is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2006   #95
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Posto pretpostavljam da ni ti mene ne znas,pa posto si isao u skolu sa `65-tim godistem samo da kazem da sam ja brat od Belog Avdica,njega bi trebao da znas!
joku is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2006   #96
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

Pošto je i mene Adnan zbunio a posebno Joku moram da se uključim .

Adnan nije mogao ići u školu sa 65 godištem već 66. Sedat Vrcić je 66. a sa njim se Adnan ,kako kaže družio.

Adnane, pošalji sliku i reci svoj nadimak da te se sjetim, čovječe jer kažeš da si se družio i sa mojom školskom rajom



Do sjećanja, puno pozdrava
suada is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2006   #97
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Ne znam, kako sam te to ja zbunio.Adnan je lijepo rekao da je 66-to godiste i da je jednu godinu ranije posao u skolu.Pa ja sedoh i lijepo izracunah,tako dodjoh do zakljucka da je Adnan isao sa 65-tim god.u skolu.
joku is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2006   #98
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

hahah, nema Kujo, matematika ti ide.....
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2006   #99
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Ma,tata mata sam za matematiku Jale Necu dalje,naljuti ce mi se Suada!!!!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 17-04-2006   #100
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Belog znam ali tebe ne mogu da se setim.
adnan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
odgovori, pitaj


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Pitanja I Odgovori ISLAM_NP Religija 13 10-04-2009 18:11
pitanja i odgovori maliboroo Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 10 03-02-2009 21:37


All times are GMT +2. The time now is 03:10. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)