SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Vijesti iz Srbije nešto zanimljivo i smatrate da trebaju znati i drugi... posveti mu temu...

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 24-12-2013   #1
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default Kontrolori letenja "izleteli" iz Vucicevog kabineta!

Bando lopovska, marš napolje! Kako vas nije sramota!

Prvi potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić polimio je bravu od vrata na svom kabinetu kada su mu članovi rukovodstva Agencije za konotrlu letenja tražili dozvolu sa sebi i radnicima isplate 13. platu! Novinar “Blica” pratio je ovaj događaj iz susedne kancelarije kada mu je pažnju privukla velika buka i galama na drugom spratu Vlade Srbije u Nemanjinoj 11.

- Bando lopovska, marš napolje! Kako vas nije sramota! Napolje da vas nikad više nisam video! Nikad vam nije dosta para, a imate najveće plate u Srbiji... orio se Vučićev bes hodnicima Vlade!

Ubrzo je ispred Vučićevog kabineta stigao i domar koji je brzo zamenio bravu na kancelariji. Jedan od saradnika potpredsednika Vlade ispričao nam je šta se dešavalo u Vučićevom kabinetu.

- U danu dok je radio na finaliziranju spiska svih direktora javnih preduzeća koji bi trebalo da budu smenjeni, došli je nekoliko ljudi iz Agencije za kontrolu letenja Srbije i Crne Gore. Doneli su mu zahtev za isplatu trinaeste plate, a tamo su prosečna primanja oko 300.000 dinara, dok direktor Slobodan Cvijan ima 850.000 dinara. Odmah ih je izbacio napolje i počeo da više na njih - kaže sagovornik “Blica”.
On dodaje da je ministar finansija Lazar Krstić je već dobio nalog da zabrani isplate trinaestih plata u svim javnim preduzećima.


...
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 24-12-2013   #2
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default


Ovog ću da glasam...
halilce is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2013   #3
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

hahahah opet mijenja stranku ...
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2013   #4
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Quote:
Originally Posted by Tahirovce View Post
hahahah opet mijenja stranku ...
ko čarape,bate....
halilce is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2013   #5
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

A ko on ko zukorlic, cafiri obojica ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2013   #6
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

..to ti misliš...
halilce is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2013   #7
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ako zavrsi ista zapoceto onda ok.
da vidimo, za sad je samo "pooro"
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2013   #8
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Samo prica koju narod voli da cuje, nista uradjeno nije. Putevi se ciste kao 94_te, u 2013 nije nista poboljsana putna mreza (cak nije ni popravljena od udarnih rupa), inflacija raste, narod sve zaduzeniji a drza se svakih 24 sata zaduzi vise od milion eura, od kako je na vlast preko milijardu eura su dodatno zaduzili drzavu, i sto je najgore povecali nezaposlenost.
Prica ono sto ljudi vole da cuju, zamazuje oci narodu sa hapsenjem Miskovica(koji da ga se plasi nebi se vratio iz Londona), neka navodna akcija policije bese onomad tolika hajka zaplenili par kila droge i nekoliko pistolja...
A i ovo sad culi novinari u hodniku, kao da je lekar opste prakse pa se mogu vrzmati ljudi po hodniku oko njegovih vrata ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 25-12-2013   #9
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Bio i ostao večiti pesimista,Rešade..za sve što drugi urade..samo SDA!
A to nije realno..
Ti znaš kako su se putevi čistili 94,a kako ove?
Čiste se u Sjenici i čiste ih "tvoji",jer niđe po Srbiji,snijega nema ni za lijek..
Udarne rupe su ostale opet od tvojih,kopajući vodu i samo zakrpili "trohu".
Danas su i juče se setili da poteraju komunalce da očiste ispod opštine led do pošte..dok se nisu izlomili ljudi..Jesul oko gimnazija,osnovnih škola?..Jok,vala..Što su ulice pune leda i trotoari unazad godinama koje održava zavod za urbanizam???
Pričaš o inflaciji..činjenica je da narod loše živi,ali taj narod u Srbiji živi tako unazad i pre te 94-te,od 88,89...Inflacija je po statistici najniža u poslednjih deceniju..a aniko nije kriv što mi nemamo megamarkete kao po Srbiji,pa da kahvu plaćaš po 700 dinara i litar ulja 98 nego plaćaš 900 i 130...Ne živim bolje,nisam ni živeo unazad 20 godina,ali znam da u ovoj godini,moja banka je 2 puta snižavala kamatu na moj već postojeći kredit za nekih 3.500 dinara (30 eura)..jbg..moj babo,rahmetli je imao običaj da kaže.."krivo sedni,pravo progovori"..pa i ja tebi velim..oduševi me jednom svojom korektnošću!
halilce is offline   Reply With Quote
Old 26-12-2013   #10
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Ja ne govorim za puteve na lokalu nego po Srbiji, so se baca samo po putevima prvog prioriteta, provereno to znam, isao sam i ovaj i onaj vikend kad je bilo svuge snijega.
A videli bi te" tvoje", ali nikad ti da pobede ...
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
izleteli, kabineta, kontrolori, letenja, vucicevog


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:14. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)