SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 05-09-2006   #21
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ja mislim kao i prosli put..........
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 05-09-2006   #22
waga
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Godine: 43
Posts: 296
Default

I taj SDA bilo je bolje da je taj novac sto je platio HARIJU i HANKI podelio onom jadnom narodu sto nema hleba da jede nije njima do pesme.
waga is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #23
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

Jel dijeli Rasim i po Sjenici sveske i olovke? Kod nas u NP dijeli, ali svjeske nije (kako bi to priličilo jednom modernom političaru) podijelio školama (pa da škole podijele učenicima prema prioritetima) već su sveske dijeljene isključivo u prostorijama stranke SDP, na ulazu u NP iz pravca Sjenice. Po meni je ovo težak blam.



A SDA dijeli bajato ulje i šećer iz vojnih rezervi (stigao je prekjuče konvoj kamiona u NP).. organizuju skupe vatromete, i plaćaju na desetine hiljada eura za koncerte: (Hanka Paldum i "Magbeth", prije desetak dana, 30.000. eur; Al-dino u Sjenici 6.000 eur. i prekosutra, najavljeno učešće Harija Varešanovića na završnom predizbornom skupu SDA u centru NP... nije mi poznat podatak o cijeni za koju je plaćen da učestvuje).



U Novom Pazaru NPS nije izašao na izbore zbog medijske blokade na RTV, ali ću prekosutra (četvrtak u 12.00.h.) doći na završni miting NPS u sjenici ispred bioskopa, da ih podržim.



poz.
__________________
''Tudju zemlju nećemo, svoje zemlje ne damo, Sand�ak ucijelo hoćemo!
Mi smo narod i bićemo i na drugo pristat nećemo''
(Sulejman Tabaković)
Talino is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #24
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

da, i nisam rekao svoju prognozu.



SDA i SDP će otprilike biti ravnopravni, možda odbornik-dva razlike u korist jednih ili drugi...



NPS, kao jedina autentična patriotska ocija bošnjaka, imaće 10-12 odbornika. (obaviješten sam da su ovaj put bolje pripremili kontrolu pa neće biti mahinacija na njihovu štetu). Pohvala za dva njihova politička spota koji se vrte u okviru "Političkog marketinga" na Jedinstvu.



Koalicija DSS-NS, kao i Gej 17+ I DS neće preći cenzus. Ukoliko naš narod ne bude naivan da im da glasove.



Mislim isto tako i LDP neće preći cenzus, ma da ne bi loše bilo da imaju jednog odbornika, zbog liberalnih ideja koje zastupa sam g. Jovanović. Njega posmatram kao veoma hrabrog, odvažnog i modernog političara. U Novom Pazaru sam skoro bio odlučio da im dam svoj glas, čisto zbog Jovanovićevih pogleda na gradjansko društvo... ali sam se uvjerio da im je predložena odbornička lista užas... sve snobovi iz mješovitih brakova.. pa sam odustao. (Čeda vjerovatno nije obaviješten o nekim ljudima sa te liste). Glasovi srpskih birača u Sjenici uglavnom će ići skoro u potpunosti radikalima (isto kao i u novom pazaru, gdje već kruži gradom letak kog sam imao prilike da vidim, u kome SPC poziva srbe da svi izadju na izbore i glasaju za radikale). poz.
Talino is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #25
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

U principu delim TALINO-vo misljenje,jedino bih dodao da ce SDA u sjenici sigurno osvojiti dva,tri odbornika vise od te bludnicke koalicije koja je sklopljena da se njihov glavas zadrzi posle narednih izbora na nekoj od beogradskih funkcija odakle bi mogao da nastavi da gradi svoj a skrnavi imidz bosnjackog naroda u srbiji i uopste...

volio bih da NPS osvoji makar broj koji je imao jer su to najcestitiji ljudi u sandzackoj nahiji....

