SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 18-01-2007   #21
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

To je bila parola SDA MUP.Nisi dobro procito
__________________
JEL SJENICA DJE JE
NEKAD BILA .... ?
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 18-01-2007   #22
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Znaš šta mi je milo!?

Što ovoliko policije čuva Sulja!

A 90-tih,bi ga svaki uhapsio!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 18-01-2007   #23
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

Demokratija...
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2007   #24
Gost
 
Posts: n/a
Default

Ima li ovde ko iz Sjenice?
  Reply With Quote
Old 19-01-2007   #25
Gost
 
Posts: n/a
Default

Evo mene sad iz prestonice, iz Beogradske ARENE. Bila mi je velika cast prisustvovati na onakvom skupu i upznati clanove SDP-a iz cijele drzave...

Onoliko ljudi, sa atmosferom koja je neverovatna. ZAOKRUZITE 1. A ovde se osilili videli nema mene i seme...
  Reply With Quote
Old 19-01-2007   #26
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Sve je ovo lijepo, ali me jedna stvar interesuje: Zasto SANDzACKA demokratska partija odrzava miting u BEOGRADU?!
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2007   #27
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

...gruja bas super pitanje....
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2007   #28
suada
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 58
Posts: 473
Default

ni meni nije baš jasno- jel misle da će tamo dobiti koji glas- nema šanse
suada is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2007   #29
neno
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 52
Posts: 102
Default

ZASTO SDA SVAKI MITING ODRZAVA CETVRTKOM
neno is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2007   #30
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ljudi izborna je tisina, al evo samo da odgovorim na pitanje nisu imali SDP skup u beogradu,vec DS na cijoj su listi kandidati iz SDP,......
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 19-01-2007   #31
Gost
 
Posts: n/a
Default

[shadow=red:0ea682de09]prisustvovali smo zavrsnom skupu DS-a. A i obisli opstinski odbor SDP-a u Beogradu. Nema dje nas nema. NAJJACI SMO. Skup iz Novog Pazara izasao je u novine glas Sandzaka.[/shadow:0ea682de09]



TIŠINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Reply With Quote
Old 20-01-2007   #32
SEJO31-de
DZAMIL
Domaćin
 
SEJO31-de's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Location: Hann.Münden
Posts: 7,125
Default

A skup u Beogradu objavila "Radio mileva"...........
SEJO31-de is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2007   #33
Gost
 
Posts: n/a
Default

Za to ne znam. A sad je tisina, pa cemo u ponedeljak a. b. d.
  Reply With Quote
Old 20-01-2007   #34
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

Citat (Neno):

"ZASTO VAS VODI NEKO KO JE DOSAO SA KOSOVA ZAR NEMA NIJEDAN PAMETAN SANDZAKLIJA"



Moraš baš velikim slovima pisati? Ja ne vidim ni loše u tome što je neko sa Kosova, a bavi se politikom. Jel ti to širiš fašizam?



Pa kosovo je i dalje administrativno dio srbije!





Ipak, bolje i taj "sa Kosova", kakav takav, nego prodani Ljaić, čiji je brat (veliki Arkanov prijatelj, svim pazarcima poznati Kero Ljaić) umro naduvan, pošto je prethodno naduvao mnoge mlade pazarce. A i bez brata, on se prodao i ubjedjuje Karlu del Ponte da Mladić nije u srbiji. Pere im ono što su sami na**ali.



Mada moj izbor ipak nije taj "sa Kosova". Ovaj put je to nedvojeno LDP. Jer jedini oni hoće normalnu zemlju i raskid sa miloševićevom politikom i njegovim ostatcima u državnom aparatu, a mene interesuje da se moja djeca prije školuju i žive u takvoj zemlji nego u onoj kakvu grade kilavi tadić i pospani Koštunije.



Neću dati glas bošnjačkoj manjinskoj listi zbog sramne kolaboracije SDA sa Seljom Ilićem i svetim Koštunijem.



Žao što neću dati glas bošnjačkoj stranci, u duši osjećam neku vrstu žalosti zbog toga, ali šta ću kad nema za kog našeg da se glasa. Kad se izmire i budu svi zajedno glasaću za njih. A sve dok se ponašaju totalitarno, ne! ZAŠTO BIH IM DAVAO GLAS? da opet grade vladu sa Koštunjavim i sprovode usavnu kradju?!? Jok u moje ime! Ovaj put bez mene i moje porodice. Kad se vrate na naš put kojeg smo zacrtali 1990. može, a do tada ništa.
__________________
''Tudju zemlju nećemo, svoje zemlje ne damo, Sand�ak ucijelo hoćemo!
Mi smo narod i bićemo i na drugo pristat nećemo''
(Sulejman Tabaković)
Talino is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2007   #35
Talino
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Sep 2006
Location: NP
Godine: 62
Posts: 55
Default

i samo da dodam za sve.



