SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Mali oglasi prodaje se ili kupuje se (plac, kuća, bicklo itd), ovde se možete oglašavati da vas ceo svet čita.

 
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 02-01-2010   #1
cucak
Registrovan
Početnik
 
cucak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 51
Posts: 220
Wink bmw 320d

..prodajem bmw 320 sa euro3 motorom 2000godina.fulopcije ,alarm....7000eura uvoz iz holandije.
cucak is offline  
Sponsored Links

Old 03-01-2010   #2
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Napisi malo vise cucak. Koliko je presao, jeli registrovan itd. Jeli auto trenutno u Sjenici?
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline  
Old 03-01-2010   #3
cucak
Registrovan
Početnik
 
cucak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 51
Posts: 220
Default eko

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Napisi malo vise cucak. Koliko je presao, jeli registrovan itd. Jeli auto trenutno u Sjenici?
preso je 230000,crvena metalik boja,ful opcije,senzore za parkiranje,senzor za kisu,abs,asc,tempomat,original instaliran bmw relefon,6 airbaga,alarm,centralna brava,elektricni podizaci stakla,grejaci i ogledala,daljinsko otvaranje pre mesec dana 4 nove gume(racun)...i za stvarno zainteresovane ---GARANCIJA MA MOTOR!!!!!...auto je u holandiju i ima holandske table.
cucak is offline  
Old 03-01-2010   #4
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by cucak View Post
preso je 230000,crvena metalik boja,ful opcije,senzore za parkiranje,senzor za kisu,abs,asc,tempomat,original instaliran bmw relefon,6 airbaga,alarm,centralna brava,elektricni podizaci stakla,grejaci i ogledala,daljinsko otvaranje pre mesec dana 4 nove gume(racun)...i za stvarno zainteresovane ---GARANCIJA MA MOTOR!!!!!...auto je u holandiju i ima holandske table.
OK, hvala ti na informacijama.
adnan is offline  
Old 03-01-2010   #5
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

mnogo brate cucak... mnogo...
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline  
Old 03-01-2010   #6
cucak
Registrovan
Početnik
 
cucak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 51
Posts: 220
Cool eko

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
mnogo brate cucak... mnogo...
hahah tebi moze i jeftinije...
cucak is offline  
Old 03-01-2010   #7
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

meni ne treba, hvala ti, nego uporedjivajuci cene, posto ja ovih dana prodajem i svoj auto, pa bas gledam i pratim... ali dobro, mozda su to cene u holandiji
iSelektor is offline  
Old 04-01-2010   #8
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Ja sam hteo da kupim neko jeftinije auto da vozim u Sjenici i da dolazim avionom, ali za manje para ima takvih sa nasim tablicama koliko hoces, zato sam i pitao. U Nemackoj su 4 - 5.000 a u Srbiji 6 - 7.000. Ja bi radije kupio od naseg coveka ali cijena je prevelika.
adnan is offline  
Old 04-01-2010   #9
cucak
Registrovan
Početnik
 
cucak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 51
Posts: 220
Talking eko

Quote:
Originally Posted by adnan View Post
Ja sam hteo da kupim neko jeftinije auto da vozim u Sjenici i da dolazim avionom, ali za manje para ima takvih sa nasim tablicama koliko hoces, zato sam i pitao. U Nemackoj su 4 - 5.000 a u Srbiji 6 - 7.000. Ja bi radije kupio od naseg coveka ali cijena je prevelika.
..tesko da se nadze i u nemacku sa ovoliko kilometara i sa garancijom auto,sad i neko da ti poveze auto dole uzeceti najmanje 500 eura bar troskova...jedino da napisem da uz auto dajem jos skuter da nebi svaki cas palili auto za sitnice.jedino kad su neke svadbe,il nedaj boze nesto hitno....za onoga ko planira da se zeni auto je strava...hahhahhaha
cucak is offline  
Old 05-01-2010   #10
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ja brate da sam na tvom mestu, ja bi dodao slike, i malo bi oglas napravio ozbiljnijim, ovako u svakom postu tvoje "hahaha" nece dovesti do zeljenog cilja...
To je samo moje misljenje... a ti kako hoces

Pozzz
iSelektor is offline  
Old 05-01-2010   #11
cucak
Registrovan
Početnik
 
cucak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 51
Posts: 220
Wink eko

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Ja brate da sam na tvom mestu, ja bi dodao slike, i malo bi oglas napravio ozbiljnijim, ovako u svakom postu tvoje "hahaha" nece dovesti do zeljenog cilja...
To je samo moje misljenje... a ti kako hoces

Pozzz
..e hvala ti brate mada i nemam tolko postova 160 tak,al eto volim po malo da se nasmijem,nemoj sta zamerit,vidacu neku sliku da ubacim no nesto nemam bas ni vremena...pozdrav i za tebe
cucak is offline  
Old 06-01-2010   #12
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default

Ma ne zameram ja sta ti je, samo ti kazem, sta ako naidje ozbiljan kupac, a vidi ono "hahaha", mene licno odbije

Sretno
iSelektor is offline  
Old 06-01-2010   #13
cucak
Registrovan
Početnik
 
cucak's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Godine: 51
Posts: 220
Red face eko

Quote:
Originally Posted by Tahirovic View Post
Ma ne zameram ja sta ti je, samo ti kazem, sta ako naidje ozbiljan kupac, a vidi ono "hahaha", mene licno odbije

Sretno
..ada u pravu si ono ni je ni zdravo tolko sedet za kompjuter ,treba ponekad i izac nedze ono samo baustela kuca baustela coveku se i smuci nije mu do nicega a kamoli do smijeha...
cucak is offline  
 

Bookmarks

Tags
320d, bmw


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:30. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)