I ETO KORISTIM PRILIKU DA POZOVEM SVE LJUDE KOJI RAZMISLJAJU O BOLJEM SUTRA U SJENICI I KOJI ZELE DA ZADRZE BOSNJACKO DOSTOJANSTVO KOJE SU POLJULALA OVA DVA BEOGRADSKA VAZALA,DA U NEDELJU GLASAJU ZA NARODNI POKRET SANDZAKA I TIME JASNO KAZU DA NISU JEFTINE PROSTITUTKE KOJE CE BEOGRAD DA KORISTI KAD I KAKO HOCE....
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #26
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Ja bih cini mi se prije dao svoj glas crnoom ciganinu, nego li nekom ko dzamiju za vrijeme dzume, kad je najpunija, koristi za propagiranje politike i reklamu stranke (mislim na Suljevica). Moze on imat sve najbolje ideje, ali zna se dje treba crta da se povuce.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #27
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Talino opsirno si napisao o svemu,al zaboravio si da napises da je NPS u Sjenici bio u koaliciji sa radikalima.......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #28
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce
Talino opsirno si napisao o svemu,al zaboravio si da napises da je NPS u Sjenici bio u koaliciji sa radikalima.......


Je li to istina? Koliko dugo? Koliko ja znam on je najprije bio sa SDA, pa su pokušali da ga namagarče, i onda se otrgao od njih.



U stvari, g. Ugljanin je veoma lukav igrač. U novom Pazaru je svjesno zezao g. Murića iako su njih dvojica mogli imati odborničku većinu u gradskoj skupštini. Minimizirajući Murićeva tri odbornika (SZS) on ga je tako i gurnuo u ruke drugoj opciji (Ljaiću). Mislim da je istu igru igrao i u Sjenici!



Naravno, sve ovo ne pravda g. Suljevića, smatram da je to njegova krupna politička greška. Medjutim, nemojmo zaboraviti da je upravo on izašao iz takve vlasti (sa radikalima) i povukao svoje odbornike. Tako je stvorio vakum vlasti u opštini Sjenica i to je dovelo do predstojećih izbora u Sjenici. Mislim da se time makar djelimično iskupio za svoju krupnu političku grešku. Moda griješim, ali on je sada na dobrom kursu i jedini javno obznanjuje naše interese - da u ustavu budemo uvršteni kao narod a ne kao manjina, i da ostvarimo legitimno pravo na autonomnost Sandžaka.



Iz veoma povjerljivih izvora ja saznajem da su g. Ljaić i g. Ugljanin već dali svoje zeleno svjetlo da u ustavu srbija bude država srba i ostalih, a Bošnjački narod je srtstan kao manjina, uz Madjare, Rome, Turke... Sinoć je predsjednik skupštine Srbije Marković rekao da nema nikakvih problema oko usaglašavanja ustava koje je trenutno u toku, i da je jedino ostalo otvoreno i neriješeno pitanje teritorijalne organizacije u Srbiji.



Quote:
Originally Posted by STRANAC
neka BOG pozivi izbore i naka budu svaka dva meseca to je jedina sansa da taj kraj nesto dobije...


To ne bi bilo tako loše.. Makar da su na 6 mjeseci?! Mnogo bi se asvaltiralo, a i dječaci bi dobili puno sveski!



Quote:
Originally Posted by STRANAC
uzgred, zameram moderatoru sto nije ni obavestio da je bio a kamo li detaljisao sa sinocnjeg skupa LDP-Cede Jovanovica, jer hteo ko to da prizna ili ne to je jedini demokrata u srbiji i poslednji nosilac DJINDJICEVE ideje o GRADJANSKOJ srbiji...


Pa pokojni Djindjić nije bio baš andjeo. Sjećam se kada je pekao vola na Palama sa Karadžićem, Mladićem, Toholjem i Edvardom Limonovom. g. Jovanović je po meni pozitivniji lik.... recimo Djindjić nikada ne bi rekao o Kosovu i Sandžaku ono što je rekao g. Jovanović. Zapravo, mene je još onda čudilo što je Jovanović uopše sa Djindjićem u istoj stranci.



Inače, moji favoriti u Beogradu su g. Žarko korać, Borka Pavićević, Nataša Kandić... To su ljudine! (barem za mene).
Talino is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #29
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Pošto sam ja postavio ovu temu,ja ću prvi da pokušam da prognoziram rezultate izbora,prvenstveno u Sjenici!



SDA-zbog nedosledne politike,pristupanja "salonskom četniku",pokušaja da u Sjenici dovede na vlast "muftiju rasko-prizrenskog"(tako mu tepaju sjenički Srbi),a govorim o opozivu,DOBIĆE manje odbornika nego prošlih izbora!Moja predviđanja se kreću od 10-12 odbornika!

