SJENICA.com forum


If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.



Politika Sjenice čak i u sjenici se vodi politika, evo prilike da se bliže upoznamo sa njom

Reply
Thread Tools Search this Thread Oceni temu
 
Old 19-08-2006   #41
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Da vas samo nesto pitam: Ko od vas misil da bi se Esko, Suljo, Rasim ili bilo ko drugi ovako prepirao zbog nekog od nas???

Neka njih neka vode svoje borbe, na kraju pobedniku-cetitat, a koji izgubi neka to uradi dostojanstveno, ko pravi covek. Nema tu sta ovaj je bolji, onaj nije ispunio obecanja.....sto se toga tice nisu ih ispunjavali ni jedni ni drugi, ali opet svako je njegova stranka milija, pa taman sve u njoj bili nacisti. Nekako mi je glupo da ja, koji sam prakticno tek iz pelena izaso, drizim ovakav govor vama koji ste stariji i iskusniji, ali stvarno kad se covek tako zanese necim svasta zna da lupi.
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Sponsored Links

Old 19-08-2006   #42
Nidica
naida
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Location: SJENICA
Godine: 37
Posts: 83
Default

E ova ti je za 10
Nidica is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2006   #43
Lakota |ljiv|
Padobranac!
Početnik
 
Lakota |ljiv|'s Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Podgorica
Godine: 44
Posts: 382
Default

U pravu je gruja i ja sam takvog misljenja jednostavno sam razocaran i u jedne i u druge i mislim da treba da dodje neko treci da bi ovo dvoje mogli da disu zajedno jer drugacije ne moze da se opstane.... ko razume razume
__________________
Možeš, ako misliš da možeš!
------------------------------------------
www.FOLKOTEKA.com
Lakota |ljiv| is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2006   #44
halilce
Samo Vas gledam...
Domaćin
 
halilce's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Location: sjenica
Godine: 56
Posts: 14,092
Default

Grujo,ja sam čini mi se TOLERANTAN!

U pravu si što se godina tiče.Pre 16.g. ja sam,kao i mnogi sandžački studenti,organizovano,dolazio iz Prištine na glasanje!

Pre 14.g.sam bio pozivan u SUP zbog svojih aktivnosti vezanih za SDA.

Koliko si ti tada imao godina,atek Nidica?

Zašto su se mnogi Bošnjaci odbili od SDA?



Reći ću Vam,ima vremena do 27.8. i 10.9.

Pozdrav!
__________________
halilce is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2006   #45
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

E ljudi a jel ovo tema o coveku koji je otvorio vesnu,asvaltirao vapu,imam nedje snimke nego mi mrsko da ih pregledam sta je sve ono obecano,al ako se razvije diskusija .........

IZVINI AL MORAM DA POJASNIM NEKE STVARI

zasto se nezapitate ko zatvori vesnu i ko je dovede pod stecaj ko je prikazao 6 milijona nepostojece pozajmice opstine za to preduzece

sto se tice asfalta za vapu problem je sto je opstina svakog meseca po nedelju dana bila u blokadi zbog podignutih kredita

vidim da nisu pojedini upoznati ali dobijena su srestva za popravku bioskopa i zavrsetka sportske hale

netreba kritikovat lako je samo to raditi nevracajmo se u proslos gledajmo malo u buducnost

slusam pojedine celnike koji pricaju kako je esko prodao opstinsko zemljiste sa pseterom

prvo pik pester je otisao u privatizaciju 2001 godine sto znaci da tu papirologiju nije radio esko ni sdp vec predhodnici

sto se tice cistoce nemoze mi niko kazati da se nije cistilo pogledajte sad koliko smeca ima po gradu otkad je uvedena prinudna uprava

zamolijo bih reska da slika to i objavi

nebih volijo da se pise ovde svakakve gluposti i treba da svate pojedini da

licno nemam nista protiv SDA jer svi smo bili tu kad je to bio nacionalni pokret bosnjaka

kako svi vi vidite sta sdp radi kako malo nepogledate sta radi suljo

ko ide kod okorelog cetnika palme ko ide da okrece slavski kolac u blacama

dosta tog muslimanstva vise gledajte malo u svijet budite tolerantni

nije bas sve svetlo kod nas u sjenici

al posto ovaj sajt posecuju i drugi ljudi ZAMOLIJO BIH SVIJA DA POVEDEMO MALO RACUNA O IZRAZAVANJU I DIJALOZIMA NASIM JER OVO KAKO MI RADIMO JE SRAMOTA I ZA GRAD I ZA BOSNJAKE U SANDZAKU

