SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Rating: Thread Rating: 1 votes, 1.00 average.
 
Old 28-09-2008   #341
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default







__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 28-09-2008   #342
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default







adnan is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #343
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default







adnan is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #344
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Mene cisto zanima koliko li ce auta zavrsiti trku. Ima poa njih koji startuju da se zakucaju u one zidove onuda. Strah me da bi medjunjima vrlo lako mogao da bude i Kimi. To je neka moja prognoza. Preticanja na samoj stazi ce biti vrlo malo ili nikako, odlucice pit stopovi.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #345
benda
monsieur
Početnik
 
benda's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: france
Godine: 55
Posts: 141
Default

opet mi zao alonsa ...
benda is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #346
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Sta ti gao kad pobedi covek?
adnan is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #347
suad
komsija
Početnik
 
suad's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: bec
Godine: 57
Posts: 524
Default

Ima Boga
suad is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #348
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #349
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Alonso i Rosberg su danas svima odrzali lekciju u voznji. Alonso je potpuno zasluzeno pobedio mada bih vise voleo da sam video Rosberga na vrhu postolja. Stvarno je bilo uzivanje gledati Alonsa kako nadmocno vozi bolid koji po performansam nije ni blizu McLarenu i Ferrariju.

Otkad je Todt otisao u Ferrariju se desavaju u najmanju ruku cudne stvari, nije mi jasno gde je gledao onaj sto upravlja semaforom u Ferrarijevom boxu. Stvarno treba glave da lete u Ferariju za ovo, prvo od onoga Dominikalija pa nanize. Dobili su sta su zasluzili, volim sto im se ovo desilo nego pare.

Napisao bih nesto i o Hamiltonu ali nemam sta osim da mu je izlazak SC isao na ruku, nicime se nije izdvojio od prosecnih vozaca. Cak nije ni pokusao da stisne cuvena muda da pokusa da pretekni nekoga.

Sad kad smo videli da moze i da se pretice na jednom ili dva mesta Singapur ozbiljno konkurise Monaku za najprestizniju trku u sezoni.

Ovime je McLaren preuzeo vodjstvo u obe konkurencije iako je Ferari danas na pocetku trke jasno pokazao da ima mnogo brzi bolid. McLaren je imao srece sto je Nelsinjo Pike ucinio svome timu najvecu uslugu do sada.

Po meni heroj trke je Rosberg koj je i posle kazne zavrsio kao drugi, svaka mu cast.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #350
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

ne gledam vise trke al cuh na vijestima pa da vas pitam jel ovo tetka masa il onaj massa????



il ovo?



pita onaj: jel ovo poceo rat pizda ím materina?!



Sindikat mehanicara ce traziti benificirani radni staz za mehanicare ferrarija!!!



a sve ovo je omogucio nas suad - okupao se prije trke i pomolio se protiv ferrarija - ima boga !
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #351
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default


Biber
Ferari je sa sve ostale timove nedostizni brend, istina desi po neki promasaj ali sve kad se uzme u obzir,taj tim ostaje lider u F1....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #352
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by nc.biber View Post
a sve ovo je omogucio nas suad - okupao se prije trke i pomolio se protiv ferrarija - ima boga !


Samo bog moze pomoci McLarenu, Ferrari je mnogo brzi.
adnan is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #353
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default





slicno se desilo i slavnom Christian Albers u i jos mnogo kom ... kako se ono zovu oni .... ma znas ... ????




Sigurno su Charlie Whiting i Max Mosley pronasli superlijepak u Ferrarijevom boxu sa otiscima prstiju od Rona Denisa sto objasnjava zasto nece da se skine onaj .e.eni ....
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #354
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Ti si to pobrkao, protiv McLarena je zavera a ne Ferrarija.

Zna se ko su jedine pla*ipicke u F1
adnan is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #355
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

tacno da se zna placi.icke i tuzibabe su tetka massa i quikli Nick (on je vise placi.icketina i baba naricaljka)

e fala him sto me otobise ...
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #356
suad
komsija
Početnik
 
suad's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: bec
Godine: 57
Posts: 524
Default

op cvrc gevezen zajn
suad is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2008   #357
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

cvrc mrc trc prc
adnan is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2008   #358
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Nisam stigao da pisem juce jer sam bio u Minhenu, ali trku nisam propustio...
Moja tacka gledista je da Hamilton imao srece zbog onog majmuna Pikea... Da se to nije desilo mislim da bi Hamilton ostao bez boda...
Sto kaze Adnan, nije imao sanse da stigne Rosberga tj Kultharda, kad ga jedan Red Bull drzi iza sebe, sta da pricamo onda dalje...
Kimi je ono sto jeste... zreo za odlazak iz F1... A sto se mase tice, ni kap njegove greske tu nema... Tacno se vidi da je svetlo prebacilo na zeleno i on je dao gas...
U Ferariju treba da malo rade na tome...
Mek Laren Mercedes je bio uvijek i ostace uvijek druga rupa na sviraljki...
Bilo bi i dosadno da nonstop ferari uzima titule..

