SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice sve važne i aktuelne stvari vezane za naš grad

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 11-04-2006   #81
mirsad
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Dec 2005
Location: Holandija
Godine: 47
Posts: 107
Default

Objestini se ona moja.Ode SDP sa politicke scene sandzaka zajedno sa topljenjem ovogodisnjeg snijega.Uboga se nadam da doci vise nece rad dobrobit svih gradjana sandzaka.
mirsad is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 12-04-2006   #82
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ako bogda!!!
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2006   #83
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Selam alejkum!

Tahirovce kada sam rekao da je besmisleno sa tobom raspravljati,mislio sam na to,da si ti vec politicki opredeljen i ovde nastupas sa nekim politickim pamfletima.I umesto da me argumentima ubedis da nisam upravu,ti me optuzis da sam neobavesten i da sam,neznam od koga izmanipulisan.E niti sam neobavesten, vec naprotiv,jos manje sam izmanipulisan.



Prvo kazes da dva poslanika u skupstini Srbije koje ima SDA,tacnije koalicija ne ucenjuju Vladu?

To nije tacno.Ovdje cu sada objasniti za one koji mozda neznaju kako su se njih dvojica nasla u skupstini.Oni su bili na listi DS-a,zbog toga sto po tadasnjem izbornom zakonu da je SDA isla samostalno na izbore,teoretski nija mogla da predje izborni cenzus,koji je tada bio 5%.I bili su u opoziciji zajedno sa DS-om,sve do tada dok nisu poslanici Socijal demokratske partije izasli iz Vlade i prestali da je podrzavaju.Posto je Vlada izgubila vecinu,Kostunica je napravio dil sa Suljom i ovi su "preleteli"kod Kostunice.Od ovoga preleta samo su imali pojedinci koristi a nikako narod Sandzaka.Osim ako neko misli da ovo uvodjenje prinudne uprave,koja je direktan razlog bacanja bombi,pomoc za gradjane.



Drugo kazes da ce referenduma biti!

Ni to nije tacno.Na pitanje:sta ce biti sa referendumom o opozivu Ugljanina,generalni sekretar SDA Fikret Niksic je rekao-da ce odluku o tome doneti Vece koje ce ovih dana formirati Vlada.Znaci jos nije odluka doneta,a donece je ljudi koji ce biti pod Suljovom kontrolom.A upravo je sa ovim referendumom Suljo imao sansu da dokaze da ima uporiste u narodu za svoju politiku.I da je to bilo moralnije da je uradio,a ne sto je pozvao Kostunicu da mu pomogne,koji je jedva docekao i ubacio zlu krv medju nama.Pa Milosevis je koristio takve metode upravo protiv Sulja i uvodio prinudne uprave po Sandzackim gradovima.



Onu tvoju konstataciju da mi iz dijaspore nemamo prava da se mijesamo,necu komentarisati jer je ispod svakog nivoa.



Jos samo da kazem da mi je zao,sto ispada da branim drugu opciju sto nikako ne zelim jer nesposobniju vlast koja je trenutno,Sjenica nije nikada imala i cak mislim da su toliko nesposobni da ne umiju ni da kradu ili su mozda jos neiskusni u tim stvarima.
joku is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2006   #84
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

komso svaka ti cast vidim da za kratko vrijeme si se uverijo u stanje u sandzaku

nemoguce je baciti bombu odakle kazu

osudjujem svakako to sto se desilo i treba ga kazniti ali i to je deopoliticke borbe sa kojom su u suprotnom taboru navikli jer zavadi pa vladaj

optuziti nekog za tako bez policijskog izvestaja je skandilozno

valjda ce i sada optuziti sdp i za to i naravno ce kazati da imaju policijsku zastitu

sto se tice nove vlasti krali bi oni ol nije nas zapalo nista pokrala braca sve sto se imalo pokrasti

kakvi su bili sa mejta bi cefine skinuli
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2006   #85
neno
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 52
Posts: 102
Default