SDP će imati,više od SDA,makar 3 odbornika,a NPS,zbog toga što su oni doveli Sjenicu u nezavidan položaj,svojom ucenjivačkom politikom,dobiće

polovinu od prošlih izbora,a to je 4 odbornika,ili 5.

LBO će imat možda ta 2 odbornika,kao i pre.

Srbijanske stranke će imati od 7-8 odbornika.

Ako baš budete sabirali,možda se neće uklopiti sa brojem 39.
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #30
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce
Talino opsirno si napisao o svemu,al zaboravio si da napises da je NPS u Sjenici bio u koaliciji sa radikalima.......


Koliko dugo? On je, koliko znam, bio u razgovorima sa SDA, pa su pokušali da ga namagarče, i onda se otrgao od njih.



U stvari, g. Ugljanin je veoma lukav igrač. U novom Pazaru je svjesno zezao g. Murića iako su njih dvojica mogli imati odborničku većinu u gradskoj skupštini. Murić je imao 3 odbornika, ugljanin 21. Znači, ukupno 24 od 47 odborničkih mjesta u NP. Minimizirajući Murićeva tri odbornika (SZS) Ugljanin ga je tako gurnuo u ruke drugoj opciji (Ljaiću). Naime, Murić je tražio TREĆINU direktorskih mjesta iako je imao samo 3 odbornika, naspram ugljaninovih 21. Ugljanin mu je davao i osminu direktorskih mjesta, pozivajući se na reciprocitet. Murić je pak realno tražio trećinu vlasti... pa čak i da je imao samo jednog jedinog odbornika, opet je imao pravo potraživati trećinu vlasti jer su njegova 3 odbornika činila TAS NA VAGI! (tako to ide i u cijelom svijetu).



Mislim da je istu igru igrao i u Sjenici sa Suljevićem! A zapravo je tu igru igrao Beograd! Ja to jako dobro znam.



Naravno, sve ovo ne pravda g. Suljevića, smatram da je to njegova krupna politička greška. Bolje da je svojim nepristajanjem ni na jednu stranu izazvao još jedne lokalne izbore tada! Medjutim, nemojmo zaboraviti da je upravo on izašao iz takve vlasti (sa radikalima) i povukao svoje odbornike. Tako je stvorio vakum vlasti u opštini Sjenica i to je dovelo do predstojećih izbora u Sjenici. Mislim da se time makar djelimično iskupio za svoju krupnu političku grešku. Možda griješim, ali on je sada na dobrom kursu i jedini javno obznanjuje naše interese - da u ustavu budemo uvršteni kao narod a ne kao manjina, i da ostvarimo legitimno pravo na autonomnost Sandžaka.



Iz veoma povjerljivih izvora ja saznajem da su g. Ljaić i g. Ugljanin već dali svoje zeleno svjetlo da u ustavu srbija bude država srba i ostalih, a Bošnjački narod je srtstan kao manjina, uz Madjare, Rome, Turke... Sinoć je predsjednik skupštine Srbije Marković rekao da nema nikakvih problema oko usaglašavanja ustava koje je trenutno u toku, i da je jedino ostalo otvoreno i neriješeno pitanje teritorijalne organizacije u Srbiji.



eto, da ponovim, Suljevićeva greška jeste bila užasna, skoro neoprostiva, ali treba uzeti u obzir njegov sadašnji kurs. U protivnom, za koga bismo glasali?



Mislim da mu sada sjeničaci trebaju dati glas, jer ako dobije dovoljno mandata moći će da OPSTRUIRA donoćenje jednog nepravednog ustava koji nas svodi na razinu stranaca u vlastitoj kući. Treba mu dati glas a ukoliko ne bude spriječio donošenje takvog ustava, onda će to značiti da mi zapravo ni nemamo pravog političara koji zastupa naše iterese. (a to opet ne možemo vidjeti iz ove perspektive). Zvog toga mislim da mu ipak treba dati svoj glas.



Quote:
Originally Posted by STRANAC
neka BOG pozivi izbore i naka budu svaka dva meseca to je jedina sansa da taj kraj nesto dobije...
To ne bi bilo tako loše.. Makar da su na 6 mjeseci?! Mnogo bi se asvaltiralo, a i dječaci bi dobili puno sveski!