A da jos nesto, zbog ferarija i jesu uvodjena sila novih pravila zadnjih godina, jer su videli svi da je nedostizan ovako. ZBOG FERARIJA a ne zbog McLarena

Pozzz
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2008   #359
nc.biber
Neregistrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2008
Godine: 57
Posts: 865
Default

kada se izuzme dominacija M.Schumacher i Ferrarija prije par godina - onda to i nije vise neka ubjedljiva prednost
a kada pogledas koliko prije Schumachera nisu ama bas nista osvojili - onda je to "post" od 16 god! a da su pri tom i ferrari i fiat bili na ivici konkursa! (otisli bi da "majka" italija nije dala ogromne pare ko zna koliko puta)
Pobjede / Ukupno trka:
161/645 McLaren = 0,25 tj. svaku cetrvrtu trku
208/771 Ferrari = 0,27 nesto malo bolje neg svaku cetrvrtu trku
gdje je ta velika dominacija Ferrarija??? sa ubjedljivo najvecim budgetom tokom svih tih godina!!!
Senna i Prost su se borili do "krvi" u McLarenu (pri tom obojica ispadali) i nikad nije bilo direktive ko ce pobijediti trku a u Ferrariju je otkad znam direktiva zakon, drugi vozac je u Ferrariju bio vise zaduzen da Schumacheru pridrzava kaput nego da se bori za pobjede!
ni prosle godine u McLarenu nije bilo direktive i samo zato nisu osvojili titulu! u Ferrariju nezamislivo
... al dobro sad - neko to vidi ovako neko onako - neko odavno a neko od "juce"
nc.biber is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2008   #360
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Smanji malo dozivljaj Biber. Kada pises o budzetu nemoj da pises pretpostavke. Ferrari je treci tim po budzetu posle Toyote i McLarena.

2008 F1 team resources

Including sponsorship, supplier deals, prize money, team owner contributions, tyre provision and supply of customer engines where appropriate.

Toyota: $445.6m
McLaren: $433.3m
Ferrari: $414.9m
Honda: $398.1m
Renault: $393.8m
BMW Sauber: $366.8m
Red Bull Racing: $164.7m
Williams: $160.6m
Toro Rosso: $128.2m
Force India: $121.85m
Super Aguri: $45.6m

McLaren je bio blizu titule prosle godine zato sto su imali pristup kompletnoj Ferrarijevoj tehnickoj dokumentaciji, a i znali su Ferrarijevu strategiju prije svake trke. Ja sam se cudio otkud toliki napredak preko noci kad oni poharali Ferrari. Zato su ih zvali srebrni Ferrari, sa potpunim pravom. A drugo, Hamilton nezna da vozi pod pritiskom i zato nisu osvojili titulu prosle godine. Secas se kakve je pocetnicke greske pravio na zadnje dve trke prosle sezone.

A McLaren svaki svoj neuspeh objasnjava time da ih FIA mrzi i da favorizuje Ferrari, stvarno smijesno a glupi Englezi nasedaju na takve price. Kad Hamilton vozi precicama mrzi ih FIA. Samo bih voleo da vidim jedan dokaz da ih FIA mrzi. Ali pazi dokaz a ne neke teorije konspiracije bez ikakve osnove.

Najnepopularniji vozac medju kolegama je Hamilton (samo nemoj da kazes da su ostali ljubomorni), ostali idu na zabave kod Red Bulla i BMW-a ili igraju poker kod Force India a Hamiton sedi tati u krilo i prde sa Ronom Dennisom. Isto vazi i za Dennisa i McLaren kao tim.

Ocigledno je da mrzim McLaren, a mrzim ih zbog nesportskog i kurvinskog ponasanja.
adnan is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2008


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Slike iz Sjenice 2008 Tahirovce Slike iz Sjenice 569 31-05-2010 23:33
Oktoberfest 2008, kod nas.. borichi Carsijska raja 3 15-10-2008 06:09
Top 10 Glumica 2008 STRANAC Ovo i ono 7 07-09-2008 20:51
Zelje 2008 Cherry Ovo i ono 14 09-07-2008 04:22
euro 2008 liliput Sport 24 11-05-2008 21:50


All times are GMT +2. The time now is 09:17. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)