PROCI CE I IZBORI OPET TREBAMO JEDNI DRUGE POGLEDATI U OCI SRESTI SE U GRADU U KAFICU

ZASTO ZAVADJATI BRATA SA BRATOM TO NIJE NI ISLAMSKI NI LJUDSKI

necu se vise javljati dok god pisete gluposti ovakve

pozdrav za mog brata ensara
__________________
da se zdravo pojede i popije sve ostalo je prolazno
riki is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2006   #46
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

ENSAR pozdravlja brata riza,i ako nije ovo mesto za cestitke pozdravi i zelje,ali LJUBAV NEMA GRANICA
__________________
IDEMO DALJE...




BOLJE DA ME MRZE ZBOG ONOGA STO JESAM
NEGO DA ME VOLE ZBOG ONOGA STO NISAM




STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2006   #47
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Potpuno razumijem Riza sto kaze da nece vise da se javlja. Ja da sam na njegovo mesto, odavno bih prestao, jer stvarno ga ljudi zadirkuju za taj sdp otkako ja znam za ovaj forum. Ok, to sto se on i Resko medjusobno zezaju, to je njhov vid sale, i jedan drugom ne zameraju jer se znaju 100 godina.

Dajte ljudi, vidite kako gubimo narod odjednom, odavno Fraera nema, Kuja takodje nije odavno bilo, evo sad Rizo... Najprije smo ljudi, zatim Muslimani, pa sjenicaci....sve su to stvari koje nas spajaju, a mi se uvijek nadjemo da isceprkamo neku sitnicu koja nas razdvaja i od nje napravimo vola..... evo cemu to vodi. Rekoh vam ja na pocetku sta ce bit?!
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2006   #48
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Riki zurim na posao a pojasnicu ti ja neke stvari.
__________________
Pravila postoje da bi ih krsili - Brend postoji da bi ga kopirali !
www.sjenica.com - www.biznisklub.com





Ove moje ruke, zavezane za te, ne daju mi da te ostavim. Bilo gdje da krenem
sa pameti skrenem, mogu samo tebi da se vratim...

Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2006   #49
liliput
Registrovan
Dobar
 
liliput's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: IZMIR
Godine: 39
Posts: 1,759
Default

Quote:
Originally Posted by Lakota |ljiv|
jednostavno sam razocaran i u jedne i u druge i mislim da treba da dodje neko treci da bi ovo dvoje mogli da disu zajedno jer drugacije ne moze da se opstane.... ko razume razume


ljive potpuno si upravu
__________________
Save water,drink BEER
liliput is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2006   #50
Nidica
naida
Početnik
 
Join Date: Apr 2006
Location: SJENICA
Godine: 37
Posts: 83
Default

I da dodje neko treci,cim bi ga makli sa vlasti opet bi bilo po starom... Ne znam sto se riki ljuti,svako ima pravo da kaze ono sto misli...
Nidica is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2006   #51
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

od kada sam ja prisutan na ovom forumu,nikad nisam primetio da je neko bio uvredjen ni slucajno,a kamo li licno.

to sto drugi imaju nizak prag razdrazljivosti pa ih i najmanja sitnica pogadja to je stvar licnosti.

neki ljudi jednostavno ne umeju da podnesu i otrpe istinu i zato tako reaguju...

za JOKU se i ja pitam gde li je zadnjih dana,i pomislio sam da je na odmor u sjenicu.

nego nadamo se da ce urzo biti sa nama.

a riki,pa to je ljudina koji ne moze da pada tako nisko i da se ljuti na te sitnice,u ostalom sta je on dobro imao od te stranke i tih ljudi pa da ga oni vise interesuju...

u ostalom covek ima lepse planove za buducnost,skoro smo pricali i radujem se tome sto planira...

tako da ne brinem za ova nasa dva clana jer kazem,misljenja sam da su oni daleko iznad svakodnevnih sitnih desavanja...