Quote:
Originally Posted by STRANAC
uzgred, zameram moderatoru sto nije ni obavestio da je bio a kamo li detaljisao sa sinocnjeg skupa LDP-Cede Jovanovica, jer hteo ko to da prizna ili ne to je jedini demokrata u srbiji i poslednji nosilac DJINDJICEVE ideje o GRADJANSKOJ srbiji...
Pa pokojni Djindjić nije bio baš ni andjeo. Sjećam se kada je pekao vola na Palama sa Karadžićem, Mladićem, Toholjem i Edvardom Limonovom. g. Jovanović je po meni pozitivniji lik.... recimo Djindjić nikada ne bi rekao o Kosovu i Sandžaku ono što je rekao g. Čeda Jovanović. Zapravo, mene je još onda čudilo što je Jovanović uopše sa Djindjićem u istoj stranci.



Inače, moji favoriti u Beogradu su g. Žarko Korać, Borka Pavićević, Nataša Kandić... To su ljudine! (barem za mene).



Quote:
Originally Posted by Crni Gruja
Ja bih cini mi se prije dao svoj glas crnoom ciganinu, nego li nekom ko dzamiju za vrijeme dzume, kad je najpunija, koristi za propagiranje politike i reklamu stranke (mislim na Suljevica). Moze on imat sve najbolje ideje, ali zna se dje treba crta da se povuce.


Mošeš li reći kada je g. Suljević koristio džamiju za političku promociju? (ovdje u Novom Pazaru to su radili i još uvijek rade svi - Ugljanin, Ljaić i Murić) Ja nisam toliko upoznat sa situacijom u sjeničkim džamijama. Ako misliš na sutrašnji predizborni skup u 12. sati, sutra nije džumma. Sutra je četvrtak.
Talino is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #31
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Hehehe, znam ja talino o cemu govorim, bio sam svedok, svojim usima sam sluso. Evo, da pojasnim: U junu sam bio u sjenici, i na dzumi, dok je efendija Ramiz drzao hudbu, pomenuo je kako se muslimani dijele na vernike i nevernike, neznam jos neke podvrste i, izmedju ostalog, na dousnike i prevarante. U tome, krseci svako pravilo namaza, uzviknuo je g. Suljevic "Dole spijuni!!" pred punom dzamijom. To je toliko zbunilo hodzu da je posle, dok je klanjao zastao u ucenju sure, da je na kraju morao da promijeni i izuci drugu, kracu
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #32
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Evo sada postavljam sam sebi pitanje:Za koga bih ja glasao?



Glasao bih za SDA!I to iz dva razloga.Prvi razlog je cisto pragmatican,jer smatram da u SDA sjede sposobniji ljudi,koji u ovom trenutku mogu vise da urade za Sjenicu od ljudi iz SDP-a.Drugi razlog je ona sramna koalicija SDP-a sa radikalima.Misljenja sam da bi gradjani Sjenice to morali da kazne.



Sto se tice prognoze, mislim da ce mo opet gledati osovinu Ljajic-Seselj!

Pa zar neko ko sebe naziva Bosnjakom moze za ovako nesto da glasa????
joku is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #33
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ALLAHRAZIOLA JOKU....
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 06-09-2006   #34
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Ne ulazim u to ko je i zbog čega napustio koju stranku!?

Ja lično sam ohladio od SDA,kada je Suljo,po drugi put pobego iz zemlje,kada je bilo NATO bombardovanje!Prvi put je bio u Turskoj!

Tada je,sedeći kod rahmetli Alije,pozivao Bošnjake iz Sandžaka da ne napuštaju svoja ognjišta!A on izvukao svoju porodicu i svoju g..icu,a nas,ostavio da kolju rezervisti!

Pa,i Đinđića ubiše,pa Srbija se ne raspade!

A on danas,šuruje sa Palmom,koji je bio jedan od osnivača Arkanovih tigrova,a oni su više zla nanijeli Bošnjacima,nego i Šešeljevci i Vukova garda zajedno!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2006   #35
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

A šta mislite, kakva bismo snagu predstavljali ako bismo imali koaliciju: g. Sulejman Uglajnin, g. Rasim Ljaić, g. Džemail Suljević, g. Fevzija Murić, g. Zehnija Bulić, g. Tarik Imamović... kao i onih koji vode ostale, manje stranke? Galib Mujović - šlag na toj torti! (šala!)