Forumsko raspravljanje ne spada domen kršenja izborne tišine! Izadjite iz tog fazona i prošetajte po svim jačim forumima.. vidjećete da se normalno govori o izborima. Evo recimo ovdje.



http://forum.b92.net/index.php?s=b6d2772ca232be643 a8a5979deba7aa3&showforum=52



Ljudi normalno pričaju o svemu.
Talino is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2007   #36
ado
Registrovan
Dobar
 
ado's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,536
Default

Talino svaka cast, slazem se sa tobom i po pitanju tisine i po pitanju nasih partija koje izlaze na izborima. Pozdrav
__________________
www.sandzak-sport.com
ado is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2007   #37
neno
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 52
Posts: 102
Default

PRVO NAMERNO NOSAM HTEO DA NAPISEM VELIKIKIM SLOVIMA DRUGO JA NESIRIM FASIZAM SAMO SAM PITAO JER NI MILOSEVIC NIKOME NIJE HTEO DA PREDA PRVO MESTO U STRANCI KAO DA NEMA JOS PAMETNIH LJUDI A TRECE CU VAM RECI POSLE IZBORA
neno is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2007   #38
Sandžacki soko
Gost
 
Posts: n/a
Default

Zašto bi neko ko je izuzetno uspjesan bio smijenjen sa čela stranke,neko ko je do sada dobio sve izbore neko ko je lider svih bošnjaka sandžaka.

Uostalom Rasim je taj koji nije od osnivačke skupstine održao kongres ili redovnu skupstinu stranke. Više od pola osnivaca SDP.a danas više nije u SDPu zato sto se ne slaže sa politikom vašeg predsjednika GeRasima Kljajića. Ja ću ti nabrojati imena nekih osnivača koji su napustili SDP a ti mi daj odgovor zasto su napustili i osnovali (SDP centar)

Ismail Dupljak, hadži Jusuf Pučić, Ahmet Kurbašević, Hajrudin Hajrović, Rešad Hodžić, Zeldžo Hurić (bio poslanik u parlamentu Srbije) Alija Turkmanović (Cijeli novovaroški odbor napustio SDP), Rizo Gruda, mr. Hivzo Gološ, Hamdija Koničanin itd svi članovi predsjedništva ili glavnog odbora. Napustili su zato što je u SDPu vladalo jednoumlje i kriminal.



A sto se tiče LDP.a svaka njima čast ali oni su srpska stranka.



Novi Pazar je dobio državni univerzitet, Školsku upravu za Sandžak i juče status Grada... To su samo tri razloga zbog kojih ću ja kao i večina mojih lijepih Bošnjaka glasati za jedinu Bošnjačku listu i SDA.



Selam Alejkum
  Reply With Quote
Old 20-01-2007   #39
neno
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 52
Posts: 102
Default

PRVO ON NIJE PREDSEDNIK SVIH BOSNJAKA DRUGO MENE UOPSTE NEZANIMA SDP NITI SAM CLAN NITI SIMPATIZER TE STRANKE TAKO DA ME NEZANIMAJU A TRECE STA IMA VEZE AKO JE NEKO SRBIN ZAR MEDJU NJIMA NEMA DOBRIH LJUDI I JOS NESTO SVE DOK TAKO RAZMISLJAS NEMOZES BITI OSOBA SA KOJOM SE MOZE REALNO RAZGOVARATI I O POLITICI I O BILO CEMU
neno is offline   Reply With Quote
Old 20-01-2007   #40
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Quote:
Originally Posted by Daco_DAKI
[shadow=red:201a500fcd]prisustvovali smo zavrsnom skupu DS-a. A i obisli opstinski odbor SDP-a u Beogradu. Nema dje nas nema. NAJJACI SMO. Skup iz Novog Pazara izasao je u novine glas Sandzaka.[/shadow:201a500fcd]



TIŠINA!!!!!!!!!!!!!!!!!!


hehehehehhe u novine glas Sandzaka hahahahhahaha, nedeljnik sa tirazom od 100 primeraka, koji nemoze da se isturi ljudima ni kad uz njega daju kesu makarona i litar ulja........
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
2007, izbori, parlamentarni


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Izbori Daki. Politika Sjenice 115 09-07-2008 10:55
Lokalni izbori 2008 - Sjenica Tahirovce Politika Sjenice 279 18-06-2008 18:12
PoniŠteni Lokalni Izbori U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 170 17-06-2008 00:30
Lokalni Izbori U Sjenici Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 13 10-06-2008 22:36
Lokalni izbori 2006 halilce Politika Sjenice 100 12-10-2006 13:07


All times are GMT +2. The time now is 01:12. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)