SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Ovo i ono sve što nije našlo mesta u ostalim temama, naćiće mesto ovde...

Reply
Old 06-03-2008   #1
borichi
Registrovan
Dobar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,621
Default Neke procjene za buducnost!!!

Vise se para potrosi na Brest Implantas i na Viagru, nego li ti na istrazivanjima Alzheimerove bolesti.To znaci da u 2040-oj ce biti velika populacjia baba sa uspravnim grudima, i cicica sa velikom erekciom, koji se apsolutno nece moci sjetiti sta da rade sa tim.
ha-hahah-ahaaaaa
borichi is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 06-03-2008   #2
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

hahahahahah dobro ti je ovo borichi

Salu na stranu , tema je zanimljiva. Hajde malo da pisemo kako ce izgledati svijet za nekih 50tak godina i hoce li ga uopste biti tad s obzirom na to koliko je ljudska vrsta sklona samounistenju. Svaka civilizacija ima i svoj kraj, sta mislite , hoce li i ovoj civilizaciji jednom doci kraj ???????
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2008   #3
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

to je stvar maste ili verovanja.
ja verujem u sudnji dan,sto znaci da ce jednoga dana doci kraj.....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2008   #4
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Default

Bili ateisti ili teisti,sigurno je da ce pocet nesto drugo i posle kraja!

Borichi,dobra tema!
Procenjujem da....ce Kina osvojiti svijet!
Biti ispred SAD,Japana i ostalih badza .......
__________________
Bila sam na IQ testu. Srećom bio je negativan.
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 06-03-2008   #5
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

pih komunisti da osvoje svijet,nadam se da nece za mog vijeka....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2008   #6
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

Mnogi su ljudi prognozirali skorasnji smak svijeta a u tim prognozama se najcesce spominje famozna 2012 god
Evo jednog pisma od poznatog Norveskog politicara koji je dostavio neke svoje podatke o buducem kraju svijeta
Pismo norveškog političara – bliži se kraj

Izvor: http://projectcamelot.org/norway.html





Na stranici projectcamelot.org stiglo je pismo nakon postavljanja stranice posvećene Benazir Bhutto. Osoba koja je napisala pismo napisala je svoje pravo ime (koje su provjerili) i priložila svoje fotografije sa premijerom Norveške, kao i sa Benazir Bhutto. Ipak, ta osoba nije željela da se objavi ime. Sadržaj pisma slijedi u nastavku.





Ja sam političar iz Norveške. Želim reći da će se teške stvari desiti između 2008. i 2012. godine.



Norveška vlada pravi sve više podzemnih baza i bunkera. Na to pitanje su jednostavno odgovorili da je to radi zaštite ljudi u Norveškoj. Tražio sam informaciju kada će to biti završeno, a odovorili su: "Prije 2011. godine".



Izrael čini istu stvar, kao i mnoge druge države.



Dokaz, da je ono što govorim istina, su fotografije sa ministrima koje sam upoznao. Oni sve ovo znaju, ali ne žele stvarati uzbunu i masovnu paniku.



Planet X dolazi i Norveška je počela skladištiti hranu i sjemena u području Svalbard i sjevernom polu uz pomoć SAD-a i EU. Oni će spasiti samo one koji pripadaju eliti i imaju moć, kao i ljekare, naučnike i sl. koji su potrebni za novi početak.



Ja već znam da ću prije 2012. godine otiči u područje Mosjoen, gdje se nalazi duboka podzemna vojna baza. Tamo smo podijeljeni u sektore: crveni, plavi i zeleni. Njima je ovo već naznačeno, a kampovi su već odavno napravljeni.



Ljudi koji će ostati na površini i umrijeti zajedno sa drugima neće dobiti pomoć. Plan je da 2 miliona Norvežana bude osigurano, a ostalih 2,6 miliona će umrijeti.



Svi sektori i arke su povezani tunelima i imaju vozila kojima se može preći sa jedne arke na drugu. To je iz razloga da mogu biti u kontaktu jedni sa drugima.



Veoma sam tužan. Često plačem sa drugima znajući da će toliko mnogo ljudi saznati istinu prekasno. Vlada laže ljude od 1983. godine do sada. Svi važniji političari Norveške znaju za ovo, ali samo mali broj njih će to reći drugima zbog straha da bi mogli propustiti NOAH 12 vozila koja bi ih odvezla na sigurno mjesto.



Ako kažu ikome, zasigurno su mrtvi. Ali, ja više ne brinem za sebe. Čovječanstvo i druge vrste moraju preživjeti. Ljudi to moraju znati.