pozdrav za njih obojicu i naravno sve nase drage ucesnike ovog foruma...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2006   #52
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

svak ima svoj stav i svoje misljenje uopste se ja neljutim samo sam kazao da vise necu komentarisati gluposti jer mene nije u stanju niko isprovocirati

samo mi smeta sto od muve pravite slona za neke stvari i korektno sam vas pozvao da svasta nepisemo na forumu ne samo na ovu temu nego na sve

dajmo se malo udostojiti i postovati svakog naseg gradjanina ma koje vere i politicke pripadnosti on bio

meni kao verniku nestoji da se raspravljam sa vama jer ipak nemogu da se spustam toliko nisko
riki is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2006   #53
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Riki ovo zadnje ti je jako "meni kao verniku..."hahahahaha

e treba da se vidimo da ti dam ono da pocnemo da radimo......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2006   #54
riki
Registrovan
Početnik
 
riki's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Location: catovska mahala
Godine: 44
Posts: 787
Default

hahahha

vazi videcemo se sutra

hahhaha
riki is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2006   #55
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Selam alejkum!

Upravo sam se vratio iz Sjenice i ovi *ebeni politicari mi zamalo pokvarise odmor.Samo se o politici prica!



Sto se tice teme sve moze da stane u jednu recenicu:Sjasi Kurta da uzjase Murta!!!
joku is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2006   #56
Crni Gruja
The Beast
Domaćin
 
Crni Gruja's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pekarska Mahala
Godine: 41
Posts: 4,853
Default

Kujooooooooooooooooooooooooooooooooo djesi brate!!!!

Verujes da si nam nedostajo. Dobro nam ti doso!!!!!

Haaaaaj sto se obradovah, ne mozete verovat
Crni Gruja is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2006   #57
joku
Registrovan
Početnik
 
Join Date: Jan 2006
Location: Berlin
Godine: 55
Posts: 391
Default

Hvala ti Jale na dobro doslici!

Kao sto sam napisao u predhodnom postu, bio sam u Sjenici i to je jedini razlog sto nisam bio ovdje na forumu!
joku is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2006   #58
STRANAC
SIMPLY_THE_BEST
Domaćin
 
STRANAC's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: LANDSKRONA
Posts: 15,991
Default

dobro nam dosao JOKU milo mi je sto si bio dole i nadam se da si se lepo proveo...

drago mi je sto sam bio u pravu kada sam naveo razlog tvog odsustva sa foruma..

i na kraju najdraze mi je sto ti tamo kvazi politicari nisu uspeli da ti poremete planove za odmor...

nadamo se da si napunio baterije i da cemo imati sta za promuhabetiti oko te nase kasabe dole...
STRANAC is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2006   #59
Mirza S.
Gost
 
Posts: n/a
Default

Dajte mu CRVENI KARTON!!!Zao mi je sto nisam sad u Sjenici da mu i ja jedan CRVENI dam.

A sto se tice SDA treba da je jos uvijek bosnjacki pokret i da to ostane uvijek i zauvijek.U svakoj partiji postoje dobri i losi i ne treba samo gledati i hvatati se za lose primjere.Ako je izdajica i losih jos za vrijeme Muhammeda s.a.w.s. bilo bice ih vazda i treba se pomiriti sa tim.Pozivam glasacice i glasace da izadju 27.08.2006.i zaokruze DA.



SDA do groba!



A da li je vodja Dr.Sulejman Ugljanin ili Dr.Sulejman Tihic nije vazno. Vazan je program za ocuvanje nacionalnog identiteta!



Selam!
  Reply With Quote
Old 25-08-2006   #60
Tahirovce
Admin
Domaćin
 
Tahirovce's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Location: Sjenica
Godine: 44
Posts: 30,234
Default

Nemojte ova dva dana pisati nista postujmo pravila......
Tahirovce is offline   Reply With Quote
Reply

Bookmarks

Tags
esadu, podrŠka, zornicu


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:56. Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. www.SJENICA.com






Prijatelji sajta:
Parovi rijaliti uzivo - FOLKOTEKA.com - SJENICA.net - Freestring - FOLKOTEKA.org - Sve o pametnim telefonima - Besplatni mali Oglasi - MixoTeka.org - Tekstovi pesama - Najbolji domaci recepti - FOLKOTEKIN forum - Restoran SREM (Novi Beograd)