pricajte sta hocete nema veci lopov od sulja
neno is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2006   #86
neno
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 52
Posts: 102
Default

sta je sda uradilo za vreme svoje vlasti sta je uradio taj suljo kada se zaratilo prvi je pobegao i ostavio narod na cedilu a sada kazu da ima vile po turskoj i po pazaru a od koih je to para napravio ako neko zna neka mi kaze
neno is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2006   #87
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Suljo nije pobego zbog rata nego zato sto je prvi imo hrabrosti das kaze ono sto niko nije smeo u to vrijeme, da je Bosnjak i nista drugo! Zbog toga su ga proganjali Slobo i ekipa, normalno da je covek pobego!

Nevolim da se mijesam u politiku, ali me nervira kad hoce neko da me ubedi da je neki odpadnik od naseg naroda, koji se ulizuje tamo nekima po Beogradu radi fotelje, bolji od Sulja!
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2006   #88
neno
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 52
Posts: 102
Default

neznam na koga mislis i suljo i onaj drugi su tesnoj vezi sa beogradom u trci za foteljom a to sto kazete bosnjaci ja se nikad necu potpisati tako ja sam MUSLIMAN i to cu ostati svi oni bi sada da imaju veze sa bosnom au bosni su gradjani drugog reda najbolje je biti svoj na svome ato je SANDZAK I SAMO SANDZAK
neno is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2006   #89
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Joku jesam politicki opredeljen clan sam SDA i ponosim se tim.

rekao sam da vlada ima vecinu bez 2 poslanika SDA i tako je ali sa ta 2 poslanika vlada imaja jednostavno sigurniju vecinu.tacno je da je na izbore koalicija lista za sandzak izasla sa DS i verovatno ce i na sledece zajedno izaci.

za referendum u Np neizvesno je jos to je sada na sudu,ako je skupstina radila nelegalno normalno je da i ta odluka o referendumu pada u vodu.

nisam rekao da ljudi iz dijaspore nemaju pravo da se mjesaju vec da ljudi koji zive u sandzaku bolje vide i osecaju politicko stanje.

A dal je trenutna vlast sposobna ili ne to je diskutabilno(nisam rekao da su nesposobni ni da su lopovi),ali mogu reci da nisu ispunili ni 20% obecanog sa izborne kampanje(na lazna obecanja su dobili dosta glasova),imam dvd snimke mitinga prebacio bih ih u audio snimak i postavio na forum da ljudi cuju neka obecanja ali s obzirom da sam jedan od administratora sajta nije fer da to radim da nebi neko rekao da sajt sluzi za promovisanje stranke SDA.



Neno te price sto ti pricas poticu od sluzbe DB,i nebih dalje komentarisao dao je Jale komentar,a niko ti nije rekao da si Bosanac vec Bosnjak to treba da razlikujes mislim da je jednom o tome na forumu strucno napisao Tandir....

Riki zar vi u SDP kazete mejt to prvi put cujem od vas,do sad je bilo mrtvac,e da te zamolim da napises ti a ne ja sto jednog coveka u Sjenici zovu pampers...hahahahah
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2006   #90
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default

Oo, my God. That is all I can say.
borichi is offline   Reply With Quote
Old 13-04-2006   #91
neno
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Godine: 52
Posts: 102
Default

ja nisam ni ujednu stranku a hajde vi mi recite sta su to vase stranke uradile dobro za ovu opstinu dok su bile na vlast
neno is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2006   #92
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Neno, da se razumijemo, nisam ni ja clan nijedne partije, ali nemogu da podnesem onu prodanu dusu Ljajica.

Rele, to za pampers nikako neznamo ko je hahahahah
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2006   #93
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Jale jednog coveka sto se napijo pa se upiso u kafani,necu ga imenovat.

Neno procitaj cijelu temu pa ces videti dao sam neke primere...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2006   #94
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default neko se upiskio!!!!!

hahahahhahahahhahahhah
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2006   #95
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Posto smo spustili ovu pricu na ovaj nivo,evo ja cu nastaviti!