Sve vlade svijeta su zabrinute zbog ovoga. Za ljude koji se žele sami spasiti mogusamo reći da potraže pećine na visokim mjestima gdje mogu napraviti zalihe hrane za najmanje 5 godina, uključujući konzerviranu hranu i vodu.



Posljednji put govorim: "Bože, pomozi nam svima...", ali znam da nam Bog neće pomoći. Samo svaka osoba pojedinačno može nešto učiniti. Probudite se, molim vas...!



Mogao sam vam pisati koristeći drugo ime, ali više se ne bojim ničega. Kada znate ovo pouzdano, postajete nesavladivi i nikakvo zlo vam se neće dogoditi kada znate da je blizu kraj.



Uvjeravam vas 100% da će se ovo desiti. Četiri godine su preostale do kraja. Nabavite oružje, napravite grupe za preživljavanje i pronađite mjesto gdje možete biti sigurni sa hranom.



Pitajte me bilo šta - ja ću vam odgovoriti koliko god znam o povezanosti Norveške sa ovim slučajem. Samo pogledajte okolo, svugdje se prave podzemne baze i bunkeri. Ljudi, otvorite oči. Pitate li vlade šta to prave, samo će odgovoriti: "To je samo skladište za hranu". Zasljepljuju vas lažima.



Znaci prisustva vanzemaljaca su takođe tu i često vidim norveške elitne političare koji nisu ono što govore. Čini se kao da su kontrolirani u svakom pogledu.



Zapamtite da oni koji će biti u gradu i okolini su oni koji će biti prvi umrijeti. Kasnije će vojska počistiti ostatke preživjelih i imat će naređenje da ubiju bilo koga ko se usprotivi odvođenju u kampove gdje će svi biti označeni brojem.



Vidim da je na vašoj stranici spomenuta Benazir Bhutto. Njena smrt je tragična. Kao što vidite, sastao sam se s njom. Takođe sa fotografija ćete vidjeti da sam upoznao brojne političare i svjetske vođe.



Javnost neće znati šta se događa do pred sami kraj, jer vlada ne želi stvarati masovnu paniku. Sve će se desiti mirno, a vlada će samo nestati.



Ali ja kažem: "Ne idite mirno u noć. Preduzmite mjere da budete sigurno sa vašom porodicom. Dođite zajedno sa ostalima. Radite zajedno da nađete način rješavanja problema sa kojima ćete se suočiti.



S poštovanjem,



[Ime i dokaz identiteta je u prilogu]
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2008   #7
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

OK preziveli smo smak svijeta 2000 pa cemo valjda i ovaj.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2008   #8
Elvis-Eko
Registrovan
Domaćin
 
Elvis-Eko's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Godine: 52
Posts: 4,582
Default

ako bude smak svijeta , ja fino pokupim zenu i djecu i pravac _ Nemacka
Elvis-Eko is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2008   #9
sabina
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 279
Default

kad bi covek znao sta ga ceka u buducnosti, ne bi bilo interesantno ziveti. ovo su gluposti kojima neko zeli zaraditi pare na jednostavan nacin. u svakom slucaju, mislim da nam buducnost ne izgleda bas sjajna. sto vise tehnike, ljudi sve gluplji. sami sebe cemo unistiti. ne treba nam ni smak svijeta ni vanzemaljci. po kalendaru starih Inka 2012 god. ce prestati da postoji svijet kakav mi poznajemo. znaci za cetiri godine. "ko prezivi, neka prica".
sabina is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2008   #10
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
pih komunisti da osvoje svijet,nadam se da nece za mog vijeka....
Njima privreda raste za 20% svake godine u odnosu na proslu!

Po islamu,poslednji ljudi koji ce se boriti sa muslimanima,koje ce oni jedva pobediti, opisani su atributima svojstvenim za mongoloidni rasu!

Ima ih po cijelom svijetu!
Spijuni!
Sve nas truju!

Imaju toliki broj vojnika koliko ima cio ostali svijet zajedno!
Sve sto im treba je razvoj,koji deluje bezazleno,al' ipak ga ima u neprirodnoj velicini!!

Malo li je!?
supergirl is offline   Reply With Quote
Old 07-03-2008   #11
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

zato ih Pazarci pale.
Pazarci uveli novi brend,umesto lila zapale kineski trgovinski centar ....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 08-03-2008   #12
supergirl
vakica
Domaćin
 
supergirl's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Location: sjenica (sarajevo)
Godine: 33
Posts: 3,740
Wink


Stvarno su najjaci!
supergirl is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
buducnost, neke, procjene


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Rate This Thread
Rate This Thread:

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
I pića pokazuju neke osobine! borichi Ovo i ono 15 07-04-2008 11:09


All times are GMT +2. The time now is 13:14. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)