SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Mali oglasi prodaje se ili kupuje se (plac, kuća, bicklo itd), ovde se možete oglašavati da vas ceo svet čita.

 
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 30-04-2007   #41
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

moram priznati da sam i ja ,u prvi mah ,bila zatečena visinom cijene jer znam da ljudi odlaze iz Sjenice i da bi trebalo da je veća ponuda nego potražnja. Na sreću ,izgleda da nije baš tako crno jer ovakve cijene govore da je i potražnja velika . A nekretnine ko nekretnine -ko ima para on kupuje neće pogriješiti.

Zanima me druga informacija- ko je vlasnik zemlje kod hotela Borići -odnosno je li zemlja općinska ili privatna i je li na prodaju
suada is offline  
Sponsored Links

Old 01-05-2007   #42
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Neznam na koji deo do Borića misliš Suada,ali,ako je to deo i sa lijeve i desne strane(od puta do bazena i mali borići),mislim da je opštinsko zemljište!
__________________
halilce is offline  
Old 02-05-2007   #43
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Halilce, nisi ti tu da mislis nego da se raspitas. Vidis da suadu zuljaju pare pa hoce da kupi Borice. Pozdrav za suadu. Ne zameri, malo se salimo
Crni Gruja is offline  
Old 02-05-2007   #44
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Eh,da ih je ona kupila,bilo bi muzike svaku noć!

A verovatnobi i očistila bazen,a ti bi Grujane pijan tražio ribe!
halilce is offline  
Old 04-06-2007   #45
XRealSjenicakX
Gost
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Novinarka
Quote:
Originally Posted by STRANAC
NOVINARKA. ...



mnogo ce mi biti zao ako odes iz nasega grada,a pogotovu mahale nase...

i ako godinama vec ne zivite u sjenici,ipak ona kuca uvek podseca na vas,dobre ljude i dobre komsije,kakvih je malo u sjenici....


Hvala Stranac na ovako lijepim riječima...kad čujem ovako lijepe riječi prosto mi je nekada žao što sve ovako mora da bude...ali dobri ljudi,a pogotovo dobar komšiluk se nikada ne zaboravlja,pa makar i poslije 10 i više godina...kao što si na primer ti Stranac.

Lijep pozdrav iz sunčanog Sarajeva.


Stvarno mi je zao i cudno kada cujem da raja sto zivi van Sjenice odluci da proda svoje imajnje u Sjenicu! Za mene to znaci da se covjek za uvijek odvaja od rodnog kraja! Eto ja sam rodjen i odrastao u njemackoj u sjenicu sam par puta u godinu. Ali nikada nebi mi palo na pamet da prodam svoje imajnje u Sjenicu(babino imajnje) ponosan sam Sjenicak, tako ce uvijek ostati i svoju cu djecu insallah tako da odgojim, da znaju odakle su, svoj jezik i svoju tradiciju.
 
Old 20-08-2007   #46
36310
Gost
 
Posts: n/a
Default

[quote="XRealSjenicakX"]
Quote:
...Ali nikada nebi mi palo na pamet da prodam svoje imajnje u Sjenicu(babino imajnje) ponosan sam Sjenicak, tako ce uvijek ostati i svoju cu djecu insallah tako da odgojim, da znaju odakle su, svoj jezik i svoju tradiciju.


E brate,jel' ti ovo dizes cenu toj kuci ili stvarno neces da je prodas???

Mislim ako ti je babo pravio mozda bi se mogli i nagodit.
 
Old 22-02-2012   #47
Ana Karenjina
Registrovan
Početnik
 
Ana Karenjina's Avatar
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 13
Unhappy Ovo malo duse

Quote:
Originally Posted by STRANAC View Post
ja samo govorim istinu,i svoja osecanja,u ostalom ko god poznaje tvoju porodicu drugacije i ne moze reci jer ste zaista svi bili ekstra dobri ljudi i komsije...





znas da sam cesto prolazio nasom ulicom, i uvek mi je bilo nesto neobicno od kada sta otisli...

nekada,kada bi ti dosla opet bi se vracao nekako onaj lepsi osecaj,ali na zalost to nije trajalo dugo...

zao mi je,i ako ne zivim vise dole i ko zna da li cu se ikada vratiti,ali zao mi je ako odete iz one mahale...

jednostavno,negde sam vec reko, da ne volim da menjam dobre navike a pogotovu ljude i komsije...

ali,ma sta god da bude,ja zelim sve najlepse tvojoj porodici i tebi,i nadam se da cemo uvek biti u kontaktu...

SVET JE MALI,SRETACEMO SE...

To bese prvo delo mladjanog Emila Kusturice, i nekako me ovaj komentar podseti na tu dramu, u kojoj su svi bili mladi, lepi i ..... Emir, Mustafa Nadarevic.... Djura.... ali ovaj komentar vredi kao ceo roman..... "nekada,kada bi ti dosla opet bi se vracao nekako onaj lepsi osecaj,ali na zalost to nije trajalo dgo..."
Ana Karenjina is offline  
 

Bookmarks

Tags
cijena, kuca, sjenici


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Moja kuca je preko puta Numana Zekica! iSelektor Sjenicke ulice 139 19-03-2009 03:06
Sarajevo,super ponuda,kuca na prodaju,ili adekvatnu zamjenu marinabh Mali oglasi 0 25-02-2009 21:30


All times are GMT +2. The time now is 11:35. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)