SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Sport fudbal, košarka, formula1, rukomet, skijanje i sve što ima veze sa sportom, nacice mesto ovde...

Reply
Old 05-03-2015   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,498
Default Asmir Kolasinac: Bice tesko, ali boricu se za zlato

Bacač kugle iz Sjenice Asmir Kolašinac rekao je danas da mu poslednji rezultati ulivaju samopouzdanje, ali je i istakao da mu neće biti lako da odbrani titulu na Evropskom prvenstvu u dvorani u Pragu.



"Svakako da mi dobri rezultati ulivaju veliko samopouzdanje. Međutim, konkurencija je veoma jaka, tako da će biti jako teško odbraniti titulu. Ali, neću je predati bez velike borbe", rekao je Kolašinac agenciji Beta.

Dvoranski šampionat Evrope počinje danas u Pragu, a Kolašinac će na teren već prvog dana. Kvalifikacije u bacanju kugle na programu su od 18.00.

Kolašinac u Prag putuje kao aktuelni šampion Evrope u dvorani. On je u Geteborgu pre dve godine stigao do zlata hicem od 20 metara i 62 centimetra, a pre samo dvadestak dana je postavio novi državni rekord u dvorani - 20,91 metar.

"Najveća konkurencija na šampionatu mi je Nemac David Štorl, koji je dvostruki svetski prvak i ima lični rekord malo manje od 22 metra, kao i tri domaća bacača Prašil, Stanjek i Marsel, tu su svakako i Rusi", kazao je Kolašinac.

Srbiju će na predstojećem Evropskom prvenstvu predstavljati šest atletičara, a najveće nade za osvajanje medalja polažu se u Kolašinca i Ivanu Španović. Kolašinac je istakao da ta očekivanja javnosti kod njega ne stvaraju dodatni pritisak.

"Mislim da smo i Ivana i ja već navikli na to. Dovoljno smo iskusni da taj pritisak okrenemo u našu korist. Ipak, smo mi sami svetski vrh i normalno je da ljudi očekuju uvek visok plasman", rekao je Kolašinac.

On je naveo da ga posle Evropskog prvenstva u Pragu očekuje kraća pauza, nakon čega će nastaviti pripreme za letnju sezonu gde ga očekuju Dijamantska liga i Svetsko prvenstvo u Pekingu.

Evropsko prvenstvo u dvorani u Pragu počinje sutra i trajaće do 8. marta.

Pogledajte novi državni rekord:
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Reply

Bookmarks

Tags
ali, asmir, bice, boricu, kolasinac, tesko, zlato


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:07. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)