Pa sta ako nam gradonacelnik ima problema sa alkoholom a mozda je covek hteo,svojim primerom, da nam pokaze da su nam mokri cvorovi po kafanama u katastrofalnom stanju.

A znate li kako zovu Sulja?Ugljesa!Kada ljudi u Pazaru igraju karti,pa kada dobiju kartu koja se zove dzandar,kazu:evo dzandar Ugljesa
joku is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2006   #96
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

hahahahahahha to nisam znao...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2006   #97
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nego da se vratimo na temu, ja bih naveo jedan skolski primer ugrozavanja najosnovnijih ljutskih prava,u ulici Maksima Gorkog pored veterinarske stanice imaju dvije zgrade koje broje preko oko 30 domacinstava, direktor komunalnog preduzeca Vrela(komunalno) im je zbog ne placanja iskljucio vodu.

Ja jesam za to da se komunalije redovno placaju,ali sta kad neko nema da plati???po zakonu vodu ne smiju iskljuciti vec zbog ne placanja komunalno treba da tuzi domacinstvo e pa onda sud kad donese resenje treba da naplati od domacinstva,ali PONAVLJAM NE SMIJU ISKLJUCITI,izgleda da je direktor isao na kartu da ti ljudi ne poznaju zakon ce se prepasti i platit vodu.Nije mu uspelo pa je otisao na lice mesta sa ekipom da opet prikljuce vodu,onda su stanari normalno rekli svoje kako mu se komentari nisu svideli rekao je do ponedeljka im nece ukljuciti vodu da bi dosli do pameti...dal je danas ukljucena voda neznam, ali znam da je tog direktora imenovala sadasnja lokalna vlast...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-04-2006   #98
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

cccc bruke zive od tog naroda. Ne kazem sad samo za sdp, ima i njih koji nesto malo vcaljaju, isto ko sto u sda ima onih koji nevaljaju, Boze moj, nemozemo svi bit ni isti. Neznam samo sta sprecava ljude koji su na vlöasti da na te vitalne funkcije postave ljude koji znaju sta rade i koji svoj posao obavljaju savesno, za dobrobit naroda i grada, a ne samo one koji pripadaju stranci koja je na vlasti.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2006   #99
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Bomba u dvoristu Fevzije Murica



Novi Pazar--U dvoristu kuce predsednika Stranke za Sandzak Fevzije Murica nocas eksplodirala bomba.



Fevzija Muric je rekao da niko nije povredjen,da je naneta samo materijalna steta na njegovoj i komsijinoj kuci,a da su mu policajci koji su obavili uvidjaj preneli da je najverovatnije rec o rucnoj bombi,takozvanoj kasikari.



18.april B92
joku is offline   Reply With Quote
Old 18-04-2006   #100
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

svaka vam cast za ovoliko uvreda i neistine o predsedniku opstine

ko njega moze samo da se sa cudjenjem da procita sta pisete

da li vam taj covek smeta sto je realan iskren posten pre svega

nedozvoljava da se vise nenamenski trose sredstva

samo ga krivim sto neocisti opstinu od nepismenih kadrova koji ste doveli

uvazavajte bilo koga a ne tako cinicno i pokvareno pricati ljudima iza ledja

NIJE ISTINA DA JE ISKLJUCENA VODA ZBOG NEPLACENIH DUGOVANJA VEC JE CIJEV PUKLA I IZMENJENA DOSTA VISE SA LAZIMA
riki is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
jeste, lokalna, ostaku, podnese, sadasnja, vlast


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vlast S.Ugljanina pojela ćevapa za 6.mil.dinara homar Politika Sjenice 18 19-03-2009 16:06
SDP - Sjenica formirala Opstinsku Vlast u Sjenici STRANAC Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 61 22-12-2008 21:02


All times are GMT +2. The time now is 09:49. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)