Mislim da bismo tada mogli veoma lako ostvariti naše interese. A Beograd ne bi imao adut da nas zabavlja ovim besmislenim podjelama, u trenutku dok se u vladi usaglašava predlog ustava Srbije, što predstavlja jedno od najvažnijih pitanja u Srbiji, i to ne samo za nas! Oči cijelog svijeta uprte su u to kako će izgledati budući ustav. Ja ne smijem ni da pomislim na to da će neki naši političari odobriti ignoriranje našeg krucijalnog interesa, a to je da u ustav udjemo kao konstitutivan narod, a ne kao manjina (koja je po pravilu uvijek samo podstanar u tudjem domu).



Inače, noćas me oduševio g. Čeda Jovanović u svom nastupu na TV Jedinstvo. Definitivno sam odlučio da im dam svoj glas u Novom Pazaru jer NPS nije u ovom gradu prijavio svoju listu. Bio je u društvu dvojice glavnih LDP momaka iz Sjenice, kao i iz Novog Pazara. Obojica su bili izvanredni... na žalost nisam im upamtio imena.
Talino is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2006   #36
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

neka neko ko zna imena ove dvojice momaka napise,bicemo zahvalni...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2006   #37
djina
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jun 2006
Location: U skrivenom kutku
Godine: 50
Posts: 38
Default

Jadno li je ovo, doslo vreme da nasi sugradjani klicu Velji Ilicu. Slusah ga i gledah jednom na BK, zamalo ne zaplakah dok je opisivao muslimanske zene, salvare, poredio nas sa svakakvom bagrom. Sramota je to ljudi moji.
djina is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2006   #38
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by joku
Evo sada postavljam sam sebi pitanje:Za koga bih ja glasao?



Glasao bih za SDA!I to iz dva razloga.Prvi razlog je cisto pragmatican,jer smatram da u SDA sjede sposobniji ljudi,koji u ovom trenutku mogu vise da urade za Sjenice od ljudi iz SDP-a.Drugi razlog je ona sramna koalicija SDP-a sa radikalima.Misljenja sam da bi gradjani Sjenice to morali da kazne.



Sto se tice prognoze, mislim da ce mo opet gledati osovinu Ljajic-Seselj!

Pa zar neko ko sebe naziva Bosnjakom moze za ovako nesto da glasa????


Joku imamo slicno misljenje i ja mislim da SDA ima mnogo sposobnije ljude od SDP da vode grad,a koalicije se moraju praviti tesko ce u buducnosti neko imati vecinu,SDP ja licno ne osudjujem za koaliciju sa radikalima (s obzirom da tu stranku vode ljudi koji su bili u sps i jul) ali NPS osudjujem,jer pricaju o autonomiji,da trebamo da budemo narod a ne manjina a ulaze u koaliciju sa radikalima koji cak ne priznaju to da smo bosnjaci vec tvrde da smo muslimani srpskog porekla-tako nekako......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2006   #39
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Izvini Reško,o nečijoj sposobnosti govore njegove kvalifikacije...

Koliko u SDA ili SDP imaš kvalifikovanih za vođenje pojedinih gradskih resora?Koliko imaš,profesora,doktora,doktora nauka,arhitekti i drugih usko specijalizovanih ljudi?

Da Vam kažem neštod ovih silnih zubara,koji vode naše Bošnjačke stranke,nama građanima mnogo smrdi iz usta....
halilce is offline   Reply With Quote
Old 07-09-2006   #40
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Jedno je sposobnost a drugo kvalifikacija,ja barem tako gledam.

Imas ljudi koji imaju zavrsen fakultet pa jedva za zivot zarade,a pojedini bez neke vise kvalifikacije prolaze sto bi mi rekli kao HADZIJE.Vrsni ekonomisti i pravnici se bore da ih zastupaju i rade za njih.(naravno mislim da ljude koji radi legalne i postene poslove).Samo hocu da kazem da skola nije merilo sposobnosti.......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2006, izbori, lokalni


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Izbori Daki. Politika Sjenice 115 09-07-2008 10:55
Lokalni izbori 2008 - Sjenica Tahirovce Politika Sjenice 279 18-06-2008 18:12
PoniŠteni Lokalni Izbori U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 170 17-06-2008 00:30
Lokalni Izbori U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 13 10-06-2008 22:36
PARLAMENTARNI IZBORI 2007 sema_bosnia Politika Sjenice 123 13-05-2007 20:43


All times are GMT +2. The time now is 13:50. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)