SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Hardware - Software - Mobilna telefonija kao i što sam naslov kaže... sve vesti iz sveta mobilne telefonije, kompjutera i interneta će naći mesto ovde...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 15-01-2008   #1
iSelektor
Hanumovac
Domaćin
 
iSelektor's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: SJENICA
Posts: 9,500
Default Dva u jednom - i fiksni i mobilni telefon

Dva u jednom - i fiksni i mobilni telefon

Najpopularniji fiksni telefon ikada - sa brojčanikom na okretanje - od početka ove godine može da se kupi i kao mobilni, i to u crvenoj boji, zbog koje podseća na SOS telefon iz filmova o Betmenu i moćnim rendžerima. Telefon je prošao sve ateste i potpuno je optimizovan za rad u mobilnim mrežama širom sveta. Sve što nakon kupovine treba da se uradi jeste da se otvori poklopac i ubaci SIM kartica. Telefon će se „prikačiti” na mrežu i čak registrovati preostali iznos besplatnih minuta u mreži operatora čiju SIM karticu koristite i van nje. Zvuk zvona je prepoznatljivi stari „zvr, zvr”, a ima i opciju utišavanja. Zahvaljujući podršci za 900/1800/1900 MHz mreže telefona moguće ga je koristiti bilo gde u svetu. Na okruglom brojčaniku dodata je i opcija + (plus), što omogućava direktno obavljanje internacionalnih poziva. Postoji i PIN zaštita podataka, kao i opcija # (taraba), kako bi se mogla proveriti visina preostalog kredita na pripejd računima.

Ukoliko se odlučite za kupovinu ovog telefona i dobijete ga sa nekoliko ogrebotina i oštećenja - ne brinite! U pitanju je telefon ručne izrade, od delova sličnih telefona koji se više ne upotrebljavaju i zbog toga je svaki primerak autentičan.

Zbog svega ovoga, cena je vrlo visoka i u SAD iznosi 250 dolara. Možete ga kupiti preko bilo koje poznatije Internet prodavnice, za šta će vam biti potrebna validna Internet ili kreditna kartica. Za isporuku se ne brinite jer je podržana i naša zemlja. Što se ostalih podataka tiče, ističemo bateriju kapaciteta 2.000 mAh, koja obezbeđuje sate i sate razgovora, kao i dane i dane stendbaja.

Izvor: Mondo
Attached Images
File Type: jpg 2008_01_15_telefon.jpg (15.2 KB, 5 views)
__________________
Poljoprivrednik po školovanju, programer po zvanju, preduzetnik zbog nedostatka alternativa...

Besplatni mali oglasi
iSelektor is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 15-01-2008   #2
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Orginalno nema sta,mada da ih dzabe dijele ja ga ne bih uzeo,ne svidja mi se....
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2008   #3
adnan
Registrovan
Domaćin
 
adnan's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Location: Uppsala, Svedska
Godine: 58
Posts: 6,066
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
Orginalno nema sta,mada da ih dzabe dijele ja ga ne bih uzeo,ne svidja mi se....

Svidja li ti se 250 dolara.
__________________
SVE JE RELATIVNO
_______________
http://atko.se
adnan is offline   Reply With Quote
Old 15-01-2008   #4
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

ih jos ako je u kesuuu....
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2008   #5
MajkaMaca
Registrovan
Domaćin
 
MajkaMaca's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Godine: 64
Posts: 3,894
Default

sigurno dobar...i uputstvo uz njega nije skup...treba razmislit,i to ozbiljno,sto vredi adnanovim telefonima kad nemaju uput za upotrebu...hahaha...
MajkaMaca is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
dva, fiksni, jednom, mobilni, telefon


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Mobilna telefonija ~ Sve na jednom mestu! kalle™ Hardware - Software - Mobilna telefonija 15 01-07-2010 13:21
Dva Vuka U Jednom Danu Tahirovce Aktuelna desavanja i vijesti iz Sjenice 24 15-03-2009 17:30
Mobilni telefoni Tahirovce Hardware - Software - Mobilna telefonija 0 13-01-2008 20:27
Telefon Zove Kameru Tahirovce Hardware - Software - Mobilna telefonija 1 08-01-2008 01:10
TELEFON - pomoc i problemi... STRANAC Ovo i ono 28 05-12-2007 18:07


All times are GMT +2. The time now is 21:50. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)