SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 05-06-2008   #1
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default Humanitarna PomoĆ Za Rome U Sjenici

Francuska humanitarna organizacija ''Presence'', UNHCR i Veće žena Saveta Evrope, organizovali su zajedničku akciju pomoći Romima raseljenim sa Kosova. Ovih dana, predstavnici humanitarnih organizacija posetili su romsko naselje u Sjenici i njegovim stanovnicima uručili humanitarne pakete sa garderobom, sredstvima za higijenu i igračkama.
''Trći put smo u Sjenici i veoma mi je drago što smo opet ovde. Ovaj kraj je veoma izolovan i mi želimo da to više ne bude tako. Ovde smo stekli mnogo prijatelja i ovde se uvek rado vraćamo, i rado ćemo doći i kao turisti'', kazao je u izjavi za medije Pierre Cuset, predsednik humanitarne organizacije ''Presence''. U ime Roma, donatorima se zahvalio na pomoći Bujar Dibrani, ističući da je njima svaka pomoć dobrodošla.
Jedan od članova francuske humanitarne organizacije je i Sjeničanin Aljo Salihagić, koji živi i radi u Strazburu. On redovno posećuje rodni kraj i zahvaljujući njemu u Sjenicu su i ranije više puta stizale donacije, najviše za bolnicu, a potom i za škole, dečiji vrtić, Crveni krst i slično. Donacija za sjeničku bolnicu ni ovoga puta nije izostala, iako je prvenstveno bila namenjena Romima. Bolnici je poklonjeno nekoliko kreveta i ortopedskih pomagala.
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
humanitarna, pomoĆ, rome, sjenici


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
PomoĆ Marginalizovanim Grupama Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 0 25-12-2008 19:28


All times are GMT +2. The time now is 15